Alior Bank: 8000 punktów o wartości 120 zł dla posiadaczy karty Mastercard + 500 zł premii w promocji konta osobistego!

Trwa do:
31 stycznia 2024

Alior Bank zaskakuje kolejną świetną promocją – tym razem organizowaną we współpracy z programem lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile! Do zdobycia jest aż 8000 punktów powitalnych, które wymienicie na vouchery do sklepów Carrefour o wartości 120 zł. W promocji mogą wziąć udział zarówno aktualni, jak i całkiem nowi klienci Alior Banku. W lepszej sytuacji jest zdecydowanie ta druga grupa, gdyż za założenie konta osobistego możecie otrzymać teraz cały katalog korzyści: 500 zł premii na start, do 240 zł zwrotu za płatności telefonem, 100 zł bonusu za zakup polisy OC/AC i konto oszczędnościowe z limitem do 200.000 zł i oprocentowaniem 5,5% w skali roku! Zbierając to wszystko do kupy, robi się z tego naprawdę solidna kwota. W niniejszym artykule skupimy się na szybkim bonusie w promocji Bezcenne Chwile, a w dedykowanym artykule znajdziecie szczegółową instrukcję dotyczącą promocji konta osobistego. Koniecznie się z nią zapoznajcie! Na chętnych, w promocji karty kredytowej, czeka z kolei nawet 900 zł premii na start w formie zwrotu za płatności!

Uczestnicy promocji „Carrefour w Programie Mastercard dla kart Alior Banku”

Jak już wspomniałem, w promocji może wziąć udział pełnoletni posiadacz karty Mastercard wydanej przez Alior Bank. Bez znaczenia, czy będzie to karta kredytowa czy debetowa. Jeśli jeszcze nie zarejestrowaliście swojej karty w programie, możecie to zrobić teraz. Jeśli z kolei zrobiliście to już wcześniej, możecie spokojnie przejść do spełniania dalszych warunków – absolutnie nie wyklucza to Waszego udziału w promocji.

Jeśli nie posiadacie jeszcze konta w programie Bezcenne Chwile, to musicie wziąć pod uwagę, że jego założenie może potrwać do 14 dni. Pamiętajcie o tym, żeby nie tracić nagród 😉

Nie masz konta w Alior Banku? Zgarnij 500 zł premii!

Jeśli chcielibyście wziąć udział w opisywanej akcji, ale nie dysponujecie kartą Alior Banku, możecie założyć nowe konto i osiągnąć dużo większy zysk! Czeka na Was:

  • rekordowe 500 zł premii na start,
  • do 240 zł zwrotu za płatności telefonem,
  • 5,5% w skali roku na rachunku oszczędnościowym (do 200.000 zł)…

…oraz bezwarunkowe 0 zł za konto i kartę dla użytkowników Alior Pay! Szczegóły tej promocji znajdziecie w dedykowanym artykule!

Zasady promocji Alior Bank – jak odebrać 8000 punktów?

Promocja „Carrefour w Programie Mastercard dla kart Alior Banku” trwa od 2 października 2023 roku do 31 stycznia 2024 roku lub do wyczerpania puli 94.220 nagród (jedna nagroda to 1000 punktów – o tym w dalszej części artykułu). Informacja o wyczerpaniu puli nagród ma się pojawić na stronie banku (w zakładce Promocje) co najmniej 7 dni przed prognozowanym zakończeniem puli. W wymienionym wcześniej okresie, czyli do 31 stycznia 2024 roku należy:

  1. Założyć konto z kartą i premią w wysokości 500 zł (jeśli jeszcze go nie posiadacie – jeśli macie już rachunek, po prostu przejdźcie dalej),
  2. Zarejestrować kartę Mastercard w programie Bezcenne Chwile (o ile nie zrobiliście tego wcześniej) – możecie zrobić to w bankowości elektronicznej lub na dedykowanej stronie programu,
  3. Robić zakupy w hipermarketach Carrefour i sklepach Carrefour Market oraz na Carrefour.pl – za jednorazowe zakupy na kwotę co najmniej 100 zł opłacone kartą Mastercard zarejestrowaną w programie otrzymacie 1000 punktów na konto Mastercard Bezcenne Chwile. W jednym miesiącu kalendarzowym możecie zdobyć maksymalnie 2 nagrody po 1000 punktów.

Promocja jest zorganizowana w taki sposób, że nagradza zdecydowanych uczestników. Im szybciej zaczniecie robić zakupy, tym więcej nagród po 1000 punktów zdobędziecie. Akcja potrwa do końca stycznia 2024, a więc możecie jeszcze zdobyć 2 x 1000 punktów w październiku (za podwójne zakupy za co najmniej 100 zł), a także te same nagrody w listopadzie i grudniu 2023 roku oraz w styczniu 2024 roku. Jeśli jednak dołączycie do zabawy dopiero w listopadzie, zdobędziecie już tylko 6000 punktów i tak dalej…

Punkty trafią na Wasze konto w programie w ciągu maksymalnie 14 dni roboczych od chwili spełnienia warunków. Ich termin ważności to aż 3 lata – po tym czasie wygasają i nie będzie można ich już wykorzystać.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Punkty Mastercard Bezcenne Chwile – na co wymienić 8000 punktów?

Standardowo 8000 punktów w programie można wymienić na vouchery o łącznej wartości 100 zł do wielu różnych sklepów. W przypadku tej promocji mamy jednak do czynienia z bardziej opłacalną okazją. Otóż wymieniając punkty na bony do Carrefoura, zyskacie łącznie aż 120 zł w zamian za 8000 punktów (jeden bon o wartości 15 zł kosztuje 1000 punktów).

Vouchery o wartości 120 zł do wydania w Carrefour!

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów