fbpx

Karta kredytowa OK! Alior Bank: nawet 900 zł zwrotu za zakupy oraz rekordowe 940 zł premii w promocji konta!

Karta kredytowa Alior Bank Mastercard OK! to dobra propozycja dla osób, które często robią zakupy online! Raz założona karta będzie wypłacać Wam do 300 zł zwrotu za zakupy co rok oraz nawet 600 zł za płatności kartą w określonych sklepach przez pierwsze 12 miesięcy! Dużym plusem jest także brak opłat za użytkowanie karty kredytowej, jeśli za jej pośrednictwem wykonacie płatności bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 600 zł miesięcznie. Jako że z „kredytówki” można korzystać tak samo, jak z każdej innej karty (spłacając limit w okresie bezodsetkowym nie płacicie ani grosza), spełnienie tego warunku nie będzie stanowiło dla Was żadnego problemu. Oprócz karty kredytowej kusząca jest również kumulacja promocji skupionych wokół konta osobistego. Do zdobycia jest aż 940 zł łączne premii, a do tego konto oszczędnościowe z 7% w skali roku.

Uczestnicy promocji karty kredytowej Alior Banku

W niniejszym artykule omawiamy dwie promocje, które zaoferują Wam:

  • 300 zł zwrotu rocznie (1% moneyback) za zakupy zrobione kartą kredytową Alior Banku. W ramach tej okazji nagradzane są między innymi zakupy w sklepach odzieżowych, księgarniach, sklepach elektronicznych, zakup biletów kolejowych, a nawet wizyty w salonach kosmetycznych, czy u fryzjera.
  • 600 zł zwrotu (3% moneyback) przez pierwszy rok korzystania z karty za tak zwane „ekozakupy”, czyli zakupy u partnerów Alior Banku oferujących między innymi ekologiczne kosmetyki czy organiczną żywność. Wśród partnerów znalazły się tak popularne marki, jak Tołpa czy Ziaja. Pełny wykaz sklepów znajdziecie w dedykowanym katalogu.


Pierwsza z powyższych okazji nie narzuca żadnych ograniczeń.

Druga narzuca tylko jedno: użytkownik chcący zdobyć do 600 zł zwrotu w pierwszym roku nie mógł na 90 dni przed zawnioskowaniem o kartę ani w dniu podpisania umowy posiadać jakiegokolwiek rachunku karty kredytowej w Alior Banku.

Nie ma też terminów końcowych (promocje obowiązują do odwołania – bank powinien poinformować o planowanym zakończeniu promocji z 7-dniowym wyprzedzeniem). Wystarczy, że zawnioskujecie o kartę kredytową z limitem kredytowym w rachunku, a bank Wam ją przyzna – i już możecie ruszać na zakupy. Wniosek o kartę najprościej będzie wypełnić w bankowości elektronicznej lub w aplikacji mobilnej.

Nie masz konta w Alior Banku?

Brak konta w Alior Banku nie jest wymówką, a świetną okazją do zdobycia znacznie większego dochodu! Za założenie konta osobistego Alior Bank oferuje obecnie:

  • nawet 740 zł łącznej premii na start,
  • 7% w skali roku na koncie oszczędnościowym z limitem do kwoty 100.000 zł.

Mało tego – konto i wydawana do niego karta będą darmowe po spełnieniu bardzo prostych warunków (wystarczy w zasadzie podstawowa aktywność na rachunku). Analizę promocji z instrukcją krok po kroku znajdziecie w dedykowanym wpisie.

Zasady promocji – 300 zł premii w formie zwrotu

Karta kredytowa Alior Banku o nazwie Mastercard OK! umożliwia użytkownikom otrzymywanie 1% zwrotu za płatności w następujących kategoriach (konkretne kody MCC transakcji znajdziecie w regulaminie):

  • sklepy  odzieżowe, papiernicze, księgarnie, sklepy AGD, RTV i komputerowe,
  • kina, teatry, restauracje,
  • hotele, biura podróży, kolej,
  • salony piękności i fryzjerskie.

Maksymalny kwartalny zwrot to 75 zł, co w skali roku daje nawet 300 zł premii. W przeciwieństwie do drugiej promocji, którą opisujemy w kolejnym akapicie, 300 zł zwrotu możecie zgarniać co roku – aż do odwołania akcji.

Moneyback naliczany jest od standardowych płatności kartą kredytową. Zwroty wypłacane są po każdym kwartale kalendarzowym (w ciągu 30 dni od jego zakończenia) na rachunek karty kredytowej. Ich wartość sprawdzicie na wyciągu.

300 zł zwrotu za płatności z kartą kredytową Alior Bank!

Szczegóły znajdziecie w regulaminie programu „Zwrot za płatności Kartą”.

Nawet 600 zł moneyback rocznie za „ekozakupy”

Ta promocja również potrwa do odwołania. Skorzystać mogą z niej wszyscy użytkownicy, którym Alior Bank przyzna kartę kredytową Mastercard OK! z limitem kredytowym w rachunku płatniczym w dowolnej wysokości. O kartę zawnioskujecie w bankowości elektronicznej po założeniu konta.

Po wyrobieniu karty wszystko pójdzie już z górki. Przez 12 kolejnych pełnych miesięcy kalendarzowych, licząc od pierwszego dnia miesiąca następującego po założeniu karty kredytowej, bank będzie naliczał moneyback wynoszący 3% wartości transakcji wykonanych kartą online u partnerów programu, których znajdziecie tutaj.

Miesięcznie do zdobycia jest maksymalnie 50 zł zwrotu, zaś w skali roku nawet 600 zł. Premie będą wypłacane na rachunek karty kredytowej (zmniejszając zadłużenie lub tworząc nadwyżkę) w terminie do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym wykonacie dane transakcje. Czyli przykładowo w lipcu 2024 roku otrzymacie zwrot za płatności wykonane w czerwcu 2024 roku.

To tyle, promocja jest prosta, łatwa i przyjemna. Oczywiście otrzymanie pełnego zwrotu wymagałoby od Was robienia sporych zakupów, jednak w naszej opinii to dobra okazja, by chociaż trochę odciążyć domowy budżet. Oba zwroty wypłacane są niejako „przy okazji” 😉

Karta kredytowa Alior Bank – 600 zł zwrotu

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji „Zwrot za ekozakupy z Kartą kredytową – druga edycja”.

Karta kredytowa Alior Bank – Mastercard OK! – szczegóły

Kilka słów o samej karcie kredytowej Mastercard OK!. Jej wydanie jest całkowicie darmowe. Miesięczna opłata za obsługę karty wynosi natomiast 10 zł, aczkolwiek w łatwy sposób możecie jej uniknąć. Wystarczy, że wykonacie w danym miesiącu płatności bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 600 zł, a opłata zostanie wyzerowana.

Jak zwykle w przypadku kart kredytowych zdecydowanie odradzam wypłaty z bankomatów, czy też przelewy z salda karty. Te operacje są stosunkowo drogie (5% wartości transakcji, jednak nie mniej niż 10 zł w przypadku każdej z tych operacji).

Okres bezodsetkowy trwa długo, bo nawet 59 dni, zaś RRSO poza tym okresem to 24,84%. Jeśli te pojęcia są Wam obce, zachęcam do zapoznania się z moim poradnikiem: Jak działa karta kredytowa.

Karta kredytowa Alior Bank

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów