fbpx

Pekao: 3400 punktów w programie Bezcenne Chwile = voucher o wartości 50 zł (oraz 100 zł w promocji konta)

Tym razem to klienci Banku Pekao (nowi i obecni) mogą zgarnąć 3400 punktów za zarejestrowanie swojej karty płatniczej Mastercard w programie Bezcenne Chwile. Nagrodę w postaci punktów można stawiać niemal na równi z gotówką. Ilość punktów pozwoli Wam od razu wymienić je na voucher o wartości 50 zł – na przykład do Empika, Allegro, Decathlona, RTV Euro AGD, czy Circle K. Jeśli natomiast nie jesteście jeszcze klientami banku Pekao S.A., mam dla Was świetną wiadomość. Oprócz łatwych 50 zł możecie zgarnąć dodatkowe 100 zł w promocji konta osobistego oraz wziąć udział w loterii i stanąć do walki o elektryczne BMW i3 oraz bony do Allegro.

Mastercard Bezcenne Chwile – co to takiego?

Program Bezcenne Chwile, znany wcześniej pod nazwą Priceless Specials, to program lojalnościowy dla użytkowników kart płatniczych spod znaku Mastercard. Jego działanie jest dość standardowe: za zakupy u partnerów programu otrzymuje się specjalne punkty, które wymienić można na nagrody rzeczowe, rabaty, kody i vouchery do sklepów. Za każde wydane 5 zł możecie otrzymać od 1 do 8 punktów. Lista partnerów znajduje się w tym miejscu. Założę się, że każdy z Was znajdzie tam przynajmniej kilka sklepów i usług, w których regularnie zostawia swoje pieniądze. 🙂

Kto może wziąć udział w promocji

W promocji może wziąć udział każdy pełnoletni klient Banku Pekao, posiadający kartę debetową lub kredytową Mastercard (w tym również Maestro), wydaną przez ten bank. 

Dodatkowe 100 zł zyskacie, zakładając konto osobiste w Banku Pekao. Promocja trwa do 31 grudnia 2020 roku. 

Jak zgarnąć 3400 punktów

Promocja punktowa Banku Pekao trwa do 31 grudnia 2020 roku lub do wcześniejszego wyczerpania puli 50.000 nagród. Jeśli tak się stanie, stosowna informacja pojawi się na stronie organizatora promocji.

Do końca roku powinniście więc zarejestrować w programie swoją kartę płatniczą. Możecie to zrobić na trzy sposoby:

  • bezpośrednio przez stronę programu Mastercard Bezcenne Chwile – klikając przycisk Zarejestruj się w prawym górnym rogu strony,
  • za pomocą aplikacji PeoPay – znanej doskonale klientom banku,
  • za pośrednictwem bankowości elektronicznej na komputerze.

Wszystkie trzy drogi są prawidłowe i zagwarantują Wam udział w promocji. Konieczne będzie także udzielenie niezbędnych zgód (na otrzymywanie informacji marketingowych oraz ujawnienie tajemnicy bankowej przez Bank Pekao dla Mastercard).

To pierwszy warunek. Po wykonaniu tej czynności otrzymacie pierwszą część nagrody – 1000 punktów w programie. 

Drugim, prostym warunkiem, będzie wykonanie płatności zarejestrowaną kartą lub przy pomocy aplikacji PeoPay (z podpiętą kartą, którą zarejestrowaliście). Płatność przy użyciu kodu BLIK nie zostanie zaliczona. Zakupy możecie zrobić w sklepie stacjonarnym lub online – pełna dowolność. 

To wszystko, po wykonaniu tego kroku na Wasze konto trafi pozostałe 2400 punktów. Sądzę, że nikt z Was nie będzie miał absolutnie żadnego problemu z realizacją warunków.

Na co można wymienić punkty

Zastanawiacie się, na co można wymienić 3400 punktów? Taka ilość pozwala na przebieranie w dostępnych aktualnie ofertach. W katalogu znajdziecie wiele voucherów do najpopularniejszych sklepów, bilety do kina i nagrody rzeczowe. Katalog stale się zmienia. Poniżej zamieszczam zaledwie cztery wybrane losowo propozycje:

  • 3400 punktów – 50 zł w Empik.com,
  • 3400 punktów – 50 zł w sklepach stacjonarnych Wólczanka,
  • 800 punktów – bilet na film 2D w Cinema City,
  • 3400 punktów – 50 zł w SkiTeam.pl.

Oprócz tego, Bank Pekao S.A. jako jedyny umożliwia wymianę punktów na vouchery Allegro!

Wydanie nagród i termin ważności punktów

Pierwsza nagroda w postaci 1000 punktów powitalnych zostanie dodana do Waszego konta w programie w ciągu 14 dni roboczych od momentu spełnienia warunku, czyli zarejestrowania karty. 

2400 punktów za wykonanie płatności trafi do Was w ciągu 30 dni od momentu realizacji premiowanej płatności.

Punkty powinniście wymienić na nagrody lub vouchery w ciągu 6 miesięcy. Po tym czasie stracą ważność. Macie więc sporo czasu, żeby ewentualnie „dozbierać” punkty do czegoś większego. Bądźcie jednak uważni i ustawcie sobie przypomnienie w kalendarzu. 


Szczegóły znajdziecie w regulaminie promocji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów