fbpx

Wygraj elektryczne BMW i3 oraz bony do Allegro w loterii Pekao!

Trwa do:
1 stycznia 2021

Obok łatwej promocji Banku Pekao, w której możecie zgarnąć 100 zł premii (a Wasze dziecko 50 zł), dostępna jest również ciekawa loteria, o której tylko wspomniałem w podlinkowanym artykule. Dziś szczegółowo opowiem Wam, jak stanąć do walki o elektryczne BMW i3 i bony o wartości 50 zł do wykorzystania w serwisie Allegro. Pula nagród jest naprawdę duża, dlatego szanse na wygraną oceniam dość optymistycznie 🙂 Ponadto należy przyznać, iż udział w loterii ma charakter niemal pasywny. Wystarczy się w niej zarejestrować i wykonywać rutynowe płatności.

Kto może wziąć udział w promocji

Swoich sił w loterii mogą spróbować pełnoletni klienci Banku Pekao, posiadający kartę debetową, kredytową lub kartę z odroczonym terminem płatności, wydaną do rachunku prowadzonego w omawianym banku. W loterii brane pod uwagę będą karty Mastercard oraz Maestro.

Promocja dostępna jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i tych, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą. 

Pula nagród

Łączna wartość puli nagród to 330 tys. złotych! Uczestnicy, w wyniku losowania, mogą stać się posiadaczami samochodu elektrycznego BMW i3 o wartości 169 tys. zł (wylosowany zostanie jeden szczęśliwiec) lub bonu o wartości 50 zł do wykorzystania w serwisie Allegro. Organizator promocji przygotował aż 3220 bonów

Cóż, główna nagroda może być trudna do osiągnięcia, jednak wyjątkowo duża ilość dostępnych voucherów pozwala mieć sporą nadzieję na wygraną II stopnia. 🙂

Zasady promocji

Zasady loterii są proste. By zbierać losy, które przybliżą Was do wygranej, powinniście za codzienne zakupy płacić przy użyciu karty Mastercard lub Maestro bądź aplikacji mobilnej PeoPay. Każda transakcja nagrodzi Was dodatkowymi losami. Ich konkretna ilość zależy jednak od rodzaju karty, którą zapłacicie za zakupy. Zastosowanie ma następujący schemat:

  • za 1 płatność (niezależnie od kwoty) kartą debetową Maestro lub Mastercard oraz aplikacją PeoPay otrzymacie 2 losy,
  • za 1 płatność kartą z odroczonym terminem płatności lub kartą kredytową Mastercard otrzymacie aż 4 losy

Pewnie nie dziwi Was fakt, że bank bardziej ceni sobie płatności wykonywane przy pomocy kart kredytowych. To kolejna forma promocji tego rodzaju produktów. Gwoli ścisłości, „karta z odroczonym terminem płatności” dostępna jest wyłącznie dla klientów firmowych.

Co ważne – naliczając na Wasze konto wirtualne losy, bank weźmie pod uwagę zakupy wykonane w terminie od dnia następującego po dniu rejestracji do 1 stycznia 2021 roku – czyli końca promocji. 

Transakcje wykluczone

Bank zastrzega także, że pod uwagę nie będą brane transakcje anulowane lub zwrócone. Wykluczone zostały także płatności zasilające różnego rodzaju portfele płatnicze oraz płatności w biletomatach.  

Jak wziąć udział w promocji

W pierwszej kolejności zarejestrujcie się w promocji za pomocą przygotowanego specjalnie w tym celu formularza rejestracyjnego. Czas na wykonanie tej czynności macie do 31 grudnia 2020 roku, jednak im szybciej to zrobicie, tym więcej losów uda Wam się zebrać. Pamiętajcie – losy możecie zbierać wyłącznie do 1 stycznia 2021 roku! Rejestracja jest jednorazowa, natomiast w loterii wezmą udział wszystkie Wasze karty Mastercard i Maestro wydane przez Bank Pekao (choć zarejestrować możecie tylko jedną). 

Pamiętajcie o wyrażeniu niezbędnych zgód w procesie rejestracji – bez tego bank nie będzie mógł się z Wami skontaktować. Konieczne jest, abyście zgodzili się na:

  • udostępnienie informacji o liczbie dokonanych transakcji w czasie od 2 października 2020 roku do 14 stycznia 2021 roku,
  • udostępnienie informacji o ewentualnym zawarciu umowy o Pożyczkę Ekspresową w okresie od 2 października 2020 roku do dnia 1 stycznia 2021 roku (o tym powiem w dalszej części artykułu),
  • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora w celu weryfikacji rejestracji w programie Mastercard „Bezcenne Chwile” (tę kwestię także jeszcze rozwinę).

Nie jesteście jeszcze klientami banku? W takim razie możecie zgarnąć dodatkowe i gwarantowane 100 zł.

Zwiększ swoją szansę w loterii! 

Oprócz zdobywania losów przy okazji robienia zakupów, bank daje Wam jeszcze jedną możliwość zgarnięcia aż 200 bonusowych losów. 

Macie na to szansę, jeżeli jesteście członkami lub zarejestrujecie się w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile (100 punktów) lub jeśli macie kartę kredytową w Banku Pekao, a w okresie od 2 października 2020 do 1 stycznia 2021 roku zdecydujecie się na zaciągnięcie Pożyczki Ekspresowej

O ile zaciąganie pożyczki jest okazją dla osób, które i tak już o tym myślały, to dołączenie do programu Bezcenne Chwile nic Was nie kosztuje. Mało tego – robiąc standardowe zakupy będziecie zbierać dodatkowe punkty, które w końcu wymienicie na ciekawe nagrody. Jeśli jesteście już uczestnikami programu, „darmowe” 100 losów trafi automatycznie na Wasze loteryjne konto. 

Każdy uczestnik może zgarnąć maksymalnie 200 losów, przyznanych za wymienione czynności (niezależnie od liczby zawartych umów o pożyczkę).

Harmonogram losowań

Losowanie nagrody głównej odbędzie się 21 stycznia 2021 roku. Losowania pozostałych nagród II stopnia odbywać się będą według poniższego harmonogramu. Średnio, każdego dnia macie szansę na wygraną jednego z 35 losów! Jest całkiem duże prawdopodobieństwo, że i Wam się poszczęści. 

Przekazanie nagród 

O wygranej bank poinformuje Was za pomocą wiadomości e-mail w terminie do 3 dni roboczych od momentu losowania. W odpowiedzi należy wypełnić przesłany przez organizatora formularz (w ciągu maksymalnie 72 godzin). Jak sami widzicie, bank wymaga wręcz błyskawicznej reakcji, dlatego apeluję do Was o wzmożoną czujność. Sprawdzajcie skrzynki odbiorcze każdego dnia. Zależnie od Waszego dostawcy usługi e-mail, wiadomości od banków mogą trafiać także do zakładki Spam czy Oferty – to też powinniście mieć na oku. Chyba nikt z Was nie chce przegapić nagrody, prawda? 🙂

Zwycięzcy nagrody II stopnia otrzymają swoje bony tą samą drogą, czyli za pomocą wiadomości e-mail. Co do głównej nagrody, jeśli wśród moich czytelników znajdzie się przyszły szczęśliwiec (czego życzę sobie i Wam), jej odbiór nastąpi w Warszawie, choć czuję, że każdy z nas pojechałby po nią jeszcze dalej – żeby w drodze powrotnej spędzić więcej czasu za kółkiem. 🙂

Pamiętajcie też, żeby pozostawić kartę aktywną co najmniej do momentu wypłaty nagrody. To standardowy warunek wielu promocji.

Bony do Allegro – szczegóły

Osoby, które zostaną wylosowane podczas wyłaniania zwycięzców nagrody II stopnia, otrzymają bony o wartości 50 zł do wykorzystania w serwisie Allegro. Środki te pozwolą na pokrycie dowolnych zakupów na platformie, jednak koszt wysyłki będzie musiał zostać pokryty przez kupującego z własnych środków. Jeśli koszty przesyłki nie występują, kupujący będzie zobowiązany do opłacenia z własnych środków kwoty 1 zł. Termin ważności bonu to 12 miesięcy.

Jeśli upatrzony przez Was produkt będzie kosztował więcej niż 50 zł, będziecie mogli dopłacić pozostałą wartość we własnym zakresie.

Kwestie podatkowe

Jak większość organizatorów tego typu promocji, także Bank Pekao stosuje pewien zabieg, dzięki któremu Wy nie musicie przejmować się opłacaniem podatków od wygranej. W przypadku wygrania samochodu o tak dużej wartości, nagroda powiększana jest o kwotę, które nie trafia do Waszych rąk, za to bank pokrywa za jej pomocą należny podatek.

Szczegóły w regulaminie loterii.

Advertisement

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów