fbpx

Bank Pekao: 150 zł premii na start + loteria z możliwością wygrania BMW i3 oraz bonów Allegro

Trwa do:
31 grudnia 2020

W Banku Pekao S.A. ruszyła kolejna edycja promocji Konta Przekorzystnego. Za założenie rachunku otrzymacie 100 zł łatwej premii gotówkowej. Natomiast premia dodatkowa trafi do Was za udział w programie Bezcenne Chwile. Będą to punkty wymienialne na vouchery o wartości 50 zł (do wykorzystania przykładowo na Allegro). Ponadto będziecie mogli zarabiać po 100 zł za skuteczne polecenie konta w programie poleceń. Oprócz Karty Przekorzystnej Mastercard (z atrakcyjnymi kursami w przypadku przewalutowania) możecie też domówić ekskluzywną kartę debetową VISA Gold. Moim zdaniem to najładniejsza złota karta debetowa na rynku. Konto Przekorzystne otworzycie w pełni online – bez wychodzenia z domu. Zarówno prowadzenie konta, jak i użytkowanie karty będzie dla Was darmowe po spełnieniu niezbyt wygórowanych warunków. Na uwagę zasługuje również aplikacja PeoPay, uznawana za jedną z najlepszych aplikacji bankowych w Polsce. Po założeniu konta będziecie mogli wziąć także udział w loterii, w której do zdobycia jest elektryczne BMW i3 o wartości 169 tys. zł oraz bony o wartości 50 zł do wydania w serwisie Allegro!

Kto może skorzystać z promocji

Promocja skierowana jest do osób, które w okresie od 1 stycznia 2019 roku do 31 października 2020 roku nie posiadały (również jako współposiadacz) konta osobistego lub lokaty w Banku Pekao S.A.

Natomiast posiadacze innych produktów Banku Pekao (przykładowo: kredytu, karty kredytowej, czy pożyczki) śmiało mogą wziąć udział również w niniejszej promocji.

Jak skorzystać z promocji?

Promocja trwa od 1 listopada 2020 roku do 31 grudnia 2020 roku – w tym czasie należy zarówno złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocji, jak i zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową Mastercard. Wniosek złożycie za pośrednictwem komputera lub smartfona. Najważniejsze, aby posiadać sprawną kamerkę oraz mikrofon. W tym celu polecam jednak złożenie wniosku na smartfonie. Możliwe jest również rozpoczęcie procesu na komputerze i dokończenie w aplikacji PeoPay.

Co do kwestii finalizacji umowy, Bank Pekao S.A. stosuje popularną w ostatnim czasie metodę, zwaną potocznie “konto otwierane przez selfie”. Mówiąc prościej, podczas wypełniania wniosku, bank poprosi Was o zrobienie zdjęcia twarzy oraz zdjęcia dowodu osobistego. Nie będziecie musieli czekać na kuriera, czy też korzystać z krępującej wideorozmowy.

Jeśli natomiast finalizacja umowy się nie powiedzie z przyczyn technicznych, wówczas możecie wybrać opcję podpisania umowy w placówce (ale tylko w takim przypadku).

Jak zdobyć 100 zł premii na start?

Aby zdobyć 100 zł premii gotówkowej, wystarczy, że w okresie do końca pierwszego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy oraz przez 3 kolejne pełne miesiące kalendarzowe:

 • zapewnicie wpływ zewnętrzny na konto w kwocie co najmniej 500 zł – może on pochodzić z waszego konta w innym banku,
 • wykonacie minimum 1 transakcję bezgotówkową kartą debetową lub z wykorzystaniem aplikacji PeoPay (na dowolną kwotę),
 • co najmniej raz zalogujecie się do aplikacji PeoPay.

Praktyka

Otwierając konto w listopadzie 2020 roku, warunki spełnijcie w grudniu 2020 roku oraz w styczniu, w lutym i w marcu 2021 roku. Natomiast otwierając konto w grudniu 2020 roku, warunki spełnijcie w styczniu, w lutym, w marcu i w kwietniu 2021 roku.

Premia zostanie wypłacona do 30 kwietnia 2021 roku (dla uczestników, którzy spełnią warunki do końca marca) lub do 31 maja 2021 roku (dla uczestników, którzy spełnią warunki do końca kwietnia).

Szczegóły w regulaminie promocji Konta Przekorzystnego.

Voucher o wartości 50 zł w programie Bezcenne Chwile

W trwającej do końca roku promocji możecie zdobyć 3400 punktów za zarejestrowanie swojej karty płatniczej Mastercard w programie Bezcenne Chwile. Ilość punktów pozwoli Wam od razu wymienić je na voucher o wartości 50 zł – na przykład do Empika, Allegro, Decathlona, RTV Euro AGD, Free Now, czy Circle K. Ewentualnie punkty możecie wymienić na vouchery do jednej z wielu marek odzieżowych lub na bilety do kina.

Promocja punktowa Banku Pekao trwa do 31 grudnia 2020 roku. Aby zdobyć 3400 punktów, wystarczy tak naprawdę zarejestrować kartę w programie Bezcenne Chwile oraz wykonać 1 płatność kartą (online lub stacjonarnie) na dowolną kwotę. Co do rejestracji, możecie to zrobić na trzy sposoby:

 • bezpośrednio przez stronę programu Mastercard Bezcenne Chwile– klikając przycisk Zarejestruj się w prawym górnym rogu strony,
 • za pomocą aplikacji PeoPay – znanej doskonale klientom banku,
 • za pośrednictwem bankowości elektronicznej na komputerze.

Pierwsza nagroda w postaci 1000 punktów powitalnych zostanie dodana do Waszego konta w programie w ciągu 14 dni roboczych od momentu spełnienia pierwszego warunku, czyli zarejestrowania karty. 2400 punktów za wykonanie płatności trafi do Was w ciągu 30 dni od momentu realizacji premiowanej płatności.

Punkty powinniście wymienić na nagrody lub vouchery w ciągu 6 miesięcy. Po tym czasie stracą ważność. Macie więc sporo czasu, żeby ewentualnie „dozbierać” punkty do czegoś większego. Bądźcie jednak uważni i ustawcie sobie przypomnienie w kalendarzu.

Szczegóły znajdziecie w regulaminie promocji.

Nawet 1500 zł premii ekstra w programie poleceń

To jeszcze nie wszystko. Promocję z premią możecie polecać swoim bliskim. Za skuteczne polecenie otrzymacie 100 zł bonusu ekstra! Maksymalna liczba poleconych to 15 osób. W związku z tym możecie zdobyć nawet 1500 zł dodatkowego dochodu.

Program poleceń trwa do 31 grudnia 2020 roku. Więcej na temat funkcjonowania programu przeczytacie na tej podstronie banku.

Loteria Pekao – elektryczne BMW i3 oraz bony do Allegro!

Klienci banku z żubrem w logo mogą liczyć na jeszcze jedną atrakcję. 1 października 2020 roku ruszyła specjalna loteria, która potrwa do 1 stycznia 2021 roku. Płacąc kartami Mastercard lub Maestro, wydanymi przez Bank Pekao będziecie zbierać losy, które przybliżą Was do zdobycia świetnych nagród: elektrycznego BMW i3 o wartości 169 tys. zł oraz 3220 bonów o wartości 50 zł do wydania w serwisie Allegro! 

Akcja przeznaczona jest dla pełnoletnich klientów Banku Pekao (indywidualnych lub prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą), posiadających kartę Mastercard lub Maestro (debetową, kredytową lub z odroczonym terminem płatności). 

Więcej na temat loterii znajdziecie w dedykowanym artykule.

Konto Przekorzystne – szczegóły

Jeśli macie mniej niż 26 lat, wówczas prowadzenie konta, użytkowanie karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą są dla Was bezwarunkowo darmowe. Dla osób, które ukończyły już 26. rok życia, zasady prowadzenia rachunku są następujące:

 • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia wpływów zewnętrznych na co najmniej 500 zł, w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 6 zł,
 • 0 zł za użytkowanie karty debetowej Mastercard po wykonaniu 1 płatności bezgotówkowej, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł,
 • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne (autoryzowane poprzez aplikację PeoPay),
 • 0,20 zł za SMS autoryzacyjny w przypadku przelewów internetowych,
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziale lub we wpłatomatach banku,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Pekao S.A,

Dodatkowo, spełniając warunki zwalniające z opłaty za konto i kartę (wpływ na minimum 500 zł + 1 płatność kartą), bank sprezentuje Wam w danym miesiącu:

 • 0 zł za dwie wypłaty z obcych bankomatów w Polsce oraz
 • 0 zł za wypłaty z zagranicznych bankomatów bez ograniczeń.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

Złota karta debetowa VISA Gold, czyli…

…powiew prestiżu bez wysokich kosztów. Oprócz bazowej karty Mastercard, możecie również wyrobić drugą kartę debetową do tego samego konta. To rzadka okazja do wyrobienia złotej karty, pomimo bycia standardowym klientem. Dotychczasowo, złote karty wydawane były wyłącznie dla klientów private bankingu, czyli osób o aktywach przekraczających milion złotych.

W ramach promocji kartę VISA Gold możecie mieć… za darmo. Jej wyrobienie jest bezpłatne. Co do kosztów miesięcznych, karta VISA Gold jest darmowa po wykonaniu 4 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę w danym miesiącu. W przypadku niespełnienia tego warunku, miesięczny koszt karty to 9,99 zł. 

konto przekorzystne
Oprócz prestiżu, karta Gold zapewnia zniżki i rabaty w programie VISA Oferty.


Karta VISA Debit Gold zapewnia nielimitowane wypłaty z bankomatów Pekao S.A. za 0 zł. Standardowa opłata za wypłatę z pozostałych bankomatów w Polsce to 5 zł. Jednak zapewniając miesięczne wpływy zewnętrzne (z wyłączeniem wpłat gotówkowych) na konto na kwotę od 5000 zł, wówczas wszystkie krajowe i zagraniczne bankomaty macie za darmo! Co ważne, kurs rozliczeniowy stosowany dla karty Gold to kurs hurtowy zapewniany przez organizację VISA bez dodatkowej prowizji (podobnie jak w przypadku karty Mastercard).

Dla osób w wieku do 26 lat, użytkowanie karty VISA Gold jest bezwarunkowo darmowe, tak samo jak wypłaty ze wszystkich bankomatów.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów