Świetna promocja powraca, czyli 20 zł premii na start oraz darmowa dostawa karty walutowej Revolut zapewniającej gigantyczne oszczędności

Ta promocja została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna. Revolut Bank: 3 miesiące darmowego Planu Premium o wartości niemal 90 zł + nawet 120 zł bonusu za rozwiązanie quizów.

Ostatni raz, gdy pisałem o promocji Revoluta z premią na start, limit wniosków został wyczerpany po 2-3 dniach, pomimo że akcja miała potrwać przez 2 tygodnie! Na szczęście promocja wróciła, ale mimo wszystko warto się pospieszyć. Co tu kryć, Revolut to obecnie najlepsza karta walutowa, której zaufało w Polsce już ponad 500.000 klientów! Revolut zapewnia przewalutowania po kursach rzeczywistych zarówno podczas płatności kartą, jak i wypłat środków z bankomatu. Ponownie bonus na start wynosi 20 zł, a do tego w pakiecie otrzymujecie darmową dostawą karty fizycznej. Jednak prawdziwe korzyści wygenerujecie dopiero, gdy zaczniecie korzystać z Revoluta w praktyce. Oszczędności mogą sięgać nawet setek złotych w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami. Wracając jednak do promocji startowej, jej warunki są niezmiernie łatwe. Wystarczy wykonać jedną płatność kartą na dowolną kwotę i w dowolnej walucie (nawet w polskim złotym). Mało tego, może to być transakcja internetowa, dokonana nawet przed dostarczeniem karty fizycznej. Prowadzenie kont walutowych w ramach Revoluta jest bezwarunkowo darmowe, tak samo jak użytkowanie karty oraz przelewy we wszystkich dostępnych walutach! Co ważne, Revolut dostępny jest dla użytkowników zarówno Google Pay, jak i Apple Pay. A jeśli nie wyjeżdżacie za granicę, Revoluta możecie traktować jako mobilny kantor online lub wygodne narzędzie do zakupów przez Internet w zagranicznych sklepach.

W skrócie, czyli jak zawnioskować o kartę z darmową dostawą i 20 zł premii

Revolut od pewnego czasu stał się stałym bywalcem na łamach bloga. Szczegółowe informacje na temat działania karty i aplikacji Revolut znajdziecie w bazowym artykule na ten temat. W tym akapicie przedstawiam natomiast absolutny skrót dla osób, które kojarzą już Revoluta oraz bez problemu radzą sobie w kwestiach promocji bankowych i fintechowych. Natomiast dla osób gorzej odnajdujących się w meandrach fintechowego świata, przygotowałem w kolejnych akapitach instrukcję, która krok po kroku przeprowadzi Was przez proces wnioskowania o kartę oraz rozpoczęcie korzystania z aplikacji.

Zatem, aby otrzymać 20 zł premii na start oraz darmową dostawę karty fizycznej należy wypełnić formularz używając dedykowanego linku polecającego. Użycie w tym celu głównej strony Revoluta lub pobranie aplikacji prosto ze sklepu uniemożliwi Wam otrzymanie premii oraz sprawi, iż zostanie naliczone 10 zł opłaty za dostawę karty, dlatego lepiej skrupulatnie użyć linku. Po kliknięciu w link powinien Wam się pojawić widok taki jak na poniższym screenie, czyli informujący o promocji z 20 zł premii (zdarza się, że napis jest po angielsku). Udział w promocji weźmiecie wyłącznie w sytuacji, gdy wypełnicie formularz na stronie promocji informującej o 20 zł premii. Niestety Revolut w przeciwieństwie do polskich banków narzuca limity promocyjnych wniosków…nie informując ile tak naprawdę wynoszą, w związku z czym promocja może zostać zawieszona w dowolnym momencie. Jeśli zatem strona akcji będzie informowała tylko o darmowej dostawie karty – będzie to oznaczało wyczerpanie limitu. Zamieszczony link to mój osobisty link polecający i na bieżąco będę śledził jego działanie. Docelowo link ma być ważny do 3 września 2019 roku. W przypadku wyczerpania limitu, niezwłocznie zaktualizuję wpis.

Po zamówieniu karty oraz zweryfikowaniu tożsamości pozostaje już tylko oczekwianie aż karta trafi do waszej skrzynki pocztowej. Jako, że wysyłka następuje z Polski, karta będzie u Was po kilku dniach. Po dostarczeniu karty waszym ostatnim zadaniem będzie wykonanie 1 płatności na dowolną kwotę (możecie w tym celu użyć też danych karty zawartych w aplikacji mobilnej). Może to być zarówno płatność w stacjonarnym sklepie, jak i przez Internet. To wszystko! Teraz już tylko oczekujcie zaksięgowania środków na waszym koncie 🙂

Jak zawnioskować o kartę i aktywować aplikację Revolut – wersja długa 

Jeśli wolicie, aby wyczerpująco przeprowadzić Was przez proces wnioskowania o kartę i aktywację aplikacji, zapoznajcie się ze stworzoną przeze mnie instrukcją. Kolejne kroki będą przedstawiane w formie screen'ów pochodzących wprost z aplikacji Revolut 🙂

Przejdźmy zatem do działania! Aby zamówić kartę z 20 zł premii na start oraz darmową dostawę karty fizycznej należy wypełnić formularz z dedykowanego linku polecającego. Użycie w tym celu głównej strony Revoluta lub pobranie aplikacji prosto ze sklepu uniemożliwi Wam otrzymanie premii oraz sprawi, iż zostanie naliczone 10 zł opłaty za dostawę karty. W tym miejscu wystarczy, że podacie numer telefonu, na który przyjdzie SMS z linkiem do pobrania aplikacji. Po wprowadzeniu numeru pojawi Wam się już tradycyjna strona Revoluta. Pamiętajcie, iż na stronie promocji musi widnieć informacja o 20 zł premii. W przypadku wyczerpania limitu, strona promocji będzie zawierała wyłącznie informację o darmowej dostawie karty.

Po instalacji aplikacji, podajcie w niej swój numer telefonu (otrzymacie na niego SMS z kodem weryfikacyjnym) oraz ustalcie swój 4-cyfrowy PIN do logowania w aplikacji. W dalszym kroku podajecie swoje dane osobowe, po czym przystąpicie do weryfikacji. Revolut podlega nadzorowi brytyjskiemu odpowiednikowi KNF, zatem z mocy prawa musi on weryfikować swoich użytkowników. Jednak sam proces jest bardzo wygodny. Najpierw robicie fotkę smartfonem jednemu z dokumentów (dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport), po czym robicie sobie selfie zgodnie z owalną ramką wygenerowaną w aplikacji. Weryfikacja jest bardzo prosta, aplikacja prowadzi Was za rączkę krok po kroku, dodatkowo wszystkie komunikaty są w języku polskim. Revolut ma 10 minut na weryfikację. Gdyby zdjęcia okazały się niewyraźne, zostaniecie poproszeni o powtórzenie procesu. W moim przypadku była to dosłownie 1 minuta, mimo że zdjęcia robiłem przy kiepskim oświetleniu. Osobiście do weryfikacji podałem paszport, ponieważ zawiera on najmniej danych (nie ma tam adresu zameldowania, imion rodziców, czy numeru dowodu osobistego).

Następnie przejdziecie do wyboru rodzaju karty. Moim zdaniem w pełni wystarczająca jest opcja standardowa, która jest darmowa. Bardziej wypasione karty to wersja Premium oraz Metal. Zapewniają one dodatkowe bonusy jak wyższa kwota darmowych wypłat z bankomatu, obsługa concierge, ubezpieczenie medyczne, darmowe przelewy ekspresowe, czy też kartę ze zmiennym numerem. Jak dowiedziałem się od menadżera Revoluta na Polskę, karta Metal cieszyła się gigantycznym powodzeniem zaraz po jej wprowadzeniu na rynek. Dostarczanie „metali: było opóźnione ze względu na niewyrabianie się z produkcją kolejnych kart. Jak się okazało, zaważył tu prestiż posiadanie metalicznej karty, którą ciężko otrzymać na polskim rynku. Prestiż jednak kosztuje. W przypadku karty Metal opłata miesięczna to 49,99 zł, zaś Premium 29,99 zł. Jeśli wolicie uniknąć tej opłaty, pozostańcie lepiej przy karcie Standard.

No dobrze, po wyborze karty przychodzi czas na pierwszej jej doładowanie. To zaś musi opiewać na kwotę co najmniej 20 zł. Do wyboru macie możliwość doładowania konta za pośrednictwem karty debetowej lub kredytowej, przelewem bankowym, Apple Pay lub Google Pay. W pierwszej i trzeciej opcji będzie to traktowane jako płatność bezgotówkowa.

Teraz pozostanie Wam już tylko oczekiwanie na dostawę karty. List z kartą powinniście odebrać w ciągu 7 dni od rejestracji. Wysyłka odbywa się z Polski, co jest sporym plusem, ponieważ raz, że szybciej otrzymacie swoje plastiki, a dwa, że terminale i bankomaty będą rozpoznawały kartę jako wydaną przez podmiot z Polski, bez niepotrzebnych pytań o przewalutowanie.

Po zamówieniu karty oraz zweryfikowaniu tożsamości pozostaje już tylko oczekwianie aż karta trafi do waszej skrzynki pocztowej. Jako, że wysyłka następuje z Polski, karta będzie u Was po kilku dniach. Po dostarczeniu karty waszym ostatnim zadaniem będzie wykonanie 1 płatności na dowolną kwotę (możecie w tym celu użyć też danych karty zawartych w aplikacji mobilnej). Może to być zarówno płatność w stacjonarnym sklepie, jak i przez Internet. To wszystko! Teraz już tylko oczekujcie zaksięgowania środków na waszym koncie 🙂

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów