fbpx

ING Bank Śląski: konto dla dziecka w wieku 13-17 lat z 100 zł bonusu + rekordowe 500 zł premii w promocji dla dorosłych!

Trwa do:
5 sierpnia 2024

ING Bank Śląski jest jednym z tych banków, które zachęcają rodziców do ostrożnego wprowadzania swoich pociech w świat odpowiedzialnych finansów. Jako że najlepiej uczyć się poprzez praktykę, można założyć tam dziecku odrębne konto osobiste z kartą płatniczą. W ten sposób nastolatek będzie mógł samodzielnie realizować transakcje finansowe (które czujny rodzic może kontrolować w swojej aplikacji).

Konto Mobi dla dziecka świetnie uzupełnia pozostałe promocje ING Banku Śląskiego, w których młody dorosły (do 26 lat) i ten starszy też mogą zgarnąć po 500 zł łatwej premii na start. Zapraszam Was do dedykowanych analiz promocji Konta Mobi (dla osób w wieku do 26 lat) i Konta Direct (dla wszystkich dorosłych).


ING Bank Śląski – uczestnicy promocji dla nastolatków w wieku 13-17 lat

Promocja jest przeznaczona dla nastolatków w wieku 13-17 lat, którzy w dniu przystąpienia do promocji nie posiadają Konta Mobi. Aby potomek mógł otrzymać 100 zł premii, opiekun prawny również musi posiadać konto osobiste w ING Banku Śląskim (na przykład Konto Direct). Jeśli jeszcze go nie ma, czeka na niego nagroda – 500 zł po spełnieniu prostych warunków.

W imieniu dziecka wniosek składa i umowę zawiera rodzic. Potrzebuje do tego dowodu osobistego lub paszportu dziecka albo aktu urodzenia dziecka. Wykluczone z promocji są dzieci, które w dniu przystąpienia do promocji posiadają już Konto Mobi.

Na każdego potomka możecie otrzymać tylko jedną nagrodę. Jeśli więc posiadacie więcej pociech, każdej z nich możecie zafundować ciekawy bonus.

Premia 100 zł za otwarcie to tylko jedna z zalet Konta Mobi 13-17 lat

Wniosek możecie złożyć wyłącznie z poziomu bankowości elektronicznej Moje ING (zatem przed rozpoczęciem starań o konto osobiste dla dziecka powinniście założyć też rachunek dla siebie). Wniosek znajdziecie po zalogowaniu, przechodząc kolejno do zakładek: ofertakonto osobisteKonto Mobi 13-17 lat.

Zasady promocji 100 zł na start

Promocyjny wniosek możecie złożyć w terminie do 5 sierpnia 2024 roku w systemie Moje ING. Musicie przy tym wyrazić zgody marketingowe. Umowę zatwierdzicie kodem SMS albo PIN-em do aplikacji. Później możecie wraz z dzieckiem aktywować aplikację na jego telefonie. Jest to bardzo intuicyjne.

Następnie w okresie do 5 września 2024 roku ze swojego konta osobistego w ING Banku Śląskim wykonajcie przelew na Konto Mobi dziecka na kwotę co najmniej 100 zł. Może to być szybki przelew na telefon BLIKiem albo tradycyjny przelew.

Szczegóły znajdziecie w regulaminie promocji.

Wydanie nagrody przez ING Bank Śląski

Bank wypłaci premię na rachunek dziecka w terminie:

  • do 20 sierpnia 2024 roku – jeśli w dniu 5 sierpnia 2024 roku na koncie dziecka znajdzie się co najmniej 100 zł,
  • do 20 września 2024 roku – jeśli w dniu 5 września 2024 roku na koncie dziecka znajdzie się co najmniej 100 zł.

Do tego dnia nie możecie zamykać rachunku w ING Banku Śląskim (ani swojego, ani dziecka). Bonus jest zwolniony z podatku dochodowego.

Konto Mobi 13-17 lat – szczegóły

Konto Mobi jest bezwarunkowo darmowe. Za obsługę karty płatniczej Visa opłata też nie jest pobierana. Ponadto dziecko może spersonalizować kartę debetową, czyli wybrać zdjęcie z galerii banku albo przesłać swoje. Przelewy internetowe realizowane są bez dodatkowych opłat.

Co z wypłatami z bankomatów? Tu występują pewne ograniczenia. Transakcje kartą bez prowizji można realizować w urządzeniach własnych banku (przy oddziałach ING Banku Śląskiego) oraz sieci Planet Cash.

Najważniejsze opłaty za Konto Mobi 13-17 lat w ING Banku Śląskim

Z opłat zwolniona jest również pierwsza w miesiącu rozliczeniowym (od 29. dnia danego miesiąca do 28. dnia kolejnego) wypłata w obcym bankomacie. Za każdą kolejną ING Bank Śląski nalicza 2,5 zł prowizji.

Natomiast wszystkie wypłaty realizowane Blikiem z dowolnego bankomatu w Polsce są zwolnione z prowizji.

Wszystkie opłaty i prowizje związane z Kontem Mobi znajdziecie tutaj.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów