fbpx

mBank: eKonto do usług z 750 zł rekordowej premii, Allegro Smart! za darmo przez miesiąc oraz 310 zł bonusu za regularne inwestowanie + 7,5% na koncie oszczędnościowym

Trwa do:
27 czerwca 2024

mBank podbija stawkę w promocji darmowego eKonta do usług (będącego stosunkowo młodym produktem, który omówimy na końcu wpisu)! Obecnie możecie zdobyć aż 750 zł premii na start (w tym bonus w postaci vouchera o wartości 200 zł do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka). Miłym upominkiem będzie także możliwość otrzymania darmowego pakietu Allegro Smart! na okres 1 miesiąca! Po założeniu rachunku możecie też wziąć udział w świetnej promocji regularnego inwestowania z 310 zł premii ekstra. Oprócz bonusów na start możecie skorzystać z ciekawej oferty depozytowej mBanku. Oprocentowanie rzędu 7,5% w skali roku znajdziecie na rachunku oszczędnościowym Moje cele z limitem kwoty do 25.000 zł.

Uczestnicy promocji z 750 zł premii – mBank

W promocji z 750 zł premii gotówkowej mogą wziąć udział osoby, które w okresie od dnia 1 stycznia 2020 roku do momentu złożenia wniosku nie posiadały w mBanku rachunku osobistego lub konta oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. W przypadku drugiej promocji, w której nagrodą jest e-kod do Biedronki oraz pakiet Allegro Smart! na miesiąc za darmo okres wykluczenia jest znacznie dłuższy. Mogą wziąć w niej udział osoby, które nie posiadały konta w mBanku przynajmniej w okresie od 1 stycznia 2015 roku.

Posiadanie innych produktów (przykładowo karty kredytowej czy pożyczki) nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji.

Jak założyć promocyjne eKonto do usług?

Uwaga! Jeśli używacie AdBlocka lub innego blokera reklam, na wszelki wypadek wyłączcie go, zanim przejdziecie na stronę promocji. Z doświadczenia wiemy, że tego typu wtyczki mogą spowodować problemy z dołączeniem do akcji. Jeśli regularnie przeglądacie bloga JakDorobic.pl, możecie wyłączyć AdBlock na stałe dla naszego adresu. Gwarantuję, że nie znajdziecie tutaj żadnej irytującej reklamy 😉

Aby wziąć udział w promocji, zarejestrujcie się w formularzu i złóżcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Pamiętajcie, aby zawnioskować o konto wraz z kartą debetową i wyrazić chęć wzięcia udziału w promocji „Zyskaj bonus od mBanku II” – w ten sposób przy okazji zgarniecie dodatkowe 200 zł premii do wykorzystania na zakupy w sklepach Biedronka oraz Allegro Smart! na miesiąc za darmo! Jeśli chcecie założyć konto za pośrednictwem aplikacji mobilnej „na selfie” – wniosek otwórzcie bezpośrednio na telefonie. Jeśli zaś wolicie wybrać ścieżkę z e-dowodem lub kurierem, wówczas wniosek otwórzcie na komputerze.

Podczas wnioskowania o konto koniecznie wyraźcie także zgodę na dołączenie do programu mOkazje.

ekonto do uslug mbank
Wyraźcie zgodę na udział w promocji „Zyskaj bonus od mBanku II”Do promocji możecie przystąpić w terminie 17 września 2024 roku (pamiętajcie jednak, że promocja z e-kodami do Biedronki i Allegro Smart potrwa krócej, bo do 27 czerwca 2024 roku, więc aby połączyć obie akcje, musicie zmieścić się we wcześniejszym terminie). Ponadto w promocji z e-kodami do Biedronki oraz Allegro Smart obowiązuje limit 3000 uczestników. Podczas wnioskowania o konto możecie wybrać standardową kartę fizyczną lub eko kartę mobilną, która zostanie od razu dodana w Waszej bankowości internetowej. Możecie podpiąć ją do aplikacji płatniczej (Google/Apple/Garmin Pay) i korzystać od razu bez czekania na przesyłkę.

Na etapie wnioskowania o konto możecie od razu zaznaczyć chęć otwarcia konta oszczędnościowego Moje cele na 5,5% lub 7,5% w skali roku (później takie oprocentowanie może nie być dostępne). Wyższa stawka dostępna jest dla użytkowników, którzy swoje konto otworzą za pomocą metody „na selfie”, czyli fotoweryfikacji lub przy użyciu e-dowodu osobistego. Wybór jednej z wyżej wymienionych form zawarcia umowy jest również warunkiem otrzymania części premii, o czym opowiem za chwilę.

Możecie także przystąpić do darmowego ubezpieczenia Cyber Rescue. W ramach tej usługi, specjaliści od bezpieczeństwa w sieci pomogą Wam przez całą dobę w sytuacjach kryzysowych typu: włamanie na skrzynkę mailową, przejęcie profilu na Facebooku lub w innym serwisie społecznościowym, oszustwo podczas zakupów online, kradzież telefonu, czy też otrzymanie załącznika z wirusem.

200 zł premii za finalizację umowy przez selfie lub e-dowód

Premia o wartości 200 zł zostanie wypłacona pod warunkiem, iż umowę o konto zawrzecie za pośrednictwem selfie lub z wykorzystaniem e-dowodu (oraz spełnicie warunki przedstawione w kolejnych akapitach). W przypadku pierwszej opcji należy wykonać zdjęcie twarzy oraz zdjęcie dowodu osobistego. To standardowa opcja znana z innych banków lub fintechów kryptowalutowych – ich zbiór znajdziecie w rankingu giełd kryptowalut.

Natomiast założenie konta poprzez e-dowód możliwe jest w przypadku posiadania dowodu osobistego z warstwą elektroniczną oraz aplikacji eDO App.

Jeśli jednak wybierzecie tradycyjną formę zawarcia umowy (przykładowo kurierem), oczywiście możecie skorzystać z pozostałych nagród, jednak nie otrzymacie części premii o wartości 200 zł.

100 zł premii za szybki wpływ

Kolejne 100 zł premii otrzymacie, jeśli w ciągu 7 dni od momentu otwarcia konta zapewnicie jednorazowy wpływ na konto na kwotę minimum 1000 zł. Przelew może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku. Po zaksięgowaniu wpływu, środki możecie z powrotem przelać na swoje główne konto. Drugi z warunków to wykonanie 8 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM w punktach stacjonarnych lub w Internecie. Na wykonanie płatności macie czas do końca pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po założeniu konta. Spełnienie tych warunków jest niezbędne, aby otrzymać również bonus za założenie konta na selfie/e-dowód oraz e-kody do wykorzystania w Biedronce, a także pakiet Allegro Smart! za darmo.

Przykład: Załóżmy, że rachunek otworzycie 10 czerwca 2024 roku (otrzymacie powiadomienie mailowo i SMS), wówczas w terminie do 17 czerwca 2024 roku zapewnijcie wpływ na kwotę 1000 zł oraz w terminie do 31 lipca 2024 roku wykonajcie 8 płatności bezgotówkowych. W ten sposób zapewnicie sobie 100 zł premii. Bonus zostanie wypłacony w okresie do końca sierpnia 2024 roku.

Kolejne trzy premie po 50 zł

Kolejne trzy transze po 50 zł premii trafią do Was, jeśli ponownie zapewnicie wpływ na kwotę 1000 zł oraz wykonacie 8 płatności bezgotówkowych. Te warunki spełnijcie w drugim, trzecim i czwartym miesiącu kalendarzowym po otwarciu konta (w każdym miesiącu z osobna). Wartość transakcji jest dowolna. Dla powyższego przykładu będzie to zatem sierpień, wrzesień i październik 2024 roku.

Jeśli nie uda się Wam spełnić warunków otrzymania bonusu w jednym miesiącu, spokojnie możecie załapać się na nagrodę w drugim (jeden bonus jednak przepadnie).

Spełnienie tych warunków jest niezbędne, aby otrzymać również bonus 200 zł za założenie konta na selfie/e-dowód.

100 zł bonusu za eKonto Junior

Oczywiście z tej promocji będą mogły skorzystać wyłącznie osoby, które mają dzieci w wieku do 13 lat (eKonto Junior). Aby zdobyć 100 zł premii wystarczy, że w terminie do końca pierwszego miesiąca po miesiącu założenia eKonta do usług założycie swojemu dziecku eKonto Junior. Dodatkowych warunków nie stwierdzono 🙂 Konto dla dziecka założycie poprzez bankowość internetową. W tej promocji możecie zdobyć tylko jeden bonus za jedno eKonto Junior.

200 zł na zakupy w Biedronce i Allegro Smart! za darmo

Ta część nagrody została podzielona na trzy premie:

  • Pierwsza premia: e-kod do wykorzystania w Biedronce o wartości 100 zł + pakiet Allegro Smart! na miesiąc za darmo.
  • Druga premia: e-kod do wykorzystania w Biedronce o wartości 50 zł.
  • Trzecia premia: e-kod do wykorzystania w Biedronce o wartości 50 zł.

Dobra wiadomość jest taka, że wszystkie te bonusy otrzymacie przy okazji spełniania powyższych warunków. Wystarczy bowiem, że przez trzy kolejne miesiące po założeniu konta (możecie zacząć spełniać te warunki już w tym samym miesiącu, w którym otworzycie rachunek) będziecie zapewniać jednorazowy wpływ o wartości minimum 1000 zł oraz wykonywać co najmniej 8 płatności kartą i/lub BLIKiem. Zasady są więc identyczne do opisanych powyżej.

Wypłaty premii – eKonto do usług

Premia za selfie/e-dowód wypłacona będzie do końca piątego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta.

Premia „za szybki wpływ” – 100 zł zostanie wypłacone do końca drugiego pełnego miesiąca po miesiącu, w którym założycie konto. W tym samym terminie otrzymacie voucher o wartości 100 zł na zakupy w Biedronce oraz pakiet Allegro Smart! na miesiąc za darmo.

Trzy premie po 50 zł otrzymacie do końca trzeciego, czwartego i piątego pełnego miesiąca po otwarciu konta – oczywiście po spełnieniu warunków. W tym samym terminie otrzymacie dwa vouchery o wartości 50 zł każdy do wykorzystania w Biedronce.

Premia za eKonto Junior wypłacona będzie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta.

Przykład: Jeśli przystąpiłeś do promocji w czerwcu 2024 roku i wykonałeś wpływ w ciągu 7 dni oraz zrobiłeś wymaganą liczbę transakcji w czerwcu i/lub lipcu 2024 roku, to premię w wysokości 100 zł otrzymasz w terminie do końca sierpnia 2024 roku.

Premie po 50 zł za wpływy i transakcje otrzymasz do końca trzeciego, czwartego i piątego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta do usług, na przykład jeśli przystąpiłeś do promocji w czerwcu 2024 roku, wykonałeś wpływy i transakcje w sierpniu i wrześniu, to odpowiednio premie I/II/III otrzymasz w terminie do końca września, października i listopada 2024 roku.

Dla naszego przykładu (otwarcie konta w czerwca 2024 roku), premię w wysokości 200 zł za założenie konta na selfie/e-dowód otrzymasz w terminie do końca listopada 2024 roku.

Nagroda za założenie eKonta Junior zostanie przyznana w terminie do końca sierpnia 2024 roku (gdy konto założysz w czerwcu 2024 roku).

Pierwszy voucher do wykorzystania w Biedronce (100 zł) oraz pakiet Allegro Smart! otrzymacie wówczas w terminie do końca sierpnia 2024 roku, a drugi i trzeci voucher (50 zł) otrzymacie w terminie do końca września i października 2024 roku.

Jeśli chodzi o voucher do Biedronki i pakiet Allegro Smart! na miesiąc za darmo, nagrody pojawią się w aplikacji mobilnej i bankowości elektronicznej mBanku jako specjalna mOkazja z kodem do aktywacji vouchera. Znajdziecie tam również dokładną instrukcję ich wykorzystania.

mOkazje to zbiór specjalnych ofert dla klientów mBanku i uczestników programu – wszystkie okazje znajdziecie w aplikacji mobilnej i bankowości elektronicznej.

7,5% w skali roku dla oszczędności w ramach promocji!

W ramach promocji uczestnicy mogą także otworzyć konto do regularnego oszczędzania Moje cele z preferencyjnym oprocentowaniem. Do Waszej dyspozycji będzie zatem rachunek na 5,5% lub 7,5% w skali roku dla kwoty do 25.000 zł. Wartość oprocentowania zależy od sposobu założenia konta. Wyższa stawka dotyczy osób, które zdecydują się na założenie konta metodą „na selfie” lub przy użyciu e-dowodu osobistego. Pozostali użytkownicy będą musieli zadowolić się oprocentowaniem 5,5% w skali roku. Środki ponad limit 25.000 zł zapracują standardowo, czyli na 0,5% w skali roku.

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało od dnia założenia rachunku oszczędnościowego przez 3 kolejne pełne miesiące oraz w pierwszym miesiącu cząstkowym. Jeśli więc konto otworzycie 10 czerwca 2024 roku, środki będą pracować na 5,5%/7,5% w skali roku w okresie do końca czerwca, a następnie przez cały lipiec, sierpień oraz wrzesień 2024 roku. Żeby utrzymać oprocentowanie przez ten okres, powinniście zapewniać regularne wpłaty, by saldo środków na koncie oszczędnościowym było co miesiąc większe o co najmniej 100 zł względem poprzedniego miesiąca (pod uwagę brany jest ostatni dzień każdego miesiąca).

Żeby to zobrazować, posłużę się przykładem z regulaminu:

mBank – premia w postaci wyższego oprocentowania

Po szczegóły odsyłam Was do regulaminu promocji „Zyskaj premie z eKontem do usług II” oraz regulaminu promocji „Zyskaj bonus od mBanku II”.

eKonto do usług – szczegóły

eKonto do usług to całkowita nowość w ofercie mBanku. Prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Stosunkowo łatwo jest się także pozbyć opłaty za kartę – wystarczy wykonać transakcje kartą na kwotę co najmniej 350 zł w danym miesiącu (w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 9 zł miesięcznie). Sądzę, że dla większości z Was nie osiągnięcie takiej kwoty nie będzie przeszkodą – nawet jeśli przedstawiany rachunek nie będzie jedynym, z którego korzystacie.

mBank proponuje także darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce od kwoty 300 zł (poniżej tej sumy obowiązuje 2,5 zł prowizji) oraz darmowe wypłaty z bankomatów za granicą bez kwoty minimalnej (obowiązuje jednak prowizja za przewalutowanie – 3,5% w przypadku karty walutowej oraz 5,9% w przypadku pozostałych kart).

Za pośrednictwem eKonta do usług wyślecie także darmowe przelewy SEPA (czyli w walucie EUR). Standardowe przelewy krajowe zlecane w bankowości elektronicznej są oczywiście za darmo, zaś przelewy natychmiastowe kosztują 5 zł.

Wpłaty we wpłatomatach mBanku, Planet Cash, Cashline są darmowe. W przypadku wpłatomatów Euronet przyjdzie nam zapłacić 0,5% prowizji. W przeciwieństwie do innych kont, eKonto do usług wciąż pozwala na pobieranie gotówki podczas zakupów w sklepie (tak zwany cashback) bez dodatkowych opłat (w przypadku innych rachunków obowiązuje prowizja – 2 zł).

darmowe ekonto do usług z premią
eKonto do usług – wszechstronny rachunek za darmo

Szczegóły w Taryfie Opłat i Prowizji.

Po założeniu konta możecie również skorzystać ze świetnej promocji regularnego inwestowania z 310 zł premii ekstra.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów