DARMOWA karta kredytowa Citi Simplicity z 1200 zł premii + 100 zł bonusu ekstra w programie Bezcenne Chwile – promocja przedłużona do 16 października 2023 roku! Krótki okres karencji!

Trwa do:
16 października 2023
Dostępność wniosków
300

Mam wspaniałą wiadomość dla tych z Was, którzy nie załapali się na rekordową premię o wartości 1200 zł w promocji darmowej karty kredytowej Citi Simplicity! Promocja została niespodziewanie przedłużona i cały czas możecie zdobyć megabonus! Musicie jednak pamiętać o dwóch rzeczach: po pierwsze – nowa edycja potrwa maksymalnie do 16 października 2023 roku, a po drugie – prawdopodobnie skończy się nawet wcześniej, bo promocyjna pula wynosi tylko 300 wniosków. Nie ma więc co zwlekać i trzeba brać się do roboty!

Pamiętajcie, że tak wysokiego bonusu nie oferował jeszcze żaden bank w Polsce. W promocji mogą wziąć udział zarówno całkiem nowi, jak i byli posiadacze „plastiku” od Citi Handlowego – wystarczyło nie posiadać karty kredytowej w tym banku po 1 lipca 2023 roku. Okres karencji ma więc charakter wręcz symboliczny. Dzięki temu jeszcze więcej osób będzie mogło zainkasować solidny bonus. Ponadto, po wyrobieniu karty czeka na Was bonus ekstra o wartości 100 zł. Odbierzecie go po rejestracji karty w programie Mastercard Bezcenne Chwile i spełnieniu prostych warunków. Co ważne, w ramach promocji otrzymacie zwolnienie z opłaty za prowadzenie karty bez konieczności spełniania dodatkowych warunków! Zwolnienie będzie obowiązywać przez okres 12 miesięcy. Umowę o kartę możecie sfinalizować w pełni online. Równolegle wciąż trwa świetna promocja darmowego konta osobistego Citi, gdzie do zdobycia są nagrody o wartości 400 zł.

Uczestnicy promocji

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowym w okresie od 1 lipca 2023 roku. Co tu kryć, okres karencji jest rekordowo krótki, więc aż żal nie skorzystać 😉 Zatem jeśli posiadaliście już kartę kredytową z logo Citi, wystarczy, że skutecznie zamknęliście ją przed 1 lipca 2023 roku, by móc ponownie wnioskować o kartę i odebrać bonus na start.

Natomiast jeśli posiadacie lub posiadaliście inny produkt Citi Handlowego, przykładowo konto osobiste, konto oszczędnościowe lub wyłącznie kartę dodatkową (wydaną do karty głównej członka waszej rodziny), śmiało możecie wziąć również udział i w niniejszej promocji. Ba, posiadanie już jakiegoś produktu w Citi Handlowym sprawi, że proces wyrabiania karty będzie jeszcze łatwiejszy (bank będzie znał już wasze dane). W tym celu możecie też zerknąć na promocję konta osobistego z nagrodą na start o wartości 400 zł.

Warunki otrzymania darmowej karty kredytowej

Aby otrzymać kartę kredytową w ramach niniejszej promocji, musicie posiadać zdolność kredytową. Zależne jest to od kwestii demograficzno-dochodowych (są to sztywne ramy) oraz historii w BIK-u. Co do tych pierwszych, wymagania stawiane przez Citi Handlowy to:

 • kwota dochodu minimum 1200 zł netto miesięcznie (czyli nawet mniej niż minimalna krajowa) lub 2500 zł w przypadku przedsiębiorców,
 • co najmniej 3-miesięczny staż w obecnej firmie (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, powołanie, mianowanie lub kontrakt) albo minimum 2 lata prowadzenia działalności gospodarczej,
 • wiek minimum 18 lat.

Co więcej, o kartę mogą zawnioskować również renciści, emeryci, osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o., a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających uzyskiwanie konkretnych dochodów znajdziecie w regulaminie.

Druga kwestia to sytuacja w BIK-u. Na to nie mamy już wpływu, ponieważ decyzję w tej materii podejmuje bank. Wy natomiast możecie sprawdzić swoją sytuację, wykupując pełny raport BIK za 49 zł.

A jeśli nie wiesz jak działa karta kredytowa – sprawdź mój autorski poradnik na ten temat.

Zasady promocji – jak zawnioskować o kartę

Jeśli spełniacie podstawowe warunki uczestnictwa, na początek wypełnijcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas tylko do 16 października 2023 roku lub do wyczerpania niewielkiej puli 300 promocyjnych wniosków. Podczas składania wniosku o kartę pamiętajcie o wyrażeniu zgód marketingowych niezbędnych do udziału w promocji:

 • zgody na przesyłanie i prezentowanie przez Citibank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach),
 • zgody na telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego.

Podczas wypełniania wniosku, poproszeni zostaniecie o określenie swojej sytuacji dochodowej oraz udokumentowanie uzyskiwanego dochodu poprzez wgranie stosownego dokumentu do systemu banku na szyfrowanej specjalnej stronie. Listę akceptowanych „papierów” znajdziecie w regulaminie. Warto przygotować sobie określony dokument, zanim jeszcze zaczniecie składać wniosek. Przykładowym poświadczeniem dochodu może być wyciąg z rachunku bankowego z wpływami z tytułu wynagrodzenia (za ostatnie 3 miesiące), czy też zeznanie PIT. Na dostarczenie wymienionych dokumentów macie czas do 10 dni roboczych od momentu złożenia wniosku.

Po wypełnieniu wniosku umowę zawrzecie zdalnie, za pośrednictwem selfie i zdjęcia dowodu osobistego. Ewentualnie podczas wnioskowania możecie wybrać opcję kontaktu z konsultantem oraz finalizacji umowy za pośrednictwem kuriera. Jeśli wszystko będzie się zgadzać, karta zostanie wysłana listownie.

Etapy wnioskowania o kartę Citi Simplicity

Zasady promocji – jak zdobyć 1200 zł? Darmowa karta kredytowa

Na początek, w okresie do końca kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy aktywujcie swoją kartę kredytową – przez aplikację mobilną albo bankowość elektroniczną oraz zarejestrujcie kartę w programie Bezcenne Chwile na stronie programu lub za pośrednictwem bankowości elektronicznej. Przykładowo obie czynności wykonajcie do końca listopada, jeśli umowę podpiszecie w październiku 2023 roku.

Spełnienie tych warunków przyniesie Wam zwolnienie z opłaty za kartę bez żadnych dodatkowych warunków!

Nagroda w promocji składa się z:

 • 24.000 punktów do programu Bezcenne Chwile (o wartości 300 zł),
 • 9 premii pieniężnych po 100 zł każda (łącznie o wartości 900 zł).


Żeby zdobyć pierwszą nagrodę, czyli doładowanie punktów na koncie Bezcenne Chwile, powinniście wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę co najmniej 2000 zł w każdym z trzech miesięcy następujących po zawarciu umowy (w każdym miesiącu z osobna). Jeśli zaś w którymś z trzech wymienionych miesięcy wykonacie płatności na niższą kwotę (zakres od 500 zł do 1999,99 zł), wówczas otrzymacie nagrodę o połowę mniejszą, czyli 12.000 punktów o wartości około 150 zł.

Przelewy gotówkowe o wartości 100 zł otrzymacie, jeśli identyczne warunki (transakcje na łączną kwotę minimum 2000 zł) spełnicie w ośmiu kolejnych miesiącach, czyli odpowiednio w miesiącach 4-11 licząc od następnego miesiąca po podpisaniu umowy. Jeśli zaś w którymś z wymienionych miesięcy (od czwartego do jedenastego) wykonacie płatności na niższą kwotę (zakres od 500 zł do 1999,99 zł), wówczas za dany miesiąc otrzymacie nagrodę o połowę mniejszą, czyli 50 zł. Natomiast w ostatnim – dwunastym miesiącu wystarczą płatności na kwotę 500 zł. W tym przypadku otrzymacie po prostu 100 zł premii. Cóż, Citi Handlowy nieco skomplikował tę edycję promocji, ale jest o co powalczyć 🙂

Przykładowo: jeśli podpiszecie umowę o kartę w październiku 2023 roku, a w listopadzie dołączycie do programu Bezcenne Chwile, wówczas w listopadzie i grudniu 2023 roku oraz styczniu 2024 roku wykonujcie premiowane płatności. Otrzymacie za to punkty Mastercard o wartości 300 zł (lub 150 zł), które możecie następnie wymienić na nagrody. Natomiast w kolejnych 8 miesiącach, czyli w tym przypadku od lutego 2024 roku do września 2024 roku wykonujcie identyczne transakcje na kwotę minimum 2000 zł miesięcznie, zaś w październiku 2024 roku wystarczą płatności na sumę 500 zł. Za każdy miesiąc bank nagrodzi Was premią gotówkową w wysokości 100 zł (lub 50 zł, jeśli w którymś z miesięcy zapewnicie transakcje na kwotę co najmniej 500 zł, ale mniejszą niż 2000 zł).Na poczet płatności zaliczają się zarówno transakcje wykonane w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Sumowane są tu transakcje wykonane kartą główną, kartą dodatkową oraz nośnikiem zbliżeniowym (również przez Google Pay i Apple Pay). Wykluczone są tylko transakcje szczególne, czyli przelewy z karty, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych i hazardowych, transakcje w urzędzie pocztowym oraz transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie (na przykład zasilenia Revoluta).

Przekazanie nagrody

Po spełnieniu warunków promocji, otrzymacie wiadomości potwierdzające przyznanie poszczególnych nagród. Znajdziecie je w skrzynce odbiorczej swojej bankowości internetowej CitiBank Online w terminie do końca miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Wydanie nagrody w postaci punktów Mastercard Bezcenne Chwile nastąpi w terminie do 30 dni od daty otrzymania wspomnianej wiadomości. Po zasileniu konta punktowego, punkty będą ważne przez 9 miesięcy od daty przyznania. Jeśli nie wiecie, jak działa program Bezcenne Chwile i jakie są dostępne możliwości, odwiedźcie mój artykuł na jego temat – tu dokładna analiza usługi 😉

Punkty od Mastercarda wymienicie na vouchery do ulubionych sklepów, między innymi Allegro/Carrefour/Decathlon/Empik/Euro RTV AGD/Ski Team/W.KRUK/Smyk/Circle K i wielu innych.Nagrody pieniężne zasilą natomiast saldo waszej karty (na przykład spłacając część aktualnego zadłużenia lub tworząc nadwyżkę, którą wydacie podczas zakupów). Wypłata premii również nastąpi w terminie do 30 dni od daty otrzymania stosownej wiadomości w bankowości elektronicznej. Premie po 100 zł będą spływać na wasze saldo co miesiąc po spełnieniu warunków promocji.

Do czasu przyznania nagród pozostawcie aktywne zgody oraz samą kartę kredytową.

Szczegółów akcji Citibanku szukajcie w regulaminie promocji.

Jak zdobyć 1200 zł premii w promocji darmowej karty kredytowej?

100 zł premii dla nowych i obecnych klientów – Mastercard Bezcenne Chwile

Z kartą kredytową banku Citi Handlowy w kieszeni możecie jednak zdobyć jeszcze więcej punktów od Mastercard Bezcenne Chwile – nawet 8000 punktów powitalnych ekstra! Punkty te wymienicie na vouchery i nagrody o wartości 100 zł.

Udział w promocji może wziąć każda pełnoletnia osoba, która posiada w banku Citi Handlowym kartę Mastercard (debetową lub kredytową). Zatem zakładając nową kartę kredytową w niniejszej promocji, możecie również zdobyć punkty w dodatkowej promocji.

Promocja „Zapunktuj z Kartą Citibank MasterCard” trwa od 15 września 2023 roku do 31 października 2023 roku lub do wyczerpania puli 19.000 nagród.

W podanym terminie należy:

 1. Zarejestrować kartę Mastercard w programie Bezcenne Chwile – możecie zrobić to w bankowości elektronicznej lub na dedykowanej stronie promocji. Pamiętajcie, że jeśli dopiero zakładacie konto w programie, proces może trwać nawet 14 dni, warto się więc pospieszyć i mieć mały zapas czasu 😉 Oczywiście, jeśli zrobiliście to wcześniej, nie musicie ponawiać rejestracji.
 2. Wykonać premiowane zakupy, o których piszemy poniżej.

Następnie musicie zapłacić jednorazowo co najmniej 100 zł u jednego z wymienionych niżej partnerów programu. Za jedną taką transakcję otrzymacie 4000 punktów. Za dwie – 8000 punktów. Jeśli chcecie otrzymać pełne 8000 punktów, będziecie musieli wydać 2 x 100 zł (po jednej transakcji w dwóch różnych miejscach):

 • w sklepach stacjonarnych i online sieci Carrefour,
 • w sklepach stacjonarnych i online sieci Empik,
 • w sklepach stacjonarnych i online sieci Homla,
 • w sklepach stacjonarnych i online sieci Decathlon,
 • w sklepach stacjonarnych i online sieci RTV Euro AGD.

Punkty trafią na Wasze konto w programie w ciągu maksymalnie 14 dni od chwili spełnienia warunków. Ich ważność to wyłącznie 1 miesiąc – po tym czasie wygasają i nie będzie można ich już wykorzystać.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Pełną analizę tej promocji znajdziecie w dedykowanym artykule. Znajdziecie tam również kilka słów na temat tego, jak wykorzystać zdobyte punkty 😉


Karta Citi Simplicity – szczegóły

Standardowo opłata miesięczna za kartę wynosi 12 zł lub 0 zł w przypadku wykonania transakcji bezgotówkowych w danym miesiącu na kwotę co najmniej 1000 zł. Jednak uczestnicy niniejszej promocji traktowani są priorytetowo. Mianowicie, przez pierwsze 12 miesięcy będziecie zwolnieni z opłaty za kartę w ramach udziału w niniejszej promocji. Wystarczy zalogować się do aplikacji, aktywować kartę i dodać ją do programu Bezcenne Chwile według instrukcji, którą przytoczyłem powyżej. Pozostałe szczegóły związane z kartą to:

 • opłata za wydanie karty – 0 zł,
 • opłata za powiadomienia SMS – 0 zł,
 • okres bezodsetkowy – 56 dni.Więcej szczegółów w Tabeli opłat i prowizji.

Karta Simplicity to również dodatkowe korzyści dzięki zniżkom i rabatom. Z jednej strony będziecie mogli korzystać z programu banku Citi Specials, z drugiej zaś zbierać punkty w programie Mastercard Priceless Specials „Bezcenne chwile”. Kartę Simplicity będziecie mogli wygodnie dodać do aplikacji Google Pay lub Apple pay.

Standardowe RRSO poza okresem bezodsetkowym wynosi 24,09%. Rzecz jasna, terminowo spłacając kartę (w okresie bezodsetkowym), nie zapłacicie ani złotówki z tytułu naliczonych odsetek. Więcej o tym, czym jest RRSO znajdziecie w tym artykule.

Kart kredytowa bez opłat? Proszę bardzo!

Czy po odebraniu nagród można zrezygnować z karty?

Jeżeli pod odebraniu wszystkich nagród będziecie chcieli jednak zrezygnować z karty, możecie to uczynić w każdej chwili i to bez wychodzenia z domu. To Wy decydujecie, jak długo chcecie z niej skorzystać. Jedyny wymóg to fakt, iż w dniu przyznania każdej nagrody musicie być posiadaczami karty. Kartę możecie zamknąć poprzez krótką wiadomość w ramach poczty wewnętrznej. Kto wie, może Citi będzie chciał Was utrzymać dłużej i zaproponuje jakiś bonus za lojalność?

Równolegle trwa również świetna promocja darmowego konta osobistego Citi, gdzie do zdobycia jest 400 zł premii.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów