Citi Handlowy: 8000 punktów Mastercard Bezcenne Chwile o wartości 100 zł dla obecnych i nowych klientów oraz 400 zł premii za założenie konta i 1200 zł rekordowego bonusu w promocji karty kredytowej!

Trwa do:
31 października 2023
Dostępność wniosków
19000

Nowa promocja organizowana przez Mastercard Bezcenne Chwile to idealna okazja, by posiadacze kart kredytowych i debetowych banku Citi Handlowy mogli zdobyć nawet 8000 punktów wymiennych na vouchery i nagrody o wartości 100 zł. Zasady akcji są wyjątkowo proste: oprócz zarejestrowania karty w programie musicie jedynie wykonać jedną lub dwie płatności. Mało tego – możecie zgarnąć bonus również wtedy, gdy Wasza karta wydana przez bank Citi Handlowy jest już zarejestrowana w programie Bezcenne Chwile! Jeszcze większa okazja czeka na osoby, które ze wspomnianym bankiem nie mają nic wspólnego. Zakładając konto osobiste, mogą powiększyć zysk o 400 zł premii na start oraz zdobyć aż 1200 zł bonusu w promocji karty kredytowej! Osoby posiadające oszczędności o wartości co najmniej 450.000 zł zapraszam z kolei do artykułu o dedykowanej im promocji konta Citigold, które w ofercie banku jest rachunkiem premium. W promocji możecie zdobyć 500 zł premii oraz dwie lokaty z oprocentowaniem 6,5% w skali roku.

Uczestnicy promocji

Udział w promocji może wziąć każda pełnoletnia osoba, która posiada w banku Citi Handlowym kartę Mastercard (bez znaczenia, czy będzie to karta kredytowa czy debetowa). Jeśli jeszcze nie zarejestrowaliście swojej karty w programie, możecie to zrobić teraz. Jeśli z kolei zrobiliście to już wcześniej, możecie spokojnie przejść do spełniania dalszych warunków – absolutnie nie wyklucza to Waszego udziału w promocji.

Poznaj Citi Handlowy i zdobądź jeszcze więcej!

Jeśli chcielibyście wziąć udział w opisywanej promocji, ale nie dysponujecie kartą Citi Handlowego, możecie założyć nowe konto i osiągnąć dużo większy zysk! Czeka na Was:

Dodatkowo zyskacie też dostęp do lokaty z oprocentowaniem na poziomie 7% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł.

Zasady promocji – Citi Handlowy i Mastercard

Promocja „Zapunktuj z Kartą Citibank MasterCard” trwa od 15 września 2023 roku do 31 października 2023 roku lub do wyczerpania puli 19.000 nagród (jedna nagroda to 4000 punktów – o tym w dalszej części artykułu). Informacja o wyczerpaniu puli nagród powinna się pojawić na stronie promocji z jednodniowym wyprzedzeniem. W podanym terminie powinniście:

  1. Założyć konto z kartą i premią w wysokości 400 zł (jeśli jeszcze go nie macie – jeśli macie już rachunek, po prostu przejdźcie dalej),
  2. Zarejestrować kartę Mastercard w programie Bezcenne Chwile (o ile nie zrobiliście tego wcześniej) – możecie zrobić to w bankowości elektronicznej lub na dedykowanej stronie promocji,
  3. Wykonać premiowane zakupy, o których piszemy poniżej.

Pamiętajcie, że dodanie karty do konta może potrwać nawet 14 dni (!). Trzeba się więc szybko decydować, inaczej łatwe 100 zł przejdzie Wam koło nosa 😉

Jeśli chodzi o premiowane zakupy, zasady są proste. Powinniście zapłacić co najmniej 100 zł u jednego z wymienionych niżej partnerów programu. Za jedną taką transakcję otrzymacie 4000 punktów. Za dwie – 8000 punktów. Jeśli chcecie otrzymać pełne 8000 punktów, będziecie musieli wydać 2 x 100 zł – po jednej transakcji w dwóch różnych miejscach:

  • w sklepach stacjonarnych i online sieci Carrefour,
  • w sklepach stacjonarnych i online sieci Empik,
  • w sklepach stacjonarnych i online sieci Homla,
  • w sklepach stacjonarnych i online sieci Decathlon,
  • w sklepach stacjonarnych i online sieci RTV Euro AGD.

Przykładowo: możecie zrobić zakupy za 120 zł w Carrefour, za co dostaniecie 4000 punktów oraz zakupu za 101 zł w Empiku, za co otrzymacie kolejne 4000 punktów. Wydając dwa razy po 100 zł w Empiku nie otrzymacie jednak dwóch nagród. Zostanie zaliczona tylko pierwsza płatność.

Warto podkreślić, że warunkiem promocji jest zrobienie jednorazowej płatności na określoną kwotę. Suma mniejszych płatności na łączną kwotę 100 zł nie zapewnia nagrody.

Wykluczone będą oczywiście transakcje anulowane i zwrócone. Wymienione transakcje należy wykonać do 31 października 2023 roku.

Punkty trafią na Wasze konto w programie w ciągu maksymalnie 14 dni od chwili spełnienia warunków. Ich ważność to 1 miesiąc – po tym czasie wygasają i nie będzie można ich już wykorzystać.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Punkty Mastercard Bezcenne Chwile – na co wymienić?

Na co można wymienić bonus? Dostępne są między innymi karty podarunkowe o wartości 100 zł lub 50 zł do sklepów Allegro/Carrefour/Decathlon/Empik/Euro RTV AGD/Ski Team/W.KRUK/Smyk/Circle K i wielu innych.

Jedna karta podarunkowa o wartości 100 zł będzie Was kosztować 8000 punktów – możecie nabyć więcej takich voucherów. Oprócz tego możecie skorzystać z oferty na bilety do kina, doładowania do telefonu czy vouchery do sklepu Google Play i wiele innych.

Mastercard Bezcenne Chwile – przykładowe nagrody

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów