fbpx

Konto Citigold: 500 zł premii gotówkowej + 100 zł bonusu w programie Bezcenne Chwile oraz 6,5% w skali roku na lokacie dla kwoty do 400.000 zł. Niewielka pula – produkt premium!

Trwa do:
5 października 2023
Dostępność wniosków
500

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>


Konto Citigold z pewnością nie jest rachunkiem, który ma trafiać pod strzechy. To produkt premium kierowany do wąskiego grona osób o sporych zasobach finansowych, które oprócz bezpiecznego rachunku szukają także czegoś więcej – darmowych saloników lotniskowych, atrakcyjnych kursów wymiany walut, specjalnego doradztwa, opieki dedykowanego konsultanta i unikatowych ofert, niedostępnych gdziekolwiek indziej. W niniejszej promocji możecie zdobyć bardzo wysoką premię pieniężną w wysokości aż 500 zł – i to w zasadzie bez spełniania typowych warunków (jak wykonywanie przelewów lub płatności kartą), które doskonale znamy z innych okazji. W tym przypadku nagroda otrzymywana jest w zamian za krótkie spotkanie z doradcą oraz posiadanie odpowiedniej gotówki na koncie 😉 Oprócz premii pieniężnej otrzymacie także dostęp do dwóch lokat z oprocentowaniem 6,5% w skali roku każda. Ponadto, po założeniu konta czeka na Was bonus ekstra o wartości 100 zł. Odbierzecie go po rejestracji karty w programie Mastercard Bezcenne Chwile i spełnieniu prostych warunków. Jeśli jednak zadowala Was „zwykłe” konto osobiste, sprawdźcie warunki promocji darmowego Citikonta z premią w wysokości 400 zł oraz dodatkowymi benefitami. Po założeniu konta możecie też skorzystać z promocji darmowej karty kredytowej z 1200 zł premii.

Komu bank dedykuje tę promocję? Kto może założyć konto Citigold?

W akcji mogą wziąć udział osoby, które po 1 stycznia 2021 roku nie były posiadaczami ani współposiadaczami żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego w Citibanku. Posiadanie innych produktów – przykładowo pożyczki lub kredytu – na szczęście nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji.

Warunkiem, który nie wynika bezpośrednio z zapisów regulaminu, jest oczywiście bycie klientem o sporych oszczędnościach, chcącym zadbać o swoje finanse w najlepszy sposób. Do udziału w promocji potrzebne będzie bowiem co najmniej 450.000 zł wolnych środków oraz wizyta w oddziale banku Citi Handlowy, zajmującym się obsługą klientów bankowości prywatnej.

Zastanawiacie się, jak wygląda wizyta w takim oddziale? Sprawdźcie poniższą prezentację wideo, która przedstawia oddział w poznańskim Bałtyku – prestiżowej lokalizacji w samym centrum miasta. Cóż, trzeba przyznać, że bank dba o to, by klient poczuł się „zaopiekowany” 😉

Oddziały zlokalizowane są w największych biznesowych ośrodkach Polski: Warszawie, Gdańsku, Łodzi, Wrocławiu, Szczecinie, Katowicach i w Krakowie. Dokładne adresy, kontakty do dyrektorów regionalnych oraz godziny otwarcia znajdziecie na tej stronie.

Zasady akcji „30 lat bankowości prywatnej w Polsce. Lokata 6.5”

Osoby, które odpowiadają powyższym wymaganiom, mogą skorzystać w nowej promocji konta Citigold uzyskując bonus gotówkowy oraz dostęp do dwóch depozytów. Do zdobycia jest:

 • Premia gotówkowa w wysokości 500 zł,
 • Lokata powitalna z oprocentowaniem 6,5% w skali roku do kwoty 400.000 zł – to lokata na 6 miesięcy z minimalnym depozytem 20.000 zł,
 • Lokata dodatkowa z oprocentowaniem 6,5% w skali roku do kwoty 100.000 zł – to lokata na 3 miesiące, dla której minimalna kwota to 20.000 zł. .

Jak pewnie się domyślacie, promocja nie stawia przed uczestnikami zbyt skomplikowanych warunków, a największą trudnością jest po prostu dysponowanie odpowiednimi środkami 😉 Bank przygotował tę promocję dla pierwszych 500 klientów, którzy postanowią założyć konto Citigold.

Specjalne lokaty dla klientów Citigold i 500 zł premii – krok po kroku

Promocja o nazwie „30 lat bankowości prywatnej w Polsce. Lokata 6.5” potrwa do 5 października 2023 roku lub do momentu osiągnięcia 500 rejestracji. W tym terminie musicie przejść na dedykowaną stronę promocji i zawrzeć z bankiem umowę o konto Citigold. W ciągu kolejnych 10 dni (jednak najpóźniej do 5 października 2023 roku) należy też podpisać regulamin promocji lub zaakceptować go podczas rozmowy telefonicznej z pracownikiem banku.

Następnie, do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którymi otworzycie rachunek, musicie wykazać dzienne saldo na koncie Citigold w wysokości 450.000 zł.

Jeden z oddziałów banku typu Citigold

Saldo dzienne oznacza, że do wyznaczonego terminu musicie zapewnić wymagane saldo na swoim koncie choć przez jeden dzień. Mówiąc prościej, środki w wymaganej kwocie muszą przeleżeć na koncie choćby przez jedną noc.

Przykładowo – zakładając konto we wrześniu 2023 roku, choć przez jeden dzień (przykładowo pomiędzy 3. i 4. października 2023 roku) utrzymajcie określoną ilość środków na rachunku. W ten sposób zyskacie dostęp do promocyjnych lokat. Na spełnienie głównego warunku promocji macie sporo czasu, bo dla tego przykładu macie na to czas do końca października 2023 roku.

W dziennym saldzie bank ujmie Wasze środki na wszystkich kontach w banku Citi Handlowym, których jesteście posiadaczami i współposiadaczami (z wyjątkiem należących do Was kont firmowych!), jednak bez uwzględniania rachunków, dla których jesteście drugimi i kolejnymi posiadaczami.

Obie lokaty możecie założyć do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyliście konto, a więc dla powyższego przykładu – do końca października 2023 roku, jeśli konto założycie we wrześniu 2023 roku.

Każdy z uczestników może założyć tylko jedną Lokatę powitalną i jedną Lokatę dodatkową. Lokatę powitalną założycie w oddziale banku typu Citigold lub poprzez kontakt telefoniczny z bankiem. Lokata dodatkowa może zostać założona wyłącznie w oddziale.

500 zł premii gotówkowej – na jakich warunkach?

Żeby otrzymać gratyfikację w postaci 500 zł premii, musicie jako uczestnicy promocji do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym założycie konto, posiadać pełen Profil Klienta (wraz z Oceną Wiedzy i doświadczenia oraz Profilem Ryzyka Klienta) oraz poinformować konsultanta banku o chęci otrzymania nagrody.

Tworzenie Profilu Klienta odbywa się podczas rozmowy z konsultantem w przeznaczonym do tego oddziale banku. Doradca oceni Waszą wiedzę na temat finansów i określi skłonność do ryzyka inwestycyjnego. Nie musicie decydować się na jakiekolwiek dalsze kroki. To zupełnie niezobowiązujące działanie. Będzie jednak furtką do ewentualnych inwestycji i korzystania z kolejnych usług finansowych segmentu premium w przyszłości.

Premia gotówkowa zostanie przekazana na otwarte w promocji konto do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po spełnieniu warunku utworzenia Profilu klienta. Do tego czasu nie zamykajcie konta, ani też nie składajcie dyspozycji jego zmiany na inny rachunek.

Premia w wysokości 500 zł jest zwolniona z opodatkowania.

Przykładowy przebieg promocji może wyglądać następująco:

 1. Zakładacie konto Citigold we wrześniu 2023 roku.
 2. Najpóźniej do końca października 2023 roku wpłaćcie na rachunek co najmniej 450.000 zł i „przytrzymajcie środki” przez jeden dzień (i noc 😉 ).
 3. Następnego dnia możecie już założyć lokatę na 6,5% w skali roku, wpłacając tam maksymalny limit w wysokości 400.000 zł, a pozostałe 50.000 zł, które będziecie mieć jeszcze na koncie, wpłacić na Lokatę dodatkową (z takim samym oprocentowaniem). Obie lokaty możecie założyć do końca października 2023 roku.
 4. Do końca listopada 2023 roku uzupełnijcie Wasz Profil klienta podczas spotkania z doradcą. Jeśli zrobicie to w listopadzie 2023 zł, premię za tę czynność bank przekaże Wam do końca stycznia 2024 roku.

Odsetki z lokat otrzymacie po zakończeniu umownego okresu. Lokaty nie są odnawialne. Wcześniejsze zerwanie depozytu oznacza utratę wypracowanych odsetek oraz brak możliwości założenia nowych lokat tego typu.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

100 zł premii dla nowych i obecnych klientów – Mastercard Bezcenne Chwile

Oprócz świetnych lokat i wysokiej premii na start możecie też zdobyć nawet 8000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Punkty wymienicie na vouchery i nagrody o wartości 100 zł.

Udział w promocji może wziąć każda pełnoletnia osoba, która posiada w banku Citi Handlowym kartę Mastercard (debetową lub kredytową).

Promocja trwa od 15 września 2023 roku do 31 października 2023 roku lub do wyczerpania puli 19.000 nagród.

W podanym terminie należy:

 1. Zarejestrować kartę Mastercard w programie Bezcenne Chwile – możecie zrobić to w bankowości elektronicznej lub na dedykowanej stronie promocji. Pamiętajcie, że jeśli dopiero zakładacie konto w programie, proces może trwać nawet 14 dni, warto się więc pospieszyć i mieć mały zapas czasu 😉
 2. Wykonać premiowane zakupy, o których piszemy poniżej.

Następnie musicie zapłacić jednorazowo co najmniej 100 zł u jednego z wymienionych niżej partnerów programu. Za jedną taką transakcję otrzymacie 4000 punktów. Za dwie – 8000 punktów. Jeśli chcecie otrzymać pełne 8000 punktów, będziecie musieli wydać 2 x 100 zł (po jednej transakcji w dwóch różnych miejscach):

 • w sklepach stacjonarnych i online sieci Carrefour,
 • w sklepach stacjonarnych i online sieci Empik,
 • w sklepach stacjonarnych i online sieci Homla,
 • w sklepach stacjonarnych i online sieci Decathlon,
 • w sklepach stacjonarnych i online sieci RTV Euro AGD.

Punkty trafią na Wasze konto w programie w ciągu maksymalnie 14 dni od chwili spełnienia warunków. Ich ważność to 1 miesiąc – po tym czasie wygasają i nie będzie można ich już wykorzystać.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Pełną analizę tej promocji znajdziecie w dedykowanym artykule. Znajdziecie tam również kilka słów na temat tego, jak wykorzystać zdobyte punkty 😉

Szczegóły konta Citigold

Omawiany dzisiaj rachunek to zdecydowanie produkt segmentu premium. Co za tym idzie, koszty jego prowadzenia również należą do najwyższych na rynku. Na szczęście opłat bardzo łatwo uniknąć, dzięki czemu „za darmoszkę” otrzymacie zestaw produktów i usług, których nie oferuje żadne standardowe konto osobiste.

Miesięczny koszt prowadzenia konta Citigold wynosi aż 220 zł. Opłaty można jednak uniknąć. „Wystarczy”, że właściciel konta utrzyma na wszystkich swoich rachunkach w banku Citi Handlowy średniomiesięczne saldo w wysokości 400.000 zł – wówczas prowadzenie konta będzie bezpłatne. Do wymaganego salda zaliczają się także środki zdeponowane na lokatach, a więc trzymając swoje oszczędności na jednej z lokat – prestiżowe konto będzie dla Was za darmo 😉 Podobnie jak w przypadku darmowego Citikonta i w tym przypadku możecie założyć jedno lub kilka subkont walutowych i prowadzić je całkowicie za darmo. Dostępne waluty to: EUR, USD, GBP, CHF, AUD, CAD, ZAR, SEK, NOK, DKK, CZK, HUF.

Wydanie i użytkowanie karty płatniczej jest darmowe – podobnie jak w przypadku darmowego Citikonta. Widocznie bank Citi Handlowy uważa to za standard, co trzeba pochwalić 😉

Więcej szczegółów w Tabeli Opłat i Prowizji.

Osobisty opiekun klienta Citigold

Konto Citigold od reszty rachunków różni oczywiście cena oraz pakiet niepodważalnych korzyści, ale o jego największej sile i elitarności świadczy przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta. Realizowanie takiego podejścia jest możliwe dzięki sztabowi ekspertów zatrudnianych przez bank. Każdy klient konta Citigold otrzymuje bowiem osobistego opiekuna, który ma za zadanie czuwać nad jego finansami. Oprócz tego, użytkownik Citigold ma możliwość zasięgnięcia opinii wielu ekspertów pracujących na co dzień w poszczególnych oddziałach. Podczas wizyty możecie skorzystać z pomocy menadżera inwestycyjnego, eksperta ds. rynków walutowych czy rozwiązań ubezpieczeniowych. Każda z tych osób może pomóc Wam w podjęciu odpowiednich decyzji finansowych, które mają duży wpływ na Waszą przyszłość. Dostęp do opinii ekspertów zyskacie także telefonicznie – to niewątpliwa zaleta kont z tego segmentu.

Indywidualne podejście do klienta w ramach konta Citigold

Atrakcyjne kursy wymiany walut

Indywidualne podejście do klienta widać również w kwestii wymiany walut w ramach usługi Citikantor. Mimo że nawet użytkownicy darmowego Citikonta nie mogą narzekać na nieatrakcyjne kursy, to w przypadku klientów Citigold ustalany jest indywidualny dla każdego użytkownika kurs, który, jak pewnie już się domyślacie, będzie jeszcze atrakcyjniejszy. O ile różnice nie mogą być w tym przypadku diametralne, to warto pamiętać, że klienci korzystający z najdroższych kont i bankowości prywatnej wymieniają zazwyczaj znaczne sumy pieniędzy, co nawet przy niewielkiej różnicy kursowej daje olbrzymie oszczędności. Obowiązujące obecnie kursy Citikantoru (w tym przykładowe kursy dla kont Citigold) możecie podejrzeć w tym miejscu.

Kursy walut Citigold

Wstęp do saloników lotniskowych

Biznesowe spotkania oraz zwyczajne wakacyjne wyjazdy wiążą się z częstymi wizytami na lotniskach. Z kartą Citigold Lounge Pass wydawaną do konta Citigold możecie 2 razy w miesiącu wejść bezpłatne do jednego z saloników lotniskowych Executive Lounge (lub raz w miesiącu z osobą towarzyszącą) i tam zregenerować się przed dalszą podróżą. Saloniki są obecne na lotniskach w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu i Katowicach. Dostęp do tej przestrzeni uzyskacie po okazaniu karty na ekranie swojego smartfona (nawet w formie screenshota, jeśli dla bezpieczeństwa nie chcecie logować się do swojego konta, przebywając na lotnisku). Bezpłatny wstęp do saloników dedykowany jest klientom, którzy na koncie Citigold utrzymują średnie miesięczne saldo na poziomie co najmniej 300.000 zł.

Możliwości inwestycyjne

Wracając do opcji inwestowania, warto wspomnieć, że klienci Citigold otrzymują w tym obszarze eksperckie, usystematyzowane wsparcie. W ramach prowadzenia konta specjaliści bankowości prywatnej mogą pomóc Wam w opracowaniu strategii inwestycyjnej i stworzeniu skrojonego na Wasze potrzeby portfela aktywów – dostępnych również w banku Citi Handlowy.

Bank Citi Handlowy przyjmuje strategię 4-etapowego świadczenia usług doradczych, dzięki czemu klient, będący nawet początkującym inwestorem, może czuć się zaopiekowany i spokojny o swoje oszczędności. Zespół specjalistów nie tylko pomoże Wam uchronić swoje środki przed skutkami inflacji, ale również opracuje plan realizacji innych celów. Wcześniejsza emerytura, przyszłość dzieci czy po prostu pomnażanie kapitału – wszystko to wymaga indywidualnego podejścia do tematu. Istotne jest także profilowanie klienta pod kątem skłonności do ryzyka. Jest to jeden z procesów, który zostaje przeprowadzony już na pierwszym spotkaniu z osobistym opiekunem.

Profesjonalne doradztwo w Citi Handlowym

Więcej szczegółów w Tabeli Opłat i Prowizji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów