Karta Kredytowa z Żubrem Bank Pekao: 600 zł premii na start oraz do 600 zł moneyback w skali roku + brak opłat za kartę i masa innych korzyści

Trwa do:
31 grudnia 2023

Po kilkumiesięcznej przerwie ruszyła nowa promocja darmowej Karty Kredytowej z Żubrem, w której do zdobycia jest nawet 600 zł premii na start! Nagroda zostanie wydana w postaci punktów powitalnych w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Będziecie mogli je wymienić na vouchery o łącznej wartości 600 zł do Waszych ulubionych sklepów (między innymi Allegro, Carrefour, Empik, Decathlon, RTV EURO AGD, czy Circle K). Sama Karta kredytowa z Żubrem zrywa z tradycyjnym modelem kart kredytowych i pełnymi garściami czerpie z najnowszych trendów, oferując możliwość wyboru jednego z trzech pakietów. Do waszego wyboru dostępny jest bezwarunkowo darmowy pakiet Standard oraz płatne pakiety Złoty i Platynowy – w ich przypadku opłat można jednak uniknąć pod warunkiem wykonania miesięcznych płatności na określone kwoty. Każdy z pakietów daje inne korzyści, dzięki czemu wygodnie dobierzecie odpowiednią opcję do swoich potrzeb. Do największych zalet Karty Kredytowej z Żubrem, oprócz jej elastyczności, zaliczyć możemy opcję rozłożenia spłaty na wygodne raty 0%, nawet 600 zł zwrotu rocznie za wybrane transakcje, wyjątkowo długi okres bezodsetkowy wynoszący do 59 dni, pakiet darmowych ubezpieczeń oraz limit kredytowy, sięgający kwoty nawet 100.000 zł. Przy okazji przypominamy o trwającej promocji konta osobistego Pekao z premią sięgającą kwoty 200 zł i 7% w skali roku na koncie oszczędnościowym.

Uczestnicy promocji Karty Kredytowej z Żubrem

W promocji udział wziąć mogą osoby pełnoletnie, które przed startem promocji nie posiadały jakiejkolwiek karty kredytowej wydanej przez Bank Pekao. Posiadanie innego produktu w Banku Pekao (przykładowo konta osobistego, konta oszczędnościowego, lokaty, pożyczki, czy kredytu) na szczęście nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji.

W kwestii uczestnictwa w promocji, warto również zwrócić uwagę, iż jednym z warunków promocji jest rejestracja w programie Bezcenne Chwile od Mastercarda. Tutaj pozytywna wiadomość jest taka, iż możecie już uczestniczyć w tym programie z kartami innych banków lub nawet z kartą debetową Banku Pekao. Najważniejsze, abyście dotychczasowo nie rejestrowali w tym programie karty kredytowej Pekao. Zatem posiadanie konta Bezcenne Chwile i zarejestrowanych kart innych banków nie wyklucza Was z promocji.

Jak skorzystać z promocji Karty Kredytowej z Żubrem

Promocja trwa do 31 grudnia 2023 roku lub do wyczerpania puli 6000 zestawów nagród (po 2000 zestawów dla każdego z rodzajów kart). W tym czasie należy zarówno zawnioskować, jak i podpisać umowę o kartę kredytową Pekao. W przypadku zbliżania się do końca puli nagród, organizator promocji poinformuje o tym fakcie na swojej stronie internetowej. Wówczas czas obowiązywania oferty zakończy się po upływie 7 dni od dnia zamieszczenia powyższej informacji.

Co tu kryć – nie warto czekać do ostatniego momentu – utworzenie konta w programie może potrwać nawet 14 dni (choć zazwyczaj jest to maksymalnie 3 dni). Najlepiej więc jak najszybciej zawnioskować o Kartę Kredytową z Żubrem. W tym celu złóżcie specjalny wniosek o kartę kredytową Pekao na dedykowanej stronie promocji. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku Wasza karta zostanie wysłana w ciągu 5 dni roboczych.

Do wyboru macie 3 pakiety Kart Kredytowych z Żubrem. Wybór danego pakietu determinuje wysokość łącznej nagrody jaką możecie uzyskać w ramach niniejszej promocji.

 • Karta Standard – łącznie 16.000 punktów (8000 + 4000 + 4000) = równowartość 200 zł,
 • Karta Złota – łącznie 32.000 punktów (8000 + 12.000 + 12.000) = równowartość 400 zł,
 • Karta Platynowa – łącznie 48.000 punktów (8000 + 20.000 + 20.000) = równowartość 600 zł.


Po wyrobieniu karty, zarejestrujcie ją w programie Bezcenne Chwile. Możecie to zrobić za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub bezpośrednio na stronie programu Bezcenne Chwile. Macie na to czas do końca kolejnego miesiąca po podpisaniu umowy, nie później jednak niż do 31 grudnia 2023 roku.

Zasady promocji – Bezcenne Chwile


Krok 1

Gdy już wyrobiliście kartę i zarejestrowaliście ją w programie Bezcenne Chwile, przyszedł czas na spełnianie warunków promocji. Aby zdobyć pierwszą premię, w terminie do końca miesiąca następującego po zawarciu umowy o kartę kredytową wykonajcie kartą premiowane zakupy mobilne na łączną kwotę minimum 250 zł. Za spełnienie tego warunku otrzymacie pierwsze 8000 punktów.

Przykładowo, podpisując umowę o kartę we wrześniu 2023 roku – na wykonanie płatności mobilnych będziecie mieli czas do końca października 2023 roku.Krok 2

Kolejny krok to wykonanie kartą premiowanych zakupów mobilnych o wartości co najmniej 250 zł, w terminie do końca miesiąca następującego po przystąpieniu do programu Bezcenne Chwile Mastercard. Premia punktowa za spełnienie tego warunku będzie uzależniona od rodzaju karty, jaki wybierzecie podczas składania wniosku:

 • Karta Standard – 4000 punktów = równowartość 50 zł,
 • Karta Złota – 12.000 punktów = równowartość 150 zł,
 • Karta Platynowa – 20.000 punktów = równowartość 250 zł.

Przykładowo, przystępując do programu Bezcenne Chwile Mastercard we wrześniu 2023 roku – na wykonanie zakupu premiowego będziecie mieli czas do końca października 2023 roku.Krok 3

Ostatni z warunków to ponowne wykonanie kartą zakupu premiowego o wartości co najmniej 250 zł, tym razem w terminie do końca drugiego miesiąca następującego po przystąpieniu do programu Bezcenne Chwile Mastercard. Premia punktowa za spełnienie tego warunku również będzie uzależniona od rodzaju karty, jaki wybierzecie podczas składania wniosku:

 • Karta Standard – 4000 punktów = równowartość 50 zł,
 • Karta Złota – 12.000 punktów = równowartość 150 zł,
 • Karta Platynowa – 20.000 punktów = równowartość 250 zł.

Przykładowo, przystępując do programu Bezcenne Chwile Mastercard we wrześniu 2023 roku – na wykonanie drugiego zakupu premiowego będziecie mieli czas do końca listopada 2023 roku.

Zgodnie z regulaminem, wymagane w ramach płatności mobilne to transakcje realizowane za pośrednictwem portfeli cyfrowych Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay lub Google Pay. Oznacza to, iż przed wykonaniem transakcji, Kartę Kredytową z Żubrem musicie zaaplikować w swoim smartfonie i w ten oto sposób płacić nią w sklepach lub innych punktach handlowo-usługowych – w tym również przez Internet. Płatności standardowym „plastikiem” nie zapewnią Wam prawa do uzyskania premii.

Wymagane w ramach promocji transakcje to po prostu rutynowe płatności, aczkolwiek z wykluczeniem wszelkich nietypowych transakcji nie będących faktyczną zapłatą za nabywane produkty lub usługi (na przykład doładowanie portfeli internetowych, kasyna i zakłady bukmacherskie, opłacanie podatków lub składek ubezpieczeniowych). Szczegółowa lista wyłączeń pod kątem kodów MCC prezentuje się następująco:

 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne,
 • 5122 – określający między innymi właścicieli aptek,
 • 5715 – hurtownie napojów alkoholowych,
 • 5813 – pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki,
 • 5912 – drogerie i apteki,
 • 5921 – sklepy z piwem, winem, alkoholem,
 • 6010 – instytucje finansowe (wypłata gotówki z kas banków),
 • 6011 – instytucje finansowe (wypłata gotówki z bankomatów),
 • 6012 – instytucje finansowe (towary i usługi),
 • 6050 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne),
 • 6540 – instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty).
 • 7511 – obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach,
 • 8999 – określający wolne zawody,
 • 9311 – określający podatki oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”)
 • oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC.

Wykluczone są również transakcje BLIKIEM oraz transakcje zwrócone. Jedno jest pewne – wykonując rutynowe zakupy stacjonarnie lub online, bezproblemowo spełnicie warunki promocji.

Promocja Karty Kredytowej z Żubrem – wydanie nagród

Punkty premiowe będą pojawiać się na waszym koncie punktowym w kolejnym miesiącu kalendarzowym po spełnieniu warunków promocji za dany miesiąc. Przykładowo, za transakcje wykonane we wrześniu 2023 roku, punkty otrzymacie w październiku 2023 roku i tak dalej.

Wprawne oko niejednego czytelnika zauważyło na pewno, iż podpisując umowę o kartę kredytową oraz przystępując do programy Bezcenne Chwile w tym samym miesiącu sprawi, iż warunki dla dwóch pierwszych premii można spełnić jednorazowo w tym samym okresie. Wówczas Krok 1 i Krok 2 spełnicie za jednym razem i w kolejnym miesiącu pozostanie Wam już tylko Krok 3.


Otrzymane punkty będą ważne przez okres 6 miesięcy od momentu ich przyznania.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Punkty Mastercard Bezcenne Chwile – na co wymienić?

Na co można wymienić bonus? Dostępne są między innymi karty podarunkowe o wartości 50 zł do sklepów Allegro/Carrefour/Decathlon/Empik/Euro RTV AGD/Ski Team/W.KRUK/Smyk/Circle K i wielu innych. Jedna karta będzie Was kosztować 4000 punktów – możecie rzecz jasna nabyć więcej takich voucherów. Oprócz tego możecie skorzystać z oferty na bilety do kina, doładowania do telefonu czy vouchery do sklepu Google Play i wiele innych.

Więcej na temat samego programu Bezcenne Chwile znajdziecie w dedykowanym artykule.

Vouchery Mastercard Bezcenne Chwile

Karta Kredytowa z Żubrem – 3 pakiety do wyboru

Karta Kredytowa z Żubrem od Banku Pekao daje użytkownikowi możliwość wyboru jednego z trzech pakietów. Pierwszy z nich – pakiet Standard – jest bezwarunkowo darmowy. Pakiet Złoty wiąże się z miesięcznym wydatkiem 19 zł, a najwyższy z pakietów – Platynowy – to koszt 39 zł miesięcznie. Oba płatne plany mogą jednak pozostać darmowe pod warunkiem wykonania transakcji bezgotówkowych kartą na określoną łączną sumę miesięcznie (odpowiednio 2000 zł i 3000 zł w okresie rozliczeniowym). 

Karta we wszystkich trzech pakietach występuje w różnych kolorach do wyboru, a spośród największej palety mogą wybierać osoby, decydujące się na najwyższy pakiet. 

Karta Kredytowa z Żubrem – dostępne pakiety – porównanie planów

Ile kosztuje Karta Kredytowa z Żubrem?

Omówiliśmy już korzyści wynikające z posiadana karty oraz opłaty za poszczególne pakiety. Pora przyjrzeć się standardowym kosztom prowadzenia karty kredytowej. Dla porządku wartości zapisałem obok siebie. Liczby dotyczą pakietów: Standard/Złoty/Platynowy (w tej właśnie kolejności).

 • Prowadzenie karty – 0 zł/19 zł/39 zł (opłata nie wystąpi, jeśli wykonacie kartą transakcje na kwotę 2000 zł w planie Złotym lub 3000 zł w planie Platynowym);
 • Maksymalny limit kredytowy – 100.000 zł (dla wszystkich pakietów);
 • Oprocentowanie – 18,75% w skali roku (dla wszystkich pakietów);
 • RRSO – 19,86%;
 • Okres bezodsetkowy – do 59 dni (dla wszystkich pakietów);
 • Raty 0% do 1000 zł/ do 2000 zł/ do 3000 zł
 • Wydanie karty dodatkowej – 0 zł (do 5 kart dodatkowych na każdego użytkownika, osobny wybór pakietu dla każdej z nich, karta dodatkowa nawet dla 13-latka).

Szczegółów szukajcie w dokumencie dotyczącym opłat, a także w regulaminie Karty Kredytowej z Żubrem.

Nawet 600 zł zwrotu za zakupy w internecie!

Zwrot dostępny jest dla użytkowników dwóch wyższych planów. Klienci korzystający z karty w pakiecie Złotym, mogą liczyć na 2% zwrotu za zakupy online. Maksymalna wartość zwrotu miesięcznie to 20 zł, co daje to 240 zł rocznie. Nietrudno policzyć, że do uzyskania takiej wartości niezbędne będzie wykonywanie zakupów w Internecie za minimum 1000 zł co miesiąc.

W przypadku pakietu Platynowego możecie zyskać również 2% zwrotu, jednak miesięczna wartość to już 30 zł. Przekłada się to na 360 zł rocznie. Wspomniane 600 zł rocznie trafi do użytkowników, którzy oprócz robienia zakupów w sieci podróżują także autostradami. Płacąc za przejazdy Kartę Kredytową z Żubrem, otrzymywać będziecie 5% zwrotu, jednak nie więcej niż 20 zł miesięcznie. Razem da to 240 zł w skali roku. 240 zł zwrotu za płatności na bramkach + 360 za płatności online i 600 zł moneyback gotowe 🙂

10 rat 0% jako wygodny sposób spłaty

Choć raty 0% są dziś bardzo wygodną i chętnie wybieraną formą płatności za zakupy, to nie wszystkie sklepy mają je w swojej ofercie. Używając Karty Kredytowej z Żubrem, możecie rozłożyć zakupy (pojedyncze transakcje lub całe saldo z bieżącego okresu rozliczeniowego) na wygodne raty 0%. W każdym z trzech pakietów dostępna jest opcja rat 10×0%, jednak różnią się one maksymalną kwotą. Zależnie od pakietu na nieoprocentowane raty rozłożycie kwotę 1000 zł, 2000 zł lub 3000 zł. Minimalna kwota, którą można rozłożyć na raty, to 300 zł. 

Jeśli interesuje Was rozłożenie większej kwoty transakcji na raty można skorzystać ze standardowej spłaty w ratach i tu wybieramy ilość rat (od 3 do 36). Co oczywiste, pojawi się wtedy oprocentowanie. Będzie ono jednak zawsze niższe od standardowego oprocentowania karty. Im wyższy pakiet, tym tańsze będą oprocentowane raty (zależnie od pakietu o 5%, 10% lub 15% mniej niż standardowe oprocentowanie karty kredytowej). Dodatkowo za spłatę w ratach nie ma dodatkowych prowizji za uruchomienie planu oraz miesięcznych opłat operacyjnych.

Jak działają raty w Karcie Kredytowej z Żubrem

Ubezpieczenie zakupów i transakcji online

Przydatna w kryzysowych sytuacjach usługa, polegająca na zwrocie pieniędzy za zakupy w przypadku, gdy nie uda się odzyskać kwoty od nieuczciwego sprzedawcy. Dotyczy to sytuacji, gdy zakupy nie zostaną dostarczone lub towar będzie wadliwy. 

Drugie ubezpieczenie to ochrona na wypadek uszkodzenia zakupów opłaconych kartą kredytową – w drodze zalania, pożaru czy włamania z kradzieżą.

Sumy ubezpieczeń dla poszczególnych pakietów to odpowiednio: 1000 zł, 3000 zł i 6000 zł. 

Więcej punktów Mastercard Bezcenne Chwile

Biorąc pod uwagę, że Karta Kredytowa z Żubrem jest produktem Mastercard, jej użytkownicy mogą zarejestrować „plastik” w programie lojalnościowym Mastercard ® Bezcenne ® Chwile i korzystać z wszystkich jego korzyści, zbierając punkty i biorąc udział w promocjach. Karta Kredytowa z Żubrem jest jednak traktowana w szczególny sposób. Rejestrując ją w programie będziecie bowiem zbierać więcej punktów, niż użytkownicy „standardowych” kart Mastercard. Karta w darmowym pakiecie Standard da Wam trzykrotnie więcej punktów, natomiast dwa wyższe pakiety odpowiednio czterokrotność i pięciokrotność standardowej liczby punktów.

Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie akcji – dodatkowe punkty.

Korzyści w podróży

Kolejną korzyścią dla użytkowników karty w pakiecie Złotym i Platynowym jest ubezpieczenie podróży z sumą ubezpieczeń do 100.000 zł lub 200.000 zł w zależności od wybranego pakietu. Dodatkowo, użytkownicy tych kart zyskują bezpłatny dostęp do usługi FLIGHT DELAY PASS, realizowanej przez Mastercard we współpracy z Bankiem Pekao. W przypadku opóźnienia lotu o co najmniej 60 minut klient otrzymuje wstęp do saloniku lotniskowego z dostępem do Internetu, darmowymi napojami i przekąskami. W ramach usługi każdy właściciel karty w pakiecie Złotym i Platynowym może zaprosić do saloniku 4 osoby, czekające na ten sam lot.

Korzyści wynikające z FLIGHT DELAY PASS

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów