Karta kredytowa PKO BP: 300 zł premii do wykorzystania na Allegro – ultra łatwe warunki oraz do 150 zł premii za konto osobiste

Trwa do:
15 maja 2023
Dostępność wniosków
5300

W PKO Banku Polskim ruszyła bardzo prosta promocja karty kredytowej – Karta Przejrzysta. Jest to świetne uzupełnienie dla promocji konta osobistego, w której do zdobycia jest od 50 zł do 150 zł premii w ramach programu poleceń. W promocji karty kredytowej wystarczy wyrobić „plastik”, a potem wykonać za jego pośrednictwem płatności bezgotówkowe za kwotę minimum 300 zł. Tylko takie działania potrzebne są do zdobycia premii w postaci e-kodów do wykorzystania w serwisie Allegro – na dowolny cel! Co szczególnie istotne, promocja nie wyklucza obecnych klientów i nie przewiduje okresu karencji! Ponadto Karta Przejrzysta PKO BP może być dla Was darmowa – wystarczy standardowe korzystanie z niej przez cały rok. Informacje na ten temat znajdziecie na końcu artykułu. Osobiście skorzystałem z promocji, co zajęło mi całe 3 minuty 🙂 Bez pytań i bez problemów.

Uczestnicy promocji – PKO Karta kredytowa Przejrzysta

Udział w promocji mogą wziąć zarówno obecni klienci PKO BP, jak i nowi klienci, którzy zdecydują się założyć konto i zawnioskować o Kartę Przejrzystą w okresie trwania promocji, czyli do dnia 15 maja 2022 roku. Wykluczyć z promocji może Was jedynie brak zdolności kredytowej, co doprowadzi do odmowy wydania karty. Na to jednak nie macie teraz wpływu 😉

Jak wziąć udział w promocji?

Promocja trwa do 15 maja 2023 roku lub do wyczerpania puli 5300 nagród. W przypadku zakończenia promocji przed czasem – stosowna informacja pojawi się na dedykowanej stronie promocji. Wniosek o kartę możecie złożyć w oddziale lub wyklikać go w serwisie iPKO. Jeśli nie posiadacie jeszcze dostępu do serwisu iPKO, na początek załóżcie konto w obecnej promocji z premią na start (nawet 150 zł bonusu!). Gdy zawnioskujecie o kartę, powinniście zarejestrować się w promocji za pomocą formularza, który znajdziecie w tym miejscu, wyrażając przy okazji wymagane zgody marketingowe.

W moim przypadku proces kredytowy zajął 3 minuty. Wszystko odbyło się w 100% online. Bank zaproponował mi kwotę 6200 zł i na taką się zgodziłem. Nie musiałem dostarczać żadnych dokumentów. Wszystko odbyło się na oświadczenie, czyli mówiąc kolokwialnie „na gębę” 😉 Umowę podpisałem SMS-em, zaś karta zostanie dostarczona pocztą.

Umowa o kartę kredytową – 3 minuty i po sprawie

Zasady promocji – Przejrzysta Karta Kredytowa PKO BP

Promocja karty kredytowej PKO Banku Polskiego ma wyjątkowo proste zasady. Wystarczy, że od 21 lutego 2023 roku do 15 maja 2023 roku lub do momentu wyczerpania puli nagród zamówicie kartę, składając stosowny wniosek w swojej bankowości elektronicznej, a następnie zarejestrujecie się w promocji i aktywujecie aplikację mobilną IKO do w tym samym terminie.

Następnie do dnia 9 czerwca 2023 roku powinniście wydać kartą kredytową kwotę co najmniej 300 zł. Zaliczone zostaną płatności bezgotówkowe wykonane w Internecie oraz w sklepach stacjonarnych. Co ważne, regulamin nie przewiduje żadnych wykluczeń. Niedozwolone są jedynie przelewy z karty kredytowej.

Karta kredytowa Przejrzysta – system iPKONagroda w postaci trzech e-kodów o łącznej wartości 300 zł do wykorzystania na zakupy w serwisie Allegro trafi do Waszych skrzynek odbiorczych w bankowości elektronicznej najpóźniej dnia 7 lipca 2023 roku. Do tego czasu zadbajcie, by wyrażone zgody, aplikacja i karta pozostały aktywne.

E-kody będą ważne do 31 grudnia 2023 roku. Karty podarunkowe do Allegro możecie wykorzystywać wielokrotnie aż do wyzerowania ich salda – kart nie można jednak ze sobą łączyć. Więcej na temat bonów do Allegro przeczytacie na dedykowanej stronie.

Szczegóły znajdziecie w regulaminie promocji dla kart Mastercard oraz kart VISA. Wybór organizacji płatniczej zostawiam Wam. Nie musicie sugerować się dostępnością programu Mastercard Bezcenne Chwile, gdyż Karty Przejrzystej i tak w nim nie zarejestrujecie 😉

Przejrzysta Karta Kredytowa PKO BP – ile kosztuje?

Standardowa opłata roczna za kartę Przejrzystą wynosi 60 zł. W przypadku wykonania płatności na kwotę 7.200 zł w skali roku (średniomiesięcznie 600 zł) zostaniecie z niej zwolnieni. Jeśli zapewnicie transakcje o wartości co najmniej 6.000 zł, wówczas opłata zostanie zredukowana o połowę (do 30 zł).

To dosyć rzadka sytuacja (choć nie niespotykana), gdy opłata pobierana jest raz do roku. Na szczęście, w przypadku wcześniejszego zamknięcia karty, opłata zostanie pobrana proporcjonalnie do wykorzystanego okresu i nie będziecie musieli płacić za cały rok jej użytkowania.

Zwróćcie również uwagę nie tyle na opłatę co na składkę za obowiązkowe na życie dodawane do karty. Wynosi ono 0,13% wartości wygenerowanego zadłużenia. Dla przykładu, jeśli w dniu rozliczenia, zadłużenie na karcie wynosi 1000 zł, wówczas koszt ubezpieczenia spłaty kredytu to 1,30 zł. Ubezpieczenie na Życie dla posiadaczy kart kredytowych PKO BP może zabezpieczyć waszych bliskich przed odziedziczeniem zadłużenia z karty kredytowej w przypadku waszej przedwczesnej i niespodziewanej śmierci.

Więcej na temat opłat na dedykowanej stronie banku oraz w Tabeli opłat i prowizji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów