Citi Handlowy: smartfon Samsung Galaxy A15 LTE o wartości 599 zł w promocji darmowej karty kredytowej + 300 zł w formie voucherów + 320 zł premii ekstra z kontem osobistym

Trwa do:
18 czerwca 2024
Dostępność wniosków
250

Bank Citi Handlowy wciąż bardzo chętnie rozdaje elektroniczne gadżety! W nowej promocji banku możecie zdobyć smartfon Samsung Galaxy A15 LTE 4/128GB o wartości 599 zł. Sprzęt trafi do Was po zawnioskowaniu o flagową kartę kredytową banku Citi Handlowy, czyli kartę Citi Simplicity. Ponadto, po wyrobieniu karty czeka na Was bonus ekstra o wartości 300 zł. Odbierzecie go po rejestracji karty w programie Mastercard Bezcenne Chwile i spełnieniu prostych warunków. Co ciekawe, nie jest to jedyna promocja wspomnianej karty kredytowej. Alternatywnie możecie wybrać aż trzy inne akcje: pierwsza z nich oferuje 800 zł premii do wykorzystania w sklepach Vistula, druga nawet 600 zł premii gotówkowej, a trzecia nawet 900 zł w formie kart podarunkowych Allegro i voucherów Bezcenne Chwile. Decyzja należy do Was, jednak pod względem różnorodności organizowanych akcji bank Citi Handlowy nie ma sobie równych 😉 Warunki zdobycia smartfona są bardzo proste, a dodatkowo w artykule podpowiem Wam, co trzeba zrobić, by nie zapłacić za kartę kredytową Citi Simplicity ani grosza. Umowę o kartę możecie sfinalizować w pełni online. Promocję bez trudu połączycie z drugą ofertą banku, w ramach której, za założenie konta osobistego otrzymacie aż 320 zł premii na start!

Uczestnicy promocji

Promocja przeznaczona jest dla nowych użytkowników głównej karty kredytowej Citibanku. To, co szczególnie ważne, to bardzo krótki okres karencji, czyli okres wykluczenia byłych klientów banku. Możecie wziąć udział w akcji, jeśli nie posiadaliście karty kredytowej Citi w okresie od 1 kwietnia 2023 roku. Posiadanie innych produktów Citibanku (na przykład lokaty czy konta oszczędnościowego) absolutnie nie wyklucza Waszego udziału. Możecie również najpierw założyć konto osobiste w promocji z 320 zł premii na start, a potem zawnioskować o kartę kredytową. Wówczas bank będzie „Was już znał”, zatem proces kredytowy może być nieco bardziej uproszczony.

Warunki otrzymania karty kredytowej

Aby otrzymać kartę kredytową w ramach niniejszej promocji, musicie posiadać zdolność kredytową. Zależne jest to od kwestii demograficzno-dochodowych (są to sztywne ramy) oraz historii w BIK-u. Co do tych pierwszych, wymagania stawiane przez Citi Handlowy to:

 • kwota dochodu minimum 1200 zł netto miesięcznie (czyli nawet mniej niż minimalna krajowa) lub 2500 zł w przypadku przedsiębiorców,
 • co najmniej 3-miesięczny staż w obecnej firmie (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, powołanie, mianowanie lub kontrakt) albo minimum 2 lata prowadzenia działalności gospodarczej,
 • wiek minimum 18 lat.

Co więcej, o kartę mogą zawnioskować również renciści, emeryci, osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o., a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających uzyskiwanie konkretnych dochodów znajdziecie w regulaminie.

Natomiast swoją aktualną sytuację kredytową sprawdzicie jeszcze przed wnioskowaniem o kartę. W tym celu wystarczy zawnioskować o pełny pakiet BIK za 54 zł.

A jeśli nie wiesz jak działa karta kredytowa – sprawdź mój autorski poradnik na ten temat.

Zasady promocji – jak zawnioskować o kartę

Uwaga! Jeśli używacie AdBlocka lub innego blokera reklam, na wszelki wypadek wyłączcie go, zanim przejdziecie na stronę promocji. Z doświadczenia wiemy, że tego typu wtyczki mogą spowodować problemy z dołączeniem do akcji. Jeśli regularnie przeglądacie bloga JakDorobic.pl, możecie wyłączyć AdBlock na stałe dla naszego adresu. Gwarantuję, że nie znajdziecie tutaj żadnej irytującej reklamy 😉

Jeśli spełniacie podstawowe warunki uczestnictwa, na początek wypełnijcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas w okresie do 18 czerwca 2024 roku lub do momentu wyczerpania puli (tylko 250 zawartych umów!). W poprzednich promocjach tego typu pula nagród często kończyła się przed ostatecznym terminem. Nie warto więc zwlekać. W przypadku wyczerpania puli – strona promocji po prostu nie będzie już przyjmować nowych wniosków. Każdy kto zdąży złożyć wniosek i podpisać umowę, a potem spełni warunki – otrzyma swój smartfon 🙂 Pamiętajcie też o wyrażeniu zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej firmie zajmującej się wysyłką nagród (chodzi o adres do wysyłki).

Podczas wypełniania wniosku, poproszeni zostaniecie o określenie swojej sytuacji dochodowej oraz udokumentowanie uzyskiwanego dochodu poprzez wgranie stosownego dokumentu do systemu banku na specjalnej szyfrowanej stronie (w ciągu maksymalnie 10 dni roboczych od chwili złożenia wniosku). Listę akceptowanych „papierów” znajdziecie w regulaminie. Warto przygotować sobie określony dokument, zanim jeszcze zaczniecie składać wniosek. Przykładowym poświadczeniem dochodu może być wyciąg z rachunku bankowego z wpływami z tytułu wynagrodzenia (za ostatnie 3 miesiące), czy też zeznanie PIT.

Po wypełnieniu wniosku, umowę zawrzecie zdalnie, za pośrednictwem selfie i zdjęcia dowodu osobistego. Ewentualnie podczas wnioskowania możecie wybrać opcję kontaktu z konsultantem oraz finalizacji umowy za pośrednictwem kuriera. Jeśli wszystko będzie się zgadzać, karta zostanie wysłana listownie.

jak założyć konto w citi
Jak zawnioskować o kartę kredytową Citi Simplicity?

Zasady promocji – jak zdobyć smartfon Samsunga

Gdy weryfikacja przebiegnie pomyślnie, a umowa zostanie podpisana, przed Wami kilka prostych zadań do odhaczenia.

 • Po pierwsze – aktywujcie swoją kartę kredytową.
 • Po drugie – w pierwszym, drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym po podpisaniu umowy o kartę kredytową (w każdym miesiącu z osobna) wykonajcie co najmniej 10 transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę minimum 1000 zł miesięcznie.

Tylko tyle wystarczy, by odebrać nowy smartfon Galaxy A15 LTE 4/128 GB o wartości około 599 zł. To jednak nie koniec – w promocji możecie zdobyć także punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile o wartości 300 zł!

300 zł premii w postaci voucherów Bezcenne Chwile – jak się dobrać do nagrody?

Żeby odebrać swoją nagrodę, należy przede wszystkim zarejestrować nową kartę kredytową w programie Mastercard Bezcenne Chwile w terminie do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu wyrobienia karty. Możecie to zrobić na dedykowanej stronie programu lub w bankowości elektronicznej banku. Ponadto musicie też spełnić wszystkie wymienione wcześniej warunki dotyczące płatności bezgotówkowych, a następnie:

 • w czwartym, piątym i szóstym miesiącu (w każdym miesiącu osobno) po wyrobieniu karty kredytowej należy wykonać dowolną liczbę transakcji bezgotówkowych kartą o łącznej wartości minimum 200 zł – otrzymacie za to bonus w postaci 8000 punktów do programu Bezcenne Chwile, które wymienicie na vouchery do sklepów o wartości 100 zł, bilety do kina i inne nagrody,
 • jeśli takie same warunki (dowolna liczba transakcji o łącznej wartości minimum 200 zł miesięcznie) spełnicie także w miesiącach od siódmego do dwunastego, otrzymacie ponadto 16.000 punktów o wartości 200 zł.

Jeśli chodzi o wymagane płatności kartą: zostaną uznane zarówno te wykonane fizycznie „plastikiem” Citi Simplicity, jak i kartą dodatkową i za pomocą nośnika zbliżeniowego. Wykluczone są oczywiście płatności zwrócone oraz „szczególne”, czyli między innymi doładowujące portfele online (np. Revoluta), wypłaty z bankomatów czy transakcje u podmiotów hazardowych. Możecie być jednak pewni, że wykonując „zwykłe” zakupy w sklepach internetowych i stacjonarnych, na pewno spełnicie warunek płatności 😉

Przykładowy przebieg promocji:

 1. Podpisujecie umowę w kwietniu 2024 roku i od razu aktywujecie kartę w aplikacji mobilnej.
 2. W terminie do końca maja 2024 roku rejestrujecie kartę kredytową w programie Mastercard Bezcenne Chwile.
 3. W maju, czerwcu i lipcu 2024 roku wykonujecie co najmniej 10 transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę minimum 1000 zł miesięcznie – za spełnienie tych warunków otrzymujecie darmowego smartfona Samsung.
 4. W sierpniu, wrześniu i październiku 2024 roku wykonujecie płatności kartą na łączną kwotę 200 zł miesięcznie – za spełnienie tych warunków otrzymujecie punkty w programie Mastercard o wartości 100 zł (8000 punktów).
 5. W miesiącach od listopada 2024 roku do kwietnia 2025 roku wykonujecie ponownie dowolną liczbę transakcji kartą o łącznej wartości 200 zł miesięcznie – ponownie otrzymujecie za to punkty w programie, lecz tym razem o wartości aż 200 zł (16.000 punktów).
promocja citi handlowy citibank
Darmowy smartfon w promocji karty Citi Simplicity!

Przekazanie nagrody w promocji Citibanku

O spełnieniu warunków promocji zostaniecie powiadomieni w wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online do końca kolejnego miesiąca następującego po wykonaniu wymaganych czynności. Natomiast sama dostawa smartfona w kolorze czarnym (nie ma możliwości wyboru koloru) odbędzie się w ciągu maksymalnie 45 dni od momentu otrzymania wyżej wymienionej wiadomości. Organizator wyśle nagrodę na adres korespondencyjny podany w banku. Bank zabezpiecza się tak długim okresem na wypadek nieprzewidzianych problemów. Te jednak zdarzają się rzadko, a z doświadczenia wiem, iż nagrody w większości przypadków przekazywane są znacznie szybciej.

W momencie przekazania nagrody Wasza karta kredytowa musi być wciąż aktywna. Smartfon jest objęty gwarancją producenta do 31 marca 2026 roku.

Szczegółów akcji Citibanku szukajcie w regulaminie promocji.

Smartfon Samsung Galaxy A15 LTE 4/128GB to sprzęt wyposażony w 6,5-calowy ekran AMOLED, 4 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. To parametry wystarczające do surfowania po sieci, oglądania filmów, seriali i innych materiałów wideo w serwisach streamingowych, a także nauki czy załatwiania codziennych spraw. Wszystkie podzespoły zamknięto w solidnej, lecz smukłej obudowie. W smartfonie znajdziemy świetnej jakości aparat z 50-megapikselową matrycą. Bateria o pojemności 5000 mAh wystarczy na wiele godzin rozrywki, a gdy zajdzie potrzeba ładowania, zrobicie to z wykorzystaniem szybkiej ładowarki Samsung.

Wydanie i wykorzystanie nagród

Nagrody w postaci 16.000 punktów (lub wielokrotności do nawet 32.000 punktów) trafią na Wasze konto w ciągu 30 dni kalendarzowych od chwili spełnienia warunku płatności. Na ich wykorzystanie będziecie mieli 6 miesięcy. Po tym czasie punkty stracą ważność.

Na co można wymienić bonus? Dostępne są między innymi karty podarunkowe o wartości 100 zł lub 50 zł do sklepów Allegro/Carrefour/Decathlon/Empik/Euro RTV AGD/Ski Team/W.KRUK/Smyk/Circle K i wielu innych.

Jedna karta podarunkowa o wartości 100 zł będzie Was kosztować 8000 punktów – możecie nabyć więcej takich voucherów. Oprócz tego możecie skorzystać z oferty na bilety do kina, doładowania do telefonu czy vouchery do sklepu Google Play i wiele innych.

program bezcenne chwile na co wymienic punkty
Mastercard Bezcenne Chwile – przykładowe nagrody

Karta Citi Simplicity – szczegóły

Standardowo opłata miesięczna za kartę wynosi 12 zł lub 0 zł w przypadku wykonania transakcji bezgotówkowych w danym miesiącu na kwotę co najmniej 1000 zł. Uczestnicy promocji mogą jednak liczyć na brak opłat przez pierwsze 12 miesięcy użytkowania karty! Wystarczy samo zawarcie umowy w promocji.

Pozostałe szczegóły związane z kartą to:

 • opłata za wydanie karty – 0 zł,
 • opłata za powiadomienia SMS – 0 zł,
 • okres bezodsetkowy – 56 dni.


Więcej szczegółów w Tabeli opłat i prowizji.

Karta Simplicity to również dodatkowe korzyści dzięki zniżkom i rabatom. Z jednej strony będziecie mogli korzystać z programu banku Citi Specials, z drugiej zaś zbierać punkty w programie Mastercard Priceless Specials „Bezcenne chwile”. Kartę Simplicity będziecie mogli wygodnie dodać do aplikacji Google Pay lub Apple pay.

Standardowe RRSO poza okresem bezodsetkowym wynosi 23,15%. Rzecz jasna, terminowo spłacając kartę (w okresie bezodsetkowym), nie zapłacicie ani złotówki z tytułu naliczonych odsetek. Więcej o tym, czym jest RRSO znajdziecie w tym artykule.

darmowa karta kredytowa citi handlowy
Citi Simplicity – szczegóły karty w promocji z smartfonem Samsung

Czy po odebraniu nagród można zrezygnować z karty?

Jeżeli pod odebraniu nagrody będziecie chcieli jednak zrezygnować z karty, możecie to uczynić w każdej chwili i to bez wychodzenia z domu. To Wy decydujecie, jak długo chcecie z niej skorzystać. Jedyny wymóg to fakt, iż w dniu przyznania nagrody musicie być posiadaczami karty. Kartę możecie zamknąć poprzez krótką wiadomość w ramach poczty wewnętrznej. Kto wie, może Citi będzie chciał Was utrzymać dłużej i zaproponuje jakiś bonus za lojalność?

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów