Bank Citi Handlowy: 900 zł premii do Allegro za wyrobienie darmowej karty kredytowej Simplicity – bardzo proste zasady!

Trwa do:
22 kwietnia 2024
Dostępność wniosków
1000

W nowej promocji darmowej karty kredytowej Citi Simpliciti do zdobycia jest ponownie aż 900 zł premii na start: 600 zł w postaci kart podarunkowych Allegro oraz 300 zł jako vouchery w programie Bezcenne Chwile. Co ważne, w akcji mogą wziąć udział zarówno całkiem nowi, jak i byli posiadacze „plastiku” od Citi Handlowego. Wystarczy, że nie posiadaliście karty kredytowej Citi od 1 kwietnia 2023 roku. O ile karty podarunkowe Allegro można wykorzystać wyłącznie w tym serwisie, tak punkty Mastercard Bezcenne Chwile wymienicie na vouchery do ulubionych sklepów (między innymi Allegro, Carrefour, Decathlon, Empik i wiele innych). Co ważne, w ramach promocji otrzymacie zwolnienie z opłaty za prowadzenie karty, bez konieczności spełniania dodatkowych warunków (wystarczy spełnić te, które są potrzebne do uzyskania premii)! Zwolnienie będzie obowiązywać przez okres 12 miesięcy. Umowę o kartę możecie sfinalizować w pełni online. Cóż, z takich promocji trzeba korzystać, ponieważ nikt nie wie, kiedy pojawi się kolejna tak dobra okazja. Równolegle trwa również świetna promocja bezwarunkowo darmowego Citikonta z premią w kwocie 320 zł + i 7,1% w skali roku dla oszczędności!

Uczestnicy promocji – karta kredytowa Citi

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowym w okresie od 1 kwietnia 2023 roku do momentu złożenia wniosku. Co tu kryć, w porównaniu do innych akcji tego typu, okres karencji jest bardzo krótki, więc aż żal nie skorzystać 😉 Jeśli posiadaliście już kartę kredytową z logo Citi, wystarczy, że skutecznie zamknęliście ją przed 1 kwietnia 2023 roku, by móc ponownie wnioskować o kartę i odebrać bonus na start.

Jeśli posiadacie lub posiadaliście natomiast inny produkt Citi Handlowego, przykładowo konto osobiste, konto oszczędnościowe lub wyłącznie kartę dodatkową (wydaną do karty głównej członka waszej rodziny), śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji.

Nagrodą w promocji są również punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile, jednak w tej kwestii regulamin nie przewiduje wykluczeń. Możecie otrzymać punkty, nawet jeśli macie już konto w programie i zarejestrowane w nim karty (także karty banku Citi Handlowy!).

Warunki otrzymania darmowej karty kredytowej

Aby otrzymać kartę kredytową w ramach niniejszej promocji, musicie posiadać zdolność kredytową. Zależne jest to od kwestii demograficzno-dochodowych (są to sztywne ramy) oraz historii w BIK-u. Co do tych pierwszych, wymagania stawiane przez Citi Handlowy to:

  • kwota dochodu minimum 1200 zł netto miesięcznie (czyli nawet mniej niż minimalna krajowa) lub 2500 zł w przypadku przedsiębiorców,
  • co najmniej 3-miesięczny staż w obecnej firmie (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, powołanie, mianowanie lub kontrakt) albo minimum 2 lata prowadzenia działalności gospodarczej,
  • wiek minimum 18 lat.

Co więcej, o kartę mogą zawnioskować również renciści, emeryci, osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o., a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających uzyskiwanie konkretnych dochodów znajdziecie w regulaminie.

Druga kwestia to sytuacja w BIK-u. Na to nie mamy już wpływu, ponieważ decyzję w tej materii podejmuje bank. Wy natomiast możecie sprawdzić swoją sytuację, wykupując pełny raport BIK za 54 zł.

A jeśli nie wiecie jak działa karta kredytowa – sprawdźcie mój autorski poradnik na ten temat.

Zasady promocji – jak zawnioskować o kartę

Uwaga! Jeśli używacie AdBlocka lub innego blokera reklam, na wszelki wypadek wyłączcie go, zanim przejdziecie na stronę promocji. Z doświadczenia wiemy, że tego typu wtyczki mogą spowodować problemy z dołączeniem do akcji. Jeśli regularnie przeglądacie bloga JakDorobic.pl, możecie wyłączyć AdBlock na stałe dla naszego adresu. Gwarantuję, że nie znajdziecie tutaj żadnej irytującej reklamy 😉

Jeśli spełniacie podstawowe warunki uczestnictwa, na początek wypełnijcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas w okresie do 22 kwietnia 2024 roku lub do momentu wyczerpania puli 1000 wniosków.

Podczas wypełniania wniosku, poproszeni zostaniecie o określenie swojej sytuacji dochodowej oraz udokumentowanie uzyskiwanego dochodu poprzez wgranie stosownego dokumentu do systemu banku na specjalnej stronie. Listę akceptowanych „papierów” znajdziecie w regulaminie. Warto przygotować sobie określony dokument, zanim jeszcze zaczniecie składać wniosek. Przykładowym poświadczeniem dochodu może być wyciąg z rachunku bankowego z wpływami z tytułu wynagrodzenia (za ostatnie 3 miesiące), czy też zeznanie PIT. Na dostarczenie wymienionych dokumentów macie czas do 10 dni roboczych od momentu złożenia wniosku.

Po wypełnieniu wniosku umowę zawrzecie zdalnie, za pośrednictwem selfie i zdjęcia dowodu osobistego. Ewentualnie podczas wnioskowania możecie wybrać opcję kontaktu z konsultantem oraz finalizację umowy za pośrednictwem kuriera. Jeśli wszystko będzie się zgadzać, karta zostanie wysłana listownie.

Etapy wnioskowania o kartę Citi Simplicity

Zasady promocji – karta kredytowa Citi Simplicity

Gdy weryfikacja przebiegnie pomyślnie, a umowa zostanie podpisana, zalogujcie się do aplikacji mobilnej Citi Mobile (pobierzecie ją na telefon za pomocą Google Play lub Apple Store) i aktywujcie swoją nową kartę kredytową. Aktywacja karty po zalogowaniu się do konta na komputerze nie spełni tego wymogu!

Następnie w terminie do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę, zarejestrujcie swoją kartę kredytową w programie Bezcenne Chwile na stronie programu Bezcenne Chwile lub za pośrednictwem bankowości elektronicznej.

Nagroda w promocji podzielona jest na:

  • 24.000 punktów powitalnych do programu Bezcenne Chwile (o wartości 300 zł),
  • 6 kart podarunkowych Allegro po 100 zł każda.


Żeby zdobyć pierwszą nagrodę, czyli doładowanie punktów na koncie Bezcenne Chwile, należy w terminie do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę minimum 100 zł.

Karty podarunkowe Allegro o wartości 100 zł otrzymacie, jeśli identyczne warunki (wykonanie co najmniej 5 transakcji na łączną kwotę minimum 100 zł) spełnicie w drugim, trzecim, czwartym, piątym, szóstym i siódmym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu podpisania umowy o konto. Transakcje należy wykonać w każdym z wymienionych miesięcy z osobna. Nie muszą (ale mogą) to być transakcje w serwisie Allegro. Za każdy miesiąc, w którym się Wam to uda, otrzymacie kartę podarunkową o wartości 100 zł do wykorzystania na zakupy w serwisie Allegro.

Przykładowo: jeśli umowę o kartę kredytową podpiszecie w lutym 2024 roku, pierwsze pięć transakcji wykonajcie w terminie do końca marca 2024 roku (za to otrzymacie aż 300 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile), a następnie te same warunki spełnijcie w miesiącach od kwietnia do września 2024 roku. Pamiętajcie, że w każdym miesiącu suma transakcji kartą kredytową musi wynieść co najmniej 100 zł.Na poczet płatności do zdobycia obu rodzajów premii zaliczają się zarówno transakcje wykonane w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Sumowane są tu transakcje wykonane kartą główną, kartą dodatkową oraz nośnikiem zbliżeniowym (również przez Google Pay i Apple Pay). Wykluczone są tylko transakcje szczególne, czyli przelewy z karty, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych i hazardowych, transakcje w urzędzie pocztowym oraz transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie (na przykład zasilenia Revoluta).

Karta kredytowa banku Citi Handlowy –

Przekazanie nagrody – nawet 900 zł premii

Informacji o przyznaniu nagrody w postaci 24.000 punktów powitalnych do programu Mastercard Bezcenne Chwile szukajcie w skrzynce odbiorczej swojej bankowości internetowej CitiBank Online w terminie do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnicie warunek wykonania płatności. Wydanie nagrody nastąpi w terminie do 30 dni od daty otrzymania wiadomości. Punkty będą ważne przez okres 9 miesięcy od momentu ich przyznania.

O przyznaniu poszczególnych kart podarunkowych Allegro (każda o wartości 100 zł) będziecie informowani poprzez bankowość elektroniczną w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków promocji (czyli przykładowo – do końca czerwca 2024 roku za spełnienie warunków w maju 2024 roku). Następnie, w terminie do 30 dni, otrzymacie swoją nagrodę – również w wiadomości przesłanej przez bankowość elektroniczną.

Każda karta podarunkowa do Allegro będzie ważna w okresie do 22 kwietnia 2025 roku. Mają one charakter wielorazowy. Za pomocą karty podarunkowej możecie opłacić duży koszyk zakupów (z produktami od jednego lub wielu sprzedających), kupić jedną droższą rzecz lub sfinansować za pomocą karty część większego zakupu. Co ważne możecie łączyć kilka kart podarunkowych podczas jednej transakcji.

Karty podarunkowe Allegro w promocji Citi

Do czasu przyznania nagród pozostawcie aktywne zgody marketingowo-handlowe oraz samą kartę kredytową.

Szczegółów akcji Citibanku szukajcie natomiast w regulaminie promocji.

Punkty Mastercard Bezcenne Chwile – na co wymienić?

Na co można wymienić bonus? Dostępne są między innymi karty podarunkowe o wartości 50 zł do sklepów Allegro/Carrefour/Decathlon/Empik/Euro RTV AGD/Ski Team/W.KRUK/Smyk/Circle K i wielu innych. Jedna karta będzie Was „kosztować” 4000 punktów – możecie rzecz jasna nabyć więcej takich voucherów. Oprócz tego możecie skorzystać z oferty na bilety do kina, doładowania do telefonu czy vouchery do sklepu Google Play i wiele innych.

Vouchery Mastercard Bezcenne Chwile

Karta Citi Simplicity – szczegóły

Standardowo opłata miesięczna za kartę wynosi 12 zł lub 0 zł w przypadku wykonania transakcji bezgotówkowych w danym miesiącu na kwotę co najmniej 1000 zł. Jednak uczestnicy niniejszej promocji traktowani są priorytetowo. Mianowicie, przez pierwsze 12 miesięcy będziecie zwolnieni z opłaty za kartę w ramach udziału w niniejszej promocji. Wystarczy zalogować się do aplikacji, aktywować kartę, dodać ją do programu Bezcenne Chwile i spełnić opisane w artykule warunki promocji. Pozostałe szczegóły związane z kartą to:

  • opłata za wydanie karty – 0 zł,
  • opłata za powiadomienia SMS – 0 zł,
  • okres bezodsetkowy – 56 dni.Więcej szczegółów w Tabeli opłat i prowizji.

Karta Simplicity to również dodatkowe korzyści dzięki zniżkom i rabatom. Z jednej strony będziecie mogli korzystać z programu banku Citi Specials, z drugiej zaś zbierać punkty w programie Mastercard Priceless Specials „Bezcenne chwile”. Kartę Simplicity będziecie mogli wygodnie dodać do aplikacji Google Pay lub Apple Pay.

Standardowe RRSO poza okresem bezodsetkowym wynosi 22,88%. Rzecz jasna, terminowo spłacając kartę (w okresie bezodsetkowym), nie zapłacicie ani złotówki z tytułu naliczonych odsetek. Więcej o tym, czym jest RRSO znajdziecie w tym artykule.

Kart kredytowa bez opłat? Proszę bardzo!

Czy po odebraniu nagród można zrezygnować z karty?

Jeżeli pod odebraniu wszystkich nagród będziecie chcieli jednak zrezygnować z karty, możecie to uczynić w każdej chwili i to bez wychodzenia z domu. To Wy decydujecie, jak długo chcecie z niej skorzystać. Jedyny wymóg to fakt, iż w dniu przyznania każdej nagrody musicie być posiadaczami karty. Kartę możecie zamknąć poprzez krótką wiadomość w ramach poczty wewnętrznej. Kto wie, może Citi będzie chciał Was utrzymać dłużej i zaproponuje jakiś bonus za lojalność?

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów