Blikomania 2024: do wygrania 70 diamentów o wartości 15.000 zł każdy oraz czeki o wartości 200 i 400 zł

Trwa do:
23 czerwca 2024

Ruszyła nowa Blikomania 2024, czyli specjalna promocja operatora systemu płatności BLIK, w której wygrać można czeki BLIK o wartości 200 zł (aż 7000 nagród) i 400 zł (1400 nagród) oraz diamenty o wartości 15.000 zł każdy (przygotowano 70 takich nagród). Ponadto każdy uczestnik promocji otrzyma nagrodę gwarantowaną – darmowy dostęp do Polsat Box Go na 30 dni oraz pakiet 1000 GB w Plush lub Plus na kartę. Największą zaletą Blikomanii jest jak zawsze prostota warunków: wystarczy w zasadzie korzystać z transakcji Blikiem, by zwiększać swoje szanse na wygraną. W jednej z poprzednich edycji loterii i mnie udało się zgarnąć 100 zł nagrody, chociaż szczerze mówiąc zapomniałem, że w ogóle biorę udział w promocji. O tym, że zarejestrowałem się wcześniej, przypomniał mi SMS informujący o wygranej 😉 Sprawdźmy, jak bardzo zmieniły się reguły Blikomanii w stosunku do zeszłorocznej edycji (to, że wartość nagród została podwojona, już wiemy 😉 ).

Uczestnicy promocji Blikomania

W akcji mogą uczestniczyć wszyscy użytkownicy usługi Blik – również Ci niepełnoletni (od 13. roku życia). W ich przypadku potrzebna będzie jednak pisemna zgoda rodzica, której skan lub fotokopię powinni przesłać na adres [email protected]. Wzór takiego dokumentu znajdziecie w tym miejscu.

Nie korzystaliście nigdy z płatności BLIK? Sprawdźcie, czy na poniższej grafice znalazł się Wasz bank.

Banki obsługujące BLIK

Zgarnij premię za konto i Blikuj

Jeśli Wasz bank nie obsługuje płatności Blikiem, warto zastanowić się nad zmianą – nie tylko w celu wzięcia udziału w loterii. Blik to po prostu szalenie przydatna usługa. Mam więc kilka propozycji promocji, które dadzą Wam możliwość wypróbowania jej w praktyce:

Blikomania 2024 – zasady promocji

Udział w Blikomanii polega na zarejestrowaniu się na dedykowanej stronie loterii w terminie do 23 czerwca 2024 roku oraz… zwyczajnym wykonywaniu transakcji Blik. Zależnie od rodzaju wykonywanych akcji możecie zdobyć inną nagrodę:

  • nagrody o wartości 400 zł – będą losowane wyłącznie wśród osób wykonujących płatności zbliżeniowe Blikiem,
  • nagrody o wartości 200 zł – będą rozlosowane spośród wszystkich transakcji Blik oprócz płatności zbliżeniowych (zaliczają się więc także wypłaty z bankomatów czy zapytania o przelew na telefon – wówczas „los” należy do użytkownika, który wysłał zapytanie – pod uwagę brane jest wyłącznie 10 pierwszych zapytań każdego dnia – dla danego użytkownika),
  • diamenty o szlifie brylantowym o wartości 15.000 zł każdy – udział w losowaniach biorą wszystkie transakcje Blik.

W loterii wezmą udział transakcje o wartości od 1 zł wykonane w okresie od momentu rejestracji do 23 czerwca 2024 roku. Sama loteria ruszyła 15 kwietnia 2024 roku.

Rejestracja wymaga podania podstawowych danych (imię, nazwisko, telefon, e-mail) i wskazania aplikacji banku. Jeśli korzystacie z kodów BLIK w większej ilości aplikacji, możecie po prostu wykonać więcej rejestracji. Sam używam regularnie co najmniej kilku aplikacji bankowych. 🙂

Konieczne zaakceptujcie także regulamin promocji oraz zasady przyznawania nagrody gwarantowanej.

Organizator musi Was zweryfikować, dlatego konieczna jest płatność BLIK o wartości 1 zł na rzecz Fundacji Uniwersytet Dzieci. Jeśli zarejestrujecie kilka aplikacji bankowych, będziecie też musieli wykonać kilka 1-złotowych przelewów na ten cel. Na szczęście każdy z nich bierze udział w losowaniu 🙂

Po rejestracji na Wasz adres e-mail zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji w loterii.

Blikomania 2024 – potwierdzenie rejestracji

Następnie, w ciągu 72 godzin, otrzymacie na podany adres e-mail swoje nagrody gwarantowane:

Darmowy pakiet Polsat Box Go oraz 100 GB do Plusa na kartę/Plusha

Harmonogram losowań

Na każdy dzień promocji przypada 100 nagród po 200 zł każda oraz 20 nagród po 400 zł każda. Nagroda w postaci diamentu o wartości 15.000 zł zostanie wylosowana w każdy dzień trwania promocji.

Losowanie polega na wyznaczeniu dokładnej godziny i nagrodzeniu osób, które idealnie „wstrzelą” się w ten moment ze swoją transakcją lub będą najbliżej. Godzinę i dzień zna oczywiście wyłącznie organizator 😉

W przypadku zapytań o przelew Blik lub przelewów na telefon w losowaniu bierze udział pierwszych 10 zapytań lub przelewów odnotowanych w systemie danego dnia (pod uwagę system bierze APPID – indywidualny numer użytkownika Blik). Ewentualna nagroda przypada temu, kto wyśle zapytanie o przelew, a nie wykonującemu tę płatność.

Dokładny harmonogram losowań znajdziecie w tabeli, zamieszczonej w regulaminie promocji.

Wypłata nagród – Blikomania

Zwycięzcy nagrody w wysokości 200 zł lub 400 zł otrzymają stosowną informację oraz czek BLIK w ciągu 6 dni roboczych (od daty losowania). Czek BLIK zostanie wysłany za pomocą wiadomości SMS, a PIN do jego wykorzystania poprzez skrzynkę mailową. Taki czek zrealizujecie w bankomatach wybranych sieci/banków w ciągu 15 dni od doręczenia. Lista znajduje się w regulaminie, choć trzeba przyznać, że obejmuje ona większość bankomatów w Polsce.

Jeśli trafi się Wam nagroda w postaci diamentu, informację otrzymacie już w ciągu 2 dni roboczych od daty losowania. W ciągu kolejnych 5 dni roboczych powinniście przesłać wypełniony dokument za pomocą poczty, poczty elektronicznej e-mail lub przesyłki kurierskiej. W przesłanym formularzu należy podać dane niezbędne do przekazania nagrody i potwierdzające Waszą tożsamość.

Dla danego zgłoszenia do promocji (czyli w ramach jednej aplikacji bankowej) możecie wygrać tylko jeden diament. Jeśli jednak chodzi o czeki Blik na 200 zł i 400 zł takie ograniczenie nie występuje. Jedyny limit to jeden wygrany czek każdego dnia. Życzę Wam, by taka informacja była Wam potrzebna 😉

A to moja wygrana w poprzedniej edycji Blikomanii 😉

Kwestie podatkowe – Blikomania

Nagrody wysokości 200 zł i 400 zł są zwolnione z opodatkowania. W przypadku diamentów organizator zabezpiecza opłatę dodatkową na potrzeby podatku i odprowadza go we własnym zakresie, dzięki czemu sami nie musicie się już tym martwić.

Szczegóły znajdziecie w regulaminie promocji oraz w dokumencie dotyczącym nagrody gwarantowanej (e-book).

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów