fbpx

Bank Citi Handlowy: darmowa karta kredytowa Citi Simplicity z 600 zł premii na start – ultra łatwe warunki + 320 zł premii i 7,1% w skali roku na koncie oszczędnościowym w promocji konta osobistego

Trwa do:
13 sierpnia 2024

Darmowa karta kredytowa banku Citi Handlowy po raz kolejny dostępna jest w ciekawej i bardzo prostej promocji. Warunki zapisane w regulaminie można streścić w zasadzie w kilku zdaniach. Mianowicie akcja jest taka, że za każdą transakcję promocyjną kartą bank daje piątaka. Proste? Proste! 😉 Maksymalna wartość premii gotówkowej to 600 zł (do 100 zł miesięcznie), a to, ile faktycznie otrzymacie, zależy już tylko od tego, jak intensywnie będziecie korzystać z karty kredytowej. Jeśli chodzi o okres karencji, jest on niezmiennie krótki! Dzięki temu jeszcze więcej osób będzie mogło zainkasować solidny bonus. Żeby wziąć udział w akcji, wystarczy że nie posiadaliście karty kredytowej w tym banku od 1 kwietnia 2023 roku. Oczywiście jeśli jesteście absolutnie nowymi klientami banku, w ogóle nie musicie przejmować się okresem karencji. Co ważne, w ramach promocji otrzymacie zwolnienie z opłaty za prowadzenie karty bez konieczności spełniania dodatkowych warunków! Zwolnienie będzie obowiązywać przez okres 12 miesięcy. Umowę o kartę możecie sfinalizować w pełni online. Równolegle trwa też świetna promocja darmowego konta osobistego Citi, gdzie do zdobycia jest premia o wartości 320 zł oraz 7,1% w skali roku na rachunku oszczędnościowym oraz alternatywna promocja karty kredytowej, w ramach której zgarniecie punkty powitalne do programu Mastercard Bezcenne Chwile o łącznej wartości nawet 900 zł. Wybór promocji należy już do Was 😉

Uczestnicy promocji – darmowa karta kredytowa Citi

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowym w okresie od 1 kwietnia 2023 roku. Co tu kryć, okres karencji jest bardzo krótki, więc aż żal nie skorzystać 😉 Zatem jeśli posiadaliście już kartę kredytową z logo Citi, wystarczy, że skutecznie zamknęliście ją przed 1 kwietnia 2023 roku, by móc ponownie wnioskować o kartę i odebrać bonus na start.

Natomiast jeśli posiadacie lub posiadaliście inny produkt Citi Handlowego, przykładowo konto osobiste, konto oszczędnościowe lub wyłącznie kartę dodatkową (wydaną do karty głównej członka waszej rodziny), śmiało możecie wziąć również udział i w niniejszej promocji. Ba, posiadanie już jakiegoś produktu w Citi Handlowym sprawi, że proces wyrabiania karty będzie jeszcze łatwiejszy (bank będzie znał już wasze dane). W tym celu możecie też zerknąć na promocję konta osobistego z nagrodą na start o wartości 320 zł oraz 7,1% w skali roku na koncie oszczędnościowym.

Warunki otrzymania darmowej karty kredytowej

Aby otrzymać kartę kredytową w ramach niniejszej promocji, musicie posiadać zdolność kredytową. Zależne jest to od kwestii demograficzno-dochodowych (są to sztywne ramy) oraz historii w BIK-u. Co do tych pierwszych, wymagania stawiane przez Citi Handlowy to:

  • kwota dochodu minimum 1200 zł netto miesięcznie (czyli nawet mniej niż minimalna krajowa) lub 2500 zł w przypadku przedsiębiorców,
  • co najmniej 3-miesięczny staż w obecnej firmie (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, powołanie, mianowanie lub kontrakt) albo minimum 2 lata prowadzenia działalności gospodarczej,
  • wiek minimum 18 lat.

Co więcej, o kartę mogą zawnioskować również renciści, emeryci, osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o., a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających uzyskiwanie konkretnych dochodów znajdziecie w regulaminie.

Druga kwestia to sytuacja w BIK-u. Na to nie mamy już wpływu, ponieważ decyzję w tej materii podejmuje bank. Wy natomiast możecie sprawdzić swoją sytuację, wykupując pełny raport BIK za 54 zł.

A jeśli nie wiesz jak działa karta kredytowa – sprawdź mój autorski poradnik na ten temat.

Zasady promocji – jak zawnioskować o kartę

Uwaga! Jeśli używacie AdBlocka lub innego blokera reklam, na wszelki wypadek wyłączcie go, zanim przejdziecie na stronę promocji. Z doświadczenia wiemy, że tego typu wtyczki mogą spowodować problemy z dołączeniem do akcji. Jeśli regularnie przeglądacie bloga JakDorobic.pl, możecie wyłączyć AdBlock na stałe dla naszego adresu. Gwarantuję, że nie znajdziecie tutaj żadnej irytującej reklamy 😉

Jeśli spełniacie podstawowe warunki uczestnictwa, na początek wypełnijcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas w terminie do 13 sierpnia 2024 roku.

Podczas wypełniania wniosku, poproszeni zostaniecie o określenie swojej sytuacji dochodowej oraz udokumentowanie uzyskiwanego dochodu poprzez wgranie stosownego dokumentu do systemu banku na szyfrowanej specjalnej stronie internetowej. Listę akceptowanych „papierów” znajdziecie w regulaminie. Warto przygotować sobie określony dokument, zanim jeszcze zaczniecie składać wniosek. Przykładowym poświadczeniem dochodu może być wyciąg z rachunku bankowego z wpływami z tytułu wynagrodzenia (za ostatnie 3 miesiące), czy też zeznanie PIT. Na dostarczenie wymienionych dokumentów macie czas do 10 dni roboczych od momentu złożenia wniosku.

Po wypełnieniu wniosku umowę zawrzecie zdalnie, za pośrednictwem selfie i zdjęcia dowodu osobistego. Ewentualnie podczas wnioskowania możecie wybrać opcję kontaktu z konsultantem oraz finalizacji umowy za pośrednictwem kuriera. Jeśli wszystko będzie się zgadzać, karta zostanie wysłana listownie.

Już samo podpisanie umowy o kartę przyniesie Wam zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę bez żadnych dodatkowych warunków!

Etapy wnioskowania o kartę Citi Simplicity

Akcja taka, daj piątaka! Jak zdobyć 600 zł premii?

Na początek należy aktywować swoją kartę za pomocą bankowości mobilnej, a później, to znaczy w pierwszym, drugim, trzecim, czwartym, piątym i szóstym miesiącu po podpisaniu umowy wykonywać transakcje bezgotówkowe o dowolnej wartości kartą kredytową. Za każdą pojedynczą płatność (choćby symboliczną) otrzymacie 5 zł premii na rachunek karty kredytowej.

Nietrudno więc policzyć, że w celu otrzymania pełnej premii, czyli 600 zł (do 100 zł miesięcznie), należy wykonywać 20 transakcji miesięcznie przez pół roku. Dużo? Mało? Biorąc pod uwagę, że kwota transakcji nie gra roli, jest to moim zdaniem jak najbardziej do zrobienia. Drobne kwoty wydajemy niemal codziennie. Kawa w drodze do pracy, drugie śniadanie u „pana kanapki”, lody podczas spaceru z dziećmi, myjnia na minuty, parkometr, bilet komunikacji miejskiej – każda taka płatność da Wam małą cegiełkę w postaci 5 zł premii.

Oczywiście możecie wykonywać mniej transakcji i odebrać przy tym odpowiednio mniejszą premię. Chociaż w takim wypadku już lepiej będzie zakupić cegiełkę charytatywną w serwisie Allegro o wartości 1 zł 🙂

Przykładowo: podpisując umowę w lutym 2024 roku, płatności wykonujcie w okresie od marca do sierpnia 2024 roku.

Na poczet płatności zaliczają się zarówno transakcje wykonane w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Sumowane są tu transakcje wykonane kartą główną, kartą dodatkową oraz nośnikiem zbliżeniowym (również przez Google Pay i Apple Pay). Wykluczone są tylko transakcje szczególne, czyli przelewy z karty, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych i hazardowych, transakcje w urzędzie pocztowym oraz transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie (na przykład zasilenia Revoluta).

Przekazanie nagrody – 600 zł premii

Nagrody naliczane są zbiorczo za cały miesiąc. Po każdym miesiącu otrzymacie wiadomość potwierdzającą przyznanie premii w określonej wysokości. Znajdziecie ją w skrzynce odbiorczej swojej bankowości internetowej CitiBank Online w terminie do końca miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Nagrody pieniężne zasilą saldo waszej karty (na przykład spłacając część aktualnego zadłużenia lub tworząc nadwyżkę, którą wydacie podczas zakupów). Wypłata premii nastąpi w terminie do 30 dni od daty otrzymania stosownej wiadomości w bankowości elektronicznej.

Do czasu przyznania każdej z nagród pozostawcie aktywną kartę kredytową.

Szczegółów akcji Citibanku szukajcie w regulaminie promocji.

Jak zdobyć 600 zł premii w promocji darmowej karty kredytowej?

Karta Citi Simplicity – szczegóły

Standardowo opłata miesięczna za kartę wynosi 12 zł lub 0 zł w przypadku wykonania transakcji bezgotówkowych w danym miesiącu na kwotę co najmniej 1000 zł. Jednak uczestnicy niniejszej promocji traktowani są priorytetowo. Mianowicie, przez pierwsze 12 miesięcy będziecie zwolnieni z opłaty za kartę w ramach udziału w niniejszej promocji. Wystarczy zalogować się do aplikacji i aktywować kartę. Pozostałe szczegóły związane z kartą to:

  • opłata za wydanie karty – 0 zł,
  • opłata za powiadomienia SMS – 0 zł,
  • okres bezodsetkowy – 56 dni.Więcej szczegółów w Tabeli opłat i prowizji.

Karta Simplicity to również dodatkowe korzyści dzięki zniżkom i rabatom. Z jednej strony będziecie mogli korzystać z programu banku Citi Specials, z drugiej zaś zbierać punkty w programie Mastercard Priceless Specials „Bezcenne chwile”. Kartę Simplicity będziecie mogli wygodnie dodać do aplikacji Google Pay lub Apple pay.

Standardowe RRSO poza okresem bezodsetkowym wynosi 22,88%. Rzecz jasna, terminowo spłacając kartę (w okresie bezodsetkowym), nie zapłacicie ani złotówki z tytułu naliczonych odsetek. Więcej o tym, czym jest RRSO znajdziecie w tym artykule.

Kart kredytowa bez opłat? Proszę bardzo!

Czy po odebraniu nagród można zrezygnować z karty?

Jeżeli pod odebraniu wszystkich nagród będziecie chcieli jednak zrezygnować z karty, możecie to uczynić w każdej chwili i to bez wychodzenia z domu. To Wy decydujecie, jak długo chcecie z niej skorzystać. Jedyny wymóg to fakt, iż w dniu przyznania każdej nagrody musicie być posiadaczami karty. Kartę możecie zamknąć poprzez krótką wiadomość w ramach poczty wewnętrznej. Kto wie, może Citi będzie chciał Was utrzymać dłużej i zaproponuje jakiś bonus za lojalność?

Równolegle trwa również świetna promocja darmowego konta osobistego Citi, gdzie do zdobycia jest 450 zł premii.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów