Citi Handlowy: 800 zł premii do wykorzystania w sklepach Vistula! Nowa promocja darmowej karty kredytowej Citi Simplicity – bardzo proste zasady!

Trwa do:
31 maja 2024
Dostępność wniosków
200

Przed Wami nowa promocja darmowej karty kredytowej Citi Simplicity! Tym razem do zdobycia jest aż 800 zł premii w postaci voucherów na zakupy w sklepach stacjonarnych sieci Vistula. W sam raz na zbliżający się sezon weselny 😉 Co ważne, w akcji mogą wziąć udział zarówno całkiem nowi, jak i byli posiadacze „plastiku” od Citi Handlowego. Wystarczy, że nie posiadaliście karty kredytowej Citi w okresie od 1 kwietnia 2023 roku. Dodatkowo, w ramach promocji otrzymacie zwolnienie z opłaty za prowadzenie karty, bez konieczności spełniania dodatkowych warunków (wystarczy spełnić te, które są potrzebne do uzyskania premii)! Zwolnienie będzie obowiązywać przez okres 12 miesięcy. Umowę o kartę możecie sfinalizować w pełni online. Cóż, z takich promocji trzeba korzystać, ponieważ nikt nie wie, kiedy pojawi się kolejna tak dobra okazja. Bank Citi Handlowy prowadzi także inne promocje karty kredytowej Citi Simplcitiy. W jednej z nich zdobędziecie aż 900 zł premii w postaci punktów Mastercard Bezcenne Chwile, które wymienicie na dowolne vouchery. W drugiej zgarniecie 600 zł w postaci kart podarunkowych Allegro oraz 300 zł w formie punktów Bezcenne Chwile. W trzeciej z kolei przypadnie Wam do 600 zł bonusu gotówkowego – po 5 zł premii za każdą wykonaną kartą transakcję. Wybór promocji zależy już tylko od Was, na różnorodność w każdym razie nie możemy narzekać 😉

Równolegle trwa również świetna promocja ekskluzywnego konta osobistego CitiGold, gdzie do zdobycia jest aż 500 zł premii oraz Lokata na 6,5% w skali roku oraz promocja darmowego Citikonta z 320 zł premii + 7,1% w skali roku.

Uczestnicy promocji – karta kredytowa Citi

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowym w okresie od 1 kwietnia 2023 roku do momentu złożenia wniosku. Co tu kryć, w porównaniu do innych akcji tego typu, okres karencji jest bardzo krótki, więc aż żal nie skorzystać 😉 Jeśli posiadaliście już kartę kredytową z logo Citi, wystarczy, że skutecznie zamknęliście ją przed 1 kwietnia 2023 roku, by móc ponownie wnioskować o kartę i odebrać bonus na start.

Jeśli posiadacie lub posiadaliście natomiast inny produkt Citi Handlowego, przykładowo konto osobiste, konto oszczędnościowe lub wyłącznie kartę dodatkową (wydaną do karty głównej członka waszej rodziny), śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji.

Warunki otrzymania darmowej karty kredytowej

Aby otrzymać kartę kredytową w ramach niniejszej promocji, musicie posiadać zdolność kredytową. Zależne jest to od kwestii demograficzno-dochodowych (są to sztywne ramy) oraz historii w BIK-u. Co do tych pierwszych, wymagania stawiane przez Citi Handlowy to:

  • kwota dochodu minimum 1200 zł netto miesięcznie (czyli nawet mniej niż minimalna krajowa) lub 2500 zł w przypadku przedsiębiorców,
  • co najmniej 3-miesięczny staż w obecnej firmie (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, powołanie, mianowanie lub kontrakt) albo minimum 2 lata prowadzenia działalności gospodarczej,
  • wiek minimum 18 lat.

Co więcej, o kartę mogą zawnioskować również renciści, emeryci, osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o., a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających uzyskiwanie konkretnych dochodów znajdziecie w regulaminie.

Druga kwestia to sytuacja w BIK-u. Na to nie mamy już wpływu, ponieważ decyzję w tej materii podejmuje bank. Wy natomiast możecie sprawdzić swoją sytuację, wykupując pełny raport BIK za 54 zł.

A jeśli nie wiecie jak działa karta kredytowa – sprawdźcie mój autorski poradnik na ten temat.

Zasady promocji – jak zawnioskować o kartę

Uwaga! Jeśli używacie AdBlocka lub innego blokera reklam, na wszelki wypadek wyłączcie go, zanim przejdziecie na stronę promocji. Z doświadczenia wiemy, że tego typu wtyczki mogą spowodować problemy z dołączeniem do akcji. Jeśli regularnie przeglądacie bloga JakDorobic.pl, możecie wyłączyć AdBlock na stałe dla naszego adresu. Gwarantuję, że nie znajdziecie tutaj żadnej irytującej reklamy 😉

Jeśli spełniacie podstawowe warunki uczestnictwa, na początek wypełnijcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas w okresie do 31 maja 2024 roku (chyba że wcześniej wyczerpie się limit 200 promocyjnych kart).

Podczas wypełniania wniosku, poproszeni zostaniecie o określenie swojej sytuacji dochodowej oraz udokumentowanie uzyskiwanego dochodu poprzez wgranie stosownego dokumentu do systemu banku na specjalnej stronie. Listę akceptowanych „papierów” znajdziecie w regulaminie. Warto przygotować sobie określony dokument, zanim jeszcze zaczniecie składać wniosek. Przykładowym poświadczeniem dochodu może być wyciąg z rachunku bankowego z wpływami z tytułu wynagrodzenia (za ostatnie 3 miesiące), czy też zeznanie PIT. Na dostarczenie wymienionych dokumentów macie czas do 10 dni roboczych od momentu złożenia wniosku.

Po wypełnieniu wniosku umowę zawrzecie zdalnie, za pośrednictwem selfie i zdjęcia dowodu osobistego. Ewentualnie podczas wnioskowania możecie wybrać opcję kontaktu z konsultantem oraz finalizację umowy za pośrednictwem kuriera. Jeśli wszystko będzie się zgadzać, karta zostanie wysłana listownie.

Etapy wnioskowania o kartę Citi Simplicity

Zasady promocji – karta kredytowa Citi Simplicity

Gdy weryfikacja przebiegnie pomyślnie, a umowa zostanie podpisana, zalogujcie się do aplikacji mobilnej Citi Mobile (pobierzecie ją na telefon za pomocą Google Play lub Apple Store) i aktywujcie swoją nową kartę kredytową. Aktywacja karty po zalogowaniu się do konta na komputerze nie spełni tego wymogu!

Następnie, w terminie do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy, zarejestrujcie swoją kartę kredytową w programie Bezcenne Chwile na stronie programu Bezcenne Chwile lub za pośrednictwem bankowości elektronicznej.

Nagroda w tej edycji promocji to vouchery do wykorzystania w sklepach Vistula (o wartości 800 zł), dodatkowy bon o wartości 100 zł na krawat lub apaszkę, a także dwa 10-procentowe zwroty za zakupy w sklepach Vistula (maksymalnie 50 zł każdy). Finalnie możecie więc otrzymać korzyści o łącznej wartości nawet 1000 zł.

Pierwsza premia – 4 vouchery o wartości 200 zł

Głównym daniem w opisywanej promocji są 4 vouchery do wykorzystania w sklepach stacjonarnych Vistula. Każdy z nich ma wartość 200 zł. Aby otrzymać voucher, należy wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą kredytową na łączną kwotę minimum 500 zł w następujących okresach:

  • w pierwszym i drugim miesiącu kalendarzowym (po podpisaniu umowy o kartę kredytową),
  • czwartym i piątym miesiącu kalendarzowym,
  • siódmym i ósmym miesiącu kalendarzowym,
  • dziesiątym i jedenastym miesiącu kalendarzowym.

Warunek należy spełnić w każdym z wymienionych miesięcy.

Druga premia – voucher o wartości 100 zł

Jeśli dokładnie taki sam warunek, czyli wykonanie minimum 5 płatności bezgotówkowych kartą kredytową na łączną kwotę co najmniej 500 zł, spełnicie także w trzecim miesiącu kalendarzowym po podpisaniu umowy, otrzymacie dodatkowo bon do Vistuli o wartości 100 zł – na zakup krawata lub apaszki.

Trzecia premia – 2 x 10% zniżki (maksymalnie 50 zł w ramach jednego rabatu)

Tutaj nie będzie zaskoczenia – za spełnienie tego samego warunku (czyli wykonanie minimum 5 płatności bezgotówkowych kartą kredytową na łączną kwotę co najmniej 500 zł) w szóstym i dziewiątym miesiącu kalendarzowym po podpisaniu umowy, otrzymacie dodatkowo dwa kody rabatowe o wartości 10% każdy (maksymalnie 50 zł zniżki w ramach jednego kodu) – po jednym kodzie za każdy z dwóch miesięcy.

Przykładowo: jeśli umowę o kartę kredytową podpiszecie w marcu 2024 roku, warunek płatności spełnicie w kwietniu i maju 2024 roku, lipcu i sierpniu 2024 roku, październiku i listopadzie 2024 roku oraz styczniu i lutym 2025 roku. Za każdy z tych dwumiesięcznych okresów otrzymacie voucher o wartości 200 zł.

Jeśli ten sam warunek spełnicie w czerwcu 2024 roku – otrzymacie 100 zł premii ekstra w postaci kolejnego vouchera. Wykonując płatności we wrześniu i grudniu 2024 roku, dorzucicie do puli dwa dodatkowe kody rabatowe (10%, maksymalnie 50 zł każdy).

Sprawa jest więc prosta – żeby zgarnąć maksymalną pulę, potrzebne będzie regularne korzystanie z karty w okresie od kwietnia 2024 roku do lutego 2025 roku. 5 transakcji kartą na kwotę 500 zł miesięcznie to stosunkowo niewielka kwota i myślę, że nikt nie będzie miał problemu ze spełnieniem tych warunków.

Na poczet płatności do zdobycia premii zaliczają się zarówno transakcje wykonane w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Sumowane są tu transakcje wykonane kartą główną, kartą dodatkową oraz nośnikiem zbliżeniowym (również przez Google Pay i Apple Pay). Wykluczone są tylko transakcje szczególne, czyli przelewy z karty, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych i hazardowych, transakcje w urzędzie pocztowym oraz transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie (na przykład zasilenia Revoluta).

Przekazanie nagrody w promocji banku Citi Handlowy

Informacji o przyznaniu każdej nagrody szukajcie w skrzynce odbiorczej bankowości internetowej CitiBank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków dla konkretnej części premii.

Wydanie nagród, czyli voucherów elektronicznych, nastąpi w terminie do 30 dni od daty otrzymania wiadomości w osobnej wiadomości w bankowości internetowej. Vouchery będą ważne w terminie do 31 maja 2025 roku. Można je wykorzystać wyłącznie w sklepach stacjonarnych Vistula. Vouchery są jednorazowe. Lepiej więc od razu wykorzystać całą kwotę, gdyż pozostała część przepada bezpowrotnie 😉

E-kody zniżkowe dające 10% rabatu będą ważne przez 30 dni od chwili ich przekazania.

Do czasu przyznania nagród pozostawcie aktywne zgody marketingowo-handlowe oraz samą kartę kredytową.

Szczegółów akcji Citibanku szukajcie natomiast w regulaminie promocji.

Karta Citi Simplicity – szczegóły

Standardowo opłata miesięczna za kartę wynosi 12 zł lub 0 zł w przypadku wykonania transakcji bezgotówkowych w danym miesiącu na kwotę co najmniej 1000 zł. Jednak uczestnicy niniejszej promocji traktowani są priorytetowo. Mianowicie, przez pierwsze 12 miesięcy będziecie zwolnieni z opłaty za kartę w ramach udziału w niniejszej promocji. Wystarczy zalogować się do aplikacji, aktywować kartę, dodać ją do programu Bezcenne Chwile i spełnić opisane w artykule warunki promocji. Pozostałe szczegóły związane z kartą to:

  • opłata za wydanie karty – 0 zł,
  • opłata za powiadomienia SMS – 0 zł,
  • okres bezodsetkowy – 56 dni.Więcej szczegółów w Tabeli opłat i prowizji.

Karta Simplicity to również dodatkowe korzyści dzięki zniżkom i rabatom. Z jednej strony będziecie mogli korzystać z programu banku Citi Specials, z drugiej zaś zbierać punkty w programie Mastercard Bezcenne chwile. Kartę Simplicity będziecie mogli wygodnie dodać do aplikacji Google Pay lub Apple Pay.

Standardowe RRSO poza okresem bezodsetkowym wynosi 22,88%. Rzecz jasna, terminowo spłacając kartę (w okresie bezodsetkowym), nie zapłacicie ani złotówki z tytułu naliczonych odsetek. Więcej o tym, czym jest RRSO znajdziecie w tym artykule.

Kart kredytowa bez opłat? Proszę bardzo!

Czy po odebraniu nagród można zrezygnować z karty?

Jeżeli pod odebraniu wszystkich nagród będziecie chcieli jednak zrezygnować z karty, możecie to uczynić w każdej chwili i to bez wychodzenia z domu. To Wy decydujecie, jak długo chcecie z niej skorzystać. Jedyny wymóg to fakt, iż w dniu przyznania każdej nagrody musicie być posiadaczami karty. Kartę możecie zamknąć poprzez krótką wiadomość w ramach poczty wewnętrznej. Kto wie, może Citi będzie chciał Was utrzymać dłużej i zaproponuje jakiś bonus za lojalność?

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów