Bonus Nexo [FAQ]: 25 USD premii (około 115 zł) za przetestowanie platformy. Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi – Q&A

Promocja zakończona

Bonus Nexo to obecnie 25 USD dla obu stron programu poleceń. Jako, że kurs dolara amerykańskiego jest na stosunkowo wysokim poziomie, premia w w naszej walucie oznacza równowartość około 115 zł. Łączna wartość zdobytych premii może być jednak o wiele, wiele większa, dzięki polecaniu usługi swoim bliskim. Nexo to platforma kryptowalutowa, łącząca w sobie portfel, giełdę i narzędzie do stakingu, czyli zarabiania na odsetkach od wpłaconego depozytu. Dokładne omówienie aplikacji Nexo oraz warunków promocji znajdziecie w dedykowanym artykule. Ten wpis będzie z kolei prawdziwą pigułką informacji i odpowiedzią na najczęściej zadawane pytania w formie wygodnego FAQ, znanego również jako Q&A.

Nexo – co to takiego?

Nexo to innowacyjna platforma, która oprócz możliwości inwestowania w kryptowaluty, daje także opcję zaciągania pożyczek oraz udostępniania własnych środków i zarabiania na odsetkach. Brzmi jak lokata? Nic z tego. W tym przypadku roczny zwrot z inwestycji sięga nawet 12%. Odsetki kapitalizują się codziennie, a w razie konieczności środki można wycofać. Zdeponować w ten sposób można od 50 USD do nawet… 2 milionów USD. Ja wolę jednak skupić się na programie poleceń, oferującym duży zysk bez żadnego ryzyka. W przypadku kryptowalut nie istnieje żaden fundusz gwarancyjny, zatem do utraty może być nawet cały zainwestowany kapitał.

Bonus Nexo: najczęściej zadawane pytania (FAQ)

 1. Jak przebiega weryfikacja konta? Czy konieczna jest rozmowa z konsultantem? Ile trwa?
 2. Czy prowadzenie konta w Nexo jest darmowe?
 3. Co to jest Loyalty Levels?
 4. Czym jest staking?
 5. Czym jest token Nexo?
 6. Czy Nexo jest bezpieczne?
 7. Jak założyć konto w Nexo?
 8. Jak wpłacić środki do Nexo?
 9. Jak wypłacić środki z Nexo?
 10. Bonus Nexo – jak otrzymać?
 11. W jakiej walucie wypłacany jest bonus Nexo?
 12. Czy Nexo wydaje kartę płatniczą do konta?
 13. Bonus Nexo za polecanie platformy znajomym – jak zarabiać?
 14. Dlaczego nie mogę wypłacić nagrody od razu?
 15. Czy Nexo na pewno wypłaca premię na start?
 16. Czy Nexo na pewno wypłaca bonusy za polecenie?
 17. Czy Nexo posiada dedykowaną aplikację mobilną?
 18. Czy aplikacja dostępna jest w języku polskim?
 19. Jak zamknąć konto online?
 20. Do kiedy potrwa aktualna promocja programu poleceń?

Jak przebiega weryfikacja konta? Czy konieczna jest rozmowa z konsultantem? Ile trwa?

Nexo przeprowadza standardową procedurę weryfikacji KYC – wystarczy zdjęcie dokumentu tożsamości oraz selfie. Nie jest wymagane połączenie z konsultantem.

Czy prowadzenie konta w Nexo jest darmowe?

Tak, Nexo nie wprowadza opłat za prowadzenie konta. Darmowe są też wpłaty kryptowalutowe oraz w walutach tradycyjnych. Zależnie od poziomu lojalności (Loyalty Levels opisane w następnym pytaniu) przysługiwać będzie Wam 1-5 darmowych wypłat kryptowalut w miesiącu.

Co to jest Loyalty Levels?

Loyalty Levels to tak zwane poziomy lojalności. Nazwa wzięła się od sposobu ustalania poziomu – im większą część całego portfela aktywów w Nexo stanowią tokeny Nexo, tym wyższy poziom. Wyższy poziom oznacza z kolei między innymi większe zyski ze stakingu czy większą liczbę darmowych wypłat krypto co miesiąc. Zestawienie planów/poziomów znajdziecie w aplikacji oraz na dedykowanej stronie Nexo.

Czym jest staking?

Staking to sposób zarabiania na posiadanych kryptowalutach. Deponując jednostki na giełdzie lub platformie umożliwiającej staking, otrzymywać możecie określony procent zysku – jak na lokacie. Jednostki są wykorzystywane do potwierdzania innych transakcji w łańcuchu bloków (blockchainie).

Pojęcie stakingu omówiliśmy szerzej w tym artykule.

Czym jest token Nexo?

Token Nexo to kryptowaluta emitowana przez opisywaną platformę. Użytkownicy z największą ilością tokenów Nexo odbierają korzyści wynikające z tak zwanych poziomów lojalności (Loyalty Levels) – na przykład wyższe stawki zwrotu w przypadku stakingu. O tokenie Nexo przeczytacie więcej w tym miejscu.

Czy Nexo jest bezpieczne?

Nexo dla zabezpieczenia zgromadzonych aktywów współpracuje z tuzami rynku cyberbezpieczeństwa (między innymi BitGo i Ledger Vault). Poza tym jest to uregulowany prawnie podmiot finansowy, który musi spełniać wyśrubowane wymogi.

Jak założyć konto w Nexo?

Zakładanie konta w Nexo jest szybkie i bezproblemowe. Cały proces opisany został (ze screenami) w tym artykule.

Jak wpłacić środki do Nexo?

Wystarczy odszukać interesującą Was kryptowalutę i kliknąć Top Up. Aplikacja wskaże adres Waszego portfela dedykowanego temu właśnie coinowi. To właśnie na ten adres powinny trafić środki z Waszego portfela prowadzonego w innym miejscu.

Jak wypłacić środki z Nexo?

Środki najlepiej jest wypłacić bezpośrednio do innego portfela kryptowalutowego, wykorzystując jedną z darmowych wypłat, wynikających z posiadanego poziomu lojalności. Wówczas wystarczy zalogować się do aplikacji mobilnej (lub otworzyć wersję przeglądarkową), wybrać posiadaną kryptowalutę i kliknąć Withdraw. Potem wpiszcie adres swojego portfela oraz przesyłaną kwotę i gotowe.

Bonus Nexo – jak otrzymać?

Do odbioru premii 25 USD konieczne będzie spełnienie warunków:

 • rejestracja z linku polecającego – takiego jak ten,
 • przeprowadzona zaawansowana weryfikacja profilu – opisana tutaj,
 • doładowanie jednostkami kryptowalut o wartości co najmniej 100 USD, a następnie utrzymanie ich przez okres co najmniej 30 dni.

WAŻNE! Aby uzyskać prawo do odebrania premii, Wasz wartość waszego portfela musi przekraczać równowartość kwoty 100 USD przez cały 30-dniowy okres. Oznacza to, iż w przypadku wybrania niestabilnej waluty oraz zbyt małej kwoty, możecie narazić się na spadek wartości portfela przez co nie otrzymacie premii. Zatem dobrym sposobem będzie zdeponowanie stablecoina. W ten sposób macie niemal stuprocentową pewność uzyskania bonusu, z drugiej zaś otrzymacie solidne odsetki. Wybór oczywiście należy do Was.

Wasza ulubiona giełda nie obsługuje stablecoinów? Wybierzcie nową (z premią!) z naszego rankingu.

W jakiej walucie wypłacany jest bonus Nexo?

Premia zostanie wypłacona w jednostkach bitcoina. Po 30 dniach będziecie mogli zamienić je na dowolną (krypto) walutę i przelać na swój portfel lub zostawić w portfelu Nexo.

Bonus zostanie dodany do Waszego salda w ciągu 24 godzin po upływie 30-dniowego okresu, pod warunkiem spełnienia warunków promocji. Wpłacone środki do Nexo będą automatycznie objęte oprocentowaniem w ramach stakingu. Dzięki temu zarabiacie więcej niż tylko sam bonus na start.

Czy Nexo wydaje kartę płatniczą do konta?

Karta płatnicza Nexo została już udostępniona dla użytkowników. Działa dokładnie tak, jak każda inna karta płatnicza. Karta Nexo umożliwia też otrzymywanie do 2% zwrotu za zakupy oraz korzystanie z niej za pomocą Apple Pay i Google Pay. Więcej szczegółów na temat produktu znajdziecie w aplikacji, klikając zakładkę Card oraz na tej stronie.

Karta Nexo

Bonus Nexo za polecanie platformy znajomym – jak zarabiać?

W aplikacji mobilnej odszukajcie ikonę prezentu. Po jej kliknięciu pokaże się indywidualny link polecający oraz możliwość zaproszenia znajomych za pomocą skrzynki e-mail. W tym miejscu znajdziecie też aktualną stawkę i zasady programu poleceń.

Bonus Nexo – program poleceń

Dlaczego nie mogę wypłacić nagrody od razu?

Warunkiem otrzymania bonusu, oprócz wpłaty depozytu, jest jego utrzymanie przez minimum 30 dni. Po tym czasie zostanie uwolniony zarówno bonus powitalny, jak i nagrody za polecanie Nexo znajomym.

Czy Nexo na pewno wypłaca premię na start?

Tak, sprawdziłem to osobiście. Wasze głosy w tej sprawie również potwierdzają wiarygodność Nexo. Poniżej screen mojej pierwszej premii – za dołączenie do Nexo (wtedy obowiązywała jeszcze niższa stawka). Oczywiście Nexo jak każda inna prywatna firma może wpaść w kłopoty finansowe, a nawet upaść. Niestety nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć, co stanie się w przyszłości.

Screen został zrobiony, gdy obowiązywała standardowa stawka, czyli 10 dolarów,

Bonus Nexo za dołączenie

Czy Nexo na pewno wypłaca bonusy za polecenie?

Owszem! Kilka dni po otrzymaniu bonusu na start na koncie pojawiła się premia za pierwszego poleconego!

Bonus Nexo za poleconego

Czy Nexo posiada dedykowaną aplikację mobilną?

Oczywiście! Aplikacje Nexo znajdziecie w sklepach Google Play oraz AppStore.

Czy aplikacja dostępna jest w języku polskim?

Aplikacja dostępna jest w 10 różnych językach. Na liście nie ma niestety języka polskiego. W wersji przeglądarkowej możecie skorzystać z automatycznego tłumaczenia za pomocą Google Chrome lub innych przeglądarek. Wystarczy kliknąć ekran prawym przyciskiem myszy, a następnie wybrać opcję Przetłumacz…

Jak zamknąć konto online?

W aplikacji mobilnej i przeglądarkowej brakuje zakładki dedykowanej zamykaniu konta. Żeby usunąć swój portfel i profil wystarczy jednak odezwać się do obsługi (zakładka Help Center).

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów