fbpx

Citi Handlowy: 20 zł premii za bankowanie na smartfonie – tylko dla zaproszonych

W banku Citi Handlowym rusza kolejna edycja promocji, w której obecni klienci mogą w bardzo łatwy sposób zdobyć 20 zł premii. Aby otrzymać bonus wystarczy tak naprawdę…zalogować się do bankowości elektronicznej z wykorzystaniem urządzenia mobilnego. Premię otrzymają jednak najsprytniejsi, ponieważ pula nagród wynosi jedynie 1500 sztuk. Czy zatem warto współpracować z Citi? Warto. Obecnie na start możecie zdobyć 150 zł premii za założenie konta oraz voucher 300 zł do wykorzystania w drogeriach Hebe w promocji darmowej karty Citi Simplicity.

 

 

Warunki promocji

Z promocji mogą skorzystać posiadacze konta osobistego lub głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowy, otwartych przed 18 października 2018 roku. Oferta skierowana jest jednak wyłącznie do osób, które w okresie 90 dni poprzedzających dzień rozpoczęcia promocji nie korzystały z systemu bankowości elektronicznej Citibank Online na urządzeniu mobilnym (za pomocą przeglądarki lub aplikacji mobilnej). Oprócz tego należy zostać niejako zaproszonym do promocji (SMS-owo i mailowo). Z moich informacji wynika, iż wiadomości zostały rozesłane dzisiaj.

Po uzyskaniu zaproszenia, pozostanie Wam już tylko co najmniej jedno zalogowanie się do bankowości elektronicznej poprzez przeglądarkę z wykorzystaniem telefonu (logowanie poprzez aplikację nie spełnia warunków promocji). Promocja oficjalnie rusza o godzinie 10:00 18 października 2018 roku, zatem pamiętajcie, aby mieć przy sobie smartfona w okolicach tej godziny. Nagrodę otrzyma 1500 osób, które zalogują się jako pierwsze.

Premia zostanie wypłacona w ciągu 15 dni roboczych po zakończeniu oferty na konto lub w ramach rachunku karty kredytowej (powiększając nadpłatę lub redukując zadłużenie).

Szczegóły w regulaminie promocji.

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów