fbpx

Santander Bank: 100 zł łatwej premii na start dla studentów, 80 zł w programie poleceń oraz do 200 zł bonusu za wpływy wynagrodzenia

Po rebrandingu, Santander budzi się pomału z promocyjnego snu. Tym razem studenci (a w zasadzie osoby od 18. do 26. roku życia) mogą zdobyć łatwe 100 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę. Jeśli rachunek założycie w ramach programu poleceń, wówczas na wasze konto wpadnie dodatkowe 80 zł. Kolejne 200 zł premii odbierzecie, jeśli na konto zapewnicie wpływy z tytułu wynagrodzenia lub innego świadczenia (na przykład stypendium) na kwotę minimum 1000 zł. Podsumowując, 380 zł to jak na studencką kieszeń dość dobry wynik. Dodatkową zaletą jest bardzo krótki okres karencji, liczony od 1 marca 2018 roku. 


 

Jak założyć promocyjne konto

Aby móc skorzystać z promocji należy:

  • być w wieku od 18 do 26 lat,
  • posiadać status studenta uczelni w Polsce (bank nie wspomina jednak w regulaminie jak będzie to weryfikował),
  • od 1 marca 2018 roku nie posiadać w BZ WBK / Santander Banku konta osobistego.

Promocja trwa od 1 października 2018 roku do 31 grudnia 2018 roku. W tym czasie należy zawrzeć umowę o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości elektronicznej. Umowę możecie zawrzeć za pomocą przelewu internetowego na kwotę 1 zł (lista banków dostępna jest we wniosku) lub za pośrednictwem kuriera (w dogodnym czasie i miejscu, w domu, w pracy lub w szkole). 

Bank nie precyzuje w jaki sposób należy wnioskować o konto, zatem najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z programu poleceń. Będzie to dodatkowo premiowane kwotą 80 zł na start. Warunkiem uzyskania premii w programie poleceń jest użycie kodu polecenia podczas wnioskowania o konto oraz wykonanie płatności na kwotę minimum 200 zł.

Więcej na ten temat w dedykowanym artykule. Tam też znajdziecie info, jak zawnioskować o konto. Pamiętajcie również o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
 
Po złożeniu wniosku, zarejestrujcie się na stronie promocji Studenci rządzą. W ten sposób potwierdzicie swój udział w promocji (potwierdzenie trafi na waszego maila).
 

Jak zdobyć 100 zł premii na start

Gdy już aktywujecie swoje konto, wystarczy, że pobierzecie i zalogujecie się do aplikacji mobilnej banku, a także do końca miesiąca kalendarzowego po podpisaniu umowy wykonacie łącznie 10 płatności mobilnych. Do wyboru macie następujące technologie: BLIK, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay oraz Fitbit Pay.

Premia zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków promocji. W dniu wypłaty premii należy posiadać aktywne konto i kartę debetową.

To tyle. Po szczegóły odsyłam Was do krótkiego regulaminu promocji „Studenci rządzą”.
 

Szczegóły Konta Jakie Chcę

Prowadzenie konta, smsKody oraz przelewy internetowe (również natychmiastowe) są bezwarunkowo darmowe.

Jeśli chodzi o kartę debetową, domyślnie ustawiona jest stała opłata w wysokości 3 zł. Santander umożliwia jednak wybór jednego z dwóch wariantów pozwalających na uniknięcie opłaty za kartę. W pierwszym z nich, opłaty możecie uniknąć pod warunkiem wykonania 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. W drugim wariancie zwolnienie z pobierania opłaty za kartę nastąpi po wykonaniu płatności na sumę 500 zł. W przypadku niespełnienia wymienionych warunków, opłata za kartę wyniesie 5 zł. Zmiana sposobu pobierania opłat za kartę dostępna jest po zalogowaniu w ramach bankowości elektronicznej w zakładce Bankomaty i opłaty, a następnie w sekcji Opłata za kartę.

Co do bankomatów, bez prowizji wypłacicie gotówkę z maszyn należących do Santander Banku. Wypłata z pozostałych bankomatów w Polsce wiąże się z kosztem wynoszącym 5 zł, aczkolwiek opłata nie jest pobierana od osób w wieku do 26 lat lub bez względu na wiek, gdy gotówkę wypłacacie BLIKIEM.

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji oraz interaktywnej taryfie opłat i prowizji.

Po założeniu konta możecie skorzystać z lokaty mobilnej z oprocentowaniem 2,5% w skali roku. Okres lokaty to 4 miesiące. Na lokacie mobilnej możecie zdeponować od 1000 zł do 20.000 zł.
 

1% zwrotu od płatności rachunków

Dodatkowym benefitem w przypadku Konta Jakie Chcę jest zwrot 1% wartości opłacanych rachunków za prąd, gaz, telefon, Internet i telewizję. Maksymalnie możecie w ten sposób zdobyć do 25 zł zwrotu miesięcznie. W celu otrzymywania zwrotów, należy udać się do dowolnej placówki banku (już po otwarciu konta), by potwierdzić opłacane faktury. Później wystarczy już tylko opłacać rachunki standardowymi przelewami przez Internet. 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów