EnveloBank: 100 zł premii za wzięcie kredytu z prowizją 0% w promocji „Gotówka w Internecie”

Ofertę kolejnego banku możemy dołączyć do ideologii „zarabiania na długu”, a przy okazji budowania historii kredytowej w BIK-u. W promocji EnveloBanku, składając wniosek online, prowizja kredytowa obniżona zostanie do 0%. Ponadto zaciągając kredyt na kwotę co najmniej 15.000 zł, otrzymacie 100 zł premii na start. Co ważne, bank nie uzależnia otrzymania premii od długości spłaty kredytu, zatem możecie go spłacić choćby następnego dnia po zaciągnięciu. Promocja skierowana jest do posiadaczy EnveloKonta lub konta w „dużym” Banku Pocztowym. Jeśli nie posiadacie żadnego z wymienionych rachunków, być może w najbliższym czasie trafi się jakaś promocja z premią na start za założenie konta.

 

 

 

Uczestnictwo w promocji

W promocji mogą wziąć udział zarówno nowi, jak i obecni klienci EnveloBanku. Pomimo, że w regulaminie nie ma takowej informacji, na dole strony promocji znajdziemy info, iż akcja skierowana jest do klientów wnioskujących o pierwszy kredyt gotówkowy w Banku Pocztowym oraz do klientów, którzy od co najmniej 5 lat nie korzystali z kredytu gotówkowego w Banku Pocztowym.

Promocja trwa od 1 września 2018 roku do 31 października 2018 roku lub do wyczerpania puli 1000 wniosków (w takim przypadku stosowna informacja pojawi się na stronie promocji). W tym czasie należy wypełnić formularz na dedykowanej stronie promocji. Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest wyrażenie zgód marketingowych i handlowych (najlepiej zaznaczcie wszystkie 3 okienka). Następnie zatelefonuje do Was konsultant, by przeprowadzić Was przez dalszy proces kredytowy (przestawi ofertę oraz umówi spotkanie w placówce Banku Pocztowego lub Poczty Polskiej). Na finalne podpisanie umowy będziecie mieli czas do 31 grudnia 2018 roku. Moim zdaniem, nie obejdzie się bez zaświadczenia o dochodach z miejsca pracy, ale szczegółów dowiecie się po wypełnieniu formularza.

 

Zasady promocji

Warunkiem uzyskania premii jest nie korzystanie z prawa do odstąpienia od umowy o kredyt gotówkowy zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim. Należy pamiętać, iż wcześniejsza spłata z własnej inicjatywy to nie to samo co formalne odstąpienie od kredytu. Jeśli będziecie chcieli spłacić kredyt wcześniej, na przykład po 1 dniu, wówczas będziecie musieli wykonać przelew na wskazany w umowie rachunek na pełną kwotę kredytu (przykładowo 15.000 zł) oraz naliczone odsetki. Odsetki w przypadku kredytu są naliczane w ten sam sposób, jak dla konta oszczędnościowego, tylko w odwrotną stronę. Dokładną kwotę naliczonych odsetek poznacie po zadzwonieniu na infolinię EnveloBanku. W przykładzie reprezentatywnym podana jest informacja, iż oprocentowanie wynosi 8,99% w skali roku. Zatem z moich obliczeń wynika, iż kwota odsetek za 1 dzień wyniesie 3,69 zł (mam jednak prawo się mylić). Co ważne, bank nie wymaga korzystania z ubezpieczenia kredytu.

Premie będą wypłacane na EnveloKonto w dwóch turach, do 20 grudnia 2018 roku oraz do 20 stycznia 2019 roku. Oczywiście są one zwolnione z opodatkowania.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie.

Maksymalna kwota kredytu: 120.000 zł, okres: do 120 miesięcy, RRSO: 9,36%.

 

 

Darmowy kredyt na 6 miesięcy od eurobanku do 1000 zł

RRSO 0%, 15 minut w pełni online i bez zakładania konta!

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów