fbpx

BNP Paribas: 200 zł premii do Carrefour oraz zwolnienie z opłaty za kartę kredytową

Trwa do:
28 lutego 2021

Ruszyła nowa promocja karty kredytowej BNP Paribas, w ramach której odbierzecie 200 zł premii do wykorzystania w sklepach Carrefour. Ponadto za punkty zebrane w programie lojalnościowym mamBonus otrzymacie kartę podarunkową Allegro o wartości 20 zł lub voucher na bilet do kina. Oprócz tego bank zapewnia bezwarunkowe zwolnienie z opłaty za kartę (w tym za kartę dodatkową) przez pierwsze 12 miesięcy. W ten sposób premię uzyskacie bezkosztowo. Promowanym produktem ponownie są karty kredytowe Mastercard w opcji Standard oraz w wersji Gold. Druga z kart nie dość, że prezentuje się bardzo okazale to na dodatek zapewnia bezpłatne ubezpieczenie w podróży zagranicznej. Łącząc promocje karty kredytowej oraz konta osobistego, możecie aktualnie zdobyć dodatkowe 350 zł premii.

Kto może wziąć udział w promocji? 

Promocja skierowana jest do wszystkich osób pełnoletnich, które nie posiadały karty kredytowej w BNP Paribas po 1 września 2019 roku. W porównaniu do poprzednich edycji promocji, okres karencji uległ zdecydowanemu skróceniu. I dobrze 🙂

Natomiast posiadanie innego produktu (na przykład konta osobistego lub pożyczki) w żaden sposób nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji. Ba, posiadanie konta w BNP Paribas ułatwi proces zarządzania kartą oraz przyspieszy proces spłaty. Ponadto klienci wewnętrzni danego banku zazwyczaj mają uproszczoną ścieżkę wnioskowania o kartę. Przykładowo, gdy osobiście wyrabiałem kartę BNP Paribas, wówczas wystarczył sam dowód osobisty, bez dostarczania jakichkolwiek dodatkowych dokumentów. 

Zasady promocji

Akcja trwa do 28 lutego 2021 roku. Do tego czasu powinniście przejść na dedykowaną stronę promocji i wypełnić formularz, wnioskując o wydanie karty kredytowej Mastercard Standard lub Gold. Po wypełnieniu formularza, bank będzie się z Wami kontaktował w celu realizacji dalszych kroków. W moim przypadku konsultant zadzwonił dosłownie w ciągu minuty. Podczas rozmowy, konsultant pobierze od Was szczegółowe dane osobowe i dochodowe. Warto sobie wcześniej przygotować informacje dotyczące stażu pracy, stanowiska, danych pracodawcy czy też wysokości otrzymywanego wynagrodzenia.

Głównym warunkiem uzyskania bonusu jest aktywne korzystanie z karty kredytowej. W ciągu dwóch kolejnych miesięcy kalendarzowych (licząc od miesiąca następującego po tym, w którym została wydana karta), powinniście wykonywać za jej pomocą płatności na łączną kwotę co najmniej 1000 zł każdego miesiąca. Jak zazwyczaj bywa w tego typu promocjach, środki nie mogą być przeznaczone na zasilanie portfeli internetowych, czy spłacanie debetu w innych rachunkach. Jeśli macie wątpliwości, czy planowana przez Was płatność nie sprzeciwia się zasadom, zajrzyjcie do regulaminu, który umieszczę na końcu artykułu.

Przykład: Piotr zawarł z bankiem umowę o kartę kredytową w styczniu 2021 roku. Warunki promocji będzie musiał spełnić w lutym i w marcu 2021 roku. Za każdy z tych miesięcy otrzyma voucher do Carrefoura o wartości 100 zł.

Wydanie nagród

Aby odebrać nagrodę, na początek zarejestrujcie się na stronie programu lojalnościowego mambonus.pl. Warto to zrobić zaraz po otrzymaniu karty ze względu na możliwość zbierania punktów lojalnościowych wymiennych na nagrody. Mimo wszystko macie na to maksymalnie 2 miesiące. Każdy voucher do Carrefoura zostanie udostępniony na platformie w ciągu 60 dni roboczych od momentu spełnienia warunków promocji. 

Vouchery do Carrefoura ważne są do 14 lutego 2022 roku. Każdy bon ma jednorazowy charakter. Oznacza to, iż nie wydaje się z nich reszty. Na plus zasługuje fakt, iż podczas transakcji można łączyć bony. To bardzo wygodne przy większych zakupach. E-bony możecie wykorzystać zarówno w hipermarketach, jak i supermarketach Carrefour, jak również w sklepach Carrefour BIO.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Program mamBonus – nagrody, vouchery, rabaty

Jeśli to Wasze pierwsze spotkanie z programem mamBonus, warto wyjaśnić jego główne założenia. Jak w każdym projekcie tego typu, transakcja wykonywana zarejestrowaną kartą, będzie skutkowała otrzymaniem punktów lojalnościowych. Za każdą wydaną złotówkę otrzymacie 2 punkty. Dlatego spełniając warunki na poczet promocji zyskacie co najmniej 4000 punktów (dwa miesiące po 1000 zł, razy 2 punkty).

Katalog nagród w programie mamBonus znajdziecie tutaj. Możecie sami zdecydować, na co wydacie swoje punkty. 

Oprócz opisywanej promocji, program lojalnościowy mamBonus może nagrodzić Was za kilka dodatkowych akcji:

  • za rejestrację w programie otrzymacie 200 punktów, 
  • jeśli w ciągu dwóch miesięcy (60 dni) od momentu podpisania umowy o kartę kredytową, wykonacie 4 transakcje na minimum 50 zł (każda z nich), dostaniecie 5000 punktów ekstra – regulamin promocji.

W ten sposób oprócz premii głównej, zdobędziecie punkty w programie, które wymienicie przykładowo na voucher Allegro o wartości 20 zł. „Koszt” takiego kuponu to 6000 punktów. Ewentualnie możecie wybrać bilet do kina „w cenie” 6495 punktów. Oprócz tego, program mamBONUS zapewnia wiele zniżek i rabatów u swoich partnerów, na przykład 15% zniżki na przejazdy Flixbusem, 10% rabatu w Wittchen lub Bytom, czy też 30 zł zniżki na frisco.pl.


Ile kosztuje karta kredytowa w BNP Paribas?

W ramach promocji możecie wybrać kartę Mastercard w wersji Standard lub w wersji Gold. W obu przypadkach wydanie karty jest darmowe. Według tabeli opłat miesięczna opłata za kartę Standard to 9 zł, zaś za kartę Gold 15 zł. Można ich uniknąć po wykonaniu transakcji na odpowiednią kwotę.

Na szczęście Wy nie musicie się tym przejmować przez pierwsze 12 miesięcy. Mianowicie, regulamin gwarantuje Wam w tym okresie bezwarunkowe zwolnienie z opłat. Dopiero po upływie roku opłaty mogą zostać naliczane, o ile oczywiście utrzymacie do tego czasu swoją kartę.

Zwróćcie ponadto uwagę, iż w przypadku wypowiedzenia umowy w ciągu 6 miesięcy od jej zawarcia, bank naliczy Wam 25 zł „opłaty karnej”. W związku z tym lepiej odczekać pełne pół roku, zanim zdecydujecie się wypowiedzieć umowę.  

Więcej na temat opłat w Tabeli opłat i prowizji.

Pakiet ubezpieczeń dla karty Gold

W przypadku karty Gold możecie skorzystać z darmowego ubezpieczenia podróży zagranicznej. Zapewnia ono szeroką ochronę oraz wsparcie assistance na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń związanych z podróżowaniem za granicą dla posiadacza oraz użytkownika karty kredytowej, jego małżonka lub partnera oraz dzieci do 25. roku życia pozostających na jego utrzymaniu. Ubezpieczenie od BNP Paribas zapewnia ochronę podczas podróży zagranicznej w zakresie:

  • śmierci lub trwałego inwalidztwa w wyniku NNW,
  • kosztu poszukiwania i transportu zwłok,
  • kosztów leczenia i  Assistance medyczny za granicą,
  • dziennego świadczenia szpitalnego,
  • opóźnienie/zagubienie  bagażu,
  • opóźnienie podróży/spóźnienie na połączenie,
  • usługi assistance (ogólny, medyczny, prawny w podróży ),
  • usługi Concierge.

Więcej informacji na temat ubezpieczenia znajdziecie tutaj.

…a oprócz tego, karta Mastercard Gold prezentuje się naprawdę okazale

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów