fbpx

Binance Mystery Box: załóż konto i odbierz kryptowaluty o wartości nawet 500$! Bez zakupu krypto!

Trwa do:
24 lutego 2022

Po omówieniu całej masy bardziej lub mniej popularnych platform kryptowalutowych przyszła pora na prawdziwą śmietankę! Przed Wami królowa giełd, znana i szanowana na całym świecie giełda Binance, czyli największa giełda kryptowalut na świecie. Binance z okazji Walentynek wystartowała z ciekawą, nieco szaloną promocją, która w zasadzie nie niesie za sobą żadnego ryzyka. Za założenie i zweryfikowanie konta oraz złożenie depozytu o wartości co najmniej 50$ otrzymacie kryptowalutę (wspomniany Mystery Box) o wartości nawet 500 USD. Jeśli zaś zdecydujecie się dodatkowo na wykonanie transakcji, będziecie mogli otrzymać kolejny Mystery Box. Warto się pospieszyć, akcja potrwa do 24 lutego 2022 roku. Jako użytkownicy Binance będziecie mogli polecać platformę dalej, otrzymując kolejne nagrody za każdego nowego użytkownika! Platforma Binance jest przetłumaczona w całości na język polski. Po polsku porozmawiacie również z konsultantem na czacie. 🙂

Binance – co wiemy o giełdzie

Nazwę marki z całą pewnością kojarzy każdy, kto choć raz miał styczność z kryptowalutami. Według zestawienia CoinMarketCap (w którym Binance bije na głowę przeciwników, zajmując pierwsze miejsce w rankingu giełd), każdego tygodnia Binance odwiedza prawie 30 milionów użytkowników z całego świata. Tak duży ruch przynosi giełdzie największy na świecie obrót dobowy w kategorii giełd krypto.

Giełda wspiera ponad 40 walut fiducjarnych (tradycyjnych) oraz około 20 najpopularniejszych kryptowalut. Kupicie tam także niewymienialne tokeny NFT, o których robi się coraz głośniej. Tokenem Binance jest BNB, czyli tak zwany Binance Coin, który obecnie zajmuje czwarte miejsce pod względem kapitalizacji na rynku kryptowalut. Większą wartością jednostek w obiegu mogą pochwalić się jedynie Bitcoin, Ethereum i Tether.

Jak założyć i zweryfikować konto Binance

Przejdźcie na stronę Binance za pomocą linka polecającego i załóżcie swoje konto. Cały proces jest bardzo prosty. Wystarczy podać adres e-mail oraz numer telefonu, a następnie przepisać przesłany kod. Do rejestracji wystarczą podstawowe dane – imię, nazwisko oraz adres. Dla pewności, gdyby kod polecający nie uzupełnił się sam, możecie wykorzystać ID oferty: LIMIT_VLTY94A5.

Rejestracja w Binance jest wyjątkowo prosta!

Sugeruję wyrażenie zgód marketingowych, co pozwoli Wam brać udział w kolejnych promocjach Binance bez żadnych przeszkód. 

Do weryfikacji tożsamości będzie Wam potrzebny dokument – paszport, dowód osobisty lub pozwolenie na pobyt oraz coś, co potwierdzi Wasz adres zamieszkania. Polecam wykorzystać w tym miejscu wyciąg z banku lub innego popularnego fintechu (na przykład Revolut).

Choć początkowo może przestraszyć Was przewidywany czas weryfikacji (nawet 7 dni), to w rzeczywistości trwa ona znacznie krócej. W moim przypadku było to kilka minut.

Binance Mystery Box – jak otrzymać nawet 500$ premii!

Bonus Binance przeznaczony jest dla osób, które nigdy wcześniej nie posiadały konta na tej giełdzie. Bonus o nazwie Binance Mystery Box to nic innego, jak nagroda w postaci jednej z następujących kryptowalut: BTC, ETH, BUSD, BNB, C98, AUCTION, SNM, OCEAN, JASMY, BIFI, STRAX, FOR, FIDA, ACH, AVAX, ARPA, MBL i TLM.

Zasady otrzymania sekretnej paczki są bardzo proste. Po rejestracji z linka polecającego pozostaje już tylko wpłata depozytu o wartości 50 USD (warto zachować tu małą górkę i przesłać na przykład 53-55 USD).

Depozyt możecie wykonać na kilka sposobów:

  • transfer kryptowalut na portfel w Binance,
  • wpłata waluty tradycyjnej za pomocą karty bankowej (1,8% prowizji),
  • zakup kryptowalut bezpośrednio z karty debetowej,
  • za pomocą Binance P2P i BLIK (tutaj znajdziecie szczegóły).

Najważniejsze, by transfer nie pochodził od osób trzecich ani z innych kont prowadzonych w Binance. To automatycznie wykluczy Was z promocji!

Binance – zaproś znajomych!

Jak zdobyć kolejny Mystery Box?

Tak, to możliwe. Jeden użytkownik, za jedną rejestrację może otrzymać aż dwa Mystery Boxy o wartości do 500 USD każdy. Pierwszy z nich, jak opisałem to wyżej, przysługuje za samą rejestrację i depozyt. Drugi otrzymacie, gdy zdecydujecie się wykonać transakcję kupna lub sprzedaży walut wewnątrz Binance. Wartość transakcji musi przekroczyć równowartość 200 USD. Możecie tak naprawdę złożyć dwa zlecenia – wykorzystać możliwość konwersji walut/ kryptowalut w swoim portfelu (bez dodatkowych opłat) lub handlować parami kryptowalut za pomocą funkcji Spot (obowiązują prowizje zgodne z poziomem konta). Obie opcje bez trudu odnajdziecie w swoim koncie Binance. Żeby otrzymać nawet 500 USD premii, musicie najpierw odblokować pierwszy Mystery Box za rejestrację i depozyt.

Konwersja środków w Binance


Jak odebrać nagrodę?

Nagroda powinna pojawić się w Waszym profilu w ciągu 48 godzin od momentu spełnienia warunków. Przejdźcie do zakładki Program Afiliacyjny i kliknijcie ikonę prezentu, żeby otworzyć box. Nagrody pojawią się automatycznie w Centrum Nagród. Koniecznie pochwalcie się w komentarzu, ile udało Wam się zgarnąć! 🙂

Otwieranie prezentu od Binance

No i nie zdziwcie się, jeśli nagroda będzie zdecydowanie niższa niż maksymalne 500 USD. Po otrzymaniu swoich tokenów będziecie je mogli upłynnić na giełdzie Binance.

A jak to było w moim przypadku? Weryfikacja trwała kilka minut. Następnie wpłaciłem BTC o wartości ponad 200 USD. Kryptowaluta dotarła w mniej niż godzinę. Po zaksięgowaniu Bitcoinów, od razu mogłem zrealizować pierwszy Mystery Box (był on dostępny w zakładce Program Afiliacyjny):

Mystery Box już dostępny w Binance!

Chwilę później dokonałem konwersji BTC na ETH, po czym automatycznie otrzymałem drugi Mystery Box. Szybko poszło!

Mystery Box – zadanie handlowe

Później pozostało już tylko oczekiwania na odblokowanie nagród. Nastąpi to w ciągu 48 godzin. W moim przypadku łączna wartość nagród to niecałe 100 zł. Nie jest źle 🙂

Myster Box – Binance – oczekiwanie na nagrody

Jak polecać Binance znajomym i otrzymywać dodatkowe Mystery Boxy?

Swój indywidualny link polecający oraz ID oferty znajdziecie w zakładce Program Afiliacyjny (po najechaniu na avatar w prawym górnym rogu). Przekażcie je swoim znajomym. Jeśli założą oni konto i wykonają kroki opisane w tym artykule – oboje otrzymacie nagrodę. 🙂

Program afiliacyjny Binance

Każdy użytkownik może otrzymać maksymalnie 20 Mystery Boxów (10 za sam depozyt i 10 za wykonanie kupna/sprzedaży na minimum 200 USD).

Od razu informuję, iż nie ma możliwości umieszczania linków polecających w komentarzach do wpisu, zarówno na blogu, jak i na profilach bloga w social mediach. Oczywiście możecie podrzucać znajomym ten artykuł jako instrukcję.

Aktualną stawkę w programie poleceń znajdziecie zawsze we wskazanej zakładce. 

Żeby polecenie zostało uznane za skuteczne, poleceni powinno wykonać te same kroki, które wypełnialiście Wy, czytając ten artykuł. 

Szczegółów szukajcie na dedykowanej stronie promocji.

Informacje o ryzykach

Tego typu promocje są miłym dodatkiem do wszelkich “dużych” promocji bankowych. Oprócz premii na start, można sporo dorobić poprzez polecanie usługi swoim znajomym oraz rodzinie. Działania nie są zbyt skomplikowane, jednak tego typu akcje kierowane są głównie do osób nieco zaznajomionych z tematyką nowych technologii oraz finansów (z naciskiem na kryptowaluty). W dodatku artykuły te polecam szczególnie osobom, które mają zamiar inwestować w kryptowaluty w dłuższym horyzoncie, a nie jedynie otworzyć konto – zdobyć bonus – zamknąć konto.

Pomimo szczerych chęci i starań, w artykule mogłem coś pominąć lub nie do końca zrozumieć. Wszystkie informacje na stronie Binance „w oryginale” dostępne są w języku angielskim, zatem zawsze można coś zrozumieć na opak. Dla mnie również jest to dość nowy produkt, dlatego mam prawo nie ustrzec się od błędów za co z góry przepraszam. Jeśli macie większe doświadczenie w temacie – śmiało dzielcie się nim w komentarzach!

Musicie być świadomi wahań kursów zarówno walut tradycyjnych, jak i kryptowalut. Wszelkie decyzje inwestycyjne podejmujecie na własne ryzyko. Osobiście przedstawiłem schemat działania produktu na bazie własnych doświadczeń.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów