fbpx

BGŻ BNP Paribas: voucher Allegro o wartości 400 zł w promocji karty kredytowej Mastercard

Wow! W BGŻ BNP Paribas dopiero co zakończyła się promocja z 300 zł premii do Biedronki, a bank już podnosi stawkę. Tym razem możecie zdobyć aż 400 zł premii i to do wykorzystania w serwisie Allegro. Oprócz premii głównej, w ramach programu lojalnościowego mamBONUS otrzymacie punkty powitalne, które wymienicie przykładowo na bilet do kina. Co ważne, z promocji skorzystacie w pełni bezkosztowo, ponieważ przez pierwszy rok karta będzie dla Was darmowa! Przy okazji, przypominam również o promocji Konta Optymalnego, w której do zdobycia jest bardzo łatwa premia o wartości 200 zł.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Pod względem długości okresu karencji BGŻ BNP Paribas jest bardzo liberalny. W zasadzie wystarczy, iż w ciągu ostatniego półtora roku nie posiadaliście karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas. Natomiast posiadanie innego produktu (na przykład konta osobistego) w żaden sposób nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji. Moje słowa potwierdza fragment regulaminu. Mianowicie, z promocji może skorzystać osoba, która: 

  • w okresie 18 miesięcy poprzedzających dzień zawarcia Umowy o Kartę, ani w dniu zawarcia Umowy o Kartę, nie miała zawartej innej umowy o kartę kredytową z Bankiem;
  • w okresie do końca Okresu Sprzedaży Premiowej nie rozwiązała, nie wypowiedziała ani nie złożyła oświadczenia o odstąpieniu od zawartej z Bankiem Umowy o Kartę;
  • zawarta przez nią z Bankiem Umowa o Kartę nie okazała się nieważna.

 

Jeśli przykładowo zawrzecie umowę o kartę 6 lutego 2019 roku, wówczas wasza poprzednia karta powinna być zamknięta przed 6 sierpnia 2017 roku. Z promocji mogą skorzystać zarówno aktualni posiadacze konta osobistego, jak i osoby niezwiązane dotychczasowo z bankiem. Oczywiście kwestia ta Was nie dotyczy, jeśli jesteście absolutnie nowymi klientami kartowym BGŻ BNP Paribas.

 

Jak zawnioskować o promocyjną kartę

Aby wziąć udział w promocji, na początek wypełnijcie krótki formularz na dedykowanej stronie promocji. Akcja promocyjna docelowa ma potrwać do 31 marca 2019 roku lub do wyczerpania puli 4000 promocyjnych wniosków. Co tu kryć, warunki promocji są świetne, dlatego jestem przekonany, iż akcja zakończy się sporo przed czasem. Na szczęście, póki formularz rejestracyjny jest otwarty, macie pewność wzięcia udziału w promocji. Dlatego warto być sprytnym 🙂

Po wypełnieniu formularza, bank będzie się z Wami kontaktował w celu realizacji dalszych kroków. Podczas rozmowy, konsultant pobierze od Was szczegółowe dane osobowe i dochodowe. Warto sobie wcześniej przygotować informacje dotyczące stażu pracy, czy też wysokości otrzymywanego wynagrodzenia. Podczas rozmowy poinformujcie konsultanta, iż interesuje Was wyłącznie karta z logo Mastercard (tylko te karty biorą udział w promocji). Gdy uzyskacie pozytywną (wstępną) decyzję kredytową, wówczas zostaniecie zaproszeni na wizytę do oddziału banku w celu podpisania umowy. Z moich informacji wynika, iż dość często wystarczy samo oświadczenie o otrzymywanych dochodach lub po prostu wydruk z bankowości online poświadczający otrzymywanie wynagrodzenia, renty, emerytury i tym podobnych. W oddziale mogą czekać na Was dodatkowe upominki lub gadżety. Warto się czasem o nie upomnieć 😉

 

Zasady promocji

W ramach promocji tak naprawdę otrzymujecie punkty w programie lojalnościowym mamBONUS, które następnie wymienicie na bony Allegro. Każde 30.000 punktów możecie wymienić na nagrodę o wartości 100 zł. W ramach promocji możecie zdobyć maksymalnie 4 vouchery o łącznej wartości 400 zł. Nagrody będą przydzielane za wykonanie transakcji bezgotówkowych lub gotówkowych na kwotę co najmniej 1000 zł, wykonanych w danym miesiącu kalendarzowym. Warunki te należy spełniać w ciągu czterech kolejnych (pełnych) miesięcy po podpisaniu umowy o kartę. Przykładowo, podpisując umowę w lutym 2019 roku, transakcje należy wykonać od marca do czerwca 2019 roku. Jeśli w danym miesiącu nie spełnicie warunków, nadal możecie korzystać z promocji w kolejnych miesiącach. Konsekwencją będzie jedynie utrata premii za dany miesiąc.

Płatności możecie wykonywać zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Wykluczone jest tutaj wyłącznie doładowanie wszelkich portmonetek lub innych instrumentów płatniczych (jak na przykład Revolut lub Monese) oraz wykorzystanie pośredników płatności.

Co ciekawe, w ramach promocji organizator akceptuje transakcje gotówkowe w formie wypłaty gotówki z bankomatu lub zlecenia dokonania przelewu środków z karty. Nie polecam jednak tego typu operacji ze względu na ich wysokie koszty. Raz, że zapłacicie słoną prowizję, a dwa, że odsetki będą naliczane od momentu dokonania transakcji. W przypadku wypłaty lub przelewu środków na kwotę 1000 zł, zapłacicie 49 zł prowizji. Więcej na temat specyfiki działania kart kredytowych w moim autorskim poradniku Jak działa karta kredytowa?

 

Jak otrzymać vouchery Allegro?

Nagroda zostanie udostępniona na stronie mambonus.pl w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia danego miesiąca. Odebranie nagrody będzie możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od udostępnienia pierwszego vouchera.

Każdy voucher Allegro ma wartość 100 zł. Są one jednorazowe. Ważność voucherów upływa 15 lutego 2020 roku.

Szczegóły – regulamin promocji „Do 400 zł na zakupy na Allegro z kartą kredytową”.

 

Złóż wniosek o kartę kredytową z nagrodą o wartości 400 zł

 

Program mamBONUS

Dodatkową nagrodę otrzymacie za udział w programie mamBONUS, zapewniającym wiele zniżek i rabatów. Na start uzyskacie 5000 punktów lojalnościowych pod warunkiem, iż w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych wykonacie co najmniej 4 płatności kartą, każda na kwotę minimum 50 zł. Ponadto w ramach programu za każde wydane 1 zł, zdobędziecie 2 punkty. Zatem po wydaniu 3000 zł (w celu zdobycia voucherów do Biedronki), będziecie mieli co najmniej 11.000 punktów. Zgodnie z katalogiem nagród odbierzecie za to bilet do Multikina, Helios lub Cinema City (koszt biletu to 6500 punktów), bądź doładowanie telefonu prepaid (25 zł kosztuje 7500 punktów) i jeszcze zostanie Wam trochę punktów.

Szczegóły w regulaminie promocji 5000 punktów na start.

 

Szczegóły kart kredytowych BGŻ BNP Paribas

W ramach promocji możecie wybrać kartę MasterCard w wersji Standard lub Gold. W obu przypadkach wydanie karty jest darmowe. Standardowo, roczna opłata za kartę Standard to 72 zł, zaś za kartę Gold 150 zł. Na szczęście w bardzo łatwy sposób unikniecie tych opłat. Warunkiem uzyskania zwolnienia z opłaty za pierwszy rok użytkowania karty jest wykonanie transakcji (bezgotówkowych lub gotówkowych) na łączną kwotę minimum 500 zł dla karty kredytowej MasterCard Standard lub 1000 zł dla karty Gold. Transakcje należy wykonać w czasie dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych. Oznacza to, iż spełniając warunki promocji z bonami, jednocześnie zwalniacie się z opłat za kartę. Dwie pieczenie na jednym ogniu 🙂 a nawet trzy, bo zbieracie jeszcze punkty w programie mamBONUS.

Więcej na temat opłat w:

 

W kolejnych latach opłata będzie już pobierana według standardowej stawki (no chyba, że bank zastosuje znowu jakąś promocję). Oczywiście nie ma potrzeby utrzymywania aktywnej karty po tym jak odbierzecie nagrodę.

RRSO 14,29% w przypadku spłacania karty poza okresem bezodsetkowym.

 

Złóż wniosek o kartę kredytową z nagrodą o wartości 400 zł

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów