fbpx

BGŻ BNP Paribas: rekordowe 320 zł premii w promocji darmowego Konta Optymalnego

Zgodnie z oczekiwaniami, promocja „Konto na karnawał” zakończyła się sporo przed czasem. Na szczęście BGŻ BNP Paribas nie próżnuje i już przygotował dla Was kolejną promocję Konta Optymalnego. Ponownie możecie zdobyć premię gotówkową, którą możecie później przelać na inne konto, wydać w sklepie, czy też wypłacić w bankomacie. Co tu kryć, premie w postaci gotówkowej są najlepszym rodzajem nagród, ponieważ to do Was należy decyzja, jak ją spożytkujecie. Tym razem do zdobycia jest aż 320 zł bonusu, co jest rekordową stawką w przypadku promocji kont BGŻ BNP Paribas. Co do samego produktu, Konto Optymalne to rachunek godny polecenia. Gwarantuje on prowadzenie konta oraz użytkowanie karty debetowej za darmo i to bez spełniania jakichkolwiek warunków. Dzięki temu premię odbierzecie bezkosztowo. Uwaga – promocja znowu jest limitowana. Nagrodę otrzyma wyłącznie 1500 szczęśliwców, którzy najsprytniej zarejestrują się w promocji. Pamiętajcie również o promocji karty kredytowej z voucherem Allegro o wartości 400 zł. Łącząc obie okazje możecie zyskać wręcz astronomiczne 720 zł premii!

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BGŻ BNP Paribas oraz Raiffeisen Polbank (oba banki zostały połączone) w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 6 lutego 2019 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 6 lutego 2017 roku. Kwestia ta nie dotyczy klientów BGŻ Optima, ponieważ tam zakładane jest wyłącznie konto oszczędnościowe z osobną umową ramową.

Często się również zdarza, iż wniosek jest odrzucany ze względu na aktywną umowę ramową o bankowość online. Zazwyczaj jest tak, iż zamykając konto osobiste, bank nie zamyka dostępu do bankowości internetowej. Niestety uniemożliwia to udział w promocji. Na szczęście, przed złożeniem wniosku wystarczy udać się do placówki i wypowiedzieć umowę ramową w trybie natychmiastowym.

 

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka).

Złożenie wniosku w promocji możliwe będzie od 1 lutego 2019 roku do 28 lutego 2019 roku lub do wyczerpania puli 1500 rejestracji. Póki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. Umowa o konto zostanie dostarczona za pośrednictwem kuriera. W tej samej przesyłce otrzymacie również kartę debetową. Na podpisanie umowy macie czas do 21 marca 2019 roku.

 

Warunki uzyskania nagród w promocji

Łączna nagroda podzielona jest na dziesięć premii miesięcznych. Pierwsze 50 zł premii otrzymacie, jeśli podpiszecie umowę o konto, a następnie aktywujecie aplikację mobilną GOmobile do 31 marca 2019 roku.

Kolejne dziewięć bonusów wypłacane będzie jako 3% moneyback od płatności bezgotówkowych wykonanych kartą debetową. Maksymalny miesięczny zwrot to 30 zł. Aby go zatem osiągnąć należy wykonać płatności na co najmniej 1000 zł. Dodatkowo, w każdym miesiącu promocji musicie wykonać minimum 3 przelewy mobilne. Najlepszym sposobem na spełnienie warunku będzie wykonanie 3 przelewów na swoje konto w innym banku. Kwota przelewów jest tutaj dowolna.

Co do płatności kartą, regulamin wyklucza niektóre klasy kodów MCC, które mogłyby umożliwić zbyt łatwe wyrobienie transakcji. Są to kody MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Pełną charakterystykę kodów znajdziecie w załączniku nr 2 do regulaminu. Ponadto z promocji wyłączone są transakcje typu BLIK oraz za pośrednictwem PayU, Przelewy 24, Dotpay i Blue Media.

 

Finalizacja promocji

Do 17 kwietnia 2019 roku otrzymacie maila z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody oraz prośbą o podanie danych do wypłaty premii (numer konta w BGŻ BNP Paribas oraz podstawowe dane do wykonania przelewu). Będziecie mieli na to czas do 25 kwietnia 2019 roku. Sama wypłata 50 zł nastąpi do 30 kwietnia 2019 roku.

Info o przyznaniu kolejnych nagród będzie rozsyłane sukcesywnie do 16 lipca 2019 roku, do 16 października 2019 roku oraz do 15 stycznia 2020 roki. Sama wypłata kolejnych premii nastąpi zbiorczo:

  • do końca lipca 2019 roku za transakcje od kwietnia do czerwca,
  • do końca października 2019 roku za transakcje od lipca do września,
  • do końca stycznia 2020 roku za transakcje od października do grudnia.

W dniu wypłaty każdej premii, konto i karta muszą być nadal aktywne. To jednak nie problem, ponieważ zarówno prowadzenie konta, jak i użytkowanie karty są bezwarunkowo darmowe 🙂

To tyle 🙂 Szczegóły w regulaminie promocji „Konto na miarę”.

 

Złóż wniosek i odbierz nagrodę o wartości 320 zł

 

Szczegóły Konta Optymalnego

Konto Optymalne zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej oraz standardowe przelewy internetowe. Co do bankomatów, darmowe wypłaty gotówki dostępne są z urządzeń należących do banku oraz sieci Planet Cash. Koszt wypłaty z pozostałych bankomatów to 5 zł. Za granicą możecie wypłacać gotówkę bez prowizji z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance. Wpłaty gotówki we wpłatomatach banku są darmowe, zaś wpłata w oddziale wiąże się z kosztem równym 10 zł.

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za obsługę karty debetowej – bezwarunkowo,
  • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,
  • 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
  • 0 zł za standardowe przelewy internetowe,
  • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Złóż wniosek i odbierz nagrodę o wartości 320 zł

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów