Santander Bank: 280 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę i zapewnienie regularnych wpływów

Ruszyła druga edycja promocji, w której Santander Bank nagradza nowych klientów bonusem w wysokości 200 zł za regularne wpływy na konto. Jako, że równolegle trwa program poleceń zapewniający 80 zł dla nowych klientów, łącznie na start możecie zdobyć aż 280 zł premii! Oprócz tego bank zapewnia 2,7% w skali roku na rachunku oszczędnościowym (nawet do 100.000 zł), 1% zwrotu za opłacanie rachunków domowych oraz 80 zł za skuteczne polecanie konta swoim bliskim.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Uczestnikiem promocji może być osoba, która od 1 kwietnia 2018 roku do 30 stycznia 2019 roku nie posiadała konta osobistego w Santander Banku (również pod brandem BZ WBK). Posiadanie innego produktu, jak na przykład konta oszczędnościowego lub karty kredytowej na szczęście nie wyklucza uczestnictwa w niniejszej promocji.

Aby wziąć udział w promocji należy w okresie od 1 lutego 2019 roku do 30 kwietnia 2019 roku założyć Konto Jakie Chcę lub Konto VIP wraz z kartą debetową (Dopasowana lub VIP). Dodatkowym wymogiem jest posiadanie lub podpisanie umowy o dostęp do bankowości online. Pamiętajcie również o wyrażeniu zgód na elektroniczną formę kontaktu. Zgodę tę zaznaczycie podczas wypełniania wniosku.

 

Konto najlepiej otworzyć w ramach programu poleceń, za co otrzymacie 80 zł na start. Pamiętajcie jednak, iż w przypadku programu poleceń okres karencji liczony od 1 grudnia 2017 roku (w najnowszej edycji jest to już 1 marca 2018 roku), zaś w przypadku niniejszej promocji występuje data ustalona na 1 kwietnia 2018 roku.

Więcej na temat programu poleceń w dedykowanym artykule. Tam też znajdziecie wniosek o promocyjne konto oraz instrukcję, jak skorzystać z promocji.

 

Zasady promocji z 200 zł premii

Jeśli spełniacie warunki uczestnictwa, wówczas w okresie do 30 kwietnia 2019 roku złóżcie dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na konto. Możecie to zrobić poprzez infolinię lub w bankowości online. Następnie, w ciągu 4 kolejnych miesięcy zapewnijcie wpływy na co najmniej 1000 zł. Za każdy wpływ otrzymacie 50 zł bonusu. Zapewnianie wpływów możecie rozpocząć już od miesiąca, w którym przystąpiliście do promocji. Jeśli w danym miesiącu nie zapewnicie wpływu wynagrodzenia, wówczas nie otrzymacie premii za ten miesiąc, ale nadal możecie spełniać warunki w kolejnych miesiącach (no chyba, że był to wasz czwarty, a zarazem ostatni miesiąc promocji):

Uczestnik, który nie spełni warunków promocji i nie otrzymał w jednym z miesięcy nagrody może otrzymać nagrodę w kolejnym miesiącu…

 

Bonusy wypłacane będą do końca kolejnego miesiąca. W dniu wypłaty premii musicie posiadać aktywne konto, kartę debetową, dostęp do bankowości online oraz zgody na kontakt w formie elektronicznej.

 

Na koniec, jak zawsze przy tego typu promocjach należy przeanalizować, w jaki sposób definiowane jest pojęcie wynagrodzenia. Zgodnie z regulaminem:

po dacie złożenia dyspozycji na to konto wpłynie wynagrodzenie, renta, emerytura, świadczenie ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia

 

Nie da się ukryć, iż regulamin nie jest zbyt restrykcyjny, więc „warto próbować” 🙂

Szczegóły – regulamin promocji „200 zł za konto wynagrodzeniem.

 

 

Krótka instrukcja jak złożyć dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę:

  • po zalogowaniu do bankowości internetowej wchodzicie w zakładkę Twoje sprawy,
  • następnie w sekcji Twoje Produkty wybieracie Konta, a w kolejnym kroku Przenieś do nas wynagrodzenie,
  • formularz możecie wypełnić samodzielnie lub z pomocą konsultanta.

 

 

Szczegóły Konta Jakie Chcę

Prowadzenie konta, smsKody, przelewy internetowe (w tym również natychmiastowe) oraz wypłaty BLIKIEM z dowolnego bankomatu są bezwarunkowo darmowe.

Jeśli chodzi o kartę debetową, do wyboru macie kartę VISA lub Mastercard. Pierwsza z nich oferuje dostęp do promocji w ramach programu VISA Oferty. Plastik Mastercarda zapewni natomiast udział w bardzo korzystnym programie lojalnościowym Mastercard Priceless Specials.

Co do opłaty miesięcznej, domyślnie ustawiona jest stała opłata w wysokości 3 zł. Santander umożliwia jednak wybór jednego z dwóch wariantów pozwalających na uniknięcie opłaty za kartę. W pierwszym z nich, opłaty możecie uniknąć pod warunkiem wykonania 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. W drugim wariancie zwolnienie z pobierania opłaty za kartę nastąpi po wykonaniu płatności na sumę 500 zł. W przypadku niespełnienia wymienionych warunków, opłata za kartę wyniesie 5 zł. Zmiana sposobu pobierania opłat za kartę dostępna jest po zalogowaniu w ramach bankowości elektronicznej w zakładce Bankomaty i opłaty, a następnie w sekcji Opłata za kartę.

Co do bankomatów, bez prowizji wypłacicie gotówkę z maszyn należących do Santander Banku. Wypłata z pozostałych bankomatów w Polsce wiąże się z kosztem wynoszącym 5 zł, aczkolwiek opłata nie jest pobierana od osób w wieku do 26 lat.

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji oraz interaktywnej taryfie opłat i prowizji.

 

1% zwrotu od płatności rachunków

Dodatkowym benefitem w przypadku Konta Jakie Chcę jest zwrot 1% wartości opłacanych rachunków za prąd, gaz, telefon, Internet i telewizję. Maksymalnie możecie w ten sposób zdobyć do 25 zł zwrotu miesięcznie. W celu otrzymywania zwrotów, należy udać się do dowolnej placówki banku (już po otwarciu konta), by potwierdzić opłacane faktury. Później wystarczy już tylko opłacać rachunki standardowymi przelewami przez Internet.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów