fbpx

Visa Mobile: aktywuj nową usługę płatniczą i odbierz 100 zł bonusu + kilkaset złotych premii od Nest Banku oraz ING Banku Śląskiego

Trwa do:
31 października 2023
Dostępność wniosków
7000

Minął niemal rok od czasu, gdy na łamach bloga pisaliśmy o uruchomieniu całkowicie nowej metody płatniczej Visa Mobile. Wówczas na przywitanie zorganizowano specjalną promocję, która pozwalała na zdobycie bonusu w wysokości 40 zł na bardzo prostych warunkach. Po prawie roku funkcjonowania Visa Mobile ma się świetnie, o czym świadczy kolejna promocja i to z dużo większą premią – do zdobycia jest 100 zł bonusu. Otrzymacie go w zamian za 3 płatności na niewielką kwotę. Uczciwy deal 😉 Sama metoda płatności jest bardzo intuicyjna i nie wymaga przepisywania losowo generowanych kodów, a co za tym idzie – uniemożliwia pomyłkę podczas płatności. Co ciekawe, promocję połączycie z większymi akcjami polskich banków, zgarniając przy tym dodatkowe 250 zł premii na start w ING Banku Śląskiego w promocji Konta Direct lub nawet 300 zł w promocji darmowego Konta Mobi dla użytkowników w wieku do 26 lat. Dostępne są również dwie promocje z oferty Nest Banku: 100 zł premii na start w ramach programu poleceń lub do 400 zł moneyback za płatności kartą. No cóż, wreszcie doczekaliśmy się promocji dla posiadaczy karty VISA, a nie tylko ciągle te Bezcenne Chwile od Mastercard. Akcja w prosty sposób pozwoli Wam zwiększyć zysk we wskazanych promocjach bankowych, a to duży atut 😉

Uczestnicy promocji Visa Mobile

W akcji promocyjnej mogą wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne posiadające kartę płatniczą Visa wydaną przez jeden z banków udostepniających usługę. Póki co są to popularne ING Bank Śląski i Nest Bank oraz Bank Spółdzielczy w Brodnicy, Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie, Grupa BPS, Krakowski Bank Spółdzielczy, SGB Bank oraz SKOK. W przypadku dwóch pierwszych banków promocję Visa Mobile możecie połączyć z premią na start dla nowych klientów banku. Ich aplikacje umożliwiają ponadto bezpośrednie włączenie i obsługę tej metody płatności. Tutaj znajdziecie instrukcję aktywowania VISA Mobile w ING Banku Śląskim, tutaj zaś dla Nest Banku.

W przypadku pozostałych banków będziecie musieli pobrać aplikację Visa Mobile z Google Play lub App Store.

Decydując się na konto w ING Banku Śląskim, oprócz 100 zł bonusu od Visa, możecie też zgarnąć dodatkowe 250 zł premii na start w promocji Konta Direct lub nawet 300 zł w promocji darmowego Konta Mobi dla użytkowników w wieku do 26 lat.

Jeśli zaś interesuje Was nowe konto w Nest Banku, na start otrzymacie 100 zł premii w ramach programu poleceń lub do 400 zł moneyback za płatności kartą.

W tych bankach znajdziecie Visa Mobile!

Zasady promocji Visa Mobile

Akcja trwa do 31 października 2023 roku lub do chwili wyczerpania puli 7000 nagród. W tym czasie musicie przejść na dedykowaną stronę promocji i zarejestrować swoją kartę płatniczą Visa, podając jej numer i akceptując regulamin. Koniecznie potwierdźcie także swoją pełnoletniość, zaznaczając odpowiedni checkbox.

Krótki formularz rejestracyjny

Rejestracja karty trwa 30 sekund 😉

Chwila moment i karta zarejestrowana

W tym samym terminie, czyli do 31 października 2022 roku, musicie za pomocą zarejestrowanej karty płatniczej wykonać 3 transakcje w sklepie internetowym, opłacając zakupy o minimalnej wartości 30 zł (każda płatność). Listę platform akceptujących ten rodzaj płatności znajdziecie na stronie promocji. Nie jest to jednak pełna lista, a jedynie przykłady. Metoda Visa Mobile jest w wielu przypadkach oferowana przez platformę Przelewy24.pl oraz eCard, Tpay i BlueMedia – szukajcie więc sklepów obsługiwanych przez te bramki płatnicze.

Tak wygląda w praktyce płatność za pomocą Visa Mobile w Przelewy24.pl:

Przelewy24 i Visa Mobile

Jeśli posiadacie więcej niż jedną kartę Visa, w więcej niż jednym banku biorącym udział w promocji (na przykład w Nest Banku i ING Banku Śląskim), możecie otrzymać kilka bonusów po 100 zł. Pamiętajcie jednak, by podczas rejestracji w promocji podać różne adresy e-mail (osobne rejestracje). Gdy będziecie wykonywać płatność, powinniście otrzymać powiadomienie z prośbą o autoryzację z obu aplikacji bankowych. Możecie więc najpierw trzykrotnie opłacić zakupy, zatwierdzając płatność w jednej aplikacji, a następnie zrobić to samo z drugim kontem bankowym, podczas kolejnych płatności.Nagroda w postaci przelewu na kwotę 100 zł zostanie przekazana na Wasze konto powiązane z kartą do 30 dni od chwili spełnienia warunku.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Czym jest Visa Mobile?

Visa Mobile to wciąż stosunkowo nowa metoda płatnicza, której działanie przypomina nieco znanego nam wszystkim BLIK-a. W tym przypadku zamiast podawania wygenerowanego kodu, należy wpisać w sklepie internetowym numer telefonu, a następnie potwierdzić płatność w aplikacji mobilnej banku lub aplikacji Visa Mobile. Dużym plusem jest fakt, że dane karty płatniczej nie trafiają do zewnętrznych podmiotów. Wszystkie wrażliwe informacje zostają w organizacji, która i tak już je posiada, czyli w Visa. Visa udostępnia też użytkownikowi listę jego transakcji, więc bez problemu zweryfikujecie swoje zakupy nawet kilka miesięcy później. Korzystając z Visa Mobile, płacicie de facto kartą, a więc przysługuje Wam ochrona chargeback, czyli instytucji obciążenia zwrotnego. Muszę też przyznać, że ten sposób autoryzacji jest z pewnością najwygodniejszy ze wszystkich obecnych na rynku, a jeśli Visa Mobile wciąż będzie zwiększać liczbę współpracujących banków i sklepów internetowych/platform płatniczych, polski BLIK może mieć niemałe problemy. Jestem bardzo ciekawy dalszych wydarzeń – w końcu nic nie działa tak dobrze na rozwój usług, jak konkurencja.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów