Visa Mobile: aktywuj nową usługę płatniczą i odbierz 40 zł bonusu – Nest Bank oraz ING Bank Śląski

Trwa do:
30 września 2022

Visa Mobile to raczkująca metoda płatności, która swoją prostotą może poważnie zagrozić królującemu obecnie w Polsce BLIK-owi. Jest bardzo intuicyjna i nie wymaga przepisywania losowo generowanych kodów, a co za tym idzie – uniemożliwia pomyłkę podczas płatności. W ramach dobrego startu na polskim rynku Visa Mobile nagrodzi Was premią w postaci 40 zł na start. Żeby zyskać bonus, wystarczy zarejestrować swoją kartę i wykonać jedną płatność na kwotę zaledwie 10 zł. Co ciekawe, promocję połączycie z większymi akcjami polskich banków, zgarniając przy tym dodatkowe 250 zł premii na start w ING Banku Śląskiego czy 50 zł premii na start od Nest Banku! Wreszcie jakaś promocja dla posiadaczy karty VISA, a nie tylko ciągle te Bezcenne Chwile od Mastercard 😉

Uczestnicy promocji Visa Mobile

W akcji promocyjnej mogą wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne posiadające kartę płatniczą Visa wydaną przez jeden z banków udostepniających usługę. Póki co są to popularne ING Bank Śląski i Nest Bank oraz Bank Spółdzielczy Grupa BPS, Krakowski Bank Spółdzielczy oraz SKOK. W przypadku dwóch pierwszych banków promocję Visa Mobile możecie połączyć z premią na start dla nowych klientów banku. Ich aplikacje umożliwiają ponadto bezpośrednie włączenie i obsługę tej metody płatności. Tutaj znajdziecie instrukcję aktywowania VISA Mobile w ING Banku Śląskim, tutaj zaś dla Nest Banku.

W przypadku pozostałych banków będziecie musieli pobrać aplikację Visa Mobile z Google Play lub App Store.

Decydując się na konto w ING Banku Śląskim, oprócz 40 zł od Visa, możecie też zgarnąć 250 zł premii powitalnej oraz dostęp do konta oszczędnościowego na 7% w skali roku.

Jeśli zaś interesuje Was nowe konto w Nest Banku, na start otrzymacie 50 zł bonusu oraz możliwość zdeponowania swoich oszczędności na 7,5% w skali roku!

W tych bankach znajdziecie Visa Mobile!

Zasady promocji Visa Mobile

Akcja trwa do dnia 30 września 2022 roku lub do chwili wyczerpania puli 49.780 nagród. W tym czasie powinniście przejść na dedykowaną stronę promocji i zarejestrować swoją kartę płatniczą Visa, podając jej numer i akceptując regulamin.

W tym samym terminie, czyli do dnia 30 września 2022 roku, powinniście za pomocą zarejestrowanej karty płatniczej wykonać transakcję w sklepie internetowym, opłacając zakupy o minimalnej wartości 10 zł. Listę platform akceptujących ten rodzaj płatności znajdziecie pod tym linkiem. Nie jest to jednak pełna lista, a jedynie przykłady. Metoda Visa Mobile jest w wielu przypadkach oferowana przez platformę Przelewy24.pl – szukajcie więc sklepów obsługiwanych przez tę bramkę płatniczą.

Jeśli posiadacie więcej niż jedną kartę Visa, w więcej niż jednym banku biorącym udział w promocji (na przykład w Nest Banku i ING Banku Śląskim), możecie otrzymać kilka bonusów po 40 zł. Pamiętajcie jednak, by podczas rejestracji w promocji podać różne adresy e-mail (osobne rejestracje). Gdy będziecie wykonywać płatność, powinniście otrzymać powiadomienie z prośbą o autoryzację z obu aplikacji bankowych. Możecie więc najpierw wykonać zakup, zatwierdzając płatność w jednej aplikacji, a następnie zrobić to samo z drugim kontem bankowym, podczas kolejnego zakupu.Nagroda w postaci przelewu na kwotę 40 zł zostanie przekazana na Wasze konto powiązane z kartą do dnia 31 października 2022 roku.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Czym jest Visa Mobile?

Visa Mobile to nowa metoda płatnicza, której działanie przypomina nieco znanego nam wszystkim BLIK-a. W tym przypadku zamiast podawania wygenerowanego kodu, należy wpisać w sklepie internetowym numer telefonu, a następnie potwierdzić płatność w aplikacji mobilnej banku. Muszę przyznać, że ten sposób autoryzacji jest z pewnością najwygodniejszy ze wszystkich obecnych na rynku, a jeśli Visa Mobile zwiększy liczbę współpracujących banków i sklepów internetowych/platform płatniczych, polski BLIK może mieć małe problemy. Jestem bardzo ciekawy dalszych wydarzeń – w końcu nic nie działa tak dobrze na rozwój usług, jak konkurencja. Rewolucja w płatnościach? Być może właśnie się rozpoczyna 😉

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów