Nest Bank: Lokata Witaj na 8% w skali roku (do 20.000 zł) + 50 zł premii na start

Trwa do:
31 października 2022

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Rośnie oprocentowanie na Lokacie Witaj od Nest Banku! Zgodnie z nową tabelą oprocentowania, obowiązującą od 20 września 2022 roku oprocentowanie zostało podwyższone z 7,5% na 8% w skali roku! Maksymalna kwota, jaką możecie ulokować na tej swoistej lokacie powitalnej wynosi 20.000 zł. Jakiś czas temu pozytywne zmiany zaszły również w kwestii bonusu za założenie konta osobistego. Oprócz 50 zł premii na start, otrzymacie dodatkowo 40 zł bonusu za przetestowanie usługi Visa Mobile. Być może łączny bonus na poziomie 90 zł wydaje się dość skromny, aczkolwiek Nest Bank posiada tak wiele zalet, że i bez żadnej gratyfikacji finansowej warto rozpocząć z nim współpracę. Mianowicie prowadzenie Nest Konta oraz użytkowanie karty debetowej otrzymujecie bezwarunkowo za free. Oprócz tego możecie skorzystać z bogatej oferty oszczędnościowej banku. Na szczególną uwagę zasługuje Lokata Nowe Środki z oprocentowaniem od 5% do 6,25% w skali roku oraz konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności z premią za regularne oszczędzanie. Po założeniu konta, sami możecie je polecać swoim bliskim. W ten oto sposób zainkasujecie do 2000 zł premii, zaś Wasi bliscy 90 zł bonusu na start oraz dodatkowy pakiet korzyści.

Uczestnicy promocji z 50 zł premii – nowi klienci

Promocja skierowana jest zarówno do całkiem nowych, jak i powracających klientów Nest Banku. Głównym warunkiem uczestnictwa w promocji jest nieposiadanie konta osobistego w Nest Banku w okresie po 1 stycznia 2020 roku. Natomiast posiadanie innych produktów Nest Banku lub produktów firmowych – w żadnym stopniu nie koliduje z możliwością udziału w niniejszej promocji.

Jak założyć konto w promocji Nest Banku?

Aby wziąć udział w akcji, na początek złóżcie wniosek o konto i kartę debetową na dedykowanej stronie promocji. Podczas składania wniosku należy użyć kodu poleceniu uzyskanego od obecnego klienta Nest Banku. Taki kod możecie uzyskać od kogoś bliskiego lub po prostu skorzystać z mojego, sprawdzonego kodu. W tym celu napiszcie do mnie krótką wiadomość poprzez zakładkę Kontakt. Kod należy wpisać na ostatniej stronie wniosku – w podsumowaniu. W tym samym miejscu możecie zdecydować się na otwarcie konta oszczędnościowego oraz wybrać formę finalizacji umowy.

Konto z premią w Nest Banku – kod poleceniaSkładanie wniosków w programie poleceń regulaminowo dostępne jest od 4 maja 2022 roku do 31 października 2022 roku. Pula wniosków jest nieograniczona!

Złożenie wniosku możliwe jest zarówno w przeglądarce internetowej na komputerze, jak i na smartfonie (przykładowo podczas podróży komunikacją miejską). W trakcie wypełniania wniosku koniecznie wyraźcie zgody marketingowo-handlowe.


Na ostateczne zawarcie umowy macie 14 dni od momentu złożenia wniosku. Umowę możecie sfinalizować poprzez:

 • rozmowę wideo z konsultantem,
 • przelew weryfikacyjny (opcja dostępna dla posiadaczy konta osobistego w następujących bankach: Alior Bank, Bank Pekao SA, Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, mBank),
 • zawarcie umowy podczas wizyty w oddziale banku.

Jeśli wybierzecie przelew weryfikacyjny, pamiętajcie, iż dane adresowe podane we wniosku muszą się zgadzać z danymi, które podaliście w banku, z którego wykonacie przelew. Konto z którego dokonujecie przelew musi być w pełni zweryfikowane, to znaczy założone w placówce lub za pośrednictwem kuriera (nie może to być konto założone online).

50 zł premii na start – warunki promocji

Aby zdobyć bonus na start należy w jednym z trzech pierwszych miesięcy kalendarzowych od otwarcia rachunku:

 • zapewnić wpływy zewnętrzne na Nest Konto w kwocie minimum 2000 zł oraz
 • wykonać 3 dowolne transakcje spośród: płatność BLIK, operacja kartą debetową, przelew (z wyłączeniem przelewu pomiędzy własnymi rachunkami w Nest Banku).

W praktyce oznacza to, iż przelew z waszego konta w dowolnym banku na kwotę 2000 zł oraz 3 przelewy zwrotne na dowolną kwotę załatwią sprawę bonusu.

Premie będą wypłacane do 20. dnia roboczego kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji. Oczywiście są one zwolnione z opodatkowania. Do tego momentu musicie posiadać aktywne konto oraz wyrażone wcześniej zgody marketingowe.

40 zł bonusu z Visa Mobile

Nest Bank jako pierwszy bank w Polsce udostępnił nowatorską metodę płatności, jaką jest Visa Mobile. Funkcjonalność ta dostępna jest z poziomu aplikacji mobilnej banku. Za przetestowanie usługi w postaci wykonania 1 płatności na kwotę co najmniej 10 zł otrzymacie 40 zł bonusu – wprost na swoje konto bankowe.

Promocja potrwa do 30 września 2022 roku, ale żeby nie dublować treści, już teraz odsyłam Was do dedykowanego artykułu na ten temat.

Nest Konto – szczegóły

Szczegóły związane z użytkowaniem Nest Konta prezentują się następująco:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku – bezwarunkowo,
 • 0 zł za użytkowanie karty debetowej – bezwarunkowo,
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów Polsce BLIKIEM,
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów sieci Euronet – kartą lub BLIKIEM,
 • 6 zł za wypłaty gotówki kartą z bankomatów innych niż sieć Euronet,
 • 0 zł za wypłaty gotówki w ramach Cash back,
 • 0 zł za internetowe przelewy Elixir,
 • 0 zł za internetowe przelewy SEPA,
 • 0 zł za wpłaty gotówki we wszystkich wpłatomatach w Polsce – BLIKIEM,
 • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach sieci Euronet – kartą,
 • 4 zł za internetowe przelewy natychmiastowe,
 • możliwość korzystania z Apple Pay, Google Pay oraz Garmin Pay,
 • nowoczesna aplikacja mobilna,
 • darmowe konto walutowe w EUR, USD oraz GBP.

Pozostałe opłaty i prowizje znajdziecie w krótkiej i przejrzystej Tabeli Opłat i Prowizji.

Do 2000 zł premii w programie poleceń

To jeszcze nie wszystko. O wiele więcej zarobicie w programie poleceń. Za każde skuteczne polecenie konta osobistego otrzymacie 50 zł premii, zaś w przypadku konta firmowego 100 zł premii. Na taką samą stawkę mogą liczyć polecone przez Was osoby. Polecającymi mogą zostać zarówno dotychczasowi klienci banku (w tym również firmowi), jak i osoby, które dopiero co założą konto w Nest Banku (polecony może następnie stać się polecającym).

Jak pewnie się domyślacie, warunkiem wypłat nagrody dla polecającego jest spełnienie warunków promocji przez osobę poleconą.

Aby zacząć polecać konta Nest Banku pamiętajcie o wyrażeniu zgód marketingowych oraz rejestracji w programie na stronie programu poleceń. Tam też otrzymacie kod polecający, który będziecie mogli udostępniać swoim bliskim. Program poleceń trwa do 31 października 2022 roku.

Lokata Witaj na 8% oraz inne produkty oszczędnościowe

Oprócz premii na start oraz w pełni darmowego konta, największą zaletą Nest Banku jest bogata oferta oszczędnościowa. Znajdziemy w niej zarówno produkty krótkoterminowe, jak lokata powitalna; depozyty o średnim okresie zapadalności (tradycyjne konta oszczędnościowe i lokaty), a także program długoterminowego oszczędzania z premią za regularność. Wszystkie te produkty szczegółowo opisaliśmy w tym artykule. Aby nie dublować treści, już teraz odsyłam Was do wspomnianego artykułu, a w tym miejscu jedynie wymienię dostępne opcje:

 • Lokata Witaj na 8% w skali roku, okres – 6 miesięcy, kwota – od 1000 zł do 20.000 zł,
 • Nest Lokata na Nowe Środki do 6,25% w skali roku, okres – od 3 do 24 miesięcy, kwota – od 1000 zł do 2.000.000 zł,
 • Konto oszczędnościowe Nest Oszczędności na 6% w skali roku, okres – 2 miesiące, kwota – do 100.000 zł,
 • Konto oszczędnościowe Nest Skarbonka na 6% w skali roku, okres – 6 miesięcy, kwota – do 10.000 zł,
 • Konto Nest Rodzinne Oszczędności z premią do 30% wartości wpłaty, okres – od 1 roku do 15 lat, miesięczna kwota wpłaty od 200 zł do 600 zł.

Szczegóły w Tabeli oprocentowania Nest Banku.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów