fbpx

Nest Bank: 150 zł premii za założenie konta oraz Lokata Witaj na 4% w skali roku – szybka akcja!

Cześć i czołem. Po ponad roku przerwy Nest Bank powraca do promocji bankowych. Tym razem na start możecie zdobyć aż 150 zł premii gotówkowej. Warto się jednak pospieszyć. Limit promocyjnych wniosków to wyłącznie 1000 sztuk! Oprócz promocji „Nest Konto z bonusem na start”, możecie również skorzystać z innych dobrodziejstw serwowanych przez Nest Bank, czyli Nest Lokaty Witaj na 4% w skali roku (dla kwoty do 10.000 zł, na 3 lub 6 miesięcy) oraz konta oszczędnościowego Nest Rodzinne Oszczędności z wysoką premią za regularne oszczędzanie (rentowność w pierwszym roku to 5,7% w skali roku). Samo Nest Konto zapewnia bezwarunkowo darmowe: prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty gotówki we wpłatomatach Euronetu lub oddziałach banku. Co ważne, konto możecie otworzyć w pełni online (przelewem weryfikacyjnym albo wideorozmowę) oraz zamknąć poprzez bankowość internetową. 

 

 

Uczestnicy promocji

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku, którzy na dzień złożenia wniosku nie posiadają i nie posiadali w ciągu ostatnich 24 miesięcy rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego oferowanego przez Nest Bank. Ponadto z promocji wyłączone są osoby, które złożyły już wniosek o rachunek (będący w trakcie rozpatrywania przez bank).

Przykładowo, gdy złożycie wniosek 7 lutego 2019 roku, wasze poprzednie konto powinno zostać zamknięte przed 7 lutego 2017 roku.

 

Jak otworzyć konto w promocji

Aby wziąć udział w promocji, na początek złóżcie wniosek o konto i kartę debetową na dedykowanej stronie banku. Składanie wniosków w promocji regulaminowo dostępne jest do 28 lutego 2019 roku. Akcja może jednak zostać zakończona przed czasem w przypadku wyczerpania się puli 1000 promocyjnych wniosków. Posiadając doświadczenia z poprzednich akcji, sądzę, iż jest to niemal pewne. Póki link jest aktywny i zdążycie złożyć wniosek przed zakończeniem promocji – macie pewność udziału w akcji. Ostateczny termin podpisania umowy o konto to 15 marca 2019 roku. Możecie to zrobić poprzez rozmowę wideo, przelew weryfikacyjny, zawarcie umowy za pośrednictwem kuriera lub wizytę w oddziale banku.

 

Warunki uzyskania 150 zł premii

Aby uzyskać premię w promocji należy spełnić kilka prostych warunków. Bonus podzielony jest na cztery transze. Ogólnie mówiąc, aby zgarnąć pełną pulę wystarczy wykonać łącznie 15 płatności kartą na dowolną kwotę oraz zapewnić jeden wpływ na konto.

Aby uzyskać trzy premie po 25 zł, należy w trzech pierwszych miesiącach po założeniu konta wykonywać po 5 płatności bezgotówkowych kartą. Kwota płatności jest dowolna. Transakcje możecie wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i w Internecie. Wykluczone są tylko transakcje związane z hazardem. Przykładowo, podpisując umowę w lutym 2019 roku, płatności wykonajcie w marcu, w kwietniu oraz w maju.

 

Kolejne 75 zł otrzymacie, jeśli do końca maja 2019 roku zapewnicie jednorazowy wpływ wynagrodzenia na konto w kwocie co najmniej 1000 zł. Oprócz tego, należy spełnić warunki dla płatności kartowych, co najmniej w jednym miesiącu. Poniżej regulaminowa definicja wpływu wynagrodzenia:

Wpływ Wynagrodzenia – suma wpływów na Rachunek ROR realizowanych na rzecz jego posiadacza z tytułu:

 • wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę stosunków mianowania/powołania, kontraktów
  menedżerskich/wojskowych/marynarskich; umów zlecenia/o dzieło dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę / zleceniodawcę lub
 • renty lub emerytury i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie lub
 • stypendium dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub
 • świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie.

Oprócz tego, bank zastrzega w regulaminie, iż w razie wątpliwości może Was poprosić o udokumentowanie wynagrodzenia. Odbędzie się to poprzez mailową wysyłkę skanu dokumentu potwierdzającego wysokość wynagrodzenia w ciągu 7 dni od momentu wysłania prośby. Punkt ten ma na celu jedynie wyeliminować nadużycia w zakresie realizacji promocji. Po przeprowadzeniu weryfikacji, bank niezwłocznie usunie wasz skan.

Jeśli nie macie możliwości zapewnić żadnego z wymienionych wpływów, możecie poprzestać na pierwszej części promocji, zdobywając 75 zł premii.

 

Premie będą wypłacane do 20. dnia roboczego kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji. Oczywiście są one zwolnione z opodatkowania.

Szczegóły w regulaminie promocji „Nest Konto z bonusem na start”.

 

Otwórz darmowe konto i odbierz 150 zł bonusu

 

Szczegóły Nest Konta

Nest Konto to jedno z nielicznych w pełni darmowych kont osobistych na rynku. Oprócz bezwarunkowo darmowego prowadzenia konta oraz użytkowania karty debetowej, za 0 zł możecie między innymi wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów w Polsce, czy też płacać środki we wpłatomatach Euronet lub kasach banku. Po przetestowaniu Nest Konta, sami zdecydujecie, czy chcecie je pozostawić na dłużej, czy też wolicie zamknąć rachunek po uzyskaniu premii (Nest Bank umożliwia zamknięcie konta przez Internet). Poniżej szczegóły związane z użytkowaniem Nest Konta:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku,
 • 0 zł za użytkowanie karty debetowej,
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów Polsce,
 • 0 zł za wypłaty gotówki w ramach Cash back,
 • 0 zł za internetowe przelewy Elixir,
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach,
 • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach sieci Euronet,
 • korzystne promocje w programie Visa Oferty.

Pozostałe opłaty i prowizje znajdziesz w krótkiej i przejrzystej Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Lokata Witaj na 4% w skali roku na 3 lub 6 miesięcy

Nest Bank oferuje również bardzo korzystne produkty oszczędnościowe. Jednym z nich jest Nest Lokata Witaj, będąca typową lokatą na start, przeznaczoną dla nowych klientów. Oprocentowanie wynoszące 4% w skali roku obowiązuje dla kwoty od 1000 zł do 10.000 zł. Okres deponowania środków to 3 lub 6 miesięcy. Ta druga opcja dostępna jest dla osób, które zapewnią wpływ wynagrodzenia na Nest Konto w wysokości co najmniej 2500 zł w ciągu 60 dni od założenia lokaty (przy okazji spełnicie zatem warunki dla premii, jak i lokaty na korzystniejszych warunkach). Lokatę Witaj można założyć w ciągu 30 dni od momentu otwarcia Nest Konta.

Szczegóły lokaty w artykule Nest Lokata Witaj na 4% w skali roku oraz w tabeli oprocentowania.

 

Konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności

Kolejny świetny produkt w ofercie brązowego banku to konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności. Moim zdaniem jest to najlepszy na rynku produkt oszczędnościowy stworzony z myślą o osobach, które chcą regularnie odkładać niewielkie kwoty pieniędzy (od 50 zł do 600 zł miesięcznie). Nest Bank doceni Twoją regularność w ten sposób, iż oprócz wypłacania standardowych odsetek, „dorzuci” od siebie premię (nawet do 30%), która skutecznie zwiększy rentowność środków zgromadzonych na koncie oszczędnościowym. Mało tego, aby „wycisnąć” jak najlepszą rentowność konta oszczędnościowego, wcale nie musisz zamrażać środków na bardzo długi okres. W pierwszym roku oszczędzania efektywne oprocentowanie może sięgać 5,7% w skali roku (a dla posiadaczy dzieci jeszcze więcej).

Więcej na temat konta Nest Rodzinne Oszczędności w dedykowanym artykule.

 

Otwórz darmowe konto i odbierz 150 zł bonusu

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów