Allegro dla firm: 300 zł premii w postaci Monet Allegro w promocji dla przedsiębiorców

Trwa do:
8 sierpnia 2021

Monety Allegro to rodzaj punktów lojalnościowych, które w prosty sposób przeliczają się na pieniądze. Każde 10 Monet to 10 zł mniej za zakupy. Allegro, promując konto dla firm oraz usługę odroczonych płatności, w ramach promocji rozdaje łącznie 300 Monet Allegro. W promocji pierwszego z wymienionych produktów otrzymacie 200 zł w Monetach, zaś w drugiej akcji – nawet 100 zł. Warunki są dosyć proste, a premia przybiera bardzo przyjemną formę. Co ważne, obie promocje możecie ze sobą połączyć. Regulamin zaznacza ponadto, że skorzystanie z jednej promocji nie wyklucza udziału w innych akcjach monetowych. A jeśli zastanawiacie się również nad założeniem nowego rachunku bankowego dla swojej firmy, zerknijcie tutaj.

Nieco więcej o Monetach Allegro

Zanim jednak przejdziemy do omawiania dzisiejszych promocji, kilka słów o samych Monetach Allegro. To swego rodzaju punkty lojalnościowe, które zbierać możecie w specjalnych promocjach (jak te, do których zaraz przejdziemy), robiąc zakupy w aplikacji lub kupując produkty w określonych kategoriach.

Każde 10 Monet wymienicie na kupon o wartości 10 zł. Monety wykorzystacie w płatnościach od 40 zł, a wpłata własna przy każdym zakupie z Monetami to minimalnie 1 zł. Maksymalna, wykorzystana w jednej transakcji liczba Monet, to 100. Ważność każdej monety upływa po 365 dniach od momentu jej przyznania.

Więcej na ten temat opowie Wam Pan Tomasz Knapik. 🙂

Monety Allegro – o co w tym chodzi

Trwające aktualnie promocje monetowe znajdziecie zawsze w tym miejscu. O ciekawych akcjach alarmujemy również na naszej facebookowej grupie dyskusyjnej, do której serdecznie Was zapraszam.

200 Monet Allegro za zmianę konta na firmowe

Zmiana konta na Allegro Biznes nie będzie dla Was rewolucją. Nadal będziecie mogli korzystać z Allegro Smart, robić prywatne zakupy oraz obserwować aukcje i przedmioty. Zyskacie za to możliwość profesjonalnej sprzedaży w serwisie, dostęp do cen hurtowych i lepszych ofert przy dużych zakupach. Wyświetlać będą się Wam ceny netto. Otrzymacie także więcej funkcjonalności. Więcej na ten temat przeczytacie w tym miejscu.

Uczestnicy promocji

Promocja skierowana jest dla osób prowadzących działalność gospodarczą, które zmienią swoje aktualne konto prywatne w konto dla firm lub założą takie od zera.

Zasady promocji

Reguły są bardzo proste. W czasie trwania promocji, czyli najpóźniej 8 sierpnia 2021 roku, zamieńcie swoje konto w Allegro na konto firmowe lub zarejestrujcie nowe. Zrobicie to na dedykowanej stronie promocji.

Następnie, w tym samym terminie, zróbcie zakupy o wartości minimum 400 zł (bez kosztów dostawy) na fakturę – przy użyciu funkcji Płatności (odpada zatem opcja płatności gotówką, czy też za pobraniem). Nie musi to być jedna transakcja – może być ich kilka na łączną sumę co najmniej 400 zł brutto.

Bonus pojawi się na Waszym koncie najpóźniej po 3 dniach. W ciągu 7 dni przejdźcie do zakładki Monety i kliknijcie Odbierz – inaczej premia przepadnie. Nie zostaną oczywiście zaliczone transakcje anulowane i zwrócone. 

Łączna pula nagród to 600.000 Monet Allegro. Promocja może skończyć się przed czasem, gry pula się wyczerpie.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

100 Monet Allegro za odroczoną płatność

Mechanizm działania odroczonej płatności opisywałem już przy okazji omawiania promocji dla klientów indywidualnych. W Allegro tę funkcję znajdą już także przedsiębiorcy. 

Odroczenie płatności pozwoli odłożyć w czasie moment zapłaty za produkty nawet o 60 dni.

Dostępne terminy (obok znajdziecie wysokość opłaty za odroczenie):

  • 21 dni – 0,5% wartości transakcji + VAT
  • 45 dni – 3% wartości transakcji + VAT
  • 60 dni – 4,5% wartości transakcji + VAT

Więcej po raz kolejny opowie Wam Pan Tomasz 🙂

Odroczone płatności Allegro

Więcej szczegółów znajdziecie w Regulaminie Odroczonej Płatności.

Zasady promocji

Uczestnikami akcji mogą być osoby, posiadające Konto Firma, które aktywowały już lub dopiero aktywują opcję odroczonych płatności dla firm. 

Promocja trwa do 4 sierpnia 2021 roku. W tym czasie aktywujcie odroczone płatności na dedykowanej stronie promocji, a następnie zróbcie pierwsze zakupy za minimum 100 zł przy użyciu opcji Odroczona płatność

Otrzymacie w ten sposób:

  • 20 Monet za pierwszy zakup z odroczoną płatnością,
  • 30 Monet za drugi zakup (w terminie do 30 dni od daty pierwszego zakupu), 
  • 50 Monet za trzeci zakup (w terminie do 30 dni od daty drugiego zakupu).

Pula nagród to łącznie 250.000 Monet Allegro. Monety promocyjne zostaną przyznane w terminie 3 dni kalendarzowych od spełnienia poszczególnych warunków, odrębnie za dokonanie pierwszego, drugiego i trzeciego zakupu towaru z odroczoną płatnością dla Firm. W ciągu 7 dni przejdźcie do zakładki Monety i kliknijcie Odbierz – inaczej premia przepadnie.

Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie promocji.

Zapoluj na więcej środków do Allegro.pl!

Największa platforma sprzedażowa w Polsce prowadzi ostatnio bardzo intensywne działania promocyjne, co z pewnością trudno było Wam przeoczyć. Na blogu opisałem kilka ciekawych akcji, w których nagrodami są karty podarunkowe do Allegro. Jeśli często robicie tam zakupy, koniecznie zwróćcie uwagę na:

Między nami przedsiębiorcami – polecam również ranking kont firmowych. Znajdziecie tam masę ciekawych promocji i funkcjonalnych rachunków firmowych. Pamiętajcie, że konta biznesowe oferują zawsze dużo większe bonusy, niż te skierowane do klientów indywidualnych.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów