Ubezpieczenie Getin Bank: wykup polisę i zgarnij 50 zł do wydania w Allegro + do 160 zł premii w promocji konta

Trwa do:
31 lipca 2021

Przyszła pora na ciekawą promocję ubezpieczeniową. Tym razem za przezorność nagradzać będzie Getin Bank. W zamian za wykupienie ubezpieczenia Getin Banku dla podróżnych lub ubezpieczenie swojej nieruchomości otrzymacie bon o wartości od 30 do 50 zł. Jako, że z promocji możecie skorzystać po 3 razy dla każdego rodzaju ubezpieczenia, do zdobycia jest łącznie nawet 240 zł bonusu. Promocję można potraktować jako uzupełnienie akcji promującej konto osobiste Getin Banku. Do zdobycia jest tam aż 100 zł, 60 zł dla dziecka i solidne konto oszczędnościowe. Co trzeba zrobić, by cieszyć się voucherem? Dokładną instrukcję znajdziecie w artykule. Zapraszam!

Kto może wziąć udział w promocji? 

Z akcji może skorzystać każda pełnoletnia osoba, będąca klientem Getin Banku (posiadająca konto osobiste i dostęp do bankowości internetowej).

Nie macie konta w Getin Banku? Dobrze się składa. Zakładając je, zgarniecie ekstra 100 zł premii na start i konto oszczędnościowe na 2% w skali roku.

Dodatkowo skorzystają także Wasze dzieci. Jeśli założycie im Konto Proste Zasady Junior (dla użytkowników w wieku 13-18 lat), dostaniecie też 60 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon. 🙂

Ubezpieczenie Getin Bank – zasady promocji

Promocja polega na wykupieniu jednej z dwóch promowanych polis ubezpieczeniowych. Wartość karty podarunkowej będzie uzależniona od rodzaju i wartości składki polisy według poniższego:

  • Ubezpieczenie podróżne Bezpieczna Wyprawa ze składką roczną o wartości minimum 100 zł –  karta podarunkowa o wartości 30 zł do wykorzystania w Allegro.pl,
  • Ubezpieczenie nieruchomości Mój Bezpieczny Dom ze składką roczną na poziomie 170 zł lub więcej – karta podarunkowa o wartości 50 zł do wykorzystania w Allegro.pl.

Jak wykupić polisę? Ubezpieczenie Getin Bank

Żeby wziąć udział w promocji, należy do 31 lipca 2021 roku, za pomocą bankowości elektronicznej, aplikacji mobilnej lub przez Contact Center wykupić jedną ze wskazanych polis ubezpieczeniowych i opłacić pierwszą składkę poprzez własne konto osobiste w Getin Banku, lub kartę kredytową. 

Pamiętajcie, by w czasie trwania promocji, aż do momentu odbioru karty podarunkowej, mieć „odhaczone” wszystkie zgody marketingowe (w tym udostępnianie informacji objętych tajemnicą ubezpieczeniową).

Okres ochrony ubezpieczenia podróżnego powinien zaczynać się nie później niż 30 września 2021 roku.

Każdy uczestnik programu może zgarnąć aż 6 nagród! Za trzy różne, ubezpieczone podróże i ubezpieczenie trzech różnych nieruchomości. Zatem do zdobycia jest nawet 240 zł premii!

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji ubezpieczenia Bezpieczna Wyprawa oraz ubezpieczenia Mój Bezpieczny Dom.

Odbiór nagród w promocji Getin Banku

Organizator promocji przekaże odpowiedniej wartości karty podarunkowe za pomocą bankowości internetowej lub przez aplikację w ciągu 60 dni od momentu startu polisy – zaglądajcie do swoich skrzynek odbiorczych. 

Karty podarunkowe zachowają ważność do 30 września 2022 roku.

Jak wykorzystać bon do Allegro

Warto zaznaczyć, że znacząco zmieniły się warunki korzystania z kart podarunkowych Allegro – na korzyść kupujących. Nadal są one jednorazowe, ale niewykorzystane w jednym zakupie środki nie przepadają! 

W przypadku, gdy kwota wykorzystana przy transakcji jest niższa niż wartość użytego vouchera, otrzymacie nowy voucher, który zostanie przypisany do konta w Allegro, o nowej wartości, równej tej, jaka pozostała po wykorzystaniu pierwotnego vouchera.

Za pomocą bonu możecie opłacić duży koszyk zakupów (z produktami od jednego lub wielu sprzedających), kupić jedną droższą rzecz lub sfinansować za pomocą karty część większego zakupu. 

Więcej o sposobie funkcjonowania kart podarunkowych Allegro znajdziecie w tym miejscu.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów