fbpx

Rankomat.pl: kup ubezpieczenie OC dla swojego auta i odbierz 50 zł zwrotu! Prosta promocja, szybka wypłata!

Trwa do:
30 czerwca 2024

Promocje związane z ubezpieczeniem komunikacyjnym cieszą się wśród czytelników bloga dużym powodzeniem. Nic dziwnego – ubezpieczenie OC trzeba przedłużać co roku (i to pod groźbą naprawdę surowych kar), a jego cena nie należy do najniższych. Nawet z dużymi zniżkami za bezszkodową jazdę trzeba liczyć się z kosztem co najmniej kilkuset złotych rocznie. Dodając do tego dobrowolne AC i inne składniki, cena rośnie jeszcze bardziej. Każdy sposób na obniżkę jest więc dobry, a promocje taka jak ta, mogą nam w tym pomóc. Akcja „50 zł na Dzień Dobry” organizowana przez serwis Rankomat.pl jest prosta – wystarczy skorzystać z porównywarki i wykupić polisę ubezpieczenia OC (opcjonalnie z dodatkowymi opcjami, takimi jak AC czy NNW) za minimum 400 zł, by odebrać 50 zł zwrotu w postaci gotówki. Nie mogę jednak nie wspomnieć o tym, że nie jest to najbardziej opłacalna promocja tego typu. Jeśli nie skorzystaliście jeszcze z promocji porównywarki Mubi, po nowe ubezpieczenie i premię zapraszam Was najpierw tam. Mubi rozdaje bowiem dwukrotnie większy bonus (100 zł) na bardzo podobnych warunkach. Analizę promocji Mubi znajdziecie tutaj. Jeśli jednak zdążyliście już z niej skorzystać, zapraszam do lektury poniższej analizy promocji Rankomat.pl 😉

Platforma Rankomat.pl

Rankomat.pl to najpopularniejsza w Polsce porównywarka ubezpieczeń. Za pomocą portalu znajdziecie zawsze najkorzystniejszą ofertę – bez odwiedzania biur agentów, bez krążenia po stronach internetowych poszczególnych ubezpieczycieli. Niezależnie od tego, co i na jaką kwotę chcielibyście zabezpieczyć, schemat działania wygląda za każdym razem tak samo: po wprowadzeniu niezbędnych parametrów (w przypadku auta będzie to między innymi rocznik i model), otrzymacie porównanie dostępnych dla Was ofert.

Spośród tak przedstawionych propozycji łatwo jest wybrać najkorzystniejszą. Szkoda tracić czas i pieniądze na samodzielne wyszukiwanie i porównywanie ofert.  

Rankomat.pl współpracuje z najpopularniejszymi ubezpieczycielami. Możecie więc spodziewać się porównania ofert dostarczanych przez takie marki jak Allianz, UNIQA, BeSafe, Ergo Hestia, PZU, Warta, Generali, LINK4 i wiele innych. 


Ile kosztuje ubezpieczenie w Rankomat.pl? Szybka symulacja

Sprawdźmy, jak duża jest rozbieżność cenowa wśród ofert różnych ubezpieczycieli. Za przykład posłuży nam niewielki miejski samochód – Renault Clio z 2017 roku z silnikiem benzynowym 1,2L. Porównamy sobie podstawowy pakiet składający się wyłącznie z obowiązkowego ubezpieczenia OC.

Po wypełnieniu prostego formularza, w którym należy odpowiedzieć na pytania dotyczące posiadacza i kierowcy samochodu oraz samego pojazdu, na ekranie pojawiły się aż 124 oferty ubezpieczenia. Najtańsze z nich widzicie poniżej:

ile kosztuje najtańsze oc
Najtańsze OC – jak korzystać z Rankomat.pl?

Dla kontrastu sprawdźmy także najdroższe opcje, czyli te, które znalazły się na samym końcu listy…

tanie OC w rankomat – jak znaleźć
Jedne z najdroższych OC w zestawieniu

Kto może wziąć udział w promocji Rankomat.pl?

Akcja skierowana jest do nowych, pełnoletnich klientów Rankomat.pl. Według regulaminu promocji nowym klientem są osoby, które w momencie zawarcia pierwszej promocyjnej umowy nie posiadają aktywnych, zawartych wcześniej (za pośrednictwem portalu) umów ubezpieczania ani takich, które wygasły w ciągu ostatnich 7 dni poprzedzających zawarcie umowy.

Można więc wnioskować, że osoby, które korzystały już z usług Rankomat.pl, lecz ich umowy zdążyły odpowiednio wcześnie wygasnąć, mogą śmiało brać udział w promocji. 

Możecie zatem co roku rotować promocjami na ubezpieczenie OC: mubi, Punkta, Rankomat 🙂

Zasady promocji „50 zł na Dzień Dobry” – 50 zł premii

Uwaga! Jeśli używacie AdBlocka lub innego blokera reklam, na wszelki wypadek wyłączcie go, zanim przejdziecie na stronę promocji. Z doświadczenia wiemy, że tego typu wtyczki mogą spowodować problemy z dołączeniem do akcji. Jeśli regularnie przeglądacie bloga JakDorobic.pl, możecie wyłączyć AdBlock na stałe dla naszego adresu. Gwarantuję, że nie znajdziecie tutaj żadnej irytującej reklamy 😉

Akcja trwa w terminie do 30 czerwca 2024 roku, a jej zasady są bardzo proste. Wystarczy, że w okresie trwania promocji zawrzecie umowę ubezpieczenia komunikacyjnego ze składką o wartości co najmniej 400 zł, wykorzystując do tego porównywarkę ubezpieczeń Rankomat.pl. Może to być samo obowiązkowe OC lub dowolny pakiet z AC czy assistance. Nie ma to znaczenia w kontekście premii.

Po zawarciu umowy ubezpieczenia w terminie do 30 czerwca 2024 roku i opłaceniu składki lub jej raty w terminie określonym przez ubezpieczyciela, należy wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy. Link do formularza otrzymacie także na adres e-mail podany podczas podpisywania umowy o OC. Ważne jest więc, abyście podczas zawierania pierwszej umowy wyrazili zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (to warunek promocji).

„50 zł na Dzień Dobry” – promocja Rankomat.pl

Uwaga! Zwrot w postaci 50 zł mogą otrzymać tylko ci klienci, którzy samodzielnie – online – wykupią polisę ubezpieczenia komunikacyjnego. Zakup ubezpieczenia za pośrednictwem konsultanta telefonicznego nie bierze udziału w promocji.

Przekazanie nagrody od Rankomat.pl

Po złożeniu wniosku o wypłatę zwrotu organizator rozpatrzy go w terminie do 30 dni. Następnie, w ciągu maksymalnie 10 dni, zwrot zostanie przekazany na konto bankowe, którego numer podacie we wniosku. 

Nagroda, podobnie jak w przypadku premii bankowych, jest całkowicie zwolniona z opodatkowania. Pieniądze ze zwrotu możecie przeznaczyć na dowolny cel. 

Szczegóły w regulaminie akcji „50 zł na Dzień Dobry”.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów