Ostatnie chwile promocji: rekordowe 550 zł premii do Allegro w promocji darmowej karty kredytowej BNP Paribas

Trwa do:
30 września 2021

Już tylko przez kilka dni, a mianowicie do 30 września 2021 roku potrwa świetna promocja karty kredytowej BNP Paribas, w ramach której odbierzecie rekordowe 500 zł premii do wykorzystania w serwisie Allegro. Dodatkowo za punkty zebrane w programie lojalnościowym mamBonus otrzymacie dodatkową kartę podarunkową Allegro o wartości 50 zł lub jakiś inny voucher. Oprócz tego bank zapewnia bezwarunkowe zwolnienie z opłaty za kartę (w tym za kartę dodatkową) przez pierwsze 12 miesięcy. W ten sposób premię uzyskacie bezkosztowo. Co ważne, w stosunku do ostatniej edycji promocji, nie dość że premia urosła o ponad 200 zł, to na dodatek okres karencji został skrócony o miesiąc. Dzięki temu jeszcze więcej osób będzie mogło skorzystać z promocji. Promowanym produktem ponownie są karty kredytowe Mastercard w opcji Standard oraz w wersji Gold. Druga z kart nie dość, że prezentuje się bardzo okazale to na dodatek zapewnia bezpłatne ubezpieczenie w podróży zagranicznej. Kryteria przyznania karty Gold nie są szczególnie wyśrubowane, a tego typu karty działają na zmysły. Łącząc promocję karty kredytowej oraz konta osobistego, możecie dodatkowo zdobyć nawet 370 zł premii.

Kto może wziąć udział w promocji? 

Promocja skierowana jest do wszystkich osób pełnoletnich, które nie posiadały karty kredytowej w BNP Paribas po 1 grudnia 2019 roku.

Natomiast posiadanie innego produktu (na przykład konta osobistego lub pożyczki) w żaden sposób nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji. Ba, posiadanie konta w BNP Paribas ułatwi proces zarządzania kartą oraz przyspieszy proces spłaty. Ponadto klienci wewnętrzni danego banku zazwyczaj mają uproszczoną ścieżkę wnioskowania o kartę. Przykładowo, gdy osobiście wyrabiałem kartę BNP Paribas, wówczas wystarczył sam dowód osobisty, bez dostarczania jakichkolwiek dodatkowych dokumentów. 

Jak wyrobić promocyjną kartę?

Akcja trwa wyłącznie do 30 września 2021 roku. Do tego czasu powinniście przejść na dedykowaną stronę promocji i wypełnić formularz, wnioskując o wydanie karty kredytowej Mastercard Standard lub Mastercard Gold. Po wypełnieniu formularza, bank będzie się z Wami kontaktował w celu realizacji dalszych kroków. W moim przypadku konsultant zadzwonił dosłownie w ciągu minuty. Podczas rozmowy, doradca bankowy pobierze od Was szczegółowe dane osobowe i dochodowe. Warto sobie wcześniej przygotować informacje dotyczące stażu pracy, stanowiska, danych pracodawcy czy też wysokości otrzymywanego wynagrodzenia.

Zasady promocji

Głównym warunkiem uzyskania bonusu jest aktywne korzystanie z karty kredytowej. W ciągu pięciu kolejnych miesięcy kalendarzowych (licząc od miesiąca następującego po tym, w którym została wydana karta), powinniście wykonywać za jej pomocą płatności na łączną kwotę co najmniej 1000 zł każdego miesiąca. Płatności możecie wykonywać zarówno stacjonarnie (również poprzez Google Pay lub Apple Pay), jak i online. Jak zazwyczaj bywa w tego typu promocjach, środki nie mogą być przeznaczone na zasilanie portfeli internetowych, czy spłacanie debetu w innych rachunkach. Jeśli macie wątpliwości, czy planowana przez Was płatność nie sprzeciwia się zasadom, zajrzyjcie do regulaminu, który umieszczę na końcu artykułu.

Co ciekawe, w ramach promocji organizator akceptuje również transakcje gotówkowe w formie wypłaty gotówki z bankomatu oraz zlecenia wykonania przelewu środków w ciężar karty. Tego typu operacje nie są jednak darmowe. Koszty prowizji wynoszą 4,9% wartości transakcji, minimum 10 zł. Dla przykładu, w przypadku wypłaty z bankomatu lub przelewu środków na kwotę 1000 zł, zapłacicie 49 zł prowizji. Ponadto, w przypadku transakcji gotówkowej, odsetki naliczane są już od dnia wykonania transakcji. Dlatego spełnienie warunków promocji wyłącznie za pośrednictwem transakcji gotówkowych, będzie mniej opłacalne.

Warto jednak wspomnieć, iż transakcje gotówkowe mogą się mocno przydać, gdy do regulaminowego 1000 zł brakuje Wam już niedużej kwoty (na przykład 100 zł, czy 200 zł), a termin spełniania warunków zbliża się ku końcowi. Wówczas niewielkim kosztem spełnicie warunki promocji, dzięki czemu odbierzecie swój voucher.


Przykład: Piotr zawarł z bankiem umowę o kartę kredytową we wrześniu 2021 roku. Warunki promocji będzie musiał spełnić w październiku, listopadzie i grudniu 2021 roku oraz w styczniu i lutym 2022 roku. Za każdy z tych miesięcy otrzyma voucher do Allegro o wartości 100 zł.

Wydanie nagród

Aby odebrać nagrodę, na początek zarejestrujcie się na stronie programu lojalnościowego mambonus.pl. Warto to zrobić zaraz po otrzymaniu karty ze względu na możliwość zbierania punktów lojalnościowych wymiennych na nagrody. Mimo wszystko macie na to maksymalnie 2 miesiące. Każdy voucher do Allegro zostanie udostępniony na platformie w ciągu 60 dni kalendarzowych od momentu spełnienia warunków promocji. Łącznie w promocji odbierzecie 5 kart podarunkowych, każda o wartości 100 zł. W chwili wydania nagród wasza karta musi pozostawać aktywna. Nie jest to jakiś szczególny wyczyn ze względu na 12-miesięczne zwolnienie z opłaty za użytkowanie karty.

Karty podarunkowe Allegro ważne są do 31 grudnia 2022 roku. Mają one niejako charakter wielorazowy. W przypadku, gdy kwota wykorzystana przy transakcji jest niższa niż wartość użytego vouchera, otrzymacie nowy voucher, który zostanie przypisany do konta w Allegro, o nowej wartości, równej tej, jaka pozostała po wykorzystaniu pierwotnego vouchera. Przykładowo płacąc voucherem o wartości 100 zł za zakupy na kwotę 70 zł, od razu otrzymacie nowy voucher o wartości 30 zł. Podczas jednej transakcji nie można łączyć kilku voucherów.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Program mamBonus – nagrody, vouchery, rabaty

Jeśli to Wasze pierwsze spotkanie z programem mamBonus, warto wyjaśnić jego główne założenia. Jak w każdym projekcie tego typu, transakcja wykonywana zarejestrowaną kartą, będzie skutkowała otrzymaniem punktów lojalnościowych. Za każdą wydaną złotówkę otrzymacie 2 punkty. Dlatego spełniając warunki na poczet promocji zyskacie co najmniej 10.000 punktów (pięć miesięcy po 1000 zł, razy 2 punkty).

Katalog nagród w programie mamBonus znajdziecie tutaj. Możecie sami zdecydować, na co wydacie swoje punkty. 

Oprócz opisywanej promocji, program lojalnościowy mamBonus może nagrodzić Was za kilka dodatkowych akcji:

  • za rejestrację w programie otrzymacie 200 punktów, 
  • jeśli w ciągu dwóch miesięcy (60 dni) od momentu podpisania umowy o kartę kredytową, wykonacie 4 transakcje na minimum 50 zł (każda z nich), dostaniecie 5000 punktów ekstra – regulamin promocji.

W ten sposób oprócz premii głównej, zdobędziecie punkty w programie, które wymienicie przykładowo na voucher Allegro o wartości 50 zł. „Koszt” takiego kuponu to 15.000 punktów. Zatem wasze 10.000 + 5000 + 200 punktów idealnie sprawdzi się w przypadku odebrania premii ekstra.

Oprócz tego, program mamBONUS zapewnia wiele zniżek i rabatów u swoich partnerów, na przykład 15% zniżki na przejazdy Flixbusem, 10% rabatu w Wittchen lub Bytom, czy też 35 zł zniżki na frisco.pl.


Ile kosztuje karta kredytowa w BNP Paribas?

W ramach promocji możecie wybrać kartę Mastercard w wersji Standard lub w wersji Gold. W obu przypadkach wydanie karty jest darmowe. Według tabeli opłat miesięczna opłata za kartę Standard to 9 zł, zaś za kartę Gold 15 zł. Można ich uniknąć po wykonaniu transakcji na odpowiednią kwotę.

Na szczęście Wy nie musicie się tym przejmować przez pierwsze 12 miesięcy. Mianowicie, regulamin gwarantuje Wam w tym okresie bezwarunkowe zwolnienie z opłat. Dopiero po upływie roku opłaty mogą zostać naliczane, o ile oczywiście utrzymacie do tego czasu swoją kartę. Zwolnieniu z opłat podlega również karta dodatkowa, którą możecie wręczyć komuś z bliskich (obie karty mają wspólny rachunek kredytowy).

Zwróćcie ponadto uwagę, iż w przypadku wypowiedzenia umowy w ciągu 6 miesięcy od jej zawarcia, bank naliczy Wam 25 zł „opłaty karnej”. W związku z tym lepiej odczekać pełne pół roku, zanim zdecydujecie się wypowiedzieć umowę. Będzie to jednak dość naturalne działanie, jeśli chcecie zdobyć pełną pulę nagród.

Okres bezodsetkowy wynosi maksymalnie 56 dni. RRSO poza okresem bezodsetkowym to 12,14%. Kartę BNP Paribas możecie podpiąć do Google Pay oraz Apple Pay.

Więcej na temat opłat w Tabeli opłat i prowizji.

Pakiet ubezpieczeń dla karty Gold

W przypadku karty Gold możecie skorzystać z darmowego ubezpieczenia podróży zagranicznej. Zapewnia ono szeroką ochronę oraz wsparcie assistance na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń związanych z podróżowaniem za granicą dla posiadacza oraz użytkownika karty kredytowej, jego małżonka lub partnera oraz dzieci do 25. roku życia pozostających na jego utrzymaniu. Ubezpieczenie od BNP Paribas zapewnia ochronę podczas podróży zagranicznej w zakresie:

  • śmierci lub trwałego inwalidztwa w wyniku NNW,
  • kosztu poszukiwania i transportu zwłok,
  • kosztów leczenia i  Assistance medyczny za granicą,
  • dziennego świadczenia szpitalnego,
  • opóźnienie/zagubienie  bagażu,
  • opóźnienie podróży/spóźnienie na połączenie,
  • usługi assistance (ogólny, medyczny, prawny w podróży ),
  • usługi Concierge.

Więcej informacji na temat ubezpieczenia znajdziecie tutaj.

…a oprócz tego, karta Mastercard Gold prezentuje się naprawdę okazale

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów