fbpx

BNP Paribas: Jesienny szał, czyli 420 zł premii na start w rekordowej promocji!

Trwa do:
31 października 2021
Dostępność wniosków
3000
Jesienny szał BNP Paribas

Jesienny szał to nazwa najnowszej promocji banku BNP Paribas, zapewniającej rekordowe 420 zł premii za założenie darmowego konta. Na łączną premię składa się 100 zł premii pieniężnej, 300 zł do wykorzystania na Allegro oraz 20 zł do Costa Coffee. Na plus zasługuje również krótki, bo tylko 12-miesięczny okres karencji. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu. Po założeniu konta, możecie dodatkowo skorzystać z kończącej się promocji karty kredytowej mamBonus, w której do zdobycia jest ponad 300 zł premii.

Uczestnicy promocji Jesienny szał

Akcja skierowana jest do pełnoletnich osób z pełną zdolnością do podejmowania czynności prawnych, które nie posiadały rachunku osobistego w banku BNP Paribas w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji. Jeśli więc planujecie złożyć wniosek o konto na przykład 28 września 2021 roku, Wasze poprzednie konto w banku organizatora powinno zostać zamknięte przed 28 września 2020 roku. Jeśli nie wiecie, kiedy zamknęliście rachunek, możecie sprawdzić to na infolinii (+48 500 990 500).

Zasady promocji Jesienny szał

Promocja trwa do 31 października 2021 roku lub do wyczerpania puli 3000 wniosków. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania puli wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą już po prostu przyjmowane.

Aby wziąć udział w promocji, należy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj) za pomocą dedykowanej strony promocji.

W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie wyświetlone okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. Pamiętajcie tylko o wyłączeniu adBlocka lub innej tego typu wtyczki. Mogą one blokować prawidłowe zaczytanie się wniosku.

Na zawarcie umowy macie czas do 31 października 2021 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to umowa elektroniczna – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku przez Internet, potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Po otrzymaniu karty pamiętajcie, aby nadać jej PIN w ciągu maksymalnie 7 dni od momentu otrzymania karty, lecz nie później niż do 15 listopada 2021 roku.

Premia w trzech częściach

Premia w akcji Jesienny szał została podzielona na trzy części. Zdobycie każdej z nich wymaga nieco innego działania:

 • Pierwsza nagroda to voucher o wartości 20 zł do sieci kawiarni Costa Coffee oraz e-kod o wartości 50 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.

  Nagrodę otrzymacie za założenie konta wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową oraz wykonanie w listopadzie 2021 roku co najmniej 1 przelewu zewnętrznego w bankowości internetowej lub mobilnej BNP Paribas (na przykład na własne konto w innym banku).

 • Druga nagroda to nagroda pieniężna o wartości 100 zł oraz karta podarunkowa Allergro o wartości 150 zł.

  Drugą nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a następnie, w grudniu 2021 roku i styczniu 2022 roku (w każdym miesiącu z osobna):
  – wykonanie dwóch płatności BLIK na dowolną kwotę,
  – wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę co najmniej 300 zł ,
  – otrzymanie wpływów zewnętrznych na łącznąkwotę minimum 1000 zł.

 • Trzecia nagroda to karta podarunkowa Allegro o wartości 100 zł.

  Ostatnią z trzech nagród otrzymacie wtedy, gdy spełnicie warunki otrzymania drugiej, a ponadto w lutym 2022 roku wykonacie 2 płatności BLIK na dowolne kwoty oraz zapewnicie wpływy zewnętrzne na łączną kwotę minimum 1000 zł.

Co do wpływów na konto, mogą to być wpływy z waszego konta, które posiadacie w dowolnym innym banku. Środków tych nie musicie utrzymywać przez określony czas, możecie je z powrotem wypłacić na swoje główne konto, zaraz po zaksięgowaniu ich w BNP Paribas.

Płatności bezgotówkowe kartą możecie natomiast wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Wykluczone są jedynie niektóre transakcje, które mogłyby ułatwić zbyt łatwe „nabicie płatności”. Szczegółowy wykaz kodów MCC zawarty jest w regulaminie. Są to głównie doładowania e-portmonetek, wpłaty do podmiotów hazardowych, czy opłacanie rachunków domowych. Wszelkie „normalne” płatności zapewnią Wam spełnienie warunków promocji (zakupy w sklepach, na stacjach paliw, w kinie i tak dalej).

Natomiast płatności BLIKIEM możecie wykonać zarówno stacjonarnie, jak i online.

Wydanie nagród

Za pomocą wiadomości e-mail bank poinformuje Was o przyznaniu:

 • pierwszej nagrody – do 23 grudnia 2021 roku,
 • drugiej nagrody – do 18 lutego 2022 roku,
 • trzeciej nagrody – do 28 marca 2022 roku.

Przekazanie nagród nastąpi do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymacie ww. wiadomość. Konieczne będzie wypełnienie formularza informacyjnego, który otrzymacie w drugim mailu (wypełnijcie go do 23 lutego 2022 roku).

Karta podarunkowa do Costa Coffee będzie ważna do 31 marca 2022 roku. Regulamin nie precyzuje ważności e-kodów Allegro. Zasady ich wykorzystania znajdziecie tutaj. Znając życie karty podarunkowe Allegro będą miały 12 miesięcy ważności, albo i dłużej. W obu przypadkach (Costa Coffee i Allegro) nagrody zostaną przekazane SMS-owo.

W dniu wydania nagród, wasze konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj wystarczą trzy płatności “plastikiem” na dowolną kwotę, a zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty będą dla Was darmowe. Jeśli zaś macie mniej niż ukończone 26 lat, wówczas karta będzie dla Was bezwarunkowo darmowa. Po otrzymaniu nagród, konto możecie zostawić sobie na dłużej lub po prostu zamknąć. O skutecznych sposobach na zamykanie konta pisałem tutaj.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 3 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł, karta jest bezwarunkowo bezpłatna dla osób w wieku do 26 lat,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

Pozostałe karty debetowe dostępne w ofercie BNP Paribas:

 • Karta Otwarta na eŚwiat

– 6 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie „Cyber Pomoc”.

 • Karta Otwarta na Świat

– 10 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”,

– przewalutowanie dla prawie 160 walut bez dodatkowych kosztów.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów