Bank Citi Handlowy: 700 zł prostej premii na start dla nowych użytkowników bezwarunkowo darmowego konta osobistego!

Trwa do:
18 czerwca 2024
Dostępność wniosków
3500

Bank Citi Handlowy zaprezentował właśnie nową promocję! Zakładając bezwarunkowo darmowe Citikonto z kartą debetową, otrzymacie nawet 700 zł premii gotówkowej! Zasady promocji są naprawdę proste. Do zdobycia całości bonusu wystarczy w zasadzie zwyczajna aktywność na koncie. Co do samego rachunku – Citikonto to w pełni darmowe konto osobiste. Zapewnia ono między innymi bezwarunkowo darmowe prowadzenie, bezwarunkowo darmową obsługę karty debetowej, darmowe przelewy internetowe (w tym 3 przelewy natychmiastowe), a także 4 darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Co tu kryć, tak dobre warunki użytkowania konta to rzadkość na rynku bankowym w Polsce. Citikonto możecie zarówno otworzyć, jak i zamknąć bez wychodzenia z domu i bez przyjmowania kuriera. Po założeniu konta możecie zdobyć kolejny bonus w promocji karty kredytowej z 900 zł premii!

Uczestnicy promocji – bank Citi Handlowy

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy w okresie po 31 grudnia 2021 roku nie posiadali w banku Citi Handlowym konta osobistego lub konta oszczędnościowego. Co ważne, posiadanie innych produktów banku (w tym karty kredytowej) nie koliduje z możliwością udziału w niniejszej akcji. To dość ważne zagadnienie, ponieważ wielu czytelników bloga posiada już kartę z logo Citi. Ba, w ten sposób proces założenia konta będzie jeszcze prostszy, ponieważ bank posiada już wasze dane w swoim systemie.

Jak założyć promocyjne Citikonto

Uwaga! Jeśli używacie AdBlocka lub innego blokera reklam, na wszelki wypadek wyłączcie go, zanim przejdziecie na stronę promocji. Z doświadczenia wiemy, że tego typu wtyczki mogą spowodować problemy z dołączeniem do akcji. Jeśli regularnie przeglądacie bloga JakDorobic.pl, możecie wyłączyć AdBlock na stałe dla naszego adresu. Gwarantuję, że nie znajdziecie tutaj żadnej irytującej reklamy 😉

Wniosek o promocyjne Citikonto dostępny jest na dedykowanej stronie promocji. Na złożenie wniosku macie czas w terminie do 18 czerwca 2024 roku lub do wyczerpania puli 3500 promocyjnych wniosków. W przypadku, gdy dojdzie do wyczerpania puli, strona promocji po prostu zaprzestanie przyjmować nowe wnioski.

Wniosek możecie wypełnić na komputerze lub na smartfonie (pamiętajcie o zaakceptowaniu regulaminu oraz zgód marketingowych). Na koniec otrzymacie SMS-a z linkiem do pobrania aplikacji mobilnej, za pośrednictwem której wykonacie foto-weryfikację. Chodzi tutaj o zrobienie zdjęcia twarzy (selfie) oraz zdjęcia dowodu osobistego z wykorzystaniem waszego smartfona.

W razie jakiegokolwiek niepowodzenia w przypadku składania wniosku (nieudana weryfikacja lub zamknięcie przeglądarki), na maila otrzymacie link, za pośrednictwem którego dokończycie wniosek. Ewentualnie bank skontaktuje się z Wami z propozycją dokończenia zakładania konta (poprzez ponowną foto-weryfikację, za pośrednictwem kuriera, w oddziale lub zdalnie przez infolinię).

Weryfikacja tożsamości promocja citibank citi handlowy
Taki komunikat ujrzycie na końcu wniosku.

Podczas wypełniania wniosku wyraźcie zgody na:

 • przesyłanie i prezentowanie przez Citibank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (na przykład: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach),
 • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Citibank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego.

Nawet 700 zł premii gotówkowej – bank Citi Handlowy!

700 zł premii to łączna kwota, którą możecie zdobyć w opisywanej dziś promocji. Całość została jednak podzielona na kilka części. Bonusy o wartości 130 zł, 250 zł, 300 zł oraz 20 zł będziecie zdobywać pod warunkiem spełniania różnych, ale bardzo prostych warunków, które po kolei opisujemy powyżej. Traktując darmowe CitiKonto jako swój główny rachunek do codziennych sprawunków, spełnicie warunki w zasadzie „przy okazji” 😉

130 zł bonusu za wpływy na CitiKonto

Tę część nagrody otrzymacie, jeśli w każdym z dwóch miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta, zapewnicie łączne wpływy na rachunek w wysokości co najmniej 2000 zł. Wpływy nie mogą pochodzić z rachunków prowadzonych przez Citibank dla klientów indywidualnych. Sprawę załatwi więc przelew z Waszego konta osobistego prowadzonego w innym banku.

Przykładowo: zakładając konto w maju 2024 roku, wpływy o łącznej wartości 2000 zł zapewniajcie w czerwcu oraz lipcu 2024 roku.

250 zł premii za aktywność na rachunku

Ten bonus podzielono na 5 części po 50 zł każda. Każdą część (50 zł) otrzymacie pod warunkiem wykonania co najmniej 3 płatności kartą debetową o łącznej wartości minimum 100 zł miesięcznie. Płatności wykonujcie w ciągu 5 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu założenia konta.

Przykładowo: zakładając konto w maju 2024 roku, płatności kartą wykonujcie w okresie od czerwca do października 2024 roku.

300 zł premii za wpływ wynagrodzenia na CitiKonto

Aby zdobyć tę premię należy, w ciągu 5 kolejnych miesięcy, licząc od następnego miesiąca po założeniu konta, otrzymywać na swój nowy rachunek wpływ wynagrodzenia. Jako wpływ wynagrodzenia regulamin rozumie:

 • wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/ marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę,
 • emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie,
 • stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie,
 • świadczenia z programu Rodzina 800 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie,
 • w przypadku osób samozatrudnionych przelew z konta firmowego. Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych dla klientów indywidualnych prowadzących dla Uczestnika w Banku lub w innych instytucjach finansowych.

Przykładowo: zakładając konto w maju 2024 roku, wpływ wynagrodzenia zapewnijcie w miesiącach od czerwca do października 2024 roku.

Pamiętajcie: jeśli prowadzicie działalność gospodarczą, warunek ten możecie spełnić, przelewając sobie środki ze swojego konta firmowego!

20 zł bonusu za wyrażenie zgód marketingowych

20 zł premii gotówkowej otrzymacie z kolei za samo podpisanie umowy oraz wyrażenie zgód marketingowo-handlowych w trakcie wnioskowania o rachunek osobisty. Zgody należy utrzymać co najmniej do chwili otrzymania premii.

Chodzi o wspomniane już wcześniej zgody na:

 • przesyłanie i prezentowanie przez Citibank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (na przykład: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach) oraz
 • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Citibank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego.

Wydanie nagród w promocji „Otwórz CitiKonto i zyskaj do 700 PLN”

Wszystkie wymienione dziś premie będą trafiać do Was w terminie do końca miesiąca następującego po spełnieniu warunków. Do czasu otrzymania wszystkich nagród nie wypowiadajcie umowy o konto osobiste.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Citikonto – jak założyć promocyjne konto oszczędnościowe?

Twoja Lokata na 5,5% w skali roku

Twoja Lokata to dodatkowy, 3-miesięczny depozyt, dostępny wyłącznie dla osób, które założą promocyjne Citikonto. Lokatę możecie założyć w bankowości elektronicznej, za pośrednictwem bankowości telefonicznej CitiPhone, ewentualnie w placówkach stacjonarnych banku. Minimalna kwota lokaty to 1000 zł, zaś maksymalna 20.000 zł. Z preferencyjnej lokaty możecie skorzystać jednorazowo. Lokata ma charakter nieodnawialny – po okresie zapadalności, środki wraz z odsetkami trafią na wasze Citikonto.

Twoja Lokata – Bank Citi Handlowy

Konto SuperOszczędnościowe na 5% w skali roku

W przypadku Konta SuperOszczędnościowego możecie ulokować kwotę do 20.000 zł na 5% w skali roku. Nadwyżka zaprocentuje na zdecydowanie mniej, bo 2% w skali roku. Konto SuperOszczędnościowe wyklikacie w bankowości elektronicznej już po założeniu konta osobistego.

Bank nalicza odsetki na koncie SuperOszczędnościowym na koniec każdego miesiąca kalendarzowego, za wyjątkiem miesięcy, w których klient dokonał transakcji obciążającej Konto SuperOszczędnościowe. Niezależnie od dnia i wysokości kwoty wypłaconej z konta SuperOszczędnościowego w danym miesiącu, za pozostałe na tym koncie środki nie naliczą się odsetki na koniec tego miesiąca.

Co ciekawe, prowadzenie Konta SuperOszczędnościowego nie jest bezwarunkowo darmowe. Warunkiem zwalniającym z opłaty miesięcznej jest zapewnienie wpływów z tytułu wynagrodzenia na Konto osobiste w kwocie minimum 2000 zł. W przeciwnym wypadku konto oszczędnościowe będzie kosztować 15 zł miesięcznie.

Pierwsza wypłata gotówki w każdym miesiącu jest bezpłatna – za kolejne bank pobiera opłaty zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji. W chwili obecnej jest to 10 zł.

Szczegóły – Tabela oprocentowania. O Koncie SuperOszczędnościowym możecie też poczytać na specjalnej stronie banku.

Citikonto – analiza rachunku

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową z usługą wielowalutową – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz mobilne, 
 • 0 zł za pierwsze 3 przelewy internetowe Express Elixir w miesiącu, każdy kolejny 5 zł,
 • 0 zł za wypłaty ze gotówki z bankomatów Citi,
 • 0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi, każda kolejna 8 zł,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł prowizji za udzielenie kredytu w rachunku płatniczym,
 • uczestnictwo w programie Citi Rabaty oraz Bezcenne Chwile (Priceless Specials),
 • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.


Cóż, tak prostych i przejrzystych warunków nie oferuje żaden inny bank. Korzystając z rachunku w tradycyjny sposób nie zapłacicie ani złotówki. Ba, nawet gdy kartę wrzucicie na dno szuflady, również żadne opłaty się nie pojawią. Pamiętajcie tylko, aby podczas otwierania konta nie wnioskować o żadne dodatkowe usługi typu CitiPhone (jej koszt to 9 zł) lub CitiAlerts (koszt 6 zł lub 10 zł). Usługi te nie są wymagane na poczet promocji, a mogą tylko niepotrzebnie zwiększyć koszty użytkowania rachunku.

Citikonto zalety

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów