fbpx

Testuj żele pod prysznic Luksja oraz produkty marki Somat, a otrzymasz zwrot pieniędzy!

Kolejna dawka testów produktu trafia na bloga! Tym razem możecie odebrać zwrot pieniędzy za zakup produktów do zmywarki marki Somat (50% wartości produktu za zakup w sklepie Biedronka) oraz żeli pod prysznic marki Luksja. W sierpniu mamy tak duży wysyp tego rodzaju promocji, że po raz kolejny musiałem zmieścić dwa testy w jednym artykule. W przypadku Luksji maksymalny zwrot to 11,99 zł, zaś dla produktów Somat zwrot będzie zależny od aktualnej wartości danego towaru. Obecnie na blogu dostępne są jeszcze testy: Algidy, Dove, Parodontax, Coccolino, Mutti, Develey oraz Pudliszek. Szczegółów szukajcie w blogowej wyszukiwarce. Co prawda, jedna osoba może otrzymać wyłącznie jeden zwrot w każdej z prezentowanych dzisiaj promocji, aczkolwiek akcje promocyjne możecie śmiało polecić rodzinie i znajomym, dzięki czemu zyskacie na tym wszyscy.

 

 

Zasady promocji – Luksja

Pomimo, że tym razem organizatorem promocji nie jest znana i lubiana agencja Smolar, zasady również są bardzo proste. Po zakupie żelu pod prysznic Luksja, zachowajcie paragon i wypełnijcie formularz zgłoszeniowy wraz ze skanem lub zdjęciem paragonu oraz numerem konta. Zwrot za zakupiony produkt otrzymacie w ciągu 21 dni kalendarzowych. W ramach promocji do waszej dyspozycji są:

  • żele o pojemności 250ml – zwrot do 6,99 zł,
  • żele o pojemności 500ml – zwrot do 9,99 zł,
  • żele o pojemności 750ml – zwrot do 11,99 zł.

 

Co tu kryć, najlepszą opcją będzie zakup największego opakowania. Wymienione kwoty zwrotu to maksymalne stawki, jakie możecie otrzymać. W przypadku, gdy koszt produktu na paragonie będzie niższy, wówczas na wasze konto powędruje kwota realnie zapłacona w sklepie. Natomiast w przypadku, gdy cena będzie wyższa, wówczas otrzymacie podaną kwotę maksymalną, na przykład 11,99 zł w opcji 750ml.

 

Żele Luksja możecie zakupić w dowolnym sklepie w terminie od 5 sierpnia 2019 roku do 30 września 2019 roku. Rejestracja w promocji dostępna jest w tych samych dniach lub do wyczerpania puli 5000 zwrotów. W przypadku przedwczesnego wyczerpania puli bonusów, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji. Pamiętajcie również, iż biorąc udział w akcji ze zwrotem środków, nie możecie wziąć udziału w równolegle prowadzonym konkursie „Twój pierwszy krok ku pielęgnacji”, dostępnym na tej samej stronie promocji. Mówi o tym zapis regulaminu:

Dowód zakupu, o którym mowa w pkt 2.2. lit. b) Regulaminu może stanowić podstawę do wzięcia udziału tylko w jednej prowadzonej przez Organizatora akcji promocyjnej produktów marki Luksja. W szczególności, dowód zakupu, którym Uczestnik posłużył się w konkursie prowadzonym przez Organizatora pod nazwą „Pierwszy krok ku pielęgnacji”, którego regulamin dostępny jest pod adresem strony internetowej www.ku-pielegnacji.pl, nie może stanowić podstawy do udziału w niniejszej Akcji.

 

 

 

 

Jedna osoba może otrzymać zwrot wyłącznie za jeden produkt. Mało tego, w danym gospodarstwie domowym z promocji może skorzystać tylko jedna osoba (gospodarstwo domowe = konkretny adres zamieszkania = konkretny adres korespondencyjny). Również ten sam numer rachunku bankowego oraz numer telefonu nie może być użyty w dwóch różnych zgłoszeniach. Co więcej, z jednego IP można wysłać maksymalnie 1 zgłoszenie. Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

 

Na koniec ważna uwaga. Organizator promocji zachowuje sobie prawo do telefonicznego potwierdzenia waszej tożsamości. Gdyby doszło do takiej sytuacji, próba połączenia będzie inicjowana dwukrotnie. W przypadku dwukrotnego nieodebrania telefonu, tożsamość uznaje się za niepotwierdzoną.

Druga opcja to mailowe wezwanie do potwierdzenia tożsamości w ciągu 7 dni od otrzymania wiadomości. Chodzi tutaj o podanie danych korespondencyjnych oraz skanu/zdjęcia paragonu w wiadomości zwrotnej.

Opcja numer 3 to prawo żądania przez organizatora przesłania na jego adres korespondencyjny oryginału dowodu zakupu. Dostarczenie paragonu/faktury powinno nastąpić w ciągu 7 dni roboczych od daty otrzymania wezwania.

 

…miejmy nadzieję, że organizator nie będzie jednak korzystał z przysługujących mu praw, szczególnie z trzeciej możliwości weryfikacji zgłoszenia.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie akcji promocyjnej.

 

 

Program poleceń TransferGo

Po 10 funtów dla polecającego i poleconego!

 

 

Zasady promocji – produkty Somat (50% zwrotu)

W tym przypadku nie otrzymacie pełnego zwrotu, lecz 50% ceny brutto za zapłacony produkt. Ogólnie zasady są bardzo proste: kupujecie jeden produkt Somat w sklepie Biedronka, zachowujecie paragon, wypełniacie formularz zgłoszeniowy wraz ze skanem lub zdjęciem paragonu, podajecie numer konta, a na końcu otrzymujecie zwrot za zakupiony produkt.

W promocji biorą udział następujące produkty:

  • Tabletki Somat Gold 54 sztuk,
  • Tabletki Somat Gold All in One Extra 60 sztuk,
  • Somat odświeżacz do zmywarek Cytrynowy,
  • Nabłyszczacz Somat 500ml Cytrynowy,
  • Nabłyszczacz Somat 500ml Extra Dry,
  • Somat płyn do czyszczenia zmywarek.

 

W promocji biorą udział wyłącznie produkty przeznaczone na rynek polski. Jednym z wymogów będzie podanie w formularzu kodu EAN, umieszczonego na opakowaniu produktu. Ostatnia strona regulaminu to natomiast instrukcja ukazująca, które dane z paragonu należy podać w formularzu.

Akcja trwa od 7 sierpnia 2019 roku do 20 sierpnia 2019 roku. Gdy limit 3000 zwrotów zostanie osiągnięty, wówczas rejestracja zostanie zamknięta i kolejne zgłoszenia nie będą przyjmowane.

 

 

 

 

Wypełnienie formularza jest dość proste i nie powinno raczej sprawić Wam żadnego problemu. Oczywiście niezbędnym elementem będzie akceptacja regulaminu promocji oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Po wysłaniu formularza powinniście otrzymać maila z potwierdzeniem prawidłowej wysyłki. Poprzednie tego typu akcje pokazały, iż mail nie zawsze jest dostarczany lub wpada on do SPAM-u. Na szczęście prawidłowość zgłoszenia możecie zweryfikować na stronie promocji klikając Sprawdź zgłoszenie i podając (tamże) niezbędne dane.

 

Jedna osoba może otrzymać zwrot wyłącznie za jeden produkt. Mało tego, w danym gospodarstwie domowym z promocji może skorzystać tylko jedna osoba (gospodarstwo domowe = konkretny adres zamieszkania). Również ten sam numer rachunku bankowego nie może być użyty w dwóch różnych zgłoszeniach. Zwroty wypłacone będą sukcesywnie, nie wcześniej jednak niż 21 dni po dokonaniu prawidłowego zgłoszenia do promocji. Ostateczny termin wypłaty środków to 20 września 2019 roku. W przypadku potrzeby dodatkowej weryfikacji, zwrot środków może się opóźnić do 4 października 2019 roku. Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie akcji „Wypróbuj Somat za 50%”.

 

Mała podpowiedź ode mnie. Opakowanie zawierające 60 tabletek kosztuje 24,99 zł, zaś Somat Gold (54 tabletki) kosztuje 27,99 zł. Pozostałe produkty biorące udział w promocji są już sporo tańsze. Nie da się ukryć, iż nawet bez uzyskania 50% zwrotu, ceny tabletek w Biedronce są rewelacyjne. Ceny produktów znalazłem na 60 stronie gazetki.

 

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów