Santander Bank: 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę, czyli najprostsza promocja bankowa na blogu – sprawdź instrukcję krok po kroku!

Ta promocja została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna. Do zdobycia jest nawet 480 zł premii na start oraz do 300 zł zwrotu za rachunki + 8% na koncie oszczędnościowym.

Do 31 sierpnia 2019 roku Santander Bank prowadzi świetną promocję, w której do zdobycia jest 150 zł premii na start do wykorzystania na zakupy w Biedronce. Jako, że jest to bardzo łatwa promocja, śmiało można ją polecić osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z promocjami bankowymi. Co ważne, z promocji mogą skorzystać zarówno całkiem nowi, jak i powracający klienci Santander Banku. Aby wziąć udział w akcji, wystarczy, że w ciągu roku od rozpoczęcia promocji nie posiadaliście konta w Santanderze. Konto Jakie Chcę możecie zarówno założyć, jak i zamknąć bez wychodzenia z domu! Zawarcie umowy odbywa się za pośrednictwem kuriera, zaś wypowiedzenie umowy dostępne jest z poziomu bankowości elektronicznej. Konto Jakie Chcę to solidny rachunek zapewniający darmowe prowadzenie konta oraz nielimitowane przelewy natychmiastowe.

Kto może wziąć udział w promocji  „Mam Konto Jakie Chcę z premią”?

Zgodnie z regulaminem, w promocji z bonami do Biedronki mogą wziąć udział osoby, które od 1 lipca 2018 roku nie posiadały konta osobistego w Santander Banku. Ponadto posiadanie dowolnego innego produktu jak konto oszczędnościowe, karta kredytowa czy kredyt nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji.

Jak założyć promocyjne konto?

Wniosek o Konto Jakie Chcę z bonami do Biedronki dostępny jest na dedykowanej stronie promocji. Podczas wypełniania wniosku należy załączyć fotkę lub skan dowodu osobistego. Ewentualnie ksero dowodu możecie przekazać kurierowi, wybór należy do Was. Oprócz konta zawnioskujcie również o kartę debetową. Wniosek możecie wypełnić zarówno na komputerze, jak i na smartfonie.

Podczas wypełniania wniosku należy wyrazić następujące zgody:

 • na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym,
 • na kontakt telefoniczny w celu marketingowym,
 • na Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK), czyli na elektroniczną formę przekazywania korespondencji w miejsce tradycyjnej korespondencji papierowej.

Aby ułatwić Wam zadanie, poniżej przedstawiam screen obrazujący, które zgody należy zaznaczyć, aby zapewnić sobie udział w promocji 🙂

Na złożenie wniosku w promocji macie czas od 1 lipca do 31 sierpnia 2019 roku. Ostateczny termin podpisania umowy to 15 września 2019 roku. Umowę o konto zawrzecie za pośrednictwem kuriera. Wizyta kuriera będzie poprzedzona telefonem z banku w celu umówienia spotkania w dogodnym miejscu i czasie (na przykład w domu, w pracy lub w szkole). Po podpisaniu umowy, dokumenty wrócą do banku. Jeśli wszystko będzie się zgadzać, informację o aktywacji rachunku otrzymacie mailowo i/lub SMS-owo. Aktywacja konta również musi nastąpić do 15 września 2019 roku.

Jak zdobyć 150 zł premii (do Biedronki) w ramach promocji?

Gdy wasze konto będzie już aktywne wystarczy, że w ciągu 30 dni od aktywacji rachunku (nie później jednak niż do 15 października 2019 roku) zapewnicie:

 • wpływy na łączną kwotę co najmniej 1000 zł oraz 
 • wykonacie kartą 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

Wpływy mogą pochodzić z waszego rachunku w innym banku lub od kogoś bliskiego. Jako, że kwota 1000 zł ma stanowić sumę wpływów, przykładowe dwukrotne zasilenie konta po 500 zł zapewni spełnienie warunków promocji. Po zapewnieniu wpływów, środki możecie od razu wypłacić z powrotem. Liczy się sam fakt zaksięgowania środków na koncie.

Przez transakcje bezgotówkowe rozumie się natomiast płatności kartą w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych (na przykład zakupy w sklepie) oraz przez Internet.

Jak otrzymam i wykorzystam nagrodę?

Kody do wykorzystania w Biedronce otrzymacie mailowo w terminie do 31 października 2019 roku. Będą to dwa kody, pierwszy o wartości 50 zł oraz drugi opiewający na kwotę 100 zł.

Szczegóły w regulaminie akcji promocyjnej „Mam Konto Jakie Chcę z premią”.

Szczegóły Konta Jakie Chcę

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za przelewy internetowe,
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wypłaty BLIKIEM z dowolnego bankomatu,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Santander Banku,
 • 5 zł za wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce, opłata nie jest pobierana od osób w wieku do 20 lat,
 • 0 zł lub 3 zł lub 5 zł za kartę debetową.

Co do opłaty miesięcznej za kartę debetową, domyślnie ustawiona jest stała opłata w wysokości 3 zł. Santander umożliwia jednak wybór jednego z dwóch wariantów pozwalających na uniknięcie opłaty za kartę. W pierwszym z nich, opłaty możecie uniknąć pod warunkiem wykonania 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. W drugim wariancie zwolnienie z pobierania opłaty za kartę nastąpi po wykonaniu płatności na sumę 500 zł. W przypadku niespełnienia wymienionych warunków, opłata za kartę wyniesie 5 zł.

Zmiana sposobu pobierania opłat za kartę dostępna jest po zalogowaniu w ramach bankowości elektronicznej w zakładce Bankomaty i opłaty, a następnie w sekcji Opłata za kartę. Oczywiście, rekomenduję Wam wybór wariantu z 5 transakcjami. W ten oto sposób, spełniając warunki dla promocji z wynagrodzeniem, jednocześnie zapewnicie sobie zwolnienie z opłaty za kartę.

Jak zamknąć Konto Jakie Chcę?

Jeśli po odebraniu premii zdecydujecie się na zamknięcie konta, nic nie stoi na przeszkodzie. Santander Bank jest pod tym względem bardzo przyjazny. Obecnie dostępne są 3 formy rezygnacji z konta:

 • wizyta w placówce (Santander ma bardzo szeroką sieć oddziałów)
 • rozmowa telefoniczna z infolinią (w dni robocze między godziną 8:00 a 18:00),
 • rozmowa on-line w kanale wideo (w dni robocze między godziną 8:00 a 18:00).

W powyższy sposób zamkniecie również kartę wydaną do rachunku.

Czy mogę zarobić jeszcze więcej?

Niniejszy artykuł dotyczy tylko podstawowej promocji z premią bazową w wysokości 150 zł. Dla bardziej wytrawnych miłośników promocji bankowych przygotowałem dwa osobne wpisy. W pierwszym z nich przedstawiam jak zdobyć dodatkowe benefity w promocji Konta Jakie Chcę:

 • 80 zł za skorzystanie z programu poleceń,
 • 80 zł za polecanie konta swoim bliskim,
 • 150 zł za wpływy wynagrodzenia lub wpływy z innych tytułów,
 • do 300 zł w formie 1% zwrotu od opłacanych rachunków domowych.

Z drugiego artykułu dowiecie się natomiast, jakie benefity może zdobyć wasze dziecko, któremu założycie Konto Jakie Chcę (dla osoby w wieku do 26 lat). Mianowicie, wy uzyskacie 80 zł za polecenie konta dziecku, zaś wasza pociecha:

 • 50 zł premii na start za okazanie świadectwa,
 • 80 zł premii w ramach programu poleceń.

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów