fbpx

Santander Bank Polska: nawet 1150 zł premii w promocji Konta Firmowego Godnego Polecenia

Oprócz trwającej promocji konta osobistego, w której możecie zdobyć 200 zł premii na start, Santander Bank Polska ruszył z bardzo ciekawą akcją promującą Konto Firmowe Godne Polecenia. Łączna kwota jaką możecie zdobyć nawiązując współpracę z Santander Bank Polska wynosi nawet 1150 zł! Mianowicie, 250 zł na start otrzymacie w ramach akcji z eBroker za samo założenie konta i wykonanie kilku prostych czynności! Co tu kryć, będzie to najłatwiejsze 250 zł zarobione przez waszą firmę 🙂 Kolejne 900 zł bank wypłaci Wam natomiast w formie 3% moneyback od rutynowych zakupów kartą debetową (do 150 zł w skali miesiąca).. Ponadto uzyskacie 24-miesięczną gwarancję zwolnienia z opłat za większość usług związanych z użytkowaniem konta, między innymi za prowadzenie rachunku, kartę płatniczą, wszystkie bankomaty na świecie, czy też 10 przelewów natychmiastowych. Aha, i pamiętajcie, iż osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą tak samo jak klienci detaliczni zakładać niezliczoną ilość kont bankowych i korzystać z oferowanych promocji bankowych.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji z 250 zł premii na start mogą skorzystać wyłącznie przedsiębiorcy prowadzący firmę w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, czyli w sumie większość przedsiębiorców. Warunkiem udziału w akcji jest nieposiadanie konta firmowego w Santander Bank Polska po 1 lipca 2019 roku.

Z kolei, z promocji z 900 zł moneyback mogą skorzystać wyłącznie przedsiębiorcy prowadzący firmę w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, których przychody roczne nie przekraczają kwoty 10.000.000 zł. Warunkiem udziału w akcji jest nieposiadanie konta firmowego w Santander Bank Polska od 31 marca 2019 roku do momentu przystąpienia do promocji.

Powyższe wykluczenia nie dotyczą produktów przeznaczonych dla osób indywidualnych, na przykład konta osobistego (niefirmowego), czy karty kredytowej. Bezproblemowo możecie równolegle posiadać produkt przeznaczony dla osoby fizycznej, jak i skorzystać z promocji dla klientów firmowych.

Jak założyć konto w promocji?

Rejestracja w promocji dostępna jest na dedykowanej stronie promocji. Pamiętajcie, aby podczas rejestracji podać takie same dane jak w docelowym wniosku. Oprócz konta zawnioskujcie również o kartę debetową Mastercard Business Debit lub VISA Business Electron.

Ponadto:

 • wyraźcie zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji przez organizatora,
 • zawnioskujcie o usługi elektroniczne Mini Firma (to po prostu nazwa bankowości elektronicznej przeznaczonej dla przedsiębiorców),
 • nie wyrażajcie sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych,
 • wyraźcie zgodę na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych.

Wnioski w promocji możecie składać do 31 sierpnia 2020 roku. Umowę podpiszecie za pośrednictwem kuriera. Macie na to czas do 15 września 2020 roku.

Zasady uzyskania 250 zł premii na start

Waszym głównym zadaniem będzie wykonanie trzech przelewów (Elixir, Express elixir lub Bluecash) w terminie do 11 października 2020 roku. Kwota przelewów jest dowolna. Pamiętajcie jedynie, że mają to być przelewy zewnętrzne, czyli do innych banków niż Santander Bank Polska (przelewy do ZUS też odpadają). Przykładowo przelew na wasze konto w innym banku zapewni spełnienie warunków promocji. Dodatkowym warunkiem jest co najmniej jedno zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku. Na spełnienie tego warunku również macie czas do 11 października 2020 roku.

To wszystko! Teraz pozostaje Wam już tylko poczekać na maila z informacją o przyznaniu prawa do wypłaty premii. Organizator roześle stosowne informacje do 20 października 2020 roku. Następnie w ciągu 7 kolejnych dni będziecie musieli uzupełnić dane do wypłaty premii na stronie promocji (chodzi głównie o numer rachunku założonego w promocji na który powędruje premia). Premia zostanie wypłacona w okresie do 31 października 2020 roku.

Szczegóły w regulaminie na stronie promocji.

Do 900 zł premii za płatności kartą

W niniejszej promocji, premia będzie wypłacana jako 3% zwrotu od płatności bezgotówkowych wykonanych kartą płatniczą (bez żadnych wykluczeń). Maksymalna miesięczna premia to 150 zł, zaś czas obowiązywania promocji po założeniu konta to 6 miesięcy kalendarzowych. Mówiąc bardziej szczegółowo, okres naliczania premii trwa w miesiącu założenia konta oraz przez 5 kolejnych miesięcy. Zatem zaraz po aktywacji konta, śmiało możecie zaczynać firmowe zakupy 🙂

Warunkiem uzyskania premii jest wykonanie w danym miesiącu rozliczeniowym co najmniej jednego przelewu na rzecz ZUS-u lub Urzędu Skarbowego o minimalnej wartości 200 zł z rachunku otwartego w ramach promocji. Przelew ten należy wykonać z rachunku bieżącego otwartego w ramach promocji w terminie do 15-go dnia miesiąca następującego po miesiącu naliczenia premii. Dzięki temu opłacanie składek lub zaliczek na podatek będzie choć trochę przyjemniejszą czynnością 🙂 Premie będą wypłacane do 25-tego dnia kolejnego miesiąca.

Szczegóły w regulaminie „Promocji dla przedsiębiorców – IV edycja”.

Szczegóły rachunku Konto Firmowe Godne Polecenia

W ramach promocji z moneyback otrzymujecie 24-miesięczną gwarancję zwolnienia z opłat za większość usług związanych z użytkowaniem konta. Koszty prowadzenia rachunku w pierwszych 24 miesiącach są następujące:

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty debetowej,
 • 0 zł za przelewy internetowe w systemie Elixir,
 • 0 zł za 10 przelewów natychmiastowych w miesiącu (system Bluecash),
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą,
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia przelewu do innego banku,
 • 0 zł za smsKody autoryzacyjne,
 • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach Santander Bank Polska. 

Po upływie 24 miesięcy, opłaty będą naliczane zgodnie z bieżącą taryfą. Ewentualnie bank może też ruszyć z nową promocją lub przedłużyć niniejszą. Ogólnie warto być dobrej myśli 🙂

Szczegóły dotyczące obecnie obowiązujących stawek najdziecie w Taryfie opłat i prowizji.

Opodatkowanie premii

Promocje dla przedsiębiorców rządzą się swoimi prawami w kwestii opodatkowania. Przychód uzyskany w ramach promocji bankowych musicie rozliczyć samodzielnie, zgodnie ze stosowaną formą opodatkowania. O szczegóły pytajcie swojego księgowego. W regulaminie promocji znajdziemy jedynie zapis:

Wartość premii (określonej w par.4 ust.2 Regulaminu) otrzymanej przez Uczestnika w ramach Promocji, stanowi dla niego przychód z działalności gospodarczej. Uczestnik jest zobowiązany do samodzielnego odprowadzenia należnego podatku z tego tytułu.


Mam już konto firmowe, po co mi drugie?

Przedsiębiorcy tak samo jak osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej mogą posiadać więcej niż jeden rachunek bankowy. Jest to bardzo wygodne w przypadku, gdy chcecie, aby środki na waszym koncie zostały zaksięgowane natychmiastowo. Wówczas podajecie kontrahentowi numer konta założonego w banku, w którym posiada on konto. Tego typu przelewy księgowane są natychmiastowo. Innym motywatorem do zakładania kolejnych rachunków są promocje, taka jak ta.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów