Alior Bank: 6800 punktów powitalnych Priceless Specials, czyli vouchery o wartości 100 zł lub 8 biletów do kina + 200 zł premii w promocji konta

Ostatnia promocja punktów powitalnych w programie lojalnościowym Mastercard Priceless Specials cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, iż została zakończona przed czasem. W związku z tym…organizator promocji postanowił ruszyć z nową promocją i podwoić liczbę punktów! Oznacza to, iż na start otrzymacie aż 6800 punktów powitalnych. Wymienicie je na vouchery o wartości 100 zł (RTV EURO AGD, Decathlon, empik.com, Circle K i wiele innych) lub na osiem biletów do kina Cinema City, których łączna wartość przekracza 200 zł! O wiele lepsze wieści czekają na osoby, które nie mają jeszcze konta w Alior Banku. Otóż w bieżącej promocji Konta Jakże Osobistego do zdobycia jest 200 zł łatwej premii na start. Oprócz tego bank z aniołem w logo zapewnia Lokatę na 100 dni dla kwoty do 50.000 zł na 3% w skali roku oraz takie samo oprocentowanie na koncie oszczędnościowym dla kwoty do 20.000 zł. Co tu kryć, to świetny moment na założenie konta w Alior Banku!

 

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja trwa od 26 września 2019 roku do 13 listopada 2019 roku. W tych dniach należy przystąpić do programu Mastercard Priceless Specials. Umowę o kartę Debit Mastercard mogliście natomiast podpisać zarówno przed startem promocji, jak i w trakcie jej trwania. Promocja może zostać zakończona przed czasem, w chwili wyczerpania puli 4600 nagród. W takiej sytuacji, stosowny komunikat pojawi się na stronie promocji.

 

Promocja skierowana jest do uczestników programu, którzy dokonują pierwszej rejestracji karty debetowej Alior Banku w programie. Dla uniknięcia wątpliwości, z promocji nie mogą skorzystać osoby, które zarejestrowały daną kartę w programie do 25 września 2019 roku, ale zrezygnowały z udziału w Priceless Specials, a teraz ponownie chcą się zarejestrować.

 

Jak zarejestrować się w programie Priceless Specials?

Rejestracja dostępna jest w bankowości internetowej, na stronie programu, poprzez infolinię lub w dowolnej placówce Alior Banku. W przypadku wyboru pierwszej opcji (moim zdaniem najlepszej), zalogujcie się do bankowości internetowej i wejdźcie w zakładkę Szczegóły karty. Po rozwinięciu szczegółów zakładki znajdziecie sekcję Informacje o karcie, w której dostępna jest opcja włączenia programu.

Pamiętajcie również, iż utworzenie konta w programie trwa nawet do 14 dni roboczych, dlatego nie czekajcie z tym do końca trwania promocji. Jednak jak pokazuje praktyka, rejestracja trwa zazwyczaj od 2 do 5 dni.

 

 

 

 

Zasady promocji

Głównym warunkiem uzyskania punktów powitalnych jest wykonanie 5 płatności bezgotówkowych kartą w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub w Internecie. Macie na to 30 dni kalendarzowych od momentu przystąpienia do programu.

Punkty zostaną przyznane w ciągu 5 dni roboczych od momentu wykonania ostatniej z wymaganych transakcji. Ich ważność upływa w ciągu 1 miesiąca od momentu przyznania, dlatego lepiej pospieszyć się z wymianą punktów na nagrody. Najciekawszym sposobem wymiany punktów będzie wybór biletów do Cinema City (według moich wyliczeń łączna wartość takiego pakietu przekroczy 200 zł), ewentualnie voucherów o wartości 100 zł do Circle K, Czas na Herbatę, empik.com, Douglas, RTV EURO AGD, czy home&you.

Szczegóły w regulaminie promocji – 6800 punktów powitalnych.

 

 

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco z wszelkimi nowościami!

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów