Karta kredytowa BNP Paribas: 400 zł premii na zakupy w sklepach Biedronka, bilet do kina oraz 350 zł bonusu w promocji konta osobistego!

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Bank BNP Paribas nie zwalnia tempa! Właśnie ruszyła kolejna świetna promocja karty kredytowej w ramach programu mamBONUS. Tym razem do zdobycia jest aż 400 zł premii na start do wykorzystania w znanej i lubianej Biedronce. Co tu kryć, popularna „Biedra” jest na każdym rogu, zaś jej ceny są bardzo konkurencyjne. W związku z tym otrzymaną premię możemy traktować niemal jako substytut gotówki. Promowanym produktem ponownie są karty kredytowe Mastercard w opcji Standard oraz w wersji Gold. Szczególnie ta druga potrafi rozpalić zmysły. Wracając jednak do samej promocji, warto zwrócić uwagę, iż warunki uzyskania premii uległy sporemu ułatwieniu. Zamiast wydawania kartą kwoty 4000 zł, wystarczą płatności na 1500 zł, a w dodatku będziecie mieli na to przynajmniej 3 miesiące. Ponadto w ramach programu lojalnościowego mamBONUS otrzymacie punkty, które wymienicie przykładowo na bilet do kina lub voucher Allegro o wartości 20 zł. Przy okazji, przypominam również o promocji konta osobistego z premią wynoszącą 400 zł. Obie promocje możecie ze sobą połączyć, zgarniając ponad 820 zł dodatkowego dochodu!

Uczestnictwo w promocji

BNP Paribas kieruje swoją ofertę zarówno do całkowicie nowych klientów, jak i do osób powracających do współpracy z bankiem. Otóż z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały karty kredytowej BNP Paribas w okresie od 1 stycznia 2018 roku do 30 września 2019 roku. Natomiast posiadanie innego produktu (na przykład konta osobistego lub pożyczki) w żaden sposób nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji. Ba, posiadanie konta w BNP Paribas ułatwi proces zarządzania kartą oraz przyspieszy proces spłaty. Ponadto klienci wewnętrzni danego banku zazwyczaj mają uproszczoną ścieżkę wnioskowania o kartę. Przykładowo, gdy osobiście wyrabiałem kartę BNP Paribas, wówczas wystarczył sam dowód osobisty, bez dostarczania jakichkolwiek dodatkowych dokumentów. 

Jak zawnioskować o promocyjną kartę kredytową?

Aby wziąć udział w promocji, na początek wypełnijcie krótki formularz na dedykowanej stronie promocji. Akcja promocyjna docelowa ma potrwać od 1 października do 30 listopada 2019 roku lub do wyczerpania puli 2000 promocyjnych wniosków. Co tu kryć, warunki promocji są bardzo dobre, dlatego akcja może zakończyć się przed czasem. Na szczęście, póki formularz rejestracyjny jest otwarty, macie pewność wzięcia udziału w promocji. W przypadku wyczerpania puli wniosków, stosowane informacja pojawi się na stronie promocji.

Po wypełnieniu formularza, bank będzie się z Wami kontaktował w celu realizacji dalszych kroków. W moim przypadku konsultant zadzwonił dosłownie w ciągu minuty. Podczas rozmowy, konsultant pobierze od Was szczegółowe dane osobowe i dochodowe. Warto sobie wcześniej przygotować informacje dotyczące stażu pracy, stanowiska, danych pracodawcy czy też wysokości otrzymywanego wynagrodzenia. Podczas rozmowy poinformujcie konsultanta, iż interesuje Was wyłącznie karta z logo Mastercard (tylko te karty biorą udział w promocji). Gdy uzyskacie pozytywną (wstępną) decyzję kredytową, wówczas zostaniecie zaproszeni na wizytę do oddziału banku w celu podpisania umowy. Wedle mojej wiedzy, dość często wystarczy samo oświadczenie o otrzymywanych dochodach lub po prostu wydruk z bankowości online poświadczający otrzymywanie wynagrodzenia, renty, emerytury i tym podobnych. W oddziale mogą czekać na Was dodatkowe upominki lub gadżety (ponoć warto się czasem o nie upomnieć) 😉

Jak zdobyć voucher do Biedronki o wartości 400 zł?

Aby zdobyć nagrodę, wystarczy, że do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego po podpisaniu umowy o kartę wykonacie transakcje bezgotówkowe lub gotówkowe na łączną kwotę co najmniej 1500 zł. Może to być zarówno jedna duża transakcja (na minimum 1500 zł) lub większej liczby transakcji. Przykładowo, podpisując umowę w październiku 2019 roku, transakcje należy wykonać do końca stycznia 2020 roku. 

Płatności możecie wykonywać zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Wykluczone jest tutaj wyłącznie doładowanie wszelkich portmonetek lub innych instrumentów płatniczych (jak na przykład Revolut lub Monese) oraz wykorzystanie pośredników płatności.

Co ciekawe, w ramach promocji organizator akceptuje transakcje gotówkowe w formie wypłaty gotówki z bankomatu lub zlecenia dokonania przelewu środków w ciężar karty. Tego typu operacje nie są jednak darmowe. Koszty prowizji wynoszą 4,9% wartości transakcji, minimum 10 zł. W przypadku wypłaty z bankomatu lub przelewu środków na kwotę 1500 zł, zapłacicie 73,50 zł prowizji. Ponadto, w przypadku transakcji gotówkowej, odsetki naliczane są już od dnia wykonania transakcji.

Zatem spełniając warunki z wykorzystaniem bankomatu lub przelewu, na czysto zarobicie 326,50 zł pod warunkiem, iż środki spłacicie zaraz po ich wypłacie. Cóż, jest to pewien sposób na tę promocję, szczególnie gdy nie macie w zwyczaju wykonywać sporych zakupów lub macie inne karty, na których musicie „wykręcać obroty”. Warto również wspomnieć, iż transakcje gotówkowe mogą się mocno przydać, gdy do regulaminowego 1500 zł brakuje Wam już niedużej kwoty (na przykład 100 zł, czy 200 zł), a termin spełniania warunków zbliża się ku końcowi. Więcej na temat specyfiki działania kart kredytowych w moim autorskim poradniku Jak działa karta kredytowa?

Jak odebrać swoją nagrodę?

Aby odebrać nagrodę, na początek zarejestrujcie się na stronie programu lojalnościowego mambonus.pl. Warto to zrobić zaraz po otrzymaniu karty ze względu na możliwość zbierania punktów lojalnościowych wymiennych na nagrody. Voucher do Biedronki zostanie udostępniony na platformie w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia warunków promocji. Na odebranie nagrody macie 2 miesiące od momentu jej udostępnienia.

Aktywną kartę kredytową należy utrzymać co najmniej do 30 kwietnia 2020 roku. Szczegóły w regulaminie promocji „Odbierz 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka”.

Program mamBONUS

Dodatkową nagrodę otrzymacie za udział w programie mamBONUS, zapewniającym wiele zniżek i rabatów. Na start uzyskacie 200 punktów za rejestrację w programie oraz kolejne 5000 punktów, jeśli wykonacie co najmniej 4 płatności kartą (każda na kwotę minimum 50 zł) w okresie do końca drugiego okresu rozliczeniowego po podpisaniu umowy o kartę.

Płacąc kartą BNP Paribas, w ramach programu będziecie zdobywali po 2 punkty za każde wydane 1 zł. Zatem po wydaniu 1500 zł (w celu zdobycia vouchera w głównej promocji), będziecie mieli co najmniej 8200 punktów. Zgodnie z katalogiem nagród odbierzecie za to bilet do kina sieci Helios, Cinema City, Cinema 3D lub Multikino (koszt biletu to 6500 punktów). Inną opcją będzie wybór vouchera do wykorzystania w serwisie Allegro.pl o wartości 20 zł (koszt takiego vouchera to 6000 punktów).

Oprócz tego, program mamBONUS zapewnia wiele zniżek i rabatów u swoich partnerów, na przykład 15% zniżki na przejazdy Flixbusem, 10% rabatu w Wittchen lub Bytom, czy też 30 zł zniżki na frisco.pl.

Szczegóły w regulaminie promocji 5000 punktów na start oraz w regulaminie 200 punktów za rejestrację.

Szczegóły kart kredytowych BNP Paribas

W ramach promocji możecie wybrać kartę Mastercard w wersji Standard lub w wersji Gold. W obu przypadkach wydanie karty jest darmowe. Według tabeli opłat, miesięczna opłata za kartę Standard to 9 zł, zaś za kartę Gold 15 zł. Aby uniknąć zbędnych kosztów, wystarczy wykonać transakcje kartą na kwotę minimum 1000 zł w danym okresie rozliczeniowym dla karty Standard lub na 2000 zł w przypadku karty Gold. 

Oprócz tego w BNP Paribas trwa promocja zapewniająca roczne zwolnienie z opłaty za kartę. Warunkiem uzyskania zwolnienia z opłaty za pierwszy rok użytkowania karty jest wykonanie transakcji (bezgotówkowych lub gotówkowych) na łączną kwotę minimum 500 zł dla karty kredytowej Mastercard Standard lub 1000 zł dla karty Gold. Transakcje należy wykonać w czasie dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych. Oznacza to, iż spełniając warunki promocji z bonami, jednocześnie zwalniacie się z opłat za kartę. Dwie pieczenie na jednym ogniu a nawet trzy, bo zbieracie jeszcze punkty w programie mamBONUS. Jednak jest to promocja uznaniowa i musicie o nią zapytać konsultanta podczas rozmowy telefonicznej.

Więcej na temat opłat w Tabeli opłat i prowizji

Zwróćcie ponadto uwagę, iż w przypadku wypowiedzenia umowy w ciągu 6 miesięcy od jej zawarcia, bank naliczy Wam 25 zł „opłaty karnej”. W związku z tym lepiej odczekać pełne pół roku zanim zdecydujecie się wypowiedzieć umowę.  

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów