fbpx

Alior Bank: konto dla młodych w wieku 13-17 lat w promocji z multivoucherem o wartości 200 zł + 940 zł premii dla rodzica

Trwa do:
15 września 2024

Po raz kolejny już oferowane przez Alior Bank konto dla młodych użytkowników (w wieku od 13 do 17 lat) zachęca do założenia rachunku z naprawdę solidną premią! W ósmej edycji promocji do zdobycia jest multivoucher o wartości 200 zł. Wymienicie go na karty podarunkowe do wielu sklepów, bilety do kina lub inne ciekawe nagrody według własnego uznania. Oprócz darmowego konta dla młodych, Alior Bank prowadzi też świetną promocję dla pełnoletnich użytkowników. Zakładając Konto Jakże Osobiste, możecie odebrać nawet 940 zł premii, a później zgarnąć jeszcze bonus dla swojego dziecka – i to właśnie ten bonus omówimy w niniejszym artykule.

Uczestnicy promocji „Młodość ma swoje prawa – VIII edycja”

Uczestnikiem promocji jest formalnie rodzic dziecka/nastolatka w wieku 13-17 lat. Aby wziąć udział w promocji młody dorosły nie mógł posiadać konta w Alior Banku w ciągu ostatnich dwóch lat przed złożeniem wniosku w niniejszej promocji.

Konto najprościej będzie założyć dziecku w bankowości elektronicznej Alior Banku. Jeśli więc nie posiadacie jeszcze Konta Jakże Osobistego w wersji dla dorosłych, możecie założyć je teraz, zgarniając nawet 940 zł premii w specjalnej promocji na start!

Zasady promocji „Młodość ma swoje prawa – VIII edycja”

Promocja trwa w terminie do 15 września 2024 roku. W tym czasie należy założyć dziecku Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową i wyrazić niezbędne do udziału w promocji zgody marketingowe (w tym na przesyłanie informacji drogą elektroniczną i przez telefon).

Konto dla dziecka założycie w aplikacji mobilnej banku lub w bankowości internetowej na komputerze.

Bank daje dwie różne możliwości podpisania umowy online: za pośrednictwem kuriera, który dostarczy Wam ją do domu lub poprzez VideoSelfie – wówczas bank za pomocą kamery w telefonie/laptopie będzie mógł zweryfikować tożsamość dziecka.

Wymienione wyżej sposoby finalizacji umowy są dostępne dla dzieci posiadających dowód osobisty.

Jeśli dziecko nie posiada dowodu osobistego, w którym figurujecie jako prawni opiekunowie, konieczna będzie wycieczka do oddziału banku wraz z dokumentem poświadczającym, że sprawujecie opiekę nad małoletnim – na przykład z aktem urodzenia.

W ciągu 40 dni od momentu podpisania umowy do zadań rodzica będzie dopilnowanie, by:

 • dziecko wykonało co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę,
 • rachunek dziecka został jednorazowo zasilony kwotą co najmniej 500 zł,
 • dziecko choć raz zalogowało się do aplikacji mobilnej banku.

Jeśli chodzi o wpływ, najprościej będzie po prostu wykonać przelew z konta rodzica, jednak regulamin nie narzuca sposobu realizacji tego warunku.

Transakcje bezgotówkowe to po prostu płatności za usługi i towary w sklepach stacjonarnych i internetowych.

Wykluczone kody MCC transakcji oraz inne szczegóły znajdziecie w regulaminie promocji.

Wydanie nagród i wykorzystanie multivouchera

Bank udostępni nagrodę w ciągu 60 dni po spełnieni ostatniego warunku. E-kod o wartości 200 zł zostanie przekazany na numer telefonu podany we wniosku o konto. Do tego czasu nie odwołujcie zgód marketingowych oraz – rzecz jasna – nie zamykajcie konta.

Otrzymany kod elektroniczny wymienicie na przykład na voucher do ulubionego sklepu, kartę podarunkową do Pyszne.pl, bilety do kina lub na wiele innych nagród za pomocą platformy multivoucher.pl.

Alior Bank – konto dla młodych – multivoucher w ramach premii

Alior Bank – konto dla młodych

Konto Jakże Osobiste w wersji dla nastolatków prezentuje się następująco:

 • 0 zł – bezwarunkowo darmowe prowadzenie,
 • 0 zł – bezwarunkowo darmowa karta debetowa (wydanie i użytkowanie) dla osób do 18. roku życia,
 • 0 zł – za wypłaty gotówki z bankomatów Alior Banku (i 2,5 zł za każdą wypłatę z obcych bankomatów – opłaty da się pozbyć, aktywując odpowiednią korzyść Alior Banku),
 • 0 zł – przelewy internetowe oraz BLIK na telefon – bez limitu.

Oprócz warunków bazowych związanych z użytkowaniem konta, dodatkowo możecie wybrać za darmo dwie spośród wymienionych „korzyści” dołączanych do rachunku. Każda kolejna „korzyść” kosztuje 3,50 zł miesięcznie.

Wybór korzyści odbywa się w bankowości online, aplikacji mobilnej, w oddziale banku lub poprzez infolinię – już po założeniu konta. W dalszej fazie użytkowania rachunku, możecie rotować wybranymi korzyściami, wyłączając jedne i w to miejsce włączając inne.

Dostępne korzyści to:

 • wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym – 4% w skali roku dla kwoty do 10.000 zł (zgodnie z tabelą oprocentowania),
 • zwrot 1% za zakupy wykonane telefonem (do 20 zł miesięcznie, czyli do 240 zł premii w skali roku),
 • płatności kartą bez kosztów przewalutowania,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą,
 • pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych przez bankowość internetową i mobilną,
 • pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniach na rachunkach.

Wybierz dwie korzyści dla siebie

Szczegółów szukajcie w Tabeli Opłat i Prowizji.

Warto też zaznaczyć, że wszyscy użytkownicy Konta Jakże Osobistego dla młodych w wieku od 13. do 18 roku życia mogą skorzystać z oferty bonusowej konta oszczędnościowego i zgarnąć oprocentowanie 6,5% w skali roku dla kwoty do 2000 zł przez 4 miesiące.

6,5% w skali roku dla posiadaczy konta dla młodych

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów