fbpx

Łatwe 220 zł premii od Banku Millennium w promocji Konta 360º Student

Trwa do:
16 listopada 2020
Dostępność wniosków
1000

Bank Millennium, oprócz trwającej właśnie promocji standardowego Konta 360º z 300 zł premii, przygotował także ciekawą akcję dla studentów, a właściwie dla wszystkich osób, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia. Jak się pewnie domyślacie, promocja dotyczy Konta 360º Student. W ramach premii zgarniecie 220 zł na bardzo prostych zasadach. Dodatkowo, konto będzie dla Was darmowe po spełnieniu banalnych warunków. Rachunek otworzycie i zamkniecie bez wychodzenia z domu. Limit wniosków w ramach promocji to wyłącznie 1000 sztuk!

Kto może wziąć udział w promocji

Konto i promocja przeznaczone są dla osób do 26. roku życia, które w dniu startu promocji – 16 października 2020 roku – nie były klientami banku. Warunek dotyczy wszystkich produktów z oferty, a także samego składania wniosku – nawet, jeśli umowa nie została podpisana. Występuje tu także typowy dla Banku Millennium warunek: z promocji wykluczone są osoby, które kiedykolwiek wcześniej założyły Konto 360º Student lub Konto 360º w akcji promocyjnej.

Jak założyć promocyjne konto

Wniosek o konto z premią znajdziecie na dedykowanej stronie promocji. UWAGA – opcja założenia konta przez foto weryfikację dostępna jest wyłącznie podczas składania wniosku na smartfonie!

Na złożenie wniosku w promocji macie czas do 16 listopada 2020 roku. Do tego samego dnia należy również skutecznie zawrzeć umowę. Możecie to zrobić na trzy sposoby: 

  • za pośrednictwem foto weryfikacji – podczas wypełniania wniosku, bank poprosi Was o zrobienie zdjęcia twarzy oraz dowodu osobistego. Proces ten może się odbyć wyłącznie na smartfonie. Ponadto, aby uzyskać prawo do otrzymania premii, do 31 stycznia 2021 roku musicie udać się do placówki i złożyć wzór podpisu wraz z okazaniem dowodu tożsamości,
  • za pośrednictwem kuriera – po złożeniu wniosku zadzwoni do Was konsultant, aby potwierdzić dane oraz umówić datę wizyty kuriera firmy TNT. Kurier może być u Was już na następny dzień roboczy po złożeniu wniosku. Wizyta kuriera jest bardzo krótka, wystarczy jeden podpis na umowie oraz jeden na terminalu. Co ważne, z kurierem możecie się umówić na przykład w miejscu pracy lub w szkole. W przesyłce od razu otrzymacie kartę debetową,
  • w placówce banku (po wcześniejszym złożeniu wniosku online). Pamiętajcie tylko, aby było to dokończenie wniosku złożonego w promocji. Jeśli pracownik zacznie wypełniać wniosek na nowo – wówczas będzie to wniosek o standardowe konto poza promocją. Patrzcie na ręce doradcy 😉

Podczas składania wniosku pamiętajcie również o akceptacji regulaminu oraz wyrażeniu zgód na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. Po odebraniu premii zgody możecie oczywiście wycofać.

Jak zdobyć 200 zł premii pieniężnej

Pierwsza część nagrody o wartości 50 zł trafi do Was po zawnioskowaniu o promocyjne konto wraz z wydawaną do niego kartą debetową (za pomocą strony promocyjnej), podpisanie umowy oraz aktywację aplikacji mobilnej banku. Prawdopodobnie większość z Was spełniłaby te warunki bez jakiejkolwiek podpowiedzi, prawda? 🙂 Na spełnienie wymienionych czynności macie czas do 16 listopada 2020 roku.

Ta część premii zostanie wypłacona do 31 grudnia 2020 roku.

Kolejna część premii (tym razem o wartości 150 zł) powędruje do Was po spełnieniu nieco bardziej wymagających warunków, jednak nadal dość typowych. W grudniu 2020 roku oraz styczniu 2021 roku powinniście wykonać po 5 transakcji kartą wydaną do konta lub za pomocą kodu BLIK. Co ważne, co najmniej jedna z tych transakcji powinna zostać wykonana zbliżeniowo za pomocą smartfona. Podsumowując, w grudniu i w styczniu powinniście wykonać łącznie minimum 10 płatności bezgotówkowych. 

Druga część nagrody powędruje do Was do 26 lutego 2021 roku.

20 zł premii ekstra w aplikacji Goodie

Dodatkową nagrodę o wartości 20 zł otrzymacie w formie środków w aplikacji Goodie. Nagroda ta zostanie przekazana za spełnienie warunków dla pierwszej premii (założenie konta wraz z kartą oraz aktywacja aplikacji mobilnej). Nie musicie zatem wykonywać żadnych dodatkowych działań.

Następnie do 31 grudnia 2020 roku otrzymacie SMS-a z kodem (ważnym 14 dni) oraz informacją jak odebrać środki. W tym celu będziecie musieli zainstalować aplikację Goodie, no chyba że już ją posiadacie. Wasze konto cashback zostanie doładowane kwotą 20 zł. Zgromadzone środki będziecie mogli przelać na swoje konto bankowe w ciągu 12 miesięcy od aktywacji kodu, po uzbieraniu w koncie cashback przynajmniej 21 zł ze zwrotu za zakupy. Oznacza to, iż wystarczy uzbierać złotówkę cashback'u (jakiś drobny zakup), by móc wypłacić saldo środków. W ten sposób przetestujecie usługę Goodie. Co do samej usługi Goodie cashback, pozwala ona regularnie otrzymywać zwrot części pieniędzy wydanych w blisko 800 sklepach internetowych.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Konto 360º Student pod lupą

Promocyjny rachunek jest dokładnie taki, jaki powinien być rachunek studencki: bezwarunkowo darmowy. Oprócz bezpłatnego otwarcia i prowadzenia, czeka na Was także darmowa karta debetowa (pod warunkiem wykonania co najmniej jednej płatności BLIK lub kartą w miesiącu, w przeciwnym wypadku kosztuje ona 4 zł). Ta sama czynność zwalnia Was z prowizji za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce. Możecie także liczyć na darmowe przelewy krajowe i mobilne. Gotówkę możecie wpłacać za darmo we wpłatomatach banku lub w oddziale.

Szczegóły w Tabeli opłat.

Więcej pieniędzy dla studentów!

Analiza tej promocji to doskonała okazja, by polecić Wam lekturę zaktualizowanych artykułów z kategorii Tylko dla studentów – znajdziecie tam wiele sposobów na zdobycie pieniędzy podczas kształcenia. Omówiłem proces ubiegania się o stypendium socjalne i zapomogę, a także stypendium dla osób niepełnosprawnych oraz środki z programu Aktywny samorząd. Ponadto omawiam jak zdobyć stypendium rektora, czy też stypendia ze środków pozarządowych.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów