mBank: eKonto osobiste z nawet 450 zł premii na start, 150 zł bonusu za „regularne inwestowanie” oraz 6,5% dla oszczędności

Trwa do:
28 września 2022

W mBanku trwa kolejna edycja ciekawego zestawu promocji dotyczącego darmowego eKonta osobistego. Mianowicie, na start otrzymacie 350 zł łatwej premii oraz dodatkowo 100 zł, jeśli założycie konto swojemu dziecku. O ile w innych bankach nagrodami dość często są vouchery na zakupy, tak w przypadku mBanku otrzymacie najprzyjemniejszą z nagród, czyli przelew gotówki na konto. Co ważne, mBank, w stosunku do ostatniej akcji promocyjnej zdecydował się skrócić okres karencji o pełny rok! Oprócz bonusów na start, możecie założyć nieźle oprocentowane konto oszczędnościowe Moje cele na 6,5% w skali roku z limitem kwoty do 20.000 zł.

Po założeniu konta możecie wziąć udział w promocji regularnego inwestowania, gdzie do zdobycia jest premia o wartości 150 zł. Oprócz tego trwa ciekawa promocja karty kredytowej World Mastercard z premią wynoszącą ponad 200 zł oraz 100 zł zwrotu za zakup ubezpieczenia.

Uczestnicy promocji

W promocji mogą wziąć udział osoby, które od dnia 1 stycznia 2020 roku nie posiadały w mBanku rachunku osobistego lub oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Wykluczone jest także otwarcie rachunku wspólnego w ramach promocji.

Posiadanie innych produktów (przykładowo karty kredytowej i pożyczki) nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji.

Jak założyć promocyjne konto?

Aby wziąć udział w promocji, na początek złóżcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Pamiętajcie, aby zawnioskować o konto wraz z kartą debetową. Promocja trwa do 28 września 2022 roku. Podczas wnioskowania o konto możecie wybrać standardową kartę fizyczną lub eko kartę mobilną, która zostanie od razu dodana w Waszej bankowości internetowej. Możecie podpiąć ją do aplikacji płatniczej (Google/Apple/Garmin Pay) i korzystać od razu bez czekania na przesyłkę.

Na etapie wnioskowania o konto możecie od razu zaznaczyć chęć otwarcia konta oszczędnościowego Moje cele na 6% lub 6,5% w skali roku (później takie oprocentowanie może nie być dostępne). Wyższa stawka dostępna jest dla użytkowników, którzy swoje konto otworzą za pomocą metody „na selfie”, czyli fotoweryfikacji lub przy użyciu e-dowodu osobistego. Jest to również warunkiem otrzymania aż 150 zł premii, dlatego warto skorzystać z jednego z nowoczesnych sposobów weryfikacji tożsamości 🙂

Możecie także przystąpić do darmowego ubezpieczenia Cyber Rescue. W ramach tej usługi, specjaliści od bezpieczeństwa w sieci pomogą Wam przez całą dobę w sytuacjach kryzysowych typu: włamanie na skrzynkę mailową, przejęcie profilu na Facebooku lub w innym serwisie społecznościowym, oszustwo podczas zakupów online, kradzież telefonu, czy też otrzymanie załącznika z wirusem.

150 zł premii za finalizację umowy przez selfie lub e-dowód

Pierwsza premia zostanie wypłacona pod warunkiem, iż umowę o konto zawrzecie za pośrednictwem selfie lub poprzez e-dowód. W przypadku pierwszej opcji należy wykonać zdjęcie twarzy oraz zdjęcie dowodu osobistego. To standardowa opcja znana z innych banków lub fintechów kryptowalutowych – ich zbiór znajdziecie w rankingu giełd kryptowalut.

Jak otworzyć konto na selfie w mBanku – instrukcja wideo w serwisie YouTube

Natomiast założenie konta przez e-dowód możliwe jest w przypadku posiadania dowodu osobistego z warstwą elektroniczną. W ten oto sposób mBank premiuje korzystanie z nowych technologii zamiast tradycyjnych (papierowych) form zawierania umów w placówce lub za pośrednictwem kuriera.

Do odbioru tej części premii konieczne będzie jednak spełnienie także pozostałych warunków, opisanych w dalszej części.

Jeśli jednak wybierzecie tradycyjną formę zawarcia umowy (przykładowo kurierem), oczywiście możecie skorzystać z pozostałych premii.

100 zł premii za szybki wpływ

Kolejne 100 zł premii otrzymacie, jeśli w ciągu 7 dni od momentu otwarcia konta zapewnicie wpływ na konto na kwotę minimum 1000 zł. Przelew może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku. Po zaksięgowaniu wpływu, środki możecie z powrotem przelać na swoje główne konto. Drugi z warunków to wykonanie 8 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM (w punktach stacjonarnych lub w Internecie). Na wykonanie płatności macie czas do końca pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po założeniu konta.

Przykład: Załóżmy, że rachunek otworzycie 10 lipca 2022 roku (otrzymacie powiadomienie mailowo i SMS), wówczas do 17 lipca 2022 roku zapewnijcie wpływ na 1000 zł oraz do 31 sierpnia 2022 roku wykonajcie 8 płatności bezgotówkowych. W ten sposób zapewnicie sobie 100 zł premii.

Kolejne dwie premie po 50 zł

Kolejne dwie transze po 50 zł premii trafią do Was, jeśli ponownie zapewnicie wpływ na 1000 zł oraz wykonacie 8 płatności bezgotówkowych. Te warunki spełnijcie w drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym po otwarciu konta (w każdym miesiącu z osobna). Wartość transakcji jest dowolna. Dla powyższego przykładu będzie to zatem wrzesień i październik 2022 roku.

100 zł bonusu za eKonto Junior lub eKonto Możliwości

Oczywiście z tej promocji będą mogły skorzystać wyłącznie osoby, które mają dzieci w wieku do 13 lat (eKonto Junior) lub do 18. roku życia (eKonto Możliwości). Aby zdobyć 100 zł premii wystarczy, że w terminie do końca pierwszego miesiąca po miesiącu założenia eKonta osobistego założycie swojemu dziecku eKonto Junior/Możliwości. Dodatkowych warunków nie stwierdzono 🙂 Konto dla dzieciaka założycie poprzez bankowość internetową.

Młodzi dorośli w wieku 18-24 lat mogą za to skorzystać z dedykowanej promocji eKonta Możliwości i odebrać 350 zł na start, personalizowaną kartę i 6,5% w skali roku dla oszczędności na własnym koncie.

Wypłaty premii

Premia za selfie/e-dowód wypłacona będzie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta.

Premia „za szybki wpływ” – 100 zł zostanie wypłacona do końca drugiego pełnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. Jeśli więc założycie konto w lipcu, premię otrzymacie do końca września.

Dwie premie po 50 zł otrzymacie do końca trzeciego i czwartego miesiąca pełnego miesiąca po otwarciu konta – oczywiście po spełnieniu warunków.

Premia za eKonto Junior wypłacona będzie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta.

Przykład: Jeśli przystąpiłeś do promocji w lipcu 2022 roku i wykonałeś wpływ w ciągu 7 dni oraz zrobiłeś wymaganą liczbę transakcji w lipcu i/lub sierpniu, to premię otrzymasz do końca września 2022 roku.

Premie po 50 zł za wpływy i transakcje otrzymasz do końca trzeciego/czwartego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta Osobistego, na przykład jeśli przystąpiłeś do promocji w lipcu, wykonałeś wpływy i transakcje we wrześniu/październiku, to odpowiednio premie I/II otrzymasz do końca października/listopada 2022 roku.

Dla naszego przykładu (otwarcie konta w lipcu 2022 roku), premie za założenie konta na selfie/e-dowód i konto Junior otrzymasz do końca września 2022 roku.

6,5% w skali roku dla oszczędności w ramach promocji!

W ramach promocji uczestnicy mogą także otworzyć konto do regularnego oszczędzania Moje cele z preferencyjnym oprocentowaniem. Do Waszej dyspozycji będzie więc rachunek na 6% lub 6,5% w skali roku do kwoty 20.000 zł. Wartość oprocentowania zależy od sposobu założenia konta. Wyższa stawka dotyczy osób, które zdecydują się na założenie konta metodą „na selfie” lub przy użyciu e-dowodu osobistego. Pozostali użytkownicy będą musieli zadowolić się 6-procentowym zyskiem (w skali roku). Środki ponad limit 20.000 zł zapracują standardowo, czyli na 0,5% w skali roku.

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało od dnia założenia rachunku oszczędnościowego przez 3 kolejne pełne miesiące. Jeśli więc konto otworzycie 3 lipca, środki będą pracować na 6/6,5% w skali roku przez cały lipiec (niepełny miesiąc), a następnie sierpień, wrzesień i październik. Żeby utrzymać oprocentowanie przez ten okres, powinniście zapewniać regularne wpłaty, by saldo środków na koncie oszczędnościowym oraz otwartym w promocji osobistym eKoncie Możliwości było co miesiąc większe o co najmniej 100 zł względem poprzedniego miesiąca (pod uwagę brany jest ostatni dzień każdego miesiąca).

Żeby to zobrazować, posłużę się przykładem z regulaminu:

mBank – premia w postaci wyższego oprocentowania

Po szczegóły odsyłam Was do regulaminu promocji.

Szczegóły eKonta osobistego

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za kartę do konta w przypadku wykonania płatności bezgotówkowych na łączną kwotę co najmniej 350 zł, w przeciwnym razie opłata wyniesie 7 zł,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce na kwotę co najmniej 100 zł lub 2,50 zł za wypłaty poniżej 100 zł,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą,
  • 0 zł za transakcje i wypłaty z bankomatów BLIKIEM,
  • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,
  • 0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash i Cashline,
  • dostęp do Google Pay oraz Apple Pay,
  • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.Po założeniu konta możecie wziąć udział w promocji regularnego inwestowania, gdzie do zdobycia jest premia o wartości 150 zł. Oprócz tego trwa ciekawa promocja karty kredytowej World Mastercard z premią wynoszącą ponad 300 zł.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów