mBank: ubezpieczenie samochodu i bagażu ze 100 zł zwrotu i 15% rabatu + 650 zł premii na start w promocji konta!

Trwa do:
24 sierpnia 2022

Proponowane przez mBank ubezpieczenie samochodu dostępne jest teraz w specjalnej ofercie: za wykupienie polisy w bankowości elektronicznej z dodatkową ochroną bagażu (1 zł rocznie) otrzymacie premię na konto w wysokości 100 zł. Sam zakup online zostanie też nagrodzony 15-procentowym rabatem. Promocja dostępna jest zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów mBanku. Ci drudzy mogą dodatkowo odebrać premię za założenie konta osobistego, czyli aż 650 zł na start oraz 6,5% w skali roku dla oszczędności! Alternatywnie możecie skorzystać również z promocji mKonta Intensive, czyli rachunku klasy premium, który oferuje 300 zł premii na start oraz 6,9% w skali roku na lokacie na nowe środki!

Uczestnicy promocji

Bank nie stawia w tej promocji szczególnych wymagań. Żeby zyskać zwrot o wartości 100 zł za zakup polisy, trzeba być po prostu pełnoletnim klientem mBanku z dostępem do bankowości elektronicznej i kontem osobistym, które prowadzić można także jako współposiadacz.

Jeśli nie macie takiego rachunku w mBanku, możecie otrzymać 650 zł premii na start za jego założenie! Oprócz tego zyskacie też oprocentowanie 6,5% w skali roku na koncie oszczędnościowym z limitem do kwoty 20.000 zł!

Zasady promocji mBank – ubezpieczenie ze zwrotem 100 zł

Promocja trwa do dnia 24 sierpnia 2022 roku. W tym czasie powinniście zalogować się do bankowości internetowej (lub założyć konto z premią – jeśli go jeszcze nie macie) i wykupić polisę ubezpieczenia komunikacyjnego OC lub OC z AC wraz z dodatkową opcją ubezpieczenia bagażu za 1 zł rocznie (w promocji). Zawarcie umowy online nagradzane jest dodatkowym rabatem na polisę w wysokości 15%.

Co ważne, Wasze ubezpieczenie nie musi kończyć się na dniach – polisę z premią możecie wykupić nawet z półrocznym wyprzedzeniem. Premię otrzymacie zarówno za samo ubezpieczenie OC, jak i pakiet OC+AC – jej wartość jest niezmienna.

Drugim i ostatnim warunkiem jest nieodstąpienie od umowy przez 30 dni od chwili jej podpisania. Zwrot w postaci 100 zł zostanie przekazany przelewem na konto, z którego opłaciliście składkę polisy – najpóźniej do dnia 4 października 2022 roku.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Dwa słowa o produkcie mBank – ubezpieczenie OC/AC z ochroną bagażu

Oferowane przez mBank ubezpieczenie jest obsługiwane przez UNIQA TU S.A. – znane towarzystwo z wieloletnią historią. Dostęp do najważniejszych funkcji ubezpieczenia użytkownik ma w swojej aplikacji i bankowości internetowej. Wraz z podstawowym OC otrzymacie też pakiet assistance MIDI – bez dodatkowych opłat. Zakres pozostałych pakietów znajduje się na poniższej grafice.

Szczegółów szukaj w Karcie produktu i Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów