Kredyt gotówkowy Credit Agricole: do 20.000 zł na dowolny cel z 0% prowizji i 10,48% RRSO z gwarancją stałej raty!

Trwa do:
31 sierpnia 2022

Kredyt gotówkowy Credit Agricole doczekał się kolejnej edycji promocji! To kolejna na rynku propozycja kredytu bez prowizji. Nie jest to jednak największym atutem oferty. Oprocentowanie kredytu ma bowiem stały poziom wynoszący 10% w skali roku, co może być zbawieniem w środowisku ciągle rosnących stóp procentowych. Jeśli posiadacie już konto w omawianym banku, umowę sfinalizujecie w pełni online. Jeśli go nie macie, możecie otrzymać dodatkowo 555 zł premii na start oraz założyć lokatę mobilną na 7% w skali roku. Zaciągnięcie nowego zobowiązania ma jeszcze jedną zaletę. Mianowicie, pamiętajcie, iż nawet kredyt na minimalną kwotę pozwoli Wam zbudować pozytywną historię kredytową w bazach BIK-u. Polepszenie scoringu odbędzie się bardzo niskim kosztem, co w przyszłości może zaprocentować oszczędnościami na poziomie dziesiątek tysięcy złotych podczas zaciągania jakiegoś dużego zobowiązania, jak na przykład kredyt hipoteczny lub kredyt inwestycyjny.

Kredyt gotówkowy Credit Agricole – kto może skorzystać oferty?

Promocyjna oferta kredytu dostępna jest dla osób, które posiadają już konto osobiste w Credit Agricole lub założą je przed zawnioskowaniem o kredyt. Wykluczone są jednak osoby, które w dniu składania wniosku posiadają już inna umowę o produkt kredytowy.

W najbardziej opłacalnej sytuacji są osoby, które nie mają konta osobistego w Credit Agricole. Powód jest prosty – mogą one zdobyć dodatkowe 555 zł premii na start! Oprócz dobrego konta i wysokiej premii czeka tam również lokata mobilna na 7% w skali roku!

Mówiąc o możliwości zaciągnięcia kredytu, warto też przeanalizować warunki, jakie bank stawia przyszłym kredytobiorcom.

Aby móc starać się o kredyt gotówkowy w Credit Agricole trzeba mieć ukończone 21 lat, posiadać zdolność kredytową oraz stałe dochody ze źródeł akceptowanych przez bank (umowa o pracę, umowy cywilnoprawne, renta, emerytura).

W przypadku umowy o pracę na czas określony warunkiem jest, by ostatnia rata kredytu mieściła się w objętym umową okresie zatrudnienia. Jeśli chodzi o okres zatrudnienia, bank bierze pod uwagę osoby, które w obecnym miejscu pracują od co najmniej 1 miesiąca.

Jeśli nie byliście wcześniej klientami Credit Agricole lub Wasze wynagrodzenie za pracę nie wpływało na konto prowadzone w tym banku, do wzięcia kredytu możecie potrzebować zaświadczenia o zarobkach. 

Jak zweryfikować swoją historię kredytową?

Jeśli dodatkowo chcecie wiedzieć, jak obecnie wygląda wasza sytuacja w BIK-u (ocena punktowa, wskaźnik kondycji finansowej oraz historia dotychczasowych zobowiązań), załóżcie konto na platformie BIK. Już za 39 zł otrzymacie raport, który rozjaśni Wam waszą aktualną sytuację kredytową.

Warunki i zasady – kredyt gotówkowy Credit Agricole

  • Prowizja – 0%,
  • Oprocentowanie – 10% w skali roku (stałe), 
  • RRSO – 10,48%,
  • Kwota kredytu – do 20.000 zł!
  • Okres kredytowania – od 1 miesiąca do 5 lat (60 miesięcy).

W obliczu ostatnich podwyżek stóp procentowych za największą zaletę kredyt gotówkowego Credit Agricole uważam fakt, że mamy tu do czynienia ze stałą ratą. Bank daje gwarancję, że przez cały okres kredytowania zostanie zachowana ustalona wysokość raty. Zaoszczędzi Wam to wiele kłopotów i stresu oraz, co tu dużo mówić, pieniędzy. Nie zapowiada się bowiem, by w najbliższym czasie sytuacja miała się poprawić. 

Niskie RRSO przy stosunkowo wysokiej kwocie pozwoli zrealizować średnie i większe cele. Jeśli chodzi o ubezpieczenie kredytu, bank przedstawia warunki podczas indywidualnej oceny kredytobiorcy – dla jednych będzie ono konieczne, dla innych nie.

Jak wnioskować o kredyt?

Akcja promocyjna trwa do 31 sierpnia 2022 roku. Żeby skorzystać z oferty powinniście przejść na dedykowaną stronę promocji i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Oddzwoni do Was doradca banku, który przeprowadzi wstępną ocenę zdolności kredytowej i zaproponuje Wam warunki kredytu. 

Kredyt gotówkowy Credit Agricole

Według informacji banku ostateczna decyzja będzie dostępna nawet po 10 minutach od chwili złożenia pełnego wniosku. Umowę powinniście podpisać najpóźniej 7 września 2022 roku.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów