Pożyczka gotówkowa online Banku Pekao – 7000 zł bez prowizji. W pełni zdalny proces!

Trwa do:
31 maja 2024

Pożyczka gotówkowa online Banku Pekao to wygodny produkt dostępny całkowicie zdalnie. – o środki na zaspokojenie swoich potrzeb lub realizację planów możecie wnioskować bez wychodzenia z domu. Wystarczy dostęp do smartfona lub komputera. Środki są wypłacane na konto od razu po od akceptacji umowy kredytowej!

Pożyczka gotówkowa online Banku Pekao S.A. w skrócie

Skrót warunków, na jakie możecie liczyć, wnioskując Pożyczkę gotówkową w Banku S.A. znajdziecie poniżej. W dalszej części artykułu omówimy dokładnie ofertę, proces weryfikacji tożsamości oraz porównamy analizowaną pożyczkę z konkurencyjnym rozwiązaniem.

  • Cel kredytu – dowolny,
  • dostępna kwota pożyczki – do 7000 zł dostępne w pełni online (w przypadku wnioskowania o wyższą kwotę konieczna będzie wizyta w oddziale w celu sfinalizowania umowy),
  • okres spłaty – 12 miesięcy,
  • prowizja – 0%,
  • oprocentowanie zmienne – 10,45%,
  • RRSO – 10,99%.

pożyczka gotówkowa banku pekao
Wygodna Pożyczka Gotówkowa Banku Pekao – niskie RRSO!

Analiza produktu

Pożyczka gotówkowa online Banku Pekao w ofercie promocyjnej, którą przedstawiamy w tym artykule, przeznaczona jest dla nowych klientów, czyli osób, które w dniu składania wniosku nie mają innych czynnych umów z Bankiem Pekao (oprócz kredytu ratalnego). Dla nowych klientów maksymalną dostępną online kwotą pożyczki jest 7000 zł. W przypadku wnioskowania o większe kwoty konieczna będzie wizyta w oddziale w celu sfinalizowania umowy (jednak proces wnioskowania nadal przebiega online – czyli bardzo wygodnie 😉 ).

Aktualni klienci banku, czyli na przykład posiadacze konta osobistego, mogą zawnioskować i podpisać online umowę o znacznie większą kwotę – nawet 250.000 zł (maksymalna kwota dostępna w ramach pożyczki gotówkowej).

Oczywistym warunkiem przyznania kredytu jest pełnoletność oraz posiadanie odpowiedniej zdolności kredytowej. Do Biura Informacji Kredytowej (BIK) zostanie z kolei wysłane zapytanie dotyczące m.in. historii wcześniejszych spłat kredytów i pożyczek. Na blogu znajdziecie sposoby na poprawę swojej historii.

Jeśli dodatkowo chcecie wiedzieć, jak obecnie wygląda wasza sytuacja w BIK-u (ocena punktowa, wskaźnik kondycji finansowej oraz historia dotychczasowych zobowiązań), załóżcie konto na platformie BIK. Już za 54 zł otrzymacie raport, który rozjaśni Wam waszą aktualną sytuację kredytową.

RRSO promocyjnej oferty pożyczki wynosi 10,99%. Bank nie pobiera prowizji za jej udzielenie. Zaciągniętej pożyczki nie możecie przeznaczyć na spłatę pożyczek i kredytów spłacanych w Banku Pekao. Oprócz tego przeznaczenie środków jest dowolne – możecie kupić nowy samochód czy wyremontować mieszkanie. Bank nie wymaga okazywania faktur czy rachunków, bo nie jest to kredyt celowy. Szczegóły dotyczące wcześniejszej spłaty pożyczki znajdziecie między innymi w tym miejscu oraz w indywidualnej umowie, którą podpiszecie z bankiem.

Jak zawnioskować o Pożyczkę gotówkową online Banku Pekao?

Na koniec przyjrzyjmy się procesowi wnioskowania o Pożyczkę gotówkową online Banku Pekao. Z opisywanej propozycji możecie skorzystać w terminie do 31 maja 2024 roku. W tym celu przejdźcie na dedykowaną stronę promocji i kliknijcie przycisk Złóż wniosek online.

Proces jest bardzo prosty. Za pomocą suwaków, które widzieliście już wyżej, wybierzcie kwotę oraz okres kredytowania. Kwota raty zostanie obliczona automatycznie. Dzięki temu bez trudu dopasujecie swoją pożyczkę do możliwości swojego miesięcznego budżetu.

pożyczka kredyt bank pekao
Kalkulator Pożyczki Gotówkowej Banku Pekao

Aby zweryfikować swoją tożsamość możecie skorzystać z dwóch rozwiązań. Posiadając konto w jednym z banków, które widzicie na poniższej grafice, będziecie mogli skorzystać z niego do potwierdzenia swoich danych. Jeśli akurat nie posiadacie rachunków w jednym z wymienionych banków, przejdźcie do drugiej opcji, czyli weryfikacji przez selfie.

W tym przypadku konieczne będzie pobranie aplikacji PeoPay, czyli mobilnej aplikacji Banku Pekao, w której dokończycie proces weryfikacji i wnioskowania. Ponownie możecie skorzystać z dwóch opcji – apkę pobierzecie, skanując kod QR, który wyświetli się na ekranie lub proszą o wysłanie linku w SMS na numer podany w formularzu.

Gdy potwierdzicie już swoją tożsamość, będziecie mogli opuścić aplikację i kontynuować proces wnioskowania na komputerze, jak wcześniej. Wykonujcie polecenia wyświetlane na ekranie. Jeśli bank wyda pozytywną decyzję kredytową, będziecie mogli podpisać umowę online i otrzymać środki na konto!

Artykuł powstał przy współpracy z Bankiem Pekao S.A.


RRSO ‒ rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 10,99% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 4 413 zł, pożyczka zaciągnięta na 12 miesięcy, oprocentowanie zmienne 10,45% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 253,77 zł (w tym: odsetki 253,77 zł), całkowita kwota do zapłaty 4 666,77 zł, płatna w 11 ratach miesięcznych po 388,90 zł, 12. rata wyrównująca 388,87 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 4 413 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 26.01.2024 r.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów