Konto Przekorzystne Biznes w Banku Pekao: nawet 2000 zł premii w promocji i bezterminowe zwolnienie z opłat! Skrócony okres karencji!

Trwa do:
31 maja 2024

Konto Przekorzystne Biznes z kolejną edycją promocji! Maksymalna wartość premii ponownie sięga aż 2000 zł! Ostateczna kwota, którą uda się Wam wypracować, zależy tylko od tego, jak intensywnie będziecie korzystać z nowego rachunku firmowego. Nawet jeśli uzyskanie maksymalnego bonusu wydaje się dość trudne, to w zasięgu każdego przedsiębiorcy jest co najmniej kilkaset złotych premii. Wystarczą podstawowe czynności, które i tak wykonywalibyście nawet bez obiecanego bonusu. Należy również wspomnieć, że wszystkie konta założone w ramach opisywanej promocji, będą zwolnione z opłat za prowadzenie bezterminowo! W akcji zastosowano wyjątkowo krótki okres karencji. Promocja jest też świetną okazją do zapoznania się ze stworzoną przez Bank Pekao platformą „Księgowość z Żubrem”, która łączy ze sobą aplikację rachunkową z bankowością online. Za jej przetestowanie otrzymacie jeden ze składników premii, a konkretnie 200 zł bonusu. Dodatkowo możecie skorzystać z promocji konta osobistego, zgarniając przy okazji nawet 200 zł premii na start.

Uczestnicy promocji

Promocja przeznaczona jest dla przedsiębiorców, przez co rozumie się osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, a także spółki cywilne i spółki osobowe. Przedsiębiorca powinien prowadzić tak zwaną księgowość uproszczoną. W promocji mogą wziąć udział również rolnicy indywidualni.

Z promocji wyłączeni są przedsiębiorcy, którzy posiadali rachunek firmowy w Banku Pekao po 1 stycznia 2023 roku.

Jeśli zaś posiadacie lub posiadaliście konto osobiste w Pekao S.A., możecie spokojnie skorzystać z promocji konta firmowego.

…a jeśli jeszcze nie macie konta osobistego, skorzystajcie z promocji i odbierzcie 200 zł łatwej premii na start.

Jak założyć promocyjne Konto Przekorzystne Biznes? 200 zł łatwej premii na start!

Uwaga! Jeśli używacie AdBlocka lub innego blokera reklam, na wszelki wypadek wyłączcie go, zanim przejdziecie na stronę promocji. Z doświadczenia wiemy, że tego typu wtyczki mogą spowodować problemy z dołączeniem do akcji. Jeśli regularnie przeglądacie bloga JakDorobic.pl, możecie wyłączyć AdBlock na stałe dla naszego adresu. Gwarantuję, że nie znajdziecie tutaj żadnej irytującej reklamy 😉

Promocja potrwa w okresie do 31 maja 2024 roku. W tym czasie należy podpisać umowę o Konto Przekorzystne Biznes wraz z kartą debetową Mastercard oraz usługą bankowości elektronicznej.

Wniosek dostępny jest na dedykowanej stronie Pekao Konta Przekorzystnego Biznes. Podczas składania wniosku wyraźcie zgody na otrzymywanie od Pekao S.A. informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) dotyczących samego banku oraz podmiotów z nim współpracujących, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. Ponadto zaznaczcie zgodę na przetwarzanie Waszych danych.

konto firmowe pekao za darmo
Jak założyć konto firmowe w Banku Pekao?

Za założenie konta online z powyższymi zgodami i zaakceptowanie regulaminu promocji otrzymacie 200 zł ultra łatwej premii na start, która zostanie wypłacona na Wasze konto firmowe do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta. Dodatkowym warunkiem jest jednak wykonanie co najmniej jednego przelewu do ZUS/KRUS w kwocie minimum 300 zł w okresie dwóch miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu założenia konta.

Przykładowo, zakładając konto online w kwietniu 2024 roku, co najmniej jeden przelew do ZUS/KRUS na wskazaną kwotę wykonajcie w okresie od maja do czerwca 2024 roku. 200 zł premii otrzymacie do końca lipca 2024 roku.

Do 600 zł zwrotu za płatności kartą

Po założeniu konta, w ciągu 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu, w którym podpisana zostanie umowa, uczestnikom promocji wypłacane będzie 3% zwrotu od płatności kartą. Maksymalny miesięczny zwrot to 120 zł, co w 5-miesięcznym okresie może dać maksymalnie 600 zł bonusu. Warunkiem wypłaty zwrotu jest wykonanie przelewów do ZUS na kwotę co najmniej 300 zł każdego miesiąca oraz wykonanie płatności bezgotówkowych kartą lub aplikacją PeoPay na kwotę minimum 500 zł w danym miesiącu.

Rolnicy kwalifikujący się do promocji, zamiast przelewów do ZUS, muszą wykonać co najmniej jeden przelew o wartości minimum 300 zł do KRUS we wskazanym 5-miesięcznym okresie.

Wykonywanie powyższych czynności (czyli przelewów do ZUS/KRUS oraz płatności kartą) jest obowiązkowym warunkiem do otrzymania wszystkich premii, które dziś opiszemy.

2000 zl premii w promocji darmowego konta
Podsumowanie promocji – Konto Przekorzystne Biznes

Łatwo policzyć, że otrzymanie comiesięcznego zwrotu w maksymalnym wymiarze 120 zł będzie wymagało wykonania płatności kartą na kwotę 4000 zł. Prowadząc firmę, takie wydatki nie są niczym wyjątkowym, dlatego uważam, że większość przedsiębiorców może bez problemu wypracować 120 zł zwrotu co miesiąc.

Przykładowo: jeśli założycie konto w kwietniu 2024 roku, będziecie otrzymywać zwroty za płatności kartą wykonywane w okresie od maja do września 2024 roku.

Premię/zwrot za płatności z danego miesiąca otrzymacie do końca kolejnego miesiąca (na przykład do końca lipca za płatności wykonane w czerwcu). Rolnicy z kolei swoją premię otrzymają do końca siódmego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta.

Regulamin nie wyklucza żadnych transakcji. Wystarczy więc opłacać kartą standardowe firmowe koszty, by wszystkie płatności zostały zaliczone.

200 zł premii za połączenie bankowości online z Księgowością z Żubrem

To prosta do zdobycia jednorazowa premia. Wystarczy, że po zalogowaniu się do konta firmowego w Banku Pekao zawnioskujecie o otwarcie usługi Księgowość z Żubrem i w ten sposób połączycie księgowość z kontem firmowym.

Aby zdobyć premię, należy utrzymać aktywną usługę do końca drugiego pełnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym zawrzecie umowę o rachunek firmowy. Przykładowo: zakładając konto w kwietniu 2024 roku, aktywną usługę księgowości utrzymujcie co najmniej w terminie do końca czerwca 2024 roku.

Premia zostanie wypłacona do końca 3 miesiąca po założeniu konta firmowego.

Dodatkowym warunkiem jest jednak wykonanie co najmniej jednego przelewu do ZUS/KRUS w kwocie minimum 300 zł w okresie dwóch miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu założenia konta.


Pakiet „Księgowość self-service”, który wystarczy Wam do zdobycia premii nie jest obarczony dodatkowymi opłatami. 200 zł bonusu zdobędzie więc bezkosztowo.

księgowość z żubrem banku pekao za darmo
Księgowość z Żubrem – 200 zł premii za przetestowanie

500 zł premii za terminal POS od Pekao

Ta część promocji dostępna jest dla klientów, którzy po podpisaniu umowy o konto zawrą umowę o dzierżawę terminala POS. Następnie, w ciągu kolejnych 5 miesięcy kalendarzowych po zawarciu umowy o rachunek rozliczeniowy, należy przyjąć płatności na kwotę minimum 1000 zł (w każdym miesiącu następującym po sobie). Ta premia podzielona jest na 5 nagród po 100 zł.

Z tej części promocji wyłączeni są przedsiębiorcy działający w następujących branżach: biura turystyczne/podróży, kantory, lombardy, TAXI, agencje towarzyskie, kasyna, sprzedaż detaliczna broni i amunicji oraz produkcja broni i amunicji. Dokładna lista wykluczonych kodów PKD znajduje się w regulaminie promocji.

Premię za przyjęte płatności za pomocą terminala z danego miesiąca otrzymacie do końca kolejnego miesiąca (na przykład do końca lipca za płatności przyjęte w czerwcu). Rolnicy z kolei swoją premię otrzymają w całości do końca siódmego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta.

terminal płatniczy pekao
Konto Przekorzystne Biznes z terminalem płatniczym

500 zł premii za leasing, faktoring lub kredyt Banku Pekao

Kolejne 500 zł premii odbierzecie w przypadku spełnienia jednego z poniższych warunków:

  • podpisania pierwszej umowy z Pekao Leasing i opłacenia raty z rachunku firmowego w ciągu 5 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym została zawarta umowa o konto firmowe, rata nie może być niższa niż 2000 zł miesięcznie,
  • podpisania umowy o pożyczkę lub kredyt z gwarancją Banku Gospodarstwa Krajowego albo Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego do 5 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym została zawarta umowa rachunku bieżącego Konto Przekorzystne Biznes na kwotę minimum 100.000 zł lub
  • dwukrotne skorzystania z usług faktoringu Banku Pekao (na konto muszą więc trafić 2 uznania z tytułu wierzytelności), w okresie 5 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym została zawarta umowa rachunku.

Konto Przekorzystne Biznes – opodatkowanie premii

Promocje dla przedsiębiorców rządzą się swoimi prawami w kwestii opodatkowania. Przychód uzyskany w ramach promocji bankowych należy rozliczyć samodzielnie, zgodnie ze stosowaną formą opodatkowania 😉

Szczegóły znajdziecie w regulaminie promocji.

Konto Przekorzystne Biznes – szczegóły

Na początku należy wspomnieć, że wszystkie konta założone w ramach opisywanej promocji, będą zwolnione z opłat za prowadzenie rachunku bezterminowo!

Pozostałe opłaty prezentują się natomiast tak:

  • 0 zł za kartę wielowalutową w przypadku rozliczonych transakcji bezgotówkowych na kwotę 500 zł miesięcznie, w przeciwnym razie opłata wyniesie 8 zł,
  • 0 zł za przelewy wewnętrzne w bankowości elektronicznej,
  • 0 zł za pierwsze 15 przelewów zewnętrznych w bankowości elektronicznej, każdy kolejny 1,50 zł,
  • 0 zł za przelewy zewnętrzne wykonane poprzez aplikację PeoPay,
  • 0 zł za wypłaty gotówki w bankomatach Pekao S.A.,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych do sumy 100.000 zł miesięcznie.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji dla Konta Przekorzystnego Biznes.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów