Bank Millennium: prosta promocja konta firmowego – 1000 zł lub nawet 1500 zwrotu za opłacone składki ZUS + 500 zł bonusu za terminal! Do tego 24 miesiące bez opłat

Trwa do:
3 lipca 2024
Dostępność wniosków
15.000

Bank Millennium, w kolejnej edycji promocji konta firmowego po raz kolejny skupia się na jednym, ale za to bardzo opłacalnym bonusie. Mowa oczywiście o tytułowym zwrocie za składki ZUS opłacane za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej Banku Millennium. Zwrot ma wartość nawet 200 zł miesięcznie (przez 5 kolejnych miesięcy, a więc łącznie to aż 1000 zł „ulgi” od comiesięcznych składek). Dodatkowym atutem będzie w Waszym przypadku nieposiadanie działalności gospodarczej. Jeśli zarejestrujecie ją z pomocą Banku Millennium, otwierając dopiero swoje konto, otrzymacie dodatkowy bonus gotówkowy w postaci 500 zł. Razem – nawet 1500 zł do „wyjęcia” z nowej promocji konta firmowego 😉 Mało tego, jeśli w Waszej firmie przyda się terminal do przyjmowania płatności, rozważcie propozycję terminala od Banku Millennium, za co otrzymacie kolejny bonus gotówkowy w wysokości 500 zł! W ramach specjalnej akcji promocyjnej banku otwarte konto firmowe będzie zwolnione z opłaty za prowadzenie przez pierwsze 2 lata!

To jednak nie koniec! Jeśli nie macie jeszcze konta osobistego Banku Millennium, możecie założyć je już teraz i odebrać najpierw 600 zł bonusu na start. Później wystarczy już otworzyć konto firmowe w aplikacji mobilnej, do której będziecie mieli dostęp i spełnić warunki promocji firmowej 😉

Uczestnicy promocji – Konto Mój Biznes

Uczestnikiem promocji może zostać osoba fizyczna, prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą, która w okresie od 1 stycznia 2021 roku do dnia przystąpienia do promocji nie posiadała w Banku Millennium konta dla firm.

Możecie natomiast swobodnie korzystać z produktów dla klientów indywidualnych, ponieważ nie wyklucza Was to z udziału w promocji dla firm. Ba, będzie Wam nawet łatwiej otworzyć nowy rachunek firmowy, gdyż zrobicie to po prostu w aplikacji mobilnej banku. Zachęcam więc do założenia konta Millennium 360° z 600 zł premii na start.

Bank Millennium – Zasady promocji

Promocja trwa w terminie do 3 lipca 2024 roku lub do wyczerpania puli 15.000 wniosków

Wartość nagrody waha się w granicach od 1000 zł do nawet 2000 zł, a wszystko zależy od Waszej aktualnej sytuacji. Pozwólcie, że zacytuję regulamin promocji „1000 zł zwrotu za opłacanie składek ZUS”:

Łączna, maksymalna wysokość Premii, którą możesz otrzymać po spełnieniu wszystkich warunków Promocji, wynosi:

1) 1 500 zł dla nowych Klientów, z zarejestrowaną wcześniej działalnością gospodarczą;
2) 2000 zł dla obecnych Klientów, którzy nie posiadają działalności gospodarczej;
3) 1 500 zł dla obecnych Klientów, z zarejestrowaną wcześniej działalnością gospodarczą.

Maksymalny wymiar premii, czyli 2000 zł, można osiągnąć, łącząc wszystkie składowe promocji, czyli zwrot za składki ZUS (1000 zł), zarejestrowanie nowej działalności gospodarczej za pośrednictwem bankowości elektronicznej (500 zł premii) oraz podpisanie umowy o terminal (500 zł premii).

Założenie Konta Mój Biznes i warunki promocji

Na dobry początek należy założyć firmowe Konto Mój Biznes. Zrobicie to na dedykowanej stronie promocji lub w aplikacji mobilnej/internetowej (jako użytkownicy konta osobistego). Razem z kontem możecie też zarejestrować nową działalność gospodarczą, za co otrzymacie dodatkowy bonus w postaci 500 zł.

Ważne, żeby Wasze konto i firma zostały założone w terminie do 3 lipca 2024 roku roku. Pamiętajcie, że w niektórych przypadkach formalności mogą potrwać 3-4 dni robocze. Warto więc nie zabierać się za udział w promocji na ostatnią chwilę.

Następnie, do końca kolejnego miesiąca po założeniu konta, aktywujcie aplikację mobilną banku i zalogujcie się do swojego konta. Biorąc udział w promocji konta firmowego, pamiętajcie też o wyrażeniu niezbędnych zgód marketingowych oraz zaakceptowaniu regulaminu promocji (podczas otwierania rachunku).

Gdy już założycie swoje konto firmowe:

  • przez 5 kolejnych miesięcy wykonujcie z nowootwartego konta przelewy na rzecz ZUS-u z formatki płatności ZUS w Millenecie lub aplikacji mobilnej,
  • przez 5 kolejnych miesięcy wykonujcie także transakcje kartą debetową wydaną do konta lub BLIKiem na łączną kwotę co najmniej 500 zł miesięcznie,
  • ponadto w 5 kolejnych miesiącach zapewniajcie wpływy zewnętrzne na konto w kwocie minimum 1000 zł miesięcznie. Wpływy zewnętrzne mogą pochodzić na przykład z tytułu faktur opłacanych przez klientów.

5 kolejnych miesięcy liczone jest zawsze od następnego miesiąca po otwarciu konta. Jeśli w którymś miesiącu nie uda się Wam spełnić wszystkich warunków, to nie otrzymacie za ten miesiąc 200 zł premii.

Harmonogram promocji – konto firmowe Banku Millennium

Do 500 zł premii za korzystanie z terminala

Ta część premii przeznaczona jest dla uczestników promocji, którzy w terminie do końca sierpnia 2024 roku podpiszą z bankiem umowę o terminal płatniczy. Następnie, należy przez 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych przyjmować za pomocą terminala płatności na kwotę co najmniej 1000 zł miesięcznie. Za każdy miesiąc, w którym uda się spełnić ten warunek, otrzymacie 100 zł premii. Maksymalnie na Wasze konto spłynie więc nawet 500 zł bonusu.

Wypłata premii

Bonus za przelewy do ZUS w wysokości 200 zł miesięcznie oraz premie za terminal będą wypłacane zawsze do końca kolejnego miesiąca następującego po spełnieniu warunków. Oznacza to na przykład, że zwrot za przelewy do ZUS wykonane w kwietniu 2024 roku otrzymacie w maju 2024 roku – i tak dalej. W taki sam sposób bank przekaże premie (po 100 zł) za terminal. Bonus za rejestrację działalności (500 zł) jest podzielony na premie po 100 zł miesięcznie i wypłacany razem ze zwrotem za składki ZUS.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Konto Mój Biznes Bank Millennium – szczegóły

Przez pierwsze 24 miesiące możecie korzystać z dodatkowej promocji „Zyskaj z kontem dla biznesu” gwarantującej:

  • zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta,
  • zwolnienie z opłaty za prowadzenie kont walutowych w walutach GBP, EUR, CHF, USD.

Ze zwolnienia nie skorzystają jednak osoby, które były stroną mowy konta firmowego Banku Millennium w okresie od dnia 1 kwietnia 2022 roku do dnia 31 marca 2024 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji „Postaw na biznes z Bankiem Millennium”.


Standardowe warunki dotyczące opłat prezentują się następująco:

  • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia wpływów zewnętrznych na łączną kwotę co najmniej 1000 zł lub wykonania przelewu do ZUS-u lub Urzędu Skarbowego (na dowolną kwotę), w przeciwnym razie opłata wyniesie 20 zł,
  • 0 zł za obsługę karty debetowej VISA Mój Biznes pod warunkiem wykonania płatności bezgotówkowych na kwotę co najmniej 500 zł, w przeciwnym wypadku opłata za kartę to 7 zł,
  • 0 zł za pakiet 20 przelewów internetowych, każdy kolejny kosztuje 1 zł,
  • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Banku Millennium,
  • 1 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Santander Banku oraz Planet Cash,

Szczegóły w Cenniku usług dla przedsiębiorców.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów